Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2008., 20:23   #61
Quote:
hrvoje041 kaže: Pogledaj post
Jel ti citas postove?
Vec smo par puta spomenuli da samostalno putujemo na gostovanja.
kolko puta cemo jos to ponavljat?
Jbg-a Hrco nekom treba malo vise.
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 23:16   #62
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Sam cu ti ovo rec, Rijeka gostovanje 140 kuna pa si ti misli jel nam je medic sta platil. I btw. imamo bunt-ANTIFA!!!!
Znači prestali su plačat? Jer ja znam da je jedno vrijeme klub financirao pola love za svako gostovanje, to mi je rekao čovjek iz WAZ-a.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 23:17   #63
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Jbg-a Hrco nekom treba malo vise.
Nekom treba da prihvati neke stvari vezane uz svoju grupu.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 23:22   #64
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Nekom treba da prihvati neke stvari vezane uz svoju grupu.
Kako si lud, opet si u pravu. Pa jesi li ti ikad pogrijesio u zivotu? Bolje poznas ljude od njih samih. Divim ti se, al ozbiljno.
Igrica is offline  
Old 07.08.2008., 23:24   #65
Quote:
antiliberal kaže: Pogledaj post
Da, a i zabrijali su si nekaj sa prekriženim d i svojom filozofijom. Inače, jedan od najjačih njihovih poteza dizanje poruke "Najvjerniji", a minutu nakon toga odlaze sa tribine. Kao nekakav bojkot Ćire
Inače, Anđeli, hoćete da vam prodam taj broj Tribine jer kolko vidim to je moj scan
Pa nevjerojatno!Kaj ti treba sirit dezinformacije o nama?
Sigurno aludiras da se bezveze zaklinjemo na vjernost?
Ak si ti tak super navijac koji cak i skenira clanke iz navijackih novina onda bi mogao znati da smo poruke digli kao koreografiju na pocetku utakmice, a protestno otisli u 60min pri rez 6-0 za suparnike, korteom kroz grad dosli do svog stadiona, docekali momcad i pozvali, ne samo Ciru, nego i igrace na raport pred nama gdje smo im prigovorili zalaganje i borbu za nama najdrazi dres i zahtjevali radikalnu promjenu vec od sljedece utakmice.
Lovrek nam se kasnije javno ispricao za rezultatsku blamazu u maksimiru, a igraci su slijedecu utakmicu zabili 7 komada!
Dakle, nas protest je uspio.

btw, poruke su bile
1903 NAJSTARIJI
1973 NAJBROJNIJI
2002 NAJBOLJI
ZAUVIJEK ODANI
hrvoje041 is offline  
Old 07.08.2008., 23:42   #66
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Kako si lud, opet si u pravu. Pa jesi li ti ikad pogrijesio u zivotu? Bolje poznas ljude od njih samih. Divim ti se, al ozbiljno.
Oćeš reći da vam klub nije financirao pola cijene svakog gostovanja i da vam nije poklonio onu bijelu zastavu sa plavom crtom i zagrebovim grbom? Nemoj se preseravat, ima vas manje neg mene i moje ekipe, daj priznaj nekaj kaj su glavni u vašoj udruzi govorili na sva zvona prije god dana, pital sam jel to još uvijek tako, očito nije. Oprostite vaše ultra navijačko veličanstvo
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 23:46   #67
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Oćeš reći da vam klub nije financirao pola cijene svakog gostovanja i da vam nije poklonio onu bijelu zastavu sa plavom crtom i zagrebovim grbom? Nemoj se preseravat, ima vas manje neg mene i moje ekipe, daj priznaj nekaj kaj su glavni u vašoj udruzi govorili na sva zvona prije god dana, pital sam jel to još uvijek tako, očito nije. Oprostite vaše ultra navijačko veličanstvo
Pa cijelo vrijeme si u pravu. I sad si u pravu. Na mom katu zivi vise ljudi neg kaj ima WA.
Igrica is offline  
Old 08.08.2008., 11:57   #68
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Oćeš reći da vam klub nije financirao pola cijene svakog gostovanja i da vam nije poklonio onu bijelu zastavu sa plavom crtom i zagrebovim grbom? Nemoj se preseravat, ima vas manje neg mene i moje ekipe, daj priznaj nekaj kaj su glavni u vašoj udruzi govorili na sva zvona prije god dana, pital sam jel to još uvijek tako, očito nije. Oprostite vaše ultra navijačko veličanstvo
Dobro, sta si se uhvatio zastave, imamo mi jos zastava koje smo sami radili, puno njih, al to te nije briga, samo da je izmislit nesto kak mi nismo dobri... Pa tu zastavu je klub htio bacit pa smo je mi uzeli jer nam je glupo da se nes zagrebovo baca.. sad si ju je King uzeo za po doma i gotova prica.. ah, uzasni li smo mi placenici...uuuuu.
sta se tice placanja pola busa, mi smo to gledali kao na promociju kluba. Da se simpatizeri jos malo povezu s klubom, plus da nas ima vise na tribinama i tak. Sad smo se malo brojcano digli pa se odvojili..
Volio bih druge vidjet da ih je bilo 7 navijaca kako bi se, i kolko, trudili stvarat navijacku skupinu plus brinut za opcu promociju kluba itd... Kad bi skuzili kolko je tu posla prestali bi bit navijaci i poceli se bavit necim drugim, malo laksim..
Jedino Zagreb, ostali su prolazna moda!
hrvoje041 is offline  
Old 08.08.2008., 12:10   #69
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Jesi ti iz Zagreba? Ako jesi, kada igra Zagreb protiv zadra, Šibenika, Croatie sesvete, OSijeka, Hajduka, Intera... jesi li za to da Zagreb pobijedi? Pod uvjetom da to nikako ne utječe na rezultat Dinama. Ja jesam, ipak je to klub iz mog grada. Jbg, kod mene ti je to možda malo drugačije jer ti moj stari navija za Zagreb, ide redovito na domaće tekme, i imamo zadnjih 5 godina običaj da gradske derbije gledamo zajedno. Nije to nikakva mržnja, bar ne tu. Mislim gle, njemu su uvijek krivi suci, u rijetkim trenutcima kada zagreb pobijedi ili izvuče remi meni je to "sreća", al jbg - to je nogomet. Neće ti tu nikad bit rivalstva.
zna se da je samo 1 klub u zg. ovo ostalo su kvartovski klubovi, koje ljudi simpatiziraju, ali samo kad nema dinama
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 08.08.2008., 12:14   #70
Quote:
hrvoje041 kaže: Pogledaj post

btw, poruke su bile
1903 NAJSTARIJI
1973 NAJBROJNIJI
2002 NAJBOLJI
ZAUVIJEK ODANI
ovo 2002, ajde malo to pojasni...
u čemu najbolji?
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 08.08.2008., 12:16   #71
Prvaci države, bar mislim da se to na to odnosi
Veko32 is offline  
Old 08.08.2008., 12:29   #72
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
zna se da je samo 1 klub u zg. ovo ostalo su kvartovski klubovi, koje ljudi simpatiziraju, ali samo kad nema dinama
Zato i je maximir uvijek pun.
Igrica is offline  
Old 08.08.2008., 12:30   #73
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ovo 2002, ajde malo to pojasni...
u čemu najbolji?
U hokeju na travi. Sta mislis?
Igrica is offline  
Old 08.08.2008., 12:33   #74
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Prvaci države, bar mislim da se to na to odnosi
ahaa, onda da. ja mislio kao wa najbolji u nečemu
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 08.08.2008., 12:36   #75
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
Zato i je maximir uvijek pun.
hijooooj
kaj bi se ti svadil sa mnom ili kaj?


miševi
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 08.08.2008., 12:51   #76
kranjceviceva je zakon. samo zasto drze stadion otvoren preko noci nije mi jasno. udrili smo jednu noc trubu ja i prijatelj u "vip lozi". hehe.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 08.08.2008., 13:01   #77
Quote:
Igrica kaže: Pogledaj post
U hokeju na travi. Sta mislis?
E jebote da ste svi tak umišljeni i bahati ko ti, odavno vas više ne bi bilo u ovom gradu. Hvala Bogu, većina MAZ-ovaca i je normalna, možda prefina, ali koriste glavu i za druge stvari osim za nošenje kape.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 08.08.2008., 13:16   #78
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
E jebote da ste svi tak umišljeni i bahati ko ti, odavno vas više ne bi bilo u ovom gradu. Hvala Bogu, većina MAZ-ovaca i je normalna, možda prefina, ali koriste glavu i za druge stvari osim za nošenje kape.
Vidis ti to, ccc.
Igrica is offline  
Old 08.08.2008., 13:18   #79
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
E jebote da ste svi tak umišljeni i bahati ko ti, odavno vas više ne bi bilo u ovom gradu. Hvala Bogu, većina MAZ-ovaca i je normalna, možda prefina, ali koriste glavu i za druge stvari osim za nošenje kape.
al nisi ni ti bas nebahat. Kaj to znaci da nas nebi bilo vise u gradu?
1973 smo mi bili najbrojniji. Rekord posjete maksimira drze zagrebasi.
68 000navijaca!
70-ih je Zagreb bio uvjerljivo popularniji u gradu.. Svaka sila za vijeka...
hrvoje041 is offline  
Old 08.08.2008., 13:35   #80
Quote:
hrvoje041 kaže: Pogledaj post
al nisi ni ti bas nebahat. Kaj to znaci da nas nebi bilo vise u gradu?
1973 smo mi bili najbrojniji. Rekord posjete maksimira drze zagrebasi.
68 000navijaca!
70-ih je Zagreb bio uvjerljivo popularniji u gradu.. Svaka sila za vijeka...
ma bili ste vi i 1982. najbrojniji u cijeloj SRH... a tih 68 000 su inače bili isključivo žestoki zagrebaši, kojima Dinamo nije bio ni na kraj pameti sad ti meni UMTS reci, da jednog dana ovakva misao neće evoluirati kod WAZ-a i da nećemo imati pravi gradski derbi... stvarno da pukneš nekog da se osvijesti...
native is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.