Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2016., 19:59   #1941
Također bi preporučila barf, imam dva westića koji su od rođenja barferi dečko je 2g, curka 5g i nikakvih želučanih problema kao i kožnih nisu imali nikada, dlaka im je bijela i oštra, stolica tvrda a oni živahni i u sekundi počiste zdjelice. Jedino je mnogima problem što ta hrana ima dosta intenzivan miris te mora se imati za nju mjesta u škrinji ali s obzirom da je odlična za moje zvjerke i odgovara im zduram miris a u škrinji su dvije ladice samo za barf. Cjenovno mi je hrana prihvatljiva jest da je cijena malo skočila jer su mjenjali ambalažu ali i dalje mi je ok jer su mi psi zdravi i uživaju u toj klopi.
__________________
https://t.me/pump_upp
kekezvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 16:40   #1942
Moze neka preporuka za štence, gdje i kod koga nabaviti..?
Može i na pm.
Hvala
bibos1w is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 13:11   #1943
bibos, snow white angel bi trebao imati štence.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:27   #1944
Testirao sam svojeg westiča na alergije i nažalost nije samo hrana u pitanju, sve skupa ima 39 alergena, a najgore je alergican na grinje
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 14:15   #1945
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Testirao sam svojeg westiča na alergije i nažalost nije samo hrana u pitanju, sve skupa ima 39 alergena, a najgore je alergican na grinje
Ja sam imala westića koji je cijeli život bio alergičan..nisam ga nikad testirala, al uglavnom je bila u pitanju crvena dlaka na capicama i po brkićima..nažalost su skloni tim alergijama
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 18:44   #1946
a joj cartman
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 12:52   #1947
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Testirao sam svojeg westiča na alergije i nažalost nije samo hrana u pitanju, sve skupa ima 39 alergena, a najgore je alergican na grinje
Jel bi mi mogao reči gdje ste obavili ove testove i cijenu možda? Ne treba mi za mog (nadam se i da neće), već za frendičinog.
Hvala
intervala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 07:52   #1948
Quote:
intervala kaže: Pogledaj post
Jel bi mi mogao reči gdje ste obavili ove testove i cijenu možda? Ne treba mi za mog (nadam se i da neće), već za frendičinog.
Hvala
Kod veterinara su uzeli krv i slali u Zagreb, cijena 2000 kn
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 10:00   #1949
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Kod veterinara su uzeli krv i slali u Zagreb, cijena 2000 kn
Hvala!
intervala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 15:20   #1950
@zeja, nije dozvoljeno isti post pisati na više tema. Ovdje sam ti ga pobrisala, a intervalin komenar prebacila na temu Higijena zuba i čišćenje zubnog kamenca.


Ova se obavijest ne komentira na temi.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2021., 08:31   #1951
jutro,

razmišljamo o westiju ali malo sam ostao paf kad sam vidio cijene - htio bih nekog iz kvalitetnog legla ali ovo mi se možda čini ipak malo previše - nema baš nekog izbora na oglasniku pa ne znam procjeniti. Gdje ste vi nabavili svoje?

https://www.njuskalo.hr/psi-rodovnic...oglas-18186456

s tim da kad se gleda pred oglas, prije nego se klikne, cijena je 11 500. U oglasu 9500.
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2021., 23:14   #1952
Prije godinu i po su bili po 1000eura, mislim čak kod istog uzgajivača ili snow white, samo san se raspitivao tako da više iskustva neman.
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2021., 12:50   #1953
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
jutro,

razmišljamo o westiju ali malo sam ostao paf kad sam vidio cijene - htio bih nekog iz kvalitetnog legla ali ovo mi se možda čini ipak malo previše - nema baš nekog izbora na oglasniku pa ne znam procjeniti. Gdje ste vi nabavili svoje?

https://www.njuskalo.hr/psi-rodovnic...oglas-18186456

s tim da kad se gleda pred oglas, prije nego se klikne, cijena je 11 500. U oglasu 9500.
Da, nema ih baš, westija uopće, a tako su posebni. No, nema više niti uzgajivačnice iz koje je naš (cijena je bila 600€). Kako pasmine isto podliježu modi, nažalost, tako su i neki izgubili interes za njihovim uzgojem. Ako se kod nekih to i može nazvati "uzgoj", jer kujice budu skotne svaku godinu (ne dobiju "papire" za svako leglo) i to dok mogu što se sigurno odražava onda i na štence - slab imunitet, strahovi...
Možda da pogledate na Hrvatski kinološki savez? To bi trebala biti provjerena legla, ali svejedno pitajte koliko legla su imali roditelji do sada. Možda djelujem malo čudno, ali to je fakat bitan podatak.
Sretno, nadam se da ćete uspjeti i onda uživancija
intervala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2021., 07:34   #1954
pa recimo tako 600-700 eura mi je ok za kvalitetnog, evo jučer dobio info od jednog uzgajivača da je cijena 12 000 kn, ne znam...ne ulazim zašto toliko, da li je to neka moda, očito kupaca ima, meni to zvuči pretjerano, ne želim toliko platiti i okreniti ću se nekoj drugoj pasmini koja može u stan, nije da ih nema.
Mike Bro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2021., 10:54   #1955
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
pa recimo tako 600-700 eura mi je ok za kvalitetnog, evo jučer dobio info od jednog uzgajivača da je cijena 12 000 kn, ne znam...ne ulazim zašto toliko, da li je to neka moda, očito kupaca ima, meni to zvuči pretjerano, ne želim toliko platiti i okreniti ću se nekoj drugoj pasmini koja može u stan, nije da ih nema.
I ja mislim da je ovo pretjerano. Jedino ako ima genetske testove i razne druge , što mislim da, biti ću gruba, nema. Da ne bi netko sada "skočio", znam da ih niti ne treba imati po našim zakonima, ali zbog cijene...

No, sigurno ćete naći pasminu, s tim da westiji jesu atraktivni (bar meni), mali, trimaju se pa nema puno dlaka za njima, nemaju baš neki miris - pa prolazi ovo da su za stan, ali su izuzetno bistre i zahtjevne glavice. "Zahtjevne" (u pozitivnom smislu) - tu mislim na dovoljno šetnje - više zbog šnjofanja nego npr. trčanja, vole interaktivne igračke, učenje trikova. Uglavnom, nisu neke spavalice i definitivno nisu, bar moj, "pas za u krilo".
intervala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2021., 16:42   #1956
Prije godinu dana su bili 1000 €, znam budući da sam ga tada uzeo od iznad link-anog uzgajivača. Navodno je potražnja velika i to diktira cijenu.
yuri87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2021., 15:26   #1957
Pozdrav
je li možda netko kupio svog westića od uzgajivača kraj Varaždina iz Beretineca?
Zanima me kakva su iskustva. Je li pesek zdrav i dobar?
Hvala vam
Mojle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2021., 14:01   #1958
Quote:
Mojle kaže: Pogledaj post
Pozdrav
je li možda netko kupio svog westića od uzgajivača kraj Varaždina iz Beretineca?
Zanima me kakva su iskustva. Je li pesek zdrav i dobar?
Hvala vam
Nedavno sam srela u šetnji kujicu, par mjeseci staru, rečeno da je iz Beretinca. E, sad, meni to izgleda kao štanc (nisam vidla da postoji registrirana uzgajivačnica u tom mjestu). Treba provjeriti.
intervala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2021., 00:01   #1959
moji poznanici su svog westija kupili u uzgajivačnici u varaždinu, sjećam se samo da mu je otac se zvao Geza i da je i ona Tea šta šiša pse na kvatriću imala isto od te zene westie. svakako, ovaj od mojih poznanika ima vec 17 godina, nikakve alergije, nikakve kronicne bolesti.. jedino je star pa vise ne vidi ni ne cuje i ima problema sa zglobovima i kraste po tijelu, al to je tek unazad 3-4 godine. oduvijek bio kompletno zdrav
alviza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:14.