Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2023., 11:01   #801
Quote:
Gilda99 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, prijatelj je ispunio prijavu za drzavnu stipendiju i dosada je uvijek dobio (imao bi preko 2400 bodova) sad mu stoji ovaj razlog odbijanja Razlog odbijanja: uz prijavu stavljena oznaka da ne može u daljnju obradu., a na sve stavke je kliknuo DA (za obradu podataka i provjeru), zna li netko koji je razlog tome i ima li mu smisla pisati prigovor?
I ja imam potpuno istu situaciju. Najbolje je da ih nazove. Treba biti uporan. Ja sam ih dobila preko centrale, a ne direktnog broja službe za stipendije. Moj razlog odbijanja je promjena pravilnika ove godine , koji nisam baš proučila prije prijave. Novo u pravilniku : Uzdržavatelj studenta smatra se članom njegova kućanstva i kada ne žive na istom prebivalištu ako je student u sustavu redovitog obrazovanja, a najdulje do navršene 26. godine života. Do sada sam navodila samo mamu i mene, otac nikad nije bio s nama. I ne mogu prigovor podnijeti.
mercury klc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2023., 20:14   #802
Question Zaboravih

Pozdrav svima
Netom nezgodnih okolnosti nisam prihvatila uvjete stipendije i upisala IBAN. Javila sam se MZO-u i dobila ignor. Nakon toga sam zvala i dok se netko napokon javio mi je rečeno da mogu poslati mail ali samo sa ozbiljnom dokumentacijom. U tonu da se ni ne trudim. Odgovorili su na taj mail da će zamolbu razmotriti povjerenstvo i da će mi javiti prije drugog kruga o odluci..

Što činiti? Ima li itko iskustvo ili savjet da podijeli.. hvala!

Zadnje uređivanje jopicabobica : 28.12.2023. at 20:22. Reason: Fast typing
jopicabobica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.