Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2020., 12:51   #1
Nissan odlazi iz Europe?

Kako piše moguće je da Nissan ode iz Europe i sa drugih tržišta te da se koncentrira na SAD, Kinu i Japan:

https://siol.net/avtomoto/novice/pre...-evrope-524693
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 13:07   #2
Rade nek nam ponude nissane po americkim cijenama sa istom opremom. Prodavat ce se kao vruce kifle.

Ne kuzim te fore. U americi kupis passata, altimu, midsize suvove za cijenu naseg boljeg b ili pocetnog c segmenta i onda se cude kaj se tam bolje prodaje. Pa no shit sherlock. Daj takvu cijenu i u EU pa da vidis prodaje.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 13:14   #3
Hm, da!
Koja je točno fora to sa cijenama prek bare i kod nas na starom kontinentu? Zbog čeg razlike?

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 13:20   #4
Manji porezi i konkurencija čine svoje
https://www.factorywarrantylist.com/...by-state.html#
__________________
Procedura je provedena u cijelosti sukladno važećoj regulativi
Managarium is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 13:35   #5
Ja mislim da su kod njih cijene prikazane bez poreza i nameta.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 13:41   #6
Niti su to isti auti.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 13:47   #7
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Niti su to isti auti.
bas tako. uzeo si mi recenicu iz usta
N85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 13:58   #8
Sjećam se dolaska Murana na europsko tržište, tamo negdje 2006 god, čini mi se. Europska verzija imala je cca 1200 drukčijih dijelova, od najvećih do najmanjih, u odnosu na američku. Ono što je vlasnik mogao vidjeti bile su jače kočnice i brisači, drukčija svjetla i instrumenti i još ponešto. Sve ostalo je bilo unutar auta, od jačeg ovjesa, drukčije struje i elektronike i ne znam čega sve ne. Bilo je likova koji su uvezli "jeftiniji" Murano iz Amerike i kad su došli ovdje na servis nisu mogli ništa, jer su i alati drukčijih standarda. Slično je bilo s Mercedesima S (američki S 550 koji je kod nas zapravo 500) i još nekima tipa Jeep Cherokee. Te "amerikance" danas više nemreš ni vidjet na cesti, jer ih se nije moglo uredno održavat pa stoje i propadaju negdje po dvorištima i garažama.
Hispano Suiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 14:02   #9
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Niti su to isti auti.
Zašto nisu? I nije uvijek da su tamo "lošiji"...

Porezi objasne nekih 25 posto razlike. Ali razlika je ponekad puno viša, ne uvijek.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 14:11   #10
Quote:
Hispano Suiza kaže: Pogledaj post
Sjećam se dolaska Murana na europsko tržište, tamo negdje 2006 god, čini mi se. Europska verzija imala je cca 1200 drukčijih dijelova, od najvećih do najmanjih, u odnosu na američku. Ono što je vlasnik mogao vidjeti bile su jače kočnice i brisači, drukčija svjetla i instrumenti i još ponešto. Sve ostalo je bilo unutar auta, od jačeg ovjesa, drukčije struje i elektronike i ne znam čega sve ne. Bilo je likova koji su uvezli "jeftiniji" Murano iz Amerike i kad su došli ovdje na servis nisu mogli ništa, jer su i alati drukčijih standarda. Slično je bilo s Mercedesima S (američki S 550 koji je kod nas zapravo 500) i još nekima tipa Jeep Cherokee. Te "amerikance" danas više nemreš ni vidjet na cesti, jer ih se nije moglo uredno održavat pa stoje i propadaju negdje po dvorištima i garažama.
Frend kanadanin uvezao volva s70r, mercedesa e430 i hondu pilota par godina nakon gornja 2. Sve se odrzavalo kod nas normalno. Koristili su se europski djelovi i auti su bili jednaki nasima. Taj pilot je u to vrijeme bio novi i nama je bio svemirski brod tu. Nis ti auti nisu losije kocili, losije isli ili bilo kaj slicnog.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 14:11   #11
Zato jer NISU jeboga - kao što je rekao jedan stari majstor iz Autorada kad mu je frajer doćero 5000E - pa za njega imam jedino zrak za gume!
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 14:54   #12
Quote:
Drnda17 kaže: Pogledaj post
Frend kanadanin uvezao volva s70r, mercedesa e430 i hondu pilota par godina nakon gornja 2. Sve se odrzavalo kod nas normalno. Koristili su se europski djelovi i auti su bili jednaki nasima. Taj pilot je u to vrijeme bio novi i nama je bio svemirski brod tu. Nis ti auti nisu losije kocili, losije isli ili bilo kaj slicnog.
Iz prve ruke znam upravo za taj Murano 3.5 V6. Uvezen je iz Amerike i u ovlaštenom servisu Baotić samo su blijedo gledali u karter kad su ga digli na dizalicu (zamjena ulja i slično). Većina toga drukčije, od navoja i ne znam čega sve ne, ima tome desetak godina pa ne znam više sve te detalje. Bio je frendov auto, htio je nakon dolaska auta napravit kompletan servis da bude miran. Sjećam se da su mu rekli da su podvozje, kočnice, brisači i mjenjač projektirani za manja opterećenja (u Americi se sporije i mirnije vozi), dijelovi struje i elektronike su bili drukčiji i tak dalje, ne znam više. Na koncu je pronašao nekog mehaničara u Gajnicama ili tam negdje koji je šarafio američke aute pa mu je taj nešto odradio. Da stvar bude bolja, jedne zime mu je u Gajevoj kresnuo snijeg sa krova na auto i nakon limarije trebalo je polakirat krov i ispostavilo se da čak i ona bež metalik boja, za koju bi na oko rekao da je ista, nije baš ista! Taj američki Murano se proizvodio u Kanadi, za Europu je dolazio iz Japana.
Hispano Suiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 15:11   #13
I šta je tu čudno, da su dva različita auta - različita?
Passat je isto nešto drugčiji, ali ako tamo košta 30 posto manje, boli me, neka bude još ovde drugčiji...
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 15:32   #14
Daj pogle passata za US, ovaj za Eu je gadan ali za US je ruzan u tri mile...
A umutra da ne pricam...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 15:51   #15
A to je sve stvar brenda, hoće li na autu pisati Nissan ili možda Renault, Dacia ili Lada je svejedno za kupca ako se kupcu auto sviđa. Nissan ima podosta vozila u ponudi koji se baš moraju sviđati kupcu jer inače nema logike da ih itko kupi . Meni je uvijek na Nissana asocijacija bila Patrol, a ne ovo što danas imaju u ponudi.
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 16:05   #16
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
Daj pogle passata za US, ovaj za Eu je gadan ali za US je ruzan u tri mile...
A umutra da ne pricam...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Plus što je njihov i dalje na bazi B7.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 22:16   #17
Americki najcesce imaju ojacanu karoseriju zbog zajebanijeg ncap-a.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 22:29   #18
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
Daj pogle passata za US, ovaj za Eu je gadan ali za US je ruzan u tri mile...
A umutra da ne pricam...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Negdje mi u sjačanju da su za američko tržište prekrstili jetu u pasata,tj da se tamo pasat iz eu ni ne prodaje
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 23:15   #19
Quote:
ISB123 kaže: Pogledaj post
Americki najcesce imaju ojacanu karoseriju zbog zajebanijeg ncap-a.
Gledao sam usporedbu Fiata 500 za Europsko i Američko tržište i razlikuju se u nekih pedesetak detalja

Npr. za američko ima dodatno ojačan zadnji dio od sudara, pa su rezervnu gumu izbacili ispod
Veća bočna ogledala, veće metlice brisača, malo povišena prednja svjetla zbog dodatnog ojačanja naprijed itd.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 23:30   #20
Nissan je sada u vrlo losem stanju. Sjebali su Carlosa da se domognu moci no nisu manageri od formata nego su unistili firmu.
Takodjer sto imas kupiti od Nissana u Europi? Imas Juke koji je uvijek bio model za curice upitne prakticnosti a visoke cijene. Imao si jos samo QQ ako hoces SUV. Note koji je bio izuzetno praktican i povoljan su ubili da naprave mjesto novoj Micri koja mu nije niti do koljena. A jos su Micri nasvirali cijene kao da je od zlata.

Dakle sto Nissan uopce trazi u EU? 3 modela i Leaf za EV.

Tako i da ode, nikakva steta jer nije ozbiljan za nase trziste.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.