Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 22:17   #5501
Pozdrav svim mojim sadašnjim i budučim susjedima!
Prošla sam i ja listu oslobađam "socijalan"stan i prelazim u javni najam,nadam se da će ova moja odluka biti ispravna i usrečiti nekoga kome će zaista trebati.Nadam se da će i podjela tj. odabir ići brzinom kao i prijedlog liste .
Obzirom da sam stanovnik Jelkovca ,dobro mi je poznata svaka zgrada (izvana)
pa vas koji živite a imate info molim da podijelite .Gdje u kojem bloku ima još slobodnih 4-sobnih? Ukoliko je nekome poznato molim odgovor.Svima koji će tek postati naši susjedi želim sretan odabir i bez brige,Jelkovec je super ma šta vam pričali.
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 17:16   #5502
Sretno svima.pazite sta birate.mi smo u naselju oko dva mjeseca i zasada nam je ok.nemamo zamjerki..ako imate kakvih pitanja....pitajte
zagreb92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 21:56   #5503
Pozz zanima me dali itko ista spominje o otkupu tih stanova koji su u najmu.
buza44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 23:29   #5504
U razdoblju od siječnja do lipnja 2010. godine podružnica je sklopila šest ugovora s operatorima - See more at: http://www.zgh.hr/default.aspx?ID=76....57MCt1no.dpuf
ne mogu se bas snaci na njihovim stranicama.koji su to 6 operatora i koji je najbolji? znam samo za iskon.bt i vip? koji su ostali
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 02:53   #5505
Najbolje naselje u gradu, ljudi znaju gdje je kvaliteta života, podsjeća me na Dusseldorf i London gdje ljudi vježbaju, trče, rolaju se, zabavljaju se, pomažu jedni drugina, kad god sam stao na zebru auto mi je stao, naselje kao da nije u Hrv., odlični ste ljudi, bravo samo tako!
rickyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 12:27   #5506
Quote:
rickyzg kaže: Pogledaj post
Najbolje naselje u gradu, ljudi znaju gdje je kvaliteta života, podsjeća me na Dusseldorf i London gdje ljudi vježbaju, trče, rolaju se, zabavljaju se, pomažu jedni drugina, kad god sam stao na zebru auto mi je stao, naselje kao da nije u Hrv., odlični ste ljudi, bravo samo tako!
Jel ovo navedeno sa dozom ironije ili autor istinu zbori
STAN B7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 13:19   #5507
Od kad je bandić pustio rome tamo ... taj dio je postao nepoželjan iako i prije nije baš pretjerano kotirao
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:54   #5508
Unhappy

Info ,4-sobni.ima netko ili ..... plizzzzz
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 23:18   #5509
Thumbs up

Quote:
Pucinko kaže: Pogledaj post
Info ,4-sobni.ima netko ili ..... plizzzzz
Mislim da je u zgradi B15 još slobodan jedan 4-sobni na drgom katu!
Lp
manezara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 01:35   #5510
Quote:
manezara kaže: Pogledaj post
Mislim da je u zgradi B15 još slobodan jedan 4-sobni na drgom katu!
Lp
Hvala !!!! Lp
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 10:42   #5511
U zgradi C8 ima jedan 4-sobni na 1. katu (iako 1. kat bas i nije prvi kat jer je ulaz na -1).
kneztihomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 11:12   #5512
Quote:
kneztihomir kaže: Pogledaj post
U zgradi C8 ima jedan 4-sobni na 1. katu (iako 1. kat bas i nije prvi kat jer je ulaz na -1).
Tnks pronašla
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:32   #5513
Rezime:

Predmet natječaja za davanje u najam javno najamnih stanova (u nastavku: stan) je 131 stan u naselju Novi Jelkovec, i to:

- 1 dvosoban stan - 5 PRIJAVA
- 36 dvoipolsobnih stanova - 31 PRIJAVA
- 38 trosobnih stanova - 48 PRIJAVA
- 35 troipolsobnih stanova- 17 PRIJAVA
- 21 četverosobnih stanova - 10 PRIJAVA, 1 PRIJAVA ZA 4,5-SOBNI, 1 PRIJAVA ZA 5-SOBNI
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 03:52   #5514
Quote:
Tiocfaidh Ar La kaže: Pogledaj post
Rezime:

Predmet natječaja za davanje u najam javno najamnih stanova (u nastavku: stan) je 131 stan u naselju Novi Jelkovec, i to:

- 1 dvosoban stan - 5 PRIJAVA
- 36 dvoipolsobnih stanova - 31 PRIJAVA
- 38 trosobnih stanova - 48 PRIJAVA
- 35 troipolsobnih stanova- 17 PRIJAVA
- 21 četverosobnih stanova - 10 PRIJAVA, 1 PRIJAVA ZA 4,5-SOBNI, 1 PRIJAVA ZA 5-SOBNI
Morati će se birati nešto veći i to je to po meni ,što u konačnici i ne
mora biti loše.Sve ovisi o rasporedu .
Pucinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 14:43   #5515
da nas malo vratim u prošlost: sjeća li se itko od kupaca stanova 2007. godine kad su se stanovi prodavali preko ZANE, PBZ-nekretnina i HPB-nekretnina i dobivali krediti preko ZABAe, PBZa i HPBa?
ja sam tad digao kredit u CHF i početna kamatna stopa mi je bila 4,38%, ali se ne sjećam je li ta kamatna stopa bila reklamirana kao akcijska i je li možda nominalno bila veća, ali je zbog statusa klijenta došla na ovu vrijednost (npr. 5,18%, ali za klijente umanjena za 0,8%)?
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 16:44   #5516
Sjećam da je bila nekakva akcijska ponuda ali ne u smislu manjih kamata nego nešto nižih uvjeta po pitanju jamstva, možda su čak bile i niže kamate u igri. Ali recimo siguran sam kako nisam ni počeo plaćati kredit (2007-2009) anuitet je skočio! 20% zato što su promijenili kamatu (kunski kredit). Da skratimo sve te njihove akcije su prodavanje muda po bubrege. LJUDI BJEŽITE OD KREDITA ŠTO DALJE, ŽEDNE ĆE VAS PREKO VODE PREVESTI
STAN B7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 18:21   #5517
Tko neće u Jelkovec, za 8 dana stupana snagu najam državnih stanova Zapruđe i Klara s mogućnošću otkupa stana umanjenog za plaćanje najma, znači ubrzo bi trebao ići natječaj...
ja obišla malo Jelkovec, pa pričaju ljudi da su im režije u C bloku abnormalno skupe, veliki stanovi i rubni stanovi, pa skoro ko još jedna najamnina koliko plaćaju najam toliko ih još izađu režije i više...
Lunamia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 20:06   #5518
Quote:
STAN B7 kaže: Pogledaj post
Sjećam da je bila nekakva akcijska ponuda ali ne u smislu manjih kamata nego nešto nižih uvjeta po pitanju jamstva, možda su čak bile i niže kamate u igri. Ali recimo siguran sam kako nisam ni počeo plaćati kredit (2007-2009) anuitet je skočio! 20% zato što su promijenili kamatu (kunski kredit). Da skratimo sve te njihove akcije su prodavanje muda po bubrege. LJUDI BJEŽITE OD KREDITA ŠTO DALJE, ŽEDNE ĆE VAS PREKO VODE PREVESTI
da, pogodnost je bila da ne treba učešće i da ne trebaju jamci.
ali ne mogu se sa sigurnošću sjetiti je li bilo umanjenja kamatne stope klijentima banke. ZABA tvrdi da mi je umanjila 0,8% jer sam klijent, a ja se ne mogu sjetiti da je to bilo tako.
kad bih bar još uvijek imao letak od Stanogradnje. ne mogu ga naći ni on-line
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 14:51   #5519
Quote:
Lunamia kaže: Pogledaj post
Tko neće u Jelkovec, za 8 dana stupana snagu najam državnih stanova Zapruđe i Klara s mogućnošću otkupa stana umanjenog za plaćanje najma, znači ubrzo bi trebao ići natječaj...
Znate možda kako će se kretati cijene najma?
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 16:51   #5520
Quote:
Tiocfaidh Ar La kaže: Pogledaj post
Znate možda kako će se kretati cijene najma?
Nisam 100% sigurna, ali nesto je spominjala zena u APN-u između 15-20kn po m2 tako sam načula, visina najamnine utvrđuje se u kunama, uz moguć otkup i umanjivanje ukupno plaćene najamnine u trenutku otkupa. I zatvaranje smetlišta Jakuševac, zbog novih stanara u Zapruđu. Eto ak su mene lagali lazem i ja vas, nemam pojma isto su mi te sve info nove..

Jel netko zna dal ce stvarno gradit u Resniku spalionicu? Ako da kazu ljudi u krugu od 7 km bolje ne ziviti i udisati taj zrak, a Jelkovec je samo 2 km od tamo ako se nevaram...
Lunamia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.