Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 14:38   #1361
Quote:
hours kaže: Pogledaj post
Moja narudžba od 25.11. jutros dostavljena. Strpljenja treba, stpljenja
Pa da, zašto se tako nervirate i same sebe još dodatno mučite, zivkate, mejlove šaljete.... Doći će, guzva je
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:01   #1362
Možda je to neki novi sistem , meni su rekli da na mango stranici (negdje pod orders /refunds) unesem iban racuna i na njega su mi vratili.
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
Pozz, imam pitanje...
Narucila sam neke stvari online kad je bio Black Friday i platila cashem kad su mi donijeli paket na adresu. Danas sam isla u trgovinu vracat dio stvari i nisu mi htjeli dat nikakve novce, nego su mi rekli da ce mi netko donijet novce na adresu kroz 15 dana.
Da li je netko imao isti slucaj i da li to stvarno tako funkcionira?
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:10   #1363
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Možda je to neki novi sistem , meni su rekli da na mango stranici (negdje pod orders /refunds) unesem iban racuna i na njega su mi vratili.
Hvala ti, ti si u pravu, ne prodavacice u trgovini...
Dosao mi je mail maloprije, da mi na profilu nije ispravan broj racuna (pa pretpostavljam da ce tako vratit)... Ugl, ti si unijela klasican IBAN?
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 21:35   #1364
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ti si u pravu, ne prodavacice u trgovini...
Dosao mi je mail maloprije, da mi na profilu nije ispravan broj racuna (pa pretpostavljam da ce tako vratit)... Ugl, ti si unijela klasican IBAN?
Da, od tekuceg.
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 10:00   #1365
Cure, ima koja tu da prodaje onu plavu pernatu jaknu s crnim krznom oko ovratnika, velicina S? ( al da je neostecena ) Meni moja premala nazalost.
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 09:53   #1366
Kad dolaze ovogodisnji kaputi u mango outlet? Iduce ljeto?
fluffy15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:19   #1367
Moja narudžba od 23.11. još nije stigla. Vise je niti ne želim primiti. Da li mogu ako ikad dođe odbiti narudžbu od kurira i ne platiti je ili sto već? Heelp
Lubenica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:27   #1368
kad dobijes link od dpd otvori ga i oznaci da odbijas posiljku. tako su mi u szk rekli, ja sam tako napravila
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:11   #1369
Thumbs up

Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
kad dobijes link od dpd otvori ga i oznaci da odbijas posiljku. tako su mi u szk rekli, ja sam tako napravila
Ok, hvala ti
Lubenica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:22   #1370
Mango ne dostavlja DPD.
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:51   #1371
Pozdrav cure!Danas napokon stigao Mango naručen 24.11.Od toga jedna maica ima fleku na rukavu, druge dvije nisu boja kao na slici.Molim savjet što napraviti,koliko se plaća povrat, da li tako mogu zamijeniti veličine ili se može zamijeniti u dućanu odmah, da zamolim nekoga budući mango nema u mom gradu.
Hvala!
ROARY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:02   #1372
Quote:
Han@ kaže: Pogledaj post
Mango ne dostavlja DPD.
ajme mislila sam da sam na h&m temi
ispricavam se.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:15   #1373
Saga Overseas nakon 10 dana napokon gotova. Od 1.12. je paket kod njih.
4.12. trebao doci doma, nije dosao, nakon toga sam promijenila na adresu na poslu (drugi kraj grada) i nakon toga na OEX shop na kvartu.
Danas me mama zove da je dosao mango i hoće li ona platiti.. ne znam sto se njima pobrkalo..
Frend mi je za vikend rekao kako u Overseasu kronicno fali ljudi i "unajme" privatnike koji furaju za njih pakete. Sad ce i taj frend nakon svog posla furati pakete za Overs..

Iz paketica sve superrr ovo je bas pogodak!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:43   #1374
Quote:
ROARY1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!Danas napokon stigao Mango naručen 24.11.Od toga jedna maica ima fleku na rukavu, druge dvije nisu boja kao na slici.Molim savjet što napraviti,koliko se plaća povrat, da li tako mogu zamijeniti veličine ili se može zamijeniti u dućanu odmah, da zamolim nekoga budući mango nema u mom gradu.
Hvala!
Kad si dobila obavijest da će ti doci
Lubenica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:55   #1375
ispričavam se ako je netko već pitao, kad počinje sniženje u mangu?
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 07:57   #1376
ako je običan mango, meni su rekli da mogu vratiti robu u njihovom dućanu a novce ću dobiti na račun, dok je zamjena moguća sam za isti artikl ali druga veličina
Alutte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:28   #1377
Quote:
Alutte kaže: Pogledaj post
ispričavam se ako je netko već pitao, kad počinje sniženje u mangu?
Lani je pocelo 22.12.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:08   #1378
Cure, stigla mi je obavijest da ce mi refundirati novac za posiljku koju sam im vratila te me traze da upisem broj racuna.
Upisala sam ga vec 2 puta, jos prije par dana, al svaki put kad uđem u taj dio ne pise mi broj racuna koji sam vec upisala nego mi stoji prazna kucica di se upise ime i prezime te ona di se upise IBAN - isto prazna, i nakon sto sam stisnula Spremi.
S mobitela sam to upisivala, ne s komp.

Jel tako i vama?



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:14   #1379
Naručila sam 27.12., poslano 05.12., primila sam danas. Platila pouzećem.

Haljina (XS) mi stoji isto kao na modelu, dužina mi je taman, iza je cca 5 cm duža nego sa prednje strane. Ne izgleda jeftino. Postava je crna, rukavi su prozirni te ima bočno, gdje su rebra, patent. 105kn. Ja sam zadovoljna.

https://www.mangooutlet.com/hr-en/wo..._71015615.html

Bluza (XS) me malo razočarala. Dosta je tanka i prozirna. Izgleda malo šlampavo...doduše stigla je kao da ju je krava prožvakala. Malo su mi rukavi kraći nego modelu, ali da sam uzela S onda bi mi bila preširoka. Možda kad je operem i ispeglam biti će bolji dojam. 75kn. U trgovini po cijeni od 250 kn bi je zaobišla.

https://www.mangooutlet.com/hr-en/wo..._71045544.html

Majica (S) je ok. Bijela. Širi model. 45 kn

https://www.mangooutlet.com/hr-en/wo..._73003682.html

Košulja (XS) mi je lijepa. Malo šira, na ramenina dobro stoji. Materijal fino izgleda. 60 kn. Zadovoljna.

https://www.mangooutlet.com/hr-en/wo..._71013022.html

Torbu sam uzela više zbog free poštarine. Koža. Malo je čudna kad visi preko ramena...možda kad je napunim će imat bolju formu. Nema unutra patenta niti nekakve kopčice da se može skroz zatvorit. Taj produžetak tak visi preko kao da je zatvorena...i to je to. Niti mi je lijepa niti mi je ružna. 75 kn

https://www.mangooutlet.com/hr-en/wo..._73050306.html

Cijela narudžba je bila samo zbog haljine sa kojom sam zadovoljna. Većina tih haljinica budu mi prekratke ili preširoke....
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:44   #1380
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, stigla mi je obavijest da ce mi refundirati novac za posiljku koju sam im vratila te me traze da upisem broj racuna.
Upisala sam ga vec 2 puta, jos prije par dana, al svaki put kad uđem u taj dio ne pise mi broj racuna koji sam vec upisala nego mi stoji prazna kucica di se upise ime i prezime te ona di se upise IBAN - isto prazna, i nakon sto sam stisnula Spremi.
S mobitela sam to upisivala, ne s komp.

Jel tako i vama?
Da. To ničemu ne služi jer nestane nakon par trenutaka... Treba im se poslati mail uvijek, tamo preko help/ pomoć, pa ona kuvertica desno što je na ekranu "pošaljite e-poruku", tamo u obrascu navesti br. pošiljke koja je vraćena i na kružić complaint (ili information request), ja idem većinom na complaint pa exchanges and refunds. Napišem im uvijek isto, da sam dobila mail da su zaprimili moj vraćeni paket iz narudžbe te i te (br. narudžbe) i da svaki put kad upišem bank details nestanu za par minuta, i kad mogu očekivati refund. Zatim oni meni kroz dan- dva ili kroz sat- dva, ovisi kako kad, pošalju mail da im kao odgovor na taj mail napišem svoje bank details i to je to. Za dan- dva dobijem refund.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.