Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 18:43   #2821
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Elegantissima u Importanne centru na Glavnom.Tam imaš i drugih dobrih salona, čak se da naći većih brojeva.
Hvala ti, tako sam i mislila da se u Importanneu mogu takve stvari neći.
Kad meni treba haljina za tak neki finjak, odem u Importanne
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:50   #2822
zhuta sve ovisi šta traže,ja sam 40+++ broj
imaš oltre u avenue mallu ima finu robu,c&a i dorothy perkins u cityu
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 19:10   #2823
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Iz zg sam ali ne vjerujem da će pljunuti više od 1000kn za obleku.
Moja svekrva je slučajno našla haljinu od svile za 300kn u Heruc outletu. Ali tamo treba češće zaletiti jer nekad imaju sve super, a nekad ništa, i obično imaju po jedan ili dva broja tak da treba imati malo sreće.
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:13   #2824
u importaneu sam si ja našla dvije haljine, baš za svadbe kad smo išli, naša proizvodnja, pula mislim
http://www.arena-moda.hr/
super je kvaliteta, udobne su a i bile su na akciji. imali moje brojeve, koji su mi bili i preveliki pa uzela manje. slobodno škicnite ako idete u importane.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:06   #2825
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Hvala ti, tako sam i mislila da se u Importanneu mogu takve stvari neći.
Kad meni treba haljina za tak neki finjak, odem u Importanne
e tak i ja, i onaj na glavnom i u i. galeriju . ima i neki salončić u novom dijelu, malo onako na katu, ima super haljinica po normalnim cijenama!

panda, niš se ne brini, to je normalno , sve će biti dobro!
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 13:22   #2826
Curke, možda nekom pomognem tko traži kratku vjenčanicu ili haljinu za presvuć. Ja sam svoju pronašla u Ateljeu Heri na Maksimirskoj i predivna je.
prilažem sličku!

OnlyPaperandInk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 13:30   #2827
Pomoć drage forumašice!

Kuma sam 19.11 i tražim haljinu što sličniju ovoj na sličkama? Dali je netko od Vas naišao hodajuć po dućanima na nešto tipa takve haljine?

Ako ne, neka dobra krojačica koja bi mi to šivala za do 600-700 kn?? max 800 kn Slobodno detalji na PM! Hvala!



Haljina je Monsoon, nism bila u njihovom dućanu u arena centru a i pretpostavljam da košta ko dragi kamen kod njih tako da ću ih zaboravit..

Hvala unaprijed na pomoći!

Zadnje uređivanje Mayo : 19.10.2011. at 00:11.
OnlyPaperandInk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 13:35   #2828
reci nam odakle si?!

Zadnje uređivanje Mayo : 19.10.2011. at 00:13. Reason: micanje nepotrebnog citata
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 16:02   #2829
sesvete

Zadnje uređivanje Mayo : 19.10.2011. at 00:13. Reason: micanje nepotrebnog citata
OnlyPaperandInk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 19:04   #2830
jao jao...kao da mi odzvanja u glavi da mi je netko na forumu pričao za šivanje u svesvetama
moj savjet: imaš dvije teme...jedna šivanje vjenčanice, a druga kupiti ili iznajmiti vjenčanicu, tamo netko prisao da je šivao vjenčanicu kod neke gospođe, samo se nemogu sjetiti gdje...vjerujem da ak zna sašiti vjenčanicu , da joj haljina neće biti problem

Zadnje uređivanje Mayo : 19.10.2011. at 00:13. Reason: micanje nepotrebnog citata
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 02:08   #2831
Help! Kuma sam 21.1. i kao prvo, nemam ideju što obući za takvo zimsko vjenčanje, a kao drugo, bit ću u 6.mj. trudnoće, znači s trbušćićem
Inače sam mršava, samo ću trbuh imati

Ne znam uopće u kaj da se zavaljam
Tarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 08:01   #2832
Ako si mršava samo sa trbuščićem, ja predlažem usku haljinu do koljena.
Prekrasno mi je vidjet vitke trudnice u uskim haljinama.

Zadnje uređivanje Mayo : 25.10.2011. at 15:59. Reason: micanje nepotrebnog citata
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 15:46   #2833
Zasad jesam još nemam trbuh, no za 2 mjeseca očekujem ga...a sumnjam da ću se baš nešto zdebljati u ostalim područjima

Joj ne znam...jel ću biti dovoljno hrabra za tak nešto...a bome mi se ne zamata u neke trudničke halje

Zadnje uređivanje Mayo : 25.10.2011. at 16:00. Reason: micanje nepotrebnog citata
Tarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 15:21   #2834
eto samo da dam doprinos ovoj temi...bila na svadbi prije dva tjedna i mladenka se nije presvlačila nakon ponoći vodeći se logikom da nije uzalud toliko platila vjenčanicu.svadba je bila od 3 popodne ,a i haljine nije izgledala lagana uopće.u početku sam se slagala s njenom idejom nepresvlačenja,ali onda je krenuo fijasko.imala je haljinu skroz do poda (uzimajući u obzir da je imala štikle),a haljina je bila puuuuno tila....i normalno kad su ljudi popili malo i krenuli plesat,mladenka je obula druge(niže)štikle i pola ljudi joj je uništilo vjenčanicu.moram priznati da sam joj i ja čak (nehotice)stala na nju.i sad si sve više razmišljam kak je bolje dati još 500 kn za dodatnu haljinu nakon ponoći nego riskirat uništavanje unajmljene vjenčanice.
missglamorazzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 15:33   #2835
Quote:
missglamorazzi kaže: Pogledaj post
eto samo da dam doprinos ovoj temi...bila na svadbi prije dva tjedna i mladenka se nije presvlačila nakon ponoći vodeći se logikom da nije uzalud toliko platila vjenčanicu.svadba je bila od 3 popodne ,a i haljine nije izgledala lagana uopće.u početku sam se slagala s njenom idejom nepresvlačenja,ali onda je krenuo fijasko.imala je haljinu skroz do poda (uzimajući u obzir da je imala štikle),a haljina je bila puuuuno tila....i normalno kad su ljudi popili malo i krenuli plesat,mladenka je obula druge(niže)štikle i pola ljudi joj je uništilo vjenčanicu.moram priznati da sam joj i ja čak (nehotice)stala na nju.i sad si sve više razmišljam kak je bolje dati još 500 kn za dodatnu haljinu nakon ponoći nego riskirat uništavanje unajmljene vjenčanice.
ja sam bila prije mjesec dana u svadbi gdje se mlaa nije presvlačila
al ova mlada je imala jako puno sreće
vjenčanica joj je ostala netaknuta, čak joj ni prljava nije bila
slažem se da ovisi o materijalu, ali i o gostima.....
ja planiram kupiti vjenčaniccu, za iznos za koji se može iznajmiti i ako se ošteti , nikome ništa, sprema se u ormar il se nosi na popravak i ostaje mi ili prodaje..sve je to relativna stvar...žao mi je mlade
koliko se plača kada se tako nešto dogodi s vjenčanicom?!
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 16:34   #2836
Quote:
missglamorazzi kaže: Pogledaj post
eto samo da dam doprinos ovoj temi...bila na svadbi prije dva tjedna i mladenka se nije presvlačila nakon ponoći vodeći se logikom da nije uzalud toliko platila vjenčanicu.svadba je bila od 3 popodne ,a i haljine nije izgledala lagana uopće.u početku sam se slagala s njenom idejom nepresvlačenja,ali onda je krenuo fijasko.imala je haljinu skroz do poda (uzimajući u obzir da je imala štikle),a haljina je bila puuuuno tila....i normalno kad su ljudi popili malo i krenuli plesat,mladenka je obula druge(niže)štikle i pola ljudi joj je uništilo vjenčanicu.moram priznati da sam joj i ja čak (nehotice)stala na nju.i sad si sve više razmišljam kak je bolje dati još 500 kn za dodatnu haljinu nakon ponoći nego riskirat uništavanje unajmljene vjenčanice.

A ja sam baš bila na vjenčanju zadnjem gdje se mlada presvukla poslije 1 i izgledala je ko dio svatova,čak neprimjetnije od drugih par djevojaka koje su bile baš vau...
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 17:25   #2837
Quote:
missglamorazzi kaže: Pogledaj post
eto samo da dam doprinos ovoj temi...bila na svadbi prije dva tjedna i mladenka se nije presvlačila nakon ponoći vodeći se logikom da nije uzalud toliko platila vjenčanicu.svadba je bila od 3 popodne ,a i haljine nije izgledala lagana uopće.u početku sam se slagala s njenom idejom nepresvlačenja,ali onda je krenuo fijasko.imala je haljinu skroz do poda (uzimajući u obzir da je imala štikle),a haljina je bila puuuuno tila....i normalno kad su ljudi popili malo i krenuli plesat,mladenka je obula druge(niže)štikle i pola ljudi joj je uništilo vjenčanicu.moram priznati da sam joj i ja čak (nehotice)stala na nju.i sad si sve više razmišljam kak je bolje dati još 500 kn za dodatnu haljinu nakon ponoći nego riskirat uništavanje unajmljene vjenčanice.
A jbg, trebala je zihericama pokratit haljinu kad se prezula.

I ja sam bila na svadbi gdje se mlada nije presvlačila i nije bilo nikakvog problema kad se prezula, pridržavala je haljinu prilikom skakanja, a i podij je bio velik. Ni njoj se uopće nije zaprljala haljina.

Ja se isto neću presvlačit i ništa me ne može uvjeriti u suprotno.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 17:26   #2838
Quote:
OnlyPaperandInk kaže: Pogledaj post
Pomoć drage forumašice!

Kuma sam 19.11 i tražim haljinu što sličniju ovoj na sličkama? Dali je netko od Vas naišao hodajuć po dućanima na nešto tipa takve haljine?

Ako ne, neka dobra krojačica koja bi mi to šivala za do 600-700 kn?? max 800 kn Slobodno detalji na PM! Hvala!



Haljina je Monsoon, nism bila u njihovom dućanu u arena centru a i pretpostavljam da košta ko dragi kamen kod njih tako da ću ih zaboravit..

Hvala unaprijed na pomoći!


ne znam jesi našla tko će ti to sašit...ali imam ti ja krojačicu koja hoće..cca 300-400kn max...ali s tvojim materijalom... ako te zanima javi...
__________________
......NE RADI DRUGOM ŠTO NE ŽELIŠ DA DRUGI RADI TEBI.....
AnGeLiNa1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 12:16   #2839
Ne znam kamo bi ovo stavila, pa ću tu - dakle, trebam za lipanj haljinu za vjenčanje (nije nužno da je haljina, ali onda moraju svejedno biti neke utra svečane hlače sa nečim ultra svečanim gore). Brat mi se udaje .

Ja sam XXL žena (48/50, do ljeta nadam se da ću spustiti na 46 i visoka sam), a sa šivanjima imam uvijek problem - nikad ne ispadne kako želim, naslušam se vrijeđanja krojačica i slično....inače se oblačim u C&A, D. Perkins i sl.dućanima....GDJE POBOGU DA NAĐEM HALJINU? Ne bi kupovala preko neta. U obzir dolaze ČK, VŽ, KC, ZG.

Evo ja bi ovako nešto kao u avataru recimo.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:31   #2840
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ne znam kamo bi ovo stavila, pa ću tu - dakle, trebam za lipanj haljinu za vjenčanje (nije nužno da je haljina, ali onda moraju svejedno biti neke utra svečane hlače sa nečim ultra svečanim gore). Brat mi se udaje .

Ja sam XXL žena (48/50, do ljeta nadam se da ću spustiti na 46 i visoka sam), a sa šivanjima imam uvijek problem - nikad ne ispadne kako želim, naslušam se vrijeđanja krojačica i slično....inače se oblačim u C&A, D. Perkins i sl.dućanima....GDJE POBOGU DA NAĐEM HALJINU? Ne bi kupovala preko neta. U obzir dolaze ČK, VŽ, KC, ZG.

Evo ja bi ovako nešto kao u avataru recimo.


a pogledaj kod Marina Rinaldi, Gerry Webber, Dorothy Perkins, Image Haddad. od prijateljice (kume) mama je kupila prekrasan kompletić od gerry webber... majica je od čipke boje zlata i crna (kao tunika) s dubokim izrezom i crne hlače klasičnog kroja (broj 46 i izgleda odlično)....inče dosta kupuje od webber-a. pogledaj i kod p & c i oni imaju dosta lipih stvari za malo punije žene. u glavnom ti savjetujem da istakneš šta ti je najbolje na tebi... grudi ... duboki dekolte čini čuda
bravi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.