Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2016., 17:30   #441
Quote:
_21_ne-tipicna kaže: Pogledaj post
Baš me zanima kakva je to vrsta ugovora koja se sklapa u vrtiću za pse?
U većini obvezno pravnih odnosa skoro 99% postoji opomena, i ona se MORA uručiti u suprotom odnos se NE SMIJE RASKINUTI! Mogu vam jedino početi teći zatezne kamate na vaše razdoblje neplaćanja.
Znam da se ugovor zaključuje kod jednog lika kod kojeg sam ja na preporuku trebala ostaviti svoje curke pa su mi se onda planovi promijenili. Ja ne bih imala ništa protiv toga da potpišem ugovor, pošto ga pročitam, dakako, ali znam da mi je objasnio kako je to potpisivanje uveo nakon nekih "neugodnih situacija". Tako da ne znam kako izgleda njetov ugovor i ne mogu ti ništa reći o tome.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 20:04   #442
Hello ljudi,

unaprijed se ispričavam ako se prethodno spomenula tema, ali znate li koliko se otprilike kreće satnica za čuvanje psa u domu vlasnika? Razmišljamo o tome o jednoj mogućnosti, budući da smo dosta odsutni zbog posla..
__________________
My Baby, how beautiful you are,
My Darling, completely torn apart.....
GoneWithTheSin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 08:07   #443
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Znam da se ugovor zaključuje kod jednog lika kod kojeg sam ja na preporuku trebala ostaviti svoje curke pa su mi se onda planovi promijenili. Ja ne bih imala ništa protiv toga da potpišem ugovor, pošto ga pročitam, dakako, ali znam da mi je objasnio kako je to potpisivanje uveo nakon nekih "neugodnih situacija". Tako da ne znam kako izgleda njetov ugovor i ne mogu ti ništa reći o tome.
Sasvim je ok potpisati ugovor jer i ja bi inzistirala da je meni pas zasticen, kao sto bi on zastitio sebe
Ali nije ok raskidati jednostrano ugovor bez opomene, jer u tom slucaju netko treba vratiti novce i odgovarati za posljedice koje su nastale. A cisto sumnjam da bi do toga onda i doslo. Pogotovo kad su firma, onda je ok da postupaju u skladu sa zakonima (ne kazem da nije i za obicne ljude isto tako ok, ali ipak je drugacije kad ti od tog zivis u smislu posla)
_21_ne-tipicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 08:24   #444
Quote:
_21_ne-tipicna kaže: Pogledaj post
Sasvim je ok potpisati ugovor jer i ja bi inzistirala da je meni pas zasticen, kao sto bi on zastitio sebe
Ali nije ok raskidati jednostrano ugovor bez opomene, jer u tom slucaju netko treba vratiti novce i odgovarati za posljedice koje su nastale. A cisto sumnjam da bi do toga onda i doslo. Pogotovo kad su firma, onda je ok da postupaju u skladu sa zakonima (ne kazem da nije i za obicne ljude isto tako ok, ali ipak je drugacije kad ti od tog zivis u smislu posla)
Odgovorit ću ti na čatu da ne spamamo temu.

P. S. Evo.

Zadnje uređivanje Didi : 12.01.2016. at 08:47.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 14:59   #445
Ponavljam se... Nudim usluge cuvanja i setanja Vasih kucnih ljubimaca. Cuvanje je kod mene ili kod Vas doma, a setanje po dogovoru. Takoder, Vase pse kupam u kvalitetnom samponu i samponu protiv buha te vodim u veterinara. Nedjeljom idemo na izlete. Oglas vrijedi za Split i okolicu.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 18:17   #446
Quote:
_21_ne-tipicna kaže: Pogledaj post
Baš me zanima kakva je to vrsta ugovora koja se sklapa u vrtiću za pse?
U većini obvezno pravnih odnosa skoro 99% postoji opomena, i ona se MORA uručiti u suprotom odnos se NE SMIJE RASKINUTI! Mogu vam jedino početi teći zatezne kamate na vaše razdoblje neplaćanja.
Kakvog god naslova ugovor bio- nebitno je. Bitno je što su stranke njime ugovorile - međusobna prava i obveze. Uostalom, i usmeni dogovor je ugovor (sa zakonskim iznimkama).

Ne bih se složila sa opomenom, pogotovo nakon što je naplaćivanje iste prema fizičkim osobama - zabranjeno. Svaka poslovno sposobna osoba zna kad je dužna i o tome mora voditi računa. Kako svi znaju da do 15-tog u mjesecu trebaju dobiti plaću? Može se voditi računa o datumima, nije to teško....

Ugovor se može otkazati ili raskinuti.

Poznavajući mentalitet našeg naroda i njegov stav prema plaćanju usluga, podupirem svako naplaćivanje unaprijed. Ili makar simultano - kao u dućanu.

Postalo je pravilo da opstaju poduzetnici koji mogu najdulje izdržat da im se ne plati, a to pravilo treba promijeniti. Savjetujem gospođi da nema previše razumijevanja za neplatiše - ako nemaš para - nemaš ni muzike (usluge).
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 08:26   #447
Ima li negdje na podrucju Osijeka ili Slavonije gdje se mogu ostaviti macke za vrijeme odsutnosti. Svejeno sta, hotel ili privatno, bitno da su na sigurnom.
zana1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 22:06   #448
Split - tražim mačkoljubca u Splitu koji će mi moći uskočiti tu i tamo koji vikend za čuvanje dvije mace, finoodgojene gospođe. Prvi vikend će vjerojatno biti ovaj oko 5.3.
Dakle, tražim povjerljivu osobu, koja bi obišla mace dva puta dnevno, očistila pijesak, nahranila, promijenila vodu i malo se pomazila s gospodičnama, na njihovom teritoriju, tj u mom stanu.
Obavezno barem jedna kava-pivo prije, da se upoznamo, da se upozna s gospođicama mačkama i tako.
Ponude u inbox priti pliz
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 23:33   #449
Postavljam pitanje ovdje, a možda ću ga za koji dan postaviti na čatu ako procijenim da tamo ima više šanse za odgovor.

Naime, izgubila sam kontakt s dvije cure koje su svojevremeno na Fejsu nastupale kao Šetač Šapa pa im je Fejs ubio profil. Čuvale su pse i šetale ih u utrinskom parku, a peseki su nosili marame na kojima je pisalo Šetač Šapa.

Ako mi itko može pomoći da ponovo stupim s njima u kontakt, bila bih jako zahvalna.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 07:34   #450
Osijek i okolica - tražim osobu koja bi mi čuvala psa u 2 navrata po 2 tjedna sljedeća 2 mjeseca. U obzir dolazi samo netko s kime bi pas bio u kući. Pas je boxerica stara 5 godina koji je cijeli život sa mnom u stanu. Dobro je odgojena i obožava ljude. Ne radi štetu po kući i ne penje se na namještaj. Nažalost, zbog posla ću morati na teren sljedeća 2 mjeseca u 2 intervala. Hrana i sve potrebno za brigu oko psa je osigurano. Cijepljena je i očišćena od parazita. Zainteresirani neka mi se jave na mail : [email protected].
Sookie458 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 14:14   #451
Pozdrav
Brinula bi o vasim kucnim ljubimcima (setnja, cuvanje, hranjenje, vodjenje veterinaru...) na podrucju Rijeke,Opatije i okolice. I sama imam dva dlakava prijatelja, pa bi mi bilo zadovoljstvo brinuti i o vasima kada vi niste u mogucnosti. Za sva pitanja, slobodno me kontaktirajte pm ili na mail [email protected]
zokica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 23:10   #452
Setam i cuvam peseke, i sama vlasnica tri udomljena psa... Bavim se time oko 10 godina, kako je pesekima s nama mozete vidjeti ovdje ; http://cuvanjepeseka.blogspot.hr/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 16:04   #453
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Split - tražim mačkoljubca u Splitu koji će mi moći uskočiti tu i tamo koji vikend za čuvanje dvije mace, finoodgojene gospođe. Prvi vikend će vjerojatno biti ovaj oko 5.3.
Dakle, tražim povjerljivu osobu, koja bi obišla mace dva puta dnevno, očistila pijesak, nahranila, promijenila vodu i malo se pomazila s gospodičnama, na njihovom teritoriju, tj u mom stanu.
Obavezno barem jedna kava-pivo prije, da se upoznamo, da se upozna s gospođicama mačkama i tako.
Ponude u inbox priti pliz
HITNO trazim cuvalicu za dvije macke u Splitu (ukoliko forumašica lapdog vidi ovo neka plizzzzzz pogleda pm, jerbo sam izgubila broj njene kolegice koja mi je iskocila prosli put) ...
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 11:01   #454
ZAGREB
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam iskustva sa psima te sam također i dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje Vam mogu predočiti osobnu iskaznicu.
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 11:14   #455
Mace

Tražimo nekoga tko bi u Velikoj Gorici hranio u jednom stanu 4 mace u periodu od 31.7.2016.-13.8.2016. Mace žive u stanu, ne izlaze van, naučene su na pijesak, nisu zahtjevne i zdrave su. Trebalo bo dolaziti barem jednom dnevno da ih se nahrani i očisti pijesak i samo malo poigra s njima. Mi ostavljamo hranu i pijesak za sve dane čuvanja. Pošaljite nam svoje ponude!
japerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 17:55   #456
ja trazim nekoga kome bih mogla ostavit macu na 4 mjeseca. Idem radit na more, uštedit pare, bitno mi je da nije sama. Lako ja njoj ostavim 100 kg suhe hrane na podu i hamper vode, ali zelim da je u drustvu ljudi. Javite mi se !
Maca s placa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 21:34   #457
U Zagrebu sam
Maca s placa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 23:13   #458
sry društvo na ponavljanju. al nek se zna.
moje ime je jelena, cura od svojih 23 godine, vedra, vesela i s cijeli dan-slobodnog vremena.
ne radim nigdje, osim što pišem članke u slobodno vrijeme, nudim usluge: šetanja, istrčavanja i trčanja s vašim kućnim ljubimcima.
isto tako idete li negdje na put ili radite cijeli dan, nudim usluge dnevnog i noćnog čuvanja.
kad skupim više pasa ili zainteresiranih vlasnika, idemo na izlet po dogovoru, te kupam vaše pse i raščešljavam ih za vas.
šetačica pasa split.
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 13:31   #459
tražimo čuvalicu

Tražimo osobu u Zagrebu (prednost Novi Zagreb) za čuvanje kujice od 12ak kg dok smo mi na poslu. Radi se o steriliziranoj kujici od nekih 9 mj.
MalaKap is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 12:28   #460
Čuvanje kućnog ljubimca-Hrčak

Dragi forumaši,
Tražim čuvanje hrčka u periodu od 8.7. do kraja 8.mjeseca...plaćam po dogovoru.
Zagreb

Zadnje uređivanje bananna_07 : 04.07.2016. at 13:40.
bananna_07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.