Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2009., 12:19   #1
150 sklekova u godinu dana - oklada

Imam okladu sa frendom atletom koji je me nedavno oprao u sklekovima. Frajer je na prstima (normalni su na dlanovima!!) napravio više sklekova nego ja normalnih (ni meni nije jasno kak!!). Ja sam se pokušao izvuć iz te (neugodne) situacije objašnjavajući kako je sve stvar treninga, te kako je to normalno bla bla bla...

Pod utjecajem par piva i sav nabrijan sam mu ponudio okladu, tj. da ću, ako treniram, u godini dana moći napraviti 150 (normalnih) sklekova.

Sada slijedi pitanje ekipi iz "Muškog kutka". Da li mislite da je takvo što moguće, i ako jest jer imate kakvih prijedloga?
Dante06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:34   #2
150 u komadu nećeš napravit ni da te hipnotiziraju, popiješ exer i obećaju ti da ćeš ševit koga hoćeš.....zamor materijala je prevelik, 150 možda neki jogiji
mogu izvest koji meditiraju u šaolinu ti teško....preko 70 je već jebenica, čuo sam neke koji stoju navodno mogu, al i to ne vjerujem dok ne vidim....
al iz tri puta može
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:43   #3
Quote:
Henry T kaže: Pogledaj post
150 u komadu nećeš napravit ni da te hipnotiziraju, popiješ exer i obećaju ti da ćeš ševit koga hoćeš.....zamor materijala je prevelik, 150 možda neki jogiji
mogu izvest koji meditiraju u šaolinu ti teško....preko 70 je već jebenica, čuo sam neke koji stoju navodno mogu, al i to ne vjerujem dok ne vidim....
al iz tri puta može
zašto ne bi mogao napraviti 150 u komadu?
je da se mora baciti na malo žešći trening,al ako ima volje...
nije da se hvalim,al mi na treningu smo radile 50 u komadu (da naglacim mi CURE)
i da muški sklekovi...
ako je netko u formi,150 i nije tako veliki broj
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:45   #4
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
zašto ne bi mogao napraviti 150 u komadu?
je da se mora baciti na malo žešći trening,al ako ima volje...
nije da se hvalim,al mi na treningu smo radile 50 u komadu (da naglacim mi CURE)
i da muški sklekovi...

Bok škvadro, šta ima, imam para ko tajkun,
Doma nemam bazen, al zato kupit ću Jarun..


Quote:
ako je netko u formi,150 i nije tako veliki broj
Istina - ako se dovodi u specifičnu formu baš za sklekove.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:48   #5
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post

Bok škvadro, šta ima, imam para ko tajkun,
Doma nemam bazen, al zato kupit ću Jarun..




Istina - ako se dovodi u specifičnu formu baš za sklekove.


-Stipe
jbg,današnji dečkići većinom pičkice ne mogu ni 5 napraviti u komadu
jok,vaterpolisti,odbojkaši i takvi sličnima...
__________________
...***um je erogena zona***...
Zcurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:52   #6
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
[I]

Istina - ako se dovodi u specifičnu formu baš za sklekove.


-Stipe
Pa na takvo nešto sam i ja računao. Ali sad pitanje. Kakva je to "specifična forma baš za sklekove"??

Čitao sam malo o bodybuildingu na netu, i skužio da ako želim nabiti nekakve mišiće moram promijenit cijeli stil života i ulagati barem soma kn mjesečno na to, a to mi je iskreno rečeno "malo" pretjerano.
Dante06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:57   #7
Quote:
Dante06 kaže: Pogledaj post
Pa na takvo nešto sam i ja računao. Ali sad pitanje. Kakva je to "specifična forma baš za sklekove"??
Forma koja se postiže treningom balansiranim za maksimalan broj sklekova.

Quote:
Čitao sam malo o bodybuildingu na netu, i skužio da ako želim nabiti nekakve mišiće moram promijenit cijeli stil života i ulagati barem soma kn mjesečno na to, a to mi je iskreno rečeno "malo" pretjerano.
Body building = izgradnja tijela, ne maksimalna snaga niti strength-endurance. To su različiti pojmovi. Nije svaki trening utezima body building trening.
Nije soma kuna mjesečno, može se i s manje od pola te sifre.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:03   #8
Quote:
Henry T kaže: Pogledaj post
150 u komadu nećeš napravit ni da te hipnotiziraju, popiješ exer i obećaju ti da ćeš ševit koga hoćeš.....zamor materijala je prevelik, 150 možda neki jogiji
mogu izvest koji meditiraju u šaolinu ti teško....preko 70 je već jebenica, čuo sam neke koji stoju navodno mogu, al i to ne vjerujem dok ne vidim....
al iz tri puta može
Jel ovo neka zafrkancija ?
Quote:
Dante06 kaže: Pogledaj post
Imam okladu sa frendom atletom koji je me nedavno oprao u sklekovima. Frajer je na prstima (normalni su na dlanovima!!) napravio više sklekova nego ja normalnih (ni meni nije jasno kak!!). Ja sam se pokušao izvuć iz te (neugodne) situacije objašnjavajući kako je sve stvar treninga, te kako je to normalno bla bla bla...

Pod utjecajem par piva i sav nabrijan sam mu ponudio okladu, tj. da ću, ako treniram, u godini dana moći napraviti 150 (normalnih) sklekova.

Sada slijedi pitanje ekipi iz "Muškog kutka". Da li mislite da je takvo što moguće, i ako jest jer imate kakvih prijedloga?
Naravno da je moguće. Jasno, pod uvjetom da nisi u formi kao magistar Đapić.
Radi ih redovito i ne cvili zbog mišićne fibre.
Priznaj, koliko ih sad napraviš ?
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:11   #9
Ja sam mogao u najboljim danima oko 70 sklekova...stim da sam se znao dić guzicu u zrak da se odmorim. Ali ako je riječ o 150 komada u nizu, bez odmora...
obRadovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:12   #10
Jebački trening ti treba za to.
obRadovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:23   #11
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Jel ovo neka zafrkancija ?


Naravno da je moguće. Jasno, pod uvjetom da nisi u formi kao magistar Đapić.
Radi ih redovito i ne cvili zbog mišićne fibre.
Priznaj, koliko ih sad napraviš ?
Sad ih napravim uvrh glave 20. S obzirom da nista ne treniram ponosan sam i na tu brojku

Sto se tice treninga i svega toga imam volju, samo ne znam odkuda bi poceo...
Dante06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:36   #12
Quote:
Dante06 kaže: Pogledaj post
Sad ih napravim uvrh glave 20. S obzirom da nista ne treniram ponosan sam i na tu brojku

Sto se tice treninga i svega toga imam volju, samo ne znam odkuda bi poceo...
Ajoj sine mili.
Možda griješim, ali 5-6 serija dnevno do maximalnog broja sklekova. Svaki drugi dan. Uskladiti ishranu, ne bi škodio niti pokoji aerobnjak ...
Makar ja nisam kompetentan, jer sam s treninzima uvijek pretjerivao.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 14:13   #13
Radi ih ovako.

http://www.youtube.com/watch?v=01zuZPWyJ9Q

__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 17:20   #14
Jesam li jedina ja ovdje shvatila da čovjek želi napraviti 150 sklekova u godini dana?

Mislim da je moguće, mogu i ja to.

Šalu nastranu, vjerujem da je stvarno moguće na način na koji ste vi to zamislili.
__________________
Nije vino, nije voda, to je Traubisoda!
RachelJung is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 20:00   #15
ja isto mislim da je moguće.... al tribas ih radit svaki dan ili bar svaki drugi dan.... svaki dan napravis jedan sklek vise... naravno pocmes od 20 pa za 130 dana si na 150...

nista opijanje godinu dana, brza hrana ni pomislit.... jamput tjedno puknes se sa kojim proteinom vise i bit ces spreman....


puno srice
Abomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 20:30   #16
Quote:
Abomb kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da je moguće.... al tribas ih radit svaki dan ili bar svaki drugi dan.... svaki dan napravis jedan sklek vise... naravno pocmes od 20 pa za 130 dana si na 150...

nista opijanje godinu dana, brza hrana ni pomislit.... jamput tjedno puknes se sa kojim proteinom vise i bit ces spreman....


puno srice
Brza hrana daje potrebnu energiju (ugljikohidrati) za toliki napor , samo treba pazit na kolicinu.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 22:40   #17
Quote:
Henry T kaže: Pogledaj post
150 u komadu nećeš napravit ni da te hipnotiziraju, popiješ exer i obećaju ti da ćeš ševit koga hoćeš.....zamor materijala je prevelik, 150 možda neki jogiji
mogu izvest koji meditiraju u šaolinu ti teško....preko 70 je već jebenica, čuo sam neke koji stoju navodno mogu, al i to ne vjerujem dok ne vidim....
al iz tri puta može

Prije tri godine sam mogao 200 odjednom ali to su bili polovični sklekovi, dakle nisam se spuštao do poda već na pola. Stotku sam radio bez problema i to nekoliko puta zaredom u jednom danu.
Sada sam se uljenio pa napravim samo 4x50 dnevno.
__________________
albibak je mudro prozborio
albibak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 22:57   #18
sve je to stvar volje...

ja bi,ovisno o veličini oklade:
ak je velka stisnuo zube i razbijo broju od 150 komada
ili ako je simbolična platio okladu i nastavijo s nezdravim životom
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 01:16   #19
htio sam replicirat na albibak i torrou , al I m to old for this shit pa ću reć samo slijedeće: ako napravi 150 pravilnih sklekova - naravno govorimo o pravilnim
sklekovima i ako treba dodatno pojasnit kakvi su možemo i to --- ja ću mu tu okladu podebljat za još toliko ,ma ne utrostručit....a vas dvojcu počastim također....
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 01:23   #20
Nista, najbolje da se odmah primis posla
Dakle, zdrava hrana, teretanica (nesto cesce nego 2-3 put tjedno), navecer tjelovjezbe i po mogucnosti popodnevno il nocno trcanje po svom naselju.
Otrcis jedno 10ak km dnevno.
I to je ok mogucnost, tj. trening
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger