Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2003., 05:19   #21
ja sam imala grceve i pila sam donat i proslo,
ali ako si pila magnezij, onda ti ovo bas i nije od pomoci
doduse moj doktor mi je dao neki prospekt od donata kako i koliko ga piti za sto i ja sam pila cijelu bocu dnevno, ali se vise ne sjecam kako je to islo
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 09:32   #22
Grceve po cijelom misicnom sistemu, od mladosti.........zadnjih 33 godina na receptu za (Quinine bisulfate), koji je za malariju,ali najbolji za grceve i spazam. ima razlicita imena ,Biquinate,Myoquin,Quinate,Quinbisul,Quinoctal,Qui nsul.

Probao sam natural producte ali nisu radili.

***Jedini problem vidim nije preporucen za vrijeme trudnoce!

Sretno,
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 11:01   #23
Meni su ti grcevi prestali kad sam se pocela intenzivno baviti sortom. Nisu imali nikakveveze s prehranom. Ne sjecam se kad sam ih zadnji put imala, a dosta i pjesacim.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2003., 11:16   #24
Pijem Donat,sumece magnezijuma....nista mi ne pomaze.Jucer sam se jedva digla iz kreveta,shepala sam cijeli dan.
Sutra idem vadit krv i urin.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 00:07   #25
Drage moje, znam kako je. Nisam trudna, al očigledno imam problema s perifernom cirkulacijom. Zimi imam takve grčeve u stopalima, hlada su ko santa leda. Nekad me čak iz sna probude ti grčevi. I onda ko baba od 80 godina u dva ujutro sjedim s nogama u lavoru punom vruće vode. Shit!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 17:47   #26
nema to veze s trudnocom. Ja te grceve imam odkad znam za sebe.

Sto mi zimi pomaze topla kupka ( i za ostale stvari, ne samo noge) ili ima ovdje posebna uljna kupka na bazi ljute paprike protiv hladnih nogu.

U kombinaciji s kremom iste linije Ali grcevi su i dalje tu, sto je zanimljivo ja imala periode kad ih nema vise mjeseci a onda krenu gotovo svakodnevno
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 11:20   #27
Quote:
Winona1 kaže:
nema to veze s trudnocom. Ja te grceve imam odkad znam za sebe.

imam uvijek te grceve,al sad u trudnoci pogotovo.

Na Rodinom sajtu pise da ima veze s trudnocom i veci broj zena ima isti problem.

Nekom pomaze mg,nekom ne.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 13:34   #28
ma htjela sam reci da kod mene to nema veze.

Tj. ja grceve nisam dobila odjednom ili od trudnoce nego ih imam cijeli zivot.

Ima cura koje dobe samo u trudnoci i njima ce vjerojatno nakon trudnoce i proci.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2003., 16:55   #29
Ja ih nisam nikada imala ali se pojavljuju sada u trudnoci i ne bih nazvala grc nego nesto kao utrnuce listova i bas je neugodno.
samnatha nadam se da ces naci nesto da ti olaksa tegobu.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 12:15   #30
Meni je netko preporučio tablete/dražeje Ginka. Jel to može pomoć?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 10:40   #31
Grcevi u nogama/stopalima

Zna li netko kako to rijesiti?

Imam vrlo cesto grcenje u stopalima, bez obzira na radnju, mogu mi se zagrciti prilikom hodanja, presvlacenja, vjezbanja, bzvz...
Nedavno sam krenula na jogu, ali kad treba kleknuti tj. sjesti na stopala, naravno da odmah grc i

A da ne kazem kako izgleda "vatreno budjenje" kad me u sred noci dok spavam copi grc u listu/ovima.

Help.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 10:48   #32
Re: Grcevi u nogama/stopalima

Quote:
Ipanema kaže:
Zna li netko kako to rijesiti?

Imam vrlo cesto grcenje u stopalima, bez obzira na radnju, mogu mi se zagrciti prilikom hodanja, presvlacenja, vjezbanja, bzvz...
Nedavno sam krenula na jogu, ali kad treba kleknuti tj. sjesti na stopala, naravno da odmah grc i

A da ne kazem kako izgleda "vatreno budjenje" kad me u sred noci dok spavam copi grc u listu/ovima.

Help.
I ja imala sinoć grčeve u stopalima... Valjda od plesa... To nam je kad smo izvan kondicije...
Trebamo više partijati...
A inače sam čula da bi trebala povećati razinu magnezija, pa da se onda grčevi smanjuju, ali nisam sigurna u pouzdanost izvora...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 10:50   #33
Re: Re: Grcevi u nogama/stopalima

Quote:
chocogirl35b kaže:
I ja imala sinoć grčeve u stopalima... Valjda od plesa... To nam je kad smo izvan kondicije...
Trebamo više partijati...
A inače sam čula da bi trebala povećati razinu magnezija, pa da se onda grčevi smanjuju, ali nisam sigurna u pouzdanost izvora...
Ti si ocito u stanju sve izmisliti samo da me natjeras da partijam

I ja sam cula za magnezij, ali ima li netko da mu je taj magnezij fakat i pomogao?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 10:53   #34
Evo ja. Spasilo me.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 11:09   #35
Quote:
Cats kaže:
Evo ja. Spasilo me.
Detaljcici?

Sumece, Natural Wealth, nesto trece?
Koliko dnevno, koliko vremenski....
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 11:10   #36
Quote:
Ipanema kaže:
Detaljcici?

Sumece, Natural Wealth, nesto trece?
Koliko dnevno, koliko vremenski....
Šumeće. Svako jutro jednu, i još jednu preko dana (ako se sjetim).
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 11:20   #37
KALIJ.

pazi!!! ne KALCIJ, nego KALIJ.

Npr. Kalij-klorid tabletice, od Galenskog-Rijeka. Jako gorko, najlakse popijes tako da rastopis u casi prejake cedevite, da ti cedevita pokrije gorcinu. Jedna dnevno.

Ako si slucajno trudna, nemoj ravno u ljekarnu, nego prvo trazi dozvolu od doktora koji te prati. U principu se moze koristiti i u trudnoci ako je s trudnocom sve drugo o.k.

Ako se dobro sjecam objasnjenja, ono glasi: Misici se grce jer krivo tumace informaciju koja im stize po zivcima. Kalij regulira prihvat i ispravno tumacenje te informacije. Objasnjenje uzeti s rezervom, za slucaj da su se meni pobrkali loncici.
mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 11:24   #38
Hvala lijepa mars.
Nisam trudna
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 17:25   #39
magnezij,sumece tablete...
ja pila i pomaze...
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 19:37   #40
Može i Donat MG. Svaki dan 2,3,4 dcl , koliko ti se da.
janine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.