Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2010., 20:01   #61
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post
jel se ti to zajebaješ ili?
ne,pa od kad se oženia K... je posta živi kurac da izvineš
braleludila is offline  
Old 25.10.2010., 20:04   #62
Da paradoks bude veći jedino je "najebala" ekipa koja je išla organizirano,a mi ostali tovari smo se kreveljili po gradu.
Telmo je bio blag ili se dobro ne sijeća da je u srijedu navečer--tj. u četvrtak ujutro u 5 sati bauljao pijan nevskim prospektom,dok je ekipa preko puta ceste čekala ispred željeznih vrata da se otvore i da odu na kurve,a nas par u kafani jelo neke ,ruske krosane.
Kažem,nisam bio u tuči,nisam vidio te ruske huligane,osim njih 50 ispred stadiona kad sam se sjebao i došao kupit karte u 18,30,a utakmica u 21,00 Kao po našem vremenu 19,00 h
Bar 50 naših ljudi je došlo pješice na stadion i sa istoga odšetalo. Netko će reći budale,kreteni,riskiraju. Kako je ševa rekao u jednoj noćnoj mori na pitanje zašto piješ: "Jel za tebe pijem,pička ti materina?"
Pametnom dosta!
 
Old 25.10.2010., 20:08   #63
Quote:
Elibo kaže: Pogledaj post
Da paradoks bude veći jedino je "najebala" ekipa koja je išla organizirano,a mi ostali tovari smo se kreveljili po gradu.
Telmo je bio blag ili se dobro ne sijeća da je u srijedu navečer--tj. u četvrtak ujutro u 5 sati bauljao pijan nevskim prospektom,dok je ekipa preko puta ceste čekala ispred željeznih vrata da se otvore i da odu na kurve,a nas par u kafani jelo neke ,ruske krosane.
Kažem,nisam bio u tuči,nisam vidio te ruske huligane,osim njih 50 ispred stadiona kad sam se sjebao i došao kupit karte u 18,30,a utakmica u 21,00 Kao po našem vremenu 19,00 h
Bar 50 naših ljudi je došlo pješice na stadion i sa istoga odšetalo. Netko će reći budale,kreteni,riskiraju. Kako je ševa rekao u jednoj noćnoj mori na pitanje zašto piješ: "Jel za tebe pijem,pička ti materina?"
Pametnom dosta!
A korteo nas 5 u petak?Metro,Aurora,Nevsky...zauzimanje one birtije blizu broda,bahato upucavanje ruskinjama,pa onda šetnja po snijegu kroz grad,ovo ono
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 25.10.2010., 20:25   #64
Quote:
Elibo kaže: Pogledaj post
Netko će reći budale,kreteni,riskiraju. Kako je ševa rekao u jednoj noćnoj mori na pitanje zašto piješ: "Jel za tebe pijem,pička ti materina?"
Pametnom dosta!
Nitko nikome ne brani šetnju gradom i provod. Tko normalan moze bit "zatocen " u hotelu dva-tri dana i ne izac na zrak . Ode se prica o šetnji gradom neposredno prije i nakon utakmice u malenim skupinama koje su lako vidljive a još lakse razbivene. Istina je da je ševo rekao " jel za tebe pijem , picka ti materina " ali isto tako kad ti ( karikiram ) dobijes po picki nece niko rec da je @Elbo najebao nego da je dobila po glavi Torcida Split.. Pa onda ne vridi ona " jel za tebe pijem.. " vec "piješ za sve nas i svima šteti "

Još da se nadovežen na ovu rusiju . treba pustit da zavrsi ovaj kvalifikacijski ciklus u grupama pa onda povuc crtu i vidit koja grupa je dala maksimum od sebe i pomogla klubu koliko je mogla. Nije malena stvar otic sa 400 ljudi u grad udaljen 3000 km od Splita , u drzavu u kojoj vrijedi vizni rezim . Nismo se skrivali po periferiji grada i trazili kojekakve livade da bi oprali kukavicki obraz i stvorili alibi zbog cega se skrivamo ko misevi. Dosli smo gore , popalili brdo , navijali citavih 90 minuta . napravili im setnjicu nakon utakmice kroz grad ... Istina , popusili smo krpu.. jedna ekipa je dobila po lampi.. Jebiga , ne moze svako gostovanje bit ko Atena , sve savrseno. Negdje mora bit i kiks ..

mene strah Brisela , strah me jer ce nas bit 10 000 gore.. i tu bi tek moglo bit padanja ovih krpetina od svukud kad dođu bauštelci iz njemacke i austrije sa klobucima i magarecin majicama.. A bsc zeljan osvete za Split..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Old 25.10.2010., 21:40   #65
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Nitko nikome ne brani šetnju gradom i provod. Tko normalan moze bit "zatocen " u hotelu dva-tri dana i ne izac na zrak . Ode se prica o šetnji gradom neposredno prije i nakon utakmice u malenim skupinama koje su lako vidljive a još lakse razbivene. Istina je da je ševo rekao " jel za tebe pijem , picka ti materina " ali isto tako kad ti ( karikiram ) dobijes po picki nece niko rec da je @Elbo najebao nego da je dobila po glavi Torcida Split.. Pa onda ne vridi ona " jel za tebe pijem.. " vec "piješ za sve nas i svima šteti "

Još da se nadovežen na ovu rusiju . treba pustit da zavrsi ovaj kvalifikacijski ciklus u grupama pa onda povuc crtu i vidit koja grupa je dala maksimum od sebe i pomogla klubu koliko je mogla. Nije malena stvar otic sa 400 ljudi u grad udaljen 3000 km od Splita , u drzavu u kojoj vrijedi vizni rezim . Nismo se skrivali po periferiji grada i trazili kojekakve livade da bi oprali kukavicki obraz i stvorili alibi zbog cega se skrivamo ko misevi. Dosli smo gore , popalili brdo , navijali citavih 90 minuta . napravili im setnjicu nakon utakmice kroz grad ... Istina , popusili smo krpu.. jedna ekipa je dobila po lampi.. Jebiga , ne moze svako gostovanje bit ko Atena , sve savrseno. Negdje mora bit i kiks ..

mene strah Brisela , strah me jer ce nas bit 10 000 gore.. i tu bi tek moglo bit padanja ovih krpetina od svukud kad dođu bauštelci iz njemacke i austrije sa klobucima i magarecin majicama.. A bsc zeljan osvete za Split..
Istina je sve. Ali istina je i da je lako bit general poslije bitke... Jebiga. Nije sramota u Rusiji dobit batine. Ajde, transpove su mogli bolje pazit, ali to vam je oduvijek bila boljka...

Za Bruxač sam ti sve objasnio. Samo vam je bitno magarad natjerat da se okupi na glavnom trgu (koji je divan i ima se šta za slikat i kupit kič suvenire, tako da će im se svidjet) i s tog glavnog trga krenut prema stadionu...

Mi smo dva dana pili po Bruxaču i nisu nikog taknuli, dapače, nitko ih nije niti vidio, dok su naši patrolirali u grupama po 30.
Istina, vi ste ih iznabijali sad u Splitu, ali imali su i na nas itekako razloga bit ljuti, braću Ajaxovce smo nekoliko puta demolirali. A oni su valjda dve najbratskije grupe na svijetu...

Znači po meni samo treba pazit da ko mi jeleni ne ušećete pred taj trgić s nekoliko pubova gdje njih pije na stotine... Ili ušećite vas 300.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 25.10.2010., 21:43   #66
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
A korteo nas 5 u petak?Metro,Aurora,Nevsky...zauzimanje one birtije blizu broda,bahato upucavanje ruskinjama,pa onda šetnja po snijegu kroz grad,ovo ono
To sam već zaboravio,previše toga je bilo.
Ljudi tu žive u fiktivnom svijetu vjerujući novinskim natipisima dok "druga ekipa" torcide osvaja sve poznate građevine,skulpture i trgove Petrovog grada.
 
Old 25.10.2010., 21:45   #67
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Za Bruxač sam ti sve objasnio. Samo vam je bitno magarad natjerat da se okupi na glavnom trgu (koji je divan i ima se šta za slikat i kupit kič suvenire, tako da će im se svidjet) i s tog glavnog trga krenut prema stadionu...
kic suvenire
mislim da je najbitnije koliko ima gostiona na tom trgu
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Old 25.10.2010., 21:45   #68
u bruxaču
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Old 25.10.2010., 21:51   #69
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
kic suvenire
mislim da je najbitnije koliko ima gostiona na tom trgu
Pa mislio sam da je to bitno za alealeštinu. Znam da ih ti možeš eventualno ukrast.

Kaj se gostiona tiče, imaš pub s najviše vrsta pive na svijetu. 100 metara od tog glavnog trga. S par tisuća vrsta pive, sve belgijske i Guinness kao jedino strano...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 25.10.2010., 21:56   #70
jel ima di bombona gori,i ako si ih jea kakvi su?
kambek is offline  
Old 25.10.2010., 21:57   #71
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Mi smo dva dana pili po Bruxaču i nisu nikog taknuli,
http://www.youtube.com/watch?v=mBx7J...eature=related

ma nema se šta pametovat. samo rješit to sa krpama nek padne neki generalni dogovor, jer krajnje vrime je. a da smo se u rusiji nesto osramotili to moze svako na svoj nacin gledat. svak je reka ko je sudjelova u tuci naisli smo na jace i organiziranije. opet nase izdanje gori je san za vise od pola europe.

triba bit pametan sa rusima kad dodu odi, a doc ce! a prije brisel mora podhitno past dogovor o krpama!
pantagana1950 is offline  
Old 25.10.2010., 21:59   #72
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Pa mislio sam da je to bitno za alealeštinu. Znam da ih ti možeš eventualno ukrast.

Kaj se gostiona tiče, imaš pub s najviše vrsta pive na svijetu. 100 metara od tog glavnog trga. S par tisuća vrsta pive, sve belgijske i Guinness kao jedino strano...
Jebate ja sam gore videl jedino onaj neki trg, tam smo se poslikali, onaj irski pub, cestu, podzemnu, parking i to je to, ni stadion nisam videl... Jebeno... Al dobro mi smo imali lijepu šetnjicu, dok si ti s ekipom glumil Torcidu
ivan_p is offline  
Old 25.10.2010., 21:59   #73
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Pa mislio sam da je to bitno za alealeštinu. Znam da ih ti možeš eventualno ukrast.

Kaj se gostiona tiče, imaš pub s najviše vrsta pive na svijetu. 100 metara od tog glavnog trga. S par tisuća vrsta pive, sve belgijske i Guinness kao jedino strano...
jeli to onaj pub u podrumu nedaleko od celtic puba?ako je tu i kurve nisu daleko pa preporucujem svakom da u putne troskove uracuna i pedesetak ojra i za kraljice noci.
white pride is offline  
Old 25.10.2010., 22:00   #74
Quote:
kambek kaže: Pogledaj post
jel ima di bombona gori,i ako si ih jea kakvi su?
sta ti mislis kako su on i par njegovih imaginarnih frendova izbili 100tinjak belgijanaca ???
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 25.10.2010., 22:05   #75
elibo@

kažeš u 5,a to je još i dobro,ostale dane je bilo u 7 ujutro
da bude stvar luđa izlazili smo sve dane u jedan jedini klub,kad sagledam iz ove perspektive pravo je čudo da smo lišo prošli

a šta se tiče kurvi,pored onoliko predivnih žena u petersburgu otić na kurve - evo ostao sam bez teksta
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Old 25.10.2010., 22:27   #76
Quote:
braleludila kaže: Pogledaj post
ne,pa od kad se oženia K... je posta živi kurac da izvineš
, K... je bog, jebiga oženija se, znaš kako to dođe
simpatizer is offline  
Old 25.10.2010., 22:34   #77
Quote:
telmo kaže: Pogledaj post
a šta se tiče kurvi,pored onoliko predivnih žena u petersburgu otić na kurve - evo ostao sam bez teksta
moze vizualizacija
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Old 25.10.2010., 22:36   #78
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
moze vizualizacija
gle ga ceka ko zapeta puska
Verbal is offline  
Old 25.10.2010., 22:36   #79
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
moze vizualizacija
upravo to
ako nisi slika nisi ni jeba
nevolja is offline  
Old 25.10.2010., 22:37   #80
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
upravo to
ako nisi slika nisi ni jeba


moze i opis samo
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.