Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2004., 20:49   #41
Quote:
choi kaže:
marek? ako mislis na Si-Fua Marija...on ti ne ide na ovakve stvari....on ti o wing chunu prica uzivo. ja sam jedan mladi i nadobudni koji zna sto poducava truntic i koji je hvala bogu otisao jer je vidio da to ne funkcionira. A sto mislis zasto ekipa sa ovog foruma (i drugih slicnih) ne vjeruje da je wing chun efikasan? zato sto su vidjeli truntica ili njegove ucenike koji imaju svoje skole na djelu! Ja sam davao 50 kn za 1 sat treninga! i ne zelim da drugi ljudi daju toliko (a to je jako puno, pogotovo ako si pocetnik) a da nisu informirani o tome sto postoji u Hrvatskoj i gdje se sve moze vjezbati, pa gdje im se svidi neka odu, a ne da vjezbaju i onda kazu da wing chun ne valja i savjetuju druge da ga ne vjezbaju! A zasto je Truntic ostao na 5 majstorskom stupnju? no, nema veze, ionako ne mislim vjezbati kod vas. A i spominjali ste (netko od vasih) da se truntic povukao u garazu kao sto je i Yip Man napravio...da poducava samo najtalentiranije i one preko preporuke...stvarno nevjerojatno u danasnje doba. Neka ljudi idu vjezbati gdje hoce, ali neka se onda zna tko je njegov si-fu, kad je zadnji put s njijm vjezbao, kad su njegovi ucenici vidjeli i vjezbali s njim. wing chun je i stekao slavu sa borbama i demonstracijama, a kako vi kazete, veliki majstor se zatvorio tako da niti jedan hrvac, đudas ili boksac nema sanse probati i vidjeti sto je to. Pa sto ce onda ostati od wing chuna za 10 godina u Hrvatskoj ako se vi zatvarate? i kad njegovi ucenici otvore skolu (tipa Horvat ili Barac) onda kazete otisli su prerano, oni su za pocetnike...a ti ucitelji rade i drvenu lutku i leptir nozeve! a za pocetnike su! tada bi vec trebali biti majstori! Ljudi se sprdaju na demonstracijama sprdaju kada vide kako to izvode Horvat i ekipa, a oni Trunticevi ucenici! A ako nisu zasto onda koriste njegovo ime da su od njega to naucili?!
eto toliko od mene, SAVJET: dobro gledajte kod koga cete uciti i kome cete davati svoje novce.
ima i jedna dobra stvar, ti bar imas malo veci fond rijeci od tvog prijatelja "gerilca".
a ono "ni u najgorem snu" nemoj tako govoriti, mozda ipak pređes, znas kako ono ide; necu, necu pa ipak na kraju...!
a uuuuuuuuuuuu marek marek a uuuuuuuuuuu boli glava od ovih ˝provjerenih ˝informacija
herbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 20:58   #42
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
sto tebe briga s kime i kako ja komuniciram tj. opustam se... ukoliko ti nesto ne pase nitko te ne tjera da citas...i prestani se razbacivati s savjetima itd...sto si se ufurau da si mesija?
nešto sam zabrijao ... letimično sam čitao gornje postove tako da mi se učinilo da si i mene svrstao u ˝iz dubravu, rasturamo˝ savjeti usput nisu bili upućeni tebi nego mareku, isto tak, ak´ti ne paše nitko te ne tjera da čitaš ... usput mesija ne dijeli savijete nego ˝propovijeda dolazak˝, eh da su židovi svog slušali, gdje bi im kraj bio
herbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 23:01   #43
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:

btw. cuo sam da je strasni Bagadur polagao majstorski ni vise ni manje nego kod samog Yip Mana (nema veze sto je Yip Man umro cca. 1973. a Bagadur se rodio cca. 1968) i to tako da je morao uci u kavez s lavom...
pomladio si ga za najmanje 10 godina. a i ja sam cuo da je truntic majstor!
matko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 23:06   #44
Quote:
matko1 kaže:
... ja sam cuo da je truntic majstor!
ma da? to nisam imao pojma..dal je to provjerena informacija btw. truntic je Bagadurov ucenik ili?
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 23:15   #45
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
ma da? to nisam imao pojma..dal je to provjerena informacija btw. truntic je Bagadurov ucenik ili?
nemam pojma, brijem da je trunta horvatov ucenik!:-)
matko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 23:21   #46
Quote:
matko1 kaže:
nemam pojma, brijem da je trunta horvatov ucenik!:-)
super....vidi se da si pravi poznavaoc vingchuna svaka cast
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 08:36   #47
Mislim da je Trunta polagao majstorski kod Horvata negdje 1982 i to tako da je Trunta morao uletit sam među navijače Torcide sa Dinamovom majicom. Trunta ih je skoro sve sredio ali je Horvat sve to gledo i kad je vidio da neki od navijača vade pištolje on je ipak uletio Trunti u pomoć i sredio ih brzinom svjetlosti. Horvat mu je ipak dao majstorski. Ipak je pištolj, pištolj. Kasnije nemam pojma kaj je bilo. Navodono se je Trunta pokupio kad je dobio majstorski od Horvata.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 10:00   #48

Zajebavas se, zar ne?
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 17:30   #49
Quote:
skeptik kaže:

Zajebavas se, zar ne?
Ćim je Trunta dobio majstorki od Horvata ovaj više nije htio kod njega trenirat. To je inaće tako. Ćim nekaj naprave tj. nekaj postignu odmah se odvoje od svog učitelja i pomu razvijat svoj wingthun. E jeb ga. Pravu istnu znaju samo njih dvojica. Trebalo bi ih pitat. A tko je od njih dvojice sada jači teško je za reći.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 17:39   #50
Hm, izgleda da se ne zajebavas.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 20:10   #51
Quote:
Ricky kaže:
Ćim je Trunta dobio majstorki od Horvata ovaj više nije htio kod njega trenirat. To je inaće tako. Ćim nekaj naprave tj. nekaj postignu odmah se odvoje od svog učitelja i pomu razvijat svoj wingthun. E jeb ga. Pravu istnu znaju samo njih dvojica. Trebalo bi ih pitat. A tko je od njih dvojice sada jači teško je za reći.
i nije to bas tako jednostzavno bilo...naime pola majstorskog je morao polagati kod Horvata, pola kod Barca a zavrsni test na kojem se love metci iz pistolja je polaganao kod nevjerojatnog i neponovljivog majstora (soboslikara) Bagadura
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 10:10   #52
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
i nije to bas tako jednostzavno bilo...naime pola majstorskog je morao polagati kod Horvata, pola kod Barca a zavrsni test na kojem se love metci iz pistolja je polaganao kod nevjerojatnog i neponovljivog majstora (soboslikara) Bagadura
Daj nemoj zajebavat ljude na forumu.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 11:13   #53
Quote:
Ricky kaže:
Daj nemoj zajebavat ljude na forumu.
ja ih zajebavam… a ne, ne..pa pogledaj naslov topika i uvodni post…ja se samo prilagođavam…
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 11:48   #54
Najveći majstor na ovim prostorima Bagadur. Iza njega bi bili veiki majstor Horvat i Barac. Ako sam nekog izostavio velika isprika. E da mi je moć ić trenirat privatno kod Bagadura. Mora da je super.

Jel može netko stavit njihove slike, baš bi htio vidjet kak izgledaju.

Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 17:17   #55
Quote:
Ricky kaže:
Najveći majstor na ovim prostorima Bagadur. Iza njega bi bili veiki majstor Horvat i Barac. Ako sam nekog izostavio velika isprika. E da mi je moć ić trenirat privatno kod Bagadura. Mora da je super.

Jel može netko stavit njihove slike, baš bi htio vidjet kak izgledaju.

evo slika jednog od njih, velikih majstora (ovaj popravlja krovove)

pogadjajte jel to Bagadur ili Horvat ili Barac?
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 17:24   #56
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
evo slika jednog od njih, velikih majstora (ovaj popravlja krovove)

pogadjajte jel to Bagadur ili Horvat ili Barac?
Hmmm.. Sad si me našo. Teško je za reč. Brijem da je Bagadur... Ili Horvat. Barac nije to znam. Daj reci please koji je od te dvojice ako znaš.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 17:38   #57
Quote:
Ricky kaže:
Hmmm.. Sad si me našo. Teško je za reč. Brijem da je Bagadur... Ili Horvat. Barac nije to znam. Daj reci please koji je od te dvojice ako znaš.
blizu si...eto jos jedna slika majstora na djelu ..dakle Bagadur ili Horvat?
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 21:08   #58
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
blizu si...eto jos jedna slika majstora na djelu ..dakle Bagadur ili Horvat?
moze vas biti sram! i vaseg si fua sto trenira takve osobe koji ce mozda jednog dana trenirati nekoga i u svoj program i plan rada kluba staviti i dio o "psihofizickom razvoju djece i mladih".
matko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 21:56   #59
Quote:
matko1 kaže:
moze vas biti sram! i vaseg si fua sto trenira takve osobe koji ce mozda jednog dana trenirati nekoga i u svoj program i plan rada kluba staviti i dio o "psihofizickom razvoju djece i mladih".
e moj Kruno nije valjda da si se prepoznao... :asshole:

btw. ja radim sa si kungom
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 15:40   #60
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
blizu si...eto jos jedna slika majstora na djelu ..dakle Bagadur ili Horvat?
Sigurno je Bagadur. Ćuo sam da voli dečke...
Ako sam u krivu, ispravite me.
A kak onda izgledaju Horvat i Barac, aj nađi i njigove slike al odmah napiši koji je koji tak da nemoram više puno razmišljat.




BAGADUR JE KRALJ !!!
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.