Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2011., 14:29   #1
[HRT] Dora 2012 - Nina Badrić

Otvorila bih sada ovu temu, jer su sa HRT-a za danas najavili sve detalje o 20. jubilarnom i prestižnom Hrvatskom izboru za pjesmu Europe.
Lys Assia is offline  
Old 16.12.2011., 14:49   #2
Pošaljimo Sevku ili Rozgu u Baku.
DJTcro is offline  
Old 16.12.2011., 16:31   #3
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Pošaljimo Sevku ili Rozgu u Baku.
Mislim da ništa od toga
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 16.12.2011., 18:08   #4
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mislim da ništa od toga
Sevka ništa, ali Rozga je moguća opcija.
Lys Assia is offline  
Old 16.12.2011., 21:21   #5
Quote:
Lys Assia kaže: Pogledaj post
Sevka ništa, ali Rozga je moguća opcija.
Mislim da je neko na Eurosong temi napisao Rozginu izjavu da neće ove godine ići na Doru
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 16.12.2011., 23:28   #6
Jel to sa HRT-a pokušavaju Rozgu nagovorit da ide na eurosong i da će je izabrat interno kad JOŠ UVIK nema detalja o Dori.. Već tjednima pričaju idući , idući.... ???
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 16.12.2011., 21:00   #7
Quote:
Lys Assia kaže: Pogledaj post
Otvorila bih sada ovu temu, jer su sa HRT-a za danas najavili sve detalje o 20. jubilarnom i prestižnom Hrvatskom izboru za pjesmu Europe.
i?? koji su detalji??
hrco1908 is offline  
Old 17.12.2011., 00:33   #8
ništa od Rozge najvjerojatnije, ali su zato na Dori Maja Šuput i Lana Klingor
manchild is offline  
Old 17.12.2011., 02:54   #9
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ništa od Rozge najvjerojatnije, ali su zato na Dori Maja Šuput i Lana Klingor


smajlić sve govori!!!


iako se nadan da ćemo vidit rozgu na dori!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 17.12.2011., 16:12   #10
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
iako se nadan da ćemo vidit rozgu na dori!
I ja bih to voljela, ali ne sa baladom u stilu starog Magazina ili nove Yohanne, kako se šuškalo, nego sa nečim bržim, zaraznim i plesnim .. Jer ne zaboravimo da se radi o bivšoj balerini čije plesačke sposobnosti barem u jednom malom instrumentalnom dijelu pjesme bi bilo šteta ne iskoristiti. Plesala je u "Aha", u "Opiumu" je isto pokazala nešto iz baleta, u "Hrvatskoj rapsodiji" je uz pomoć Almire Osmanović dotakla savršenstvo (koreografski), zatim u "Nazaretu" je imala odličnu koreografiju sa plesačicama .. Pa čak i u "Nemam" je imala u instrumentalnom dijelu neke plesne pokrete .. Bilo bi šteta to ne pokazati Europi, sjetimo se da je i Maja Blagdan imala jedan mali plesni, ali efektni dio u pjesmi (kao i legendarne vriskove), koji ju je zasigurno izdvojio od ostalih i učinio još više posebnom i zanimljivijom glasačkom tijelu.
Lys Assia is offline  
Old 17.12.2011., 16:23   #11
Quote:
Lys Assia kaže: Pogledaj post
I ja bih to voljela, ali ne sa baladom u stilu starog Magazina ili nove Yohanne, kako se šuškalo, nego sa nečim bržim, zaraznim i plesnim .. Jer ne zaboravimo da se radi o bivšoj balerini čije plesačke sposobnosti barem u jednom malom instrumentalnom dijelu pjesme bi bilo šteta ne iskoristiti. Plesala je u "Aha", u "Opiumu" je isto pokazala nešto iz baleta, u "Hrvatskoj rapsodiji" je uz pomoć Almire Osmanović dotakla savršenstvo (koreografski), zatim u "Nazaretu" je imala odličnu koreografiju sa plesačicama .. Pa čak i u "Nemam" je imala u instrumentalnom dijelu neke plesne pokrete .. Bilo bi šteta to ne pokazati Europi, sjetimo se da je i Maja Blagdan imala jedan mali plesni, ali efektni dio u pjesmi (kao i legendarne vriskove), koji ju je zasigurno izdvojio od ostalih i učinio još više posebnom i zanimljivijom glasačkom tijelu.
slažen se.. ako ide na doru neka to bude brza pisme..

btw 2007 je imala super pismu i da je išla na eurosong imali bi sigunro bolji plasman

al svaka čast crnogorcima, oni idu n eurosong i šalju onoga amadeusa i vjerojatno će napravit sprd ka i portugal ove godine, nije ih briga oće uć u finale samo da nastuaju...
ako već neće rozga ić onda neka ide magazin sa ovon najnovijon pismom Luzer, nije ništ gora od irske i švedkse ove godine....
__________________
Don't be a drag, just be a queen

Zadnje uređivanje Jumper_05 : 17.12.2011. at 16:29.
Jumper_05 is offline  
Old 17.12.2011., 16:26   #12
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
btw. 2007. je imala super pismu i da je išla na eurosong imali bi sigunro bolji plasman
Pa ne bi se bilo teško bolje plasirati od Dragonfly-a. Pogledaj ih gdje su sad, na optuženičkoj klupi zajedno sa Sanaderom, pa nek netko kaže da ta pobjeda nije bila namještena. Super bi prošla "Nemam" te godine, ali ja bih osobno izbacila Zlatka Pejakovića na kraju pjesme sa onom bijelom perikom, mislim da nam takva doza pretjeranog kiča ipak ne bi bila potrebna.
Lys Assia is offline  
Old 17.12.2011., 23:45   #13
Mislim da bi Bojan možda mogao na Doru, on bi bio odličan izbor.
A što mislite hoće li biti Jacques ponovno? On je ove godine mislim na Dori rekao da već ima pjesmu s kojom se valjda mislio prijaviti ali nije zbog promjene koncepta pa je rekao da će je, u slučaju ako ne pobjedi, ostaviti za neku drugu Doru.
Canticum is offline  
Old 18.12.2011., 02:26   #14
Quote:
Canticum kaže: Pogledaj post
Mislim da bi Bojan možda mogao na Doru, on bi bio odličan izbor.
A što mislite hoće li biti Jacques ponovno? On je ove godine mislim na Dori rekao da već ima pjesmu s kojom se valjda mislio prijaviti ali nije zbog promjene koncepta pa je rekao da će je, u slučaju ako ne pobjedi, ostaviti za neku drugu Doru.
on je uz rozgu moj drugi favorit za odlazak u baku... zadnja njegova pisma mu je najbolja od svih.. ali neka manje jede jer nam ne triba za 5 godina još jedan žak houdek...
http://www.youtube.com/watch?v=i2qr9pdU26Y

volia bi i franku vidit na dori... ali sa nekon baladon jer je pokazala kad ima brzu pismu da ne može otpivat i napravit koreografiju u isto vrime..
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 18.12.2011., 02:34   #15
Ja se nadam da ce se za projekt Dora 2012 ponovno okupiti teskaska imena nase vokalno-instrumetalne bastine - Sasa, Tin i Kedzo.

S druge strane imamo i sjajne rezervne opcije u liku i djelu Elia Piska, odnosno Dalibora Bruna.

Mozda nekakav povratnicki projekt budu imali i Igor Stimac i Vlatka Pokos.

Kako god okrenes - najnezahvalniju ulogu imaju publika i ziri.
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 18.12.2011., 03:01   #16
sa forum.hrt.hr

sažetak:

"Jacques Houdek neće nastupiti na ovogodišnjoj Dori. Mirko Švenda - Žiga, nije jedan od kandidata za Doru 2012. Zvali smo gotovo sve dosadašnje pobjednike Dora. Tako smo negativan odgovor dobili od Vanne, Vesne Pisarović, Severine, Doris Dragović, a pozitivan od Danijele Martinović, Gorana Karana, Borisa Novkovića, grupe "Feminnem", Tonyja Cetinskog, Darie Kinzer, Igora Cukrova, Maje Blagdan i grupe "Magazin". Bilo je pozvano više od 50 izvođača, računali smo naravno i na negativne odgovore. Pjevat će se na hrvatskom jeziku. Dotična izvođačica ima prijavljenu po mom skromnom mišljenju odličnu pjesmu Petra Graše. Videospot će biti snimljen krajem ožujka. Datumi održavanja Dore bit će 2. i 3. ožujka, uživo iz studija HRT-a u Zagrebu, a na sceni bi se Dušku Čurliću u prvoj večeri trebala pridružiti Tatjana Jurić, a u drugoj Lana Banely. Bit će pozvani do tada izabrani izvođači svih naših susjednih zemalja, kao i predstavnici Malte, Latvije, Cipra i Irske. 14 pjesama okvirno ulazi u veliku završnicu, a omjer glasova stručnog ocjenjivačkog suda i publike bit će 50%.
manchild is offline  
Old 18.12.2011., 04:09   #17
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
sa forum.hrt.hr

sažetak:

"Jacques Houdek neće nastupiti na ovogodišnjoj Dori. Mirko Švenda - Žiga, nije jedan od kandidata za Doru 2012. Zvali smo gotovo sve dosadašnje pobjednike Dora. Tako smo negativan odgovor dobili od Vanne, Vesne Pisarović, Severine, Doris Dragović, a pozitivan od Danijele Martinović, Gorana Karana, Borisa Novkovića, grupe "Feminnem", Tonyja Cetinskog, Darie Kinzer, Igora Cukrova, Maje Blagdan i grupe "Magazin". Bilo je pozvano više od 50 izvođača, računali smo naravno i na negativne odgovore. Pjevat će se na hrvatskom jeziku. Dotična izvođačica ima prijavljenu po mom skromnom mišljenju odličnu pjesmu Petra Graše. Videospot će biti snimljen krajem ožujka. Datumi održavanja Dore bit će 2. i 3. ožujka, uživo iz studija HRT-a u Zagrebu, a na sceni bi se Dušku Čurliću u prvoj večeri trebala pridružiti Tatjana Jurić, a u drugoj Lana Banely. Bit će pozvani do tada izabrani izvođači svih naših susjednih zemalja, kao i predstavnici Malte, Latvije, Cipra i Irske. 14 pjesama okvirno ulazi u veliku završnicu, a omjer glasova stručnog ocjenjivačkog suda i publike bit će 50%.
taman san čita ovo tamo.. ako je to sve istina prekasno se održava dora... 3.3 opet među zadnjima ćemo izabrat voditelji ne loši, sumnajm da će magazin na doru pa tek su izbacili novu pismu, ne virujen da će huljići i njima pisat pismu za doru...
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 18.12.2011., 18:00   #18
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
taman san čita ovo tamo.. ako je to sve istina prekasno se održava dora... 3.3 opet među zadnjima ćemo izabrat voditelji ne loši, sumnajm da će magazin na doru pa tek su izbacili novu pismu, ne virujen da će huljići i njima pisat pismu za doru...
pazi to je sve navodno!

detalji će se sicher znati ovaj tjedan!!!
manchild is offline  
Old 18.12.2011., 18:15   #19
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pazi to je sve navodno!

detalji će se sicher znati ovaj tjedan!!!
aha, već se 2 tjedna govori detalji će se znat ovaj tjedan pa ništa!!

Ja bi volia vidit danijelu i rozgu... 2005 su skupa sa novkovićen bili u top 3 iako je rozga tada bila magazin.. ove godine u top 3 rozga, daniela i magazin naravno da rozga bude pobjednica i ode u Baku ako uopće bude nastupala!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 18.12.2011., 23:59   #20
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Pjevat će se na hrvatskom jeziku.
nadam se da je barem ovo istina
fakat mi je zlo od eurosonga na engleskom, oću slušat i estonski i poljski i ukrajinski, to kaj sad svi izvode se pretvorilo u totalnu bezvezariju
Blank Page is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.