Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Tko vam je draži?
Željezničar 51 91.07%
Sarajevo 5 8.93%
Glasovatelji: 56. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2004., 02:56   #1
Željezničar ili Sarajevo, koji klub vam je draži?

Znam da ovdje nema mnogo navijača ova dva kluba, ali me današnji derbi potakao na to da se raspitam o tome šta naši susjedi misle.
Unaprijed hvala.
Prince is offline  
Old 01.05.2004., 09:14   #2
dinamo
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 01.05.2004., 09:33   #3
Željo mi je simpatičniji
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 01.05.2004., 11:58   #4
Željo apsolutno.
Prvenstveno zbog navijača.
HZ ne mogu smisliti..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is online now  
Old 01.05.2004., 14:25   #5
moj glas je otišao Željezničaru
Ken is offline  
Old 01.05.2004., 14:27   #6
Quote:
Baklja kaže:
Željo apsolutno.
Prvenstveno zbog navijača.
HZ ne mogu smisliti..
da, fakat .. "horde zla" .. sad sam se sjetio, a Željini su "manijaci" .. ..
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Old 01.05.2004., 14:30   #7
Zeljo naravno.

FK Sarajevo je politicka organizacija sa sportskom djelatnoscu.
Vanjushka is offline  
Old 01.05.2004., 14:45   #8
Željo, naravno...

Horde zla su prije rata bile jedna od najorganiziranijih (i najozloglašenijih) navijačkih skupina.
bluntman is offline  
Old 01.05.2004., 15:09   #9
Quote:
bluntman kaže:
Željo, naravno...

Horde zla su prije rata bile jedna od najorganiziranijih (i najozloglašenijih) navijačkih skupina.
To je bilo dok se Sirko pitao za zdravlje.

Sad imaju druge furke, kakav klub takvi navijaci.

Ovi zeljini navijaci su nekako mirniji i kulturniji, jebiga gradska raja. Dok se ovi drugi regrutuju uglavnom iz redova ruralne populacije.
Vanjushka is offline  
Old 01.05.2004., 17:50   #10
Da budem iskren, boli me ona stvar. Ne znam imena više od 5 klubova iz BIH. I nije da me previše zanimaju.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 01.05.2004., 18:14   #11
Quote:
robybaggio kaže:
Da budem iskren, boli me ona stvar. Ne znam imena više od 5 klubova iz BIH. I nije da me previše zanimaju.
... ali si zato osjetio neodoljivu potrebu da nam to priopćiš na topicu za koji te puca qurac.
Moron.
bluntman is offline  
Old 01.05.2004., 19:51   #12
Cool Zeljin manijak

Cuva Bog Zelju svog!

Sarajevo mi je bilo najomrazenij klub svh vemena.
Kao sto Vanja kaze, najveca bagra je, u onom dijelu Sarajeva gdje sam zivio, navijala za F.K.S.
Zeljini navijaci su bili puno kulturiji i pitomiji.
Mada je bilo i fine raje koji su navijali za Sarajevo.
KokuZ is offline  
Old 01.05.2004., 23:43   #13
Quote:
bluntman kaže:
... ali si zato osjetio neodoljivu potrebu da nam to priopćiš na topicu za koji te puca qurac.
Moron.
Potpisao si se sa moron. Znam da je bilo namijenjeno meni, ali mogao si to i drugačije sročiti.

A odgovorio sam jer mi je apsurdno da netko stavlja ovakve ankete. Zar nam je liga toliko loša da moramo raspravljati o još lošijoj? Znam da ovdje ima nekih koji su vezani uz BIH (i u tome nema ništa loše osim ako imate aspiracije na mjesto kapetana HR repke), ali većina nas nema. A ako već moram nešto reći, reći ću Sarajevo jer mi frend navija za njih.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 02.05.2004., 00:32   #14
Glupo pitanje. Željo , naravno.


A ti roby nisi osjetio potrebu reći nešto kad su bile teme o srpskim klubovima? Što ti mi Bosanci smetamo to je čudo jedno.

Pitaru!
Urpanus is offline  
Old 02.05.2004., 01:42   #15
Robby, ja sam iz Sarajeva i postavio sam topic, jer sam znao da većini raje ne smeta, i mi raspravljamo o HNL-u, kakve to veze ima sa vašom ligom...

Vidim, moj Željo ubjedljivo vodi... Hvala, hvala...

Vanja, dijelom si u pravu, ali ima i fine raje koja navija za Sarajevo, nije baš skroz tako kako kažeš. A sada su im i političari okrenuli leđa, pa idu nabolje, mada su oni zauvijek zapečaćeni...

Naš derbi je specifičan. Nikad nema incidenata, istim ulicama idemo na utakmice, čak se i zajedno dođe do stadiona, zajedno sjedimo na kafi prije i poslije utakmice... Ma super, prava bratska atmosfera, i nikom ne pada na pamet da to mijenja. Na tribinama normalno ima prepucavanja, ali krajnje sportska atmosfera, kakva bi svigdje trebala biti. Zato se ponosimo našim derbijem, koji je po tome originalan.
U petak je odigran 83. derbi na Grbavici, gdje je Željo domaćin, i Željo je slavio sa 2:1, i tako nastavio borbu za Kup UEFA. Široki Brijeg će 90% biti šampion, ali samo ove godine. Željo je bio 3 puta, što je najviše, Leotar jednom, ostalih godina su se igrale odvojene lige.
Prince is offline  
Old 02.05.2004., 01:45   #16
Quote:
Urpanus kaže:
Glupo pitanje. Željo , naravno.


A ti roby nisi osjetio potrebu reći nešto kad su bile teme o srpskim klubovima? Što ti mi Bosanci smetamo to je čudo jedno.

Pitaru!
Kad je bila rasprava o Srbima? I zar je netko postao o tome?

Meni samo smetaju Bosanci koji to ne žele biti. Oni koji bi radije igrali za Hrvatsku nego "gubili vrijeme u BIH repki". I još bili kapetani HR repke...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 02.05.2004., 08:54   #17
pitanje za željine navijače:

otkad je željezničar fudbalski klub,kako piše na šalu kojeg imam doma?imam neodoljivu želju poslat ga natrag pošiljatelju...

uvijek ste bili nogometni klub i uvijek ste imali simpatije zapadno od sarajeva...fudbaleri...
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 02.05.2004., 15:06   #18
Drazi nam je Zeljo, jer je Zeljo hrvatski klub iz Sarajeva, a FK Sarajevo bosanski/bosnjacki/muslimanski/tursko-balijski.


evo ovdje sam naletio na zanimljivu raspravu navijaca ova dva luba
cipiripi is offline  
Old 02.05.2004., 15:20   #19
Quote:
cipiripi kaže:
Drazi nam je Zeljo, jer je Zeljo hrvatski klub iz Sarajeva, a FK Sarajevo bosanski/bosnjacki/muslimanski/tursko-balijski.


evo ovdje sam naletio na zanimljivu raspravu navijaca ova dva luba
A svakakvih budala majka rodi, nemas ti pojma. Zeljo je RADNICKI klub koji su osnovali zeljeznicari 1921. godine. U Sarajevu je hrvatski prefiks nosio samo SASK Napredak, kako ranije tako i danas.

Drums, Zelje je nogometni klub bio od 95-e do prije par godina, nikada ranije. Samo informacija.
Vanjushka is offline  
Old 02.05.2004., 18:36   #20
Re: Zeljin manijak

Quote:
KokuZ kaže:
najveca bagra je, u onom dijelu Sarajeva gdje sam zivio, navijala za F.K.S.
Stvarno bagra..

http://www.skripari.com/IMAGES/hpz.jpg

Ak netko ne vidi, na slici je prikazan čin paljenja Hrvatske zastave od strane pripadnika navijača FK Sarajeva..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.