Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 12:00   #661
Nimerya šta to konzumiraš prije spavanja, majketi i ja bi malo?
Još nam samo fale Evoksi u ST...
__________________
"The truth is usually just an excuse for a lack of imagination." -- Garak
Gul Remal is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:49   #662
Troll troll troll your boat...
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:42   #663
Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Serija je odlična, atmosfera jest pomalo mračna i napeta, ali likovi su odlični i mogli bi ući u legendu.
Da je bar mračna i napeta ... pa bi je i gledao a ne da se moram tjerati da gledam čisto da bi pogledao. Likovi su već sada ušli u legendu kao najantipatičniji do sada u svim star trek serijama ... Molim da mi likovi iz Enterprisea oproste jer sam za njih milsio da će ponijeti tu laskavu titulu. Svaki lik iz Enterprisea je za ove iz Disastera šarmantan kao Arnold u najboljim danima.
fijesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:01   #664
A šta fali likovima iz ENT-a, ha?
ENT je bio najbolja serija, uništili su ju 'fanovi' koji više ni sami ne znaju što žele gledati, a likovi su bili skroz u redu (doduše, nisu imali baš aliena u glavnoj postavi, to smatram lošim).
Doktor u toj seriji mi je bio najdraži od svih doktora u svim ST serijama. Inače, Bashira ne volim..
Kapetan je bio super, Archer je car -tek otišao u svemir a odlično se snašao i rješavao stvari odlučno, efikasno i hrabro, zračio je autoritetom i bio je odličan zapovjednik, mudar..Ne znam koji mi se više sviđa, on ili Lorca..
T'Pol mi je imala i iritantnih i odličnih momenata.
Stvarno žalim šta su tu seriju prestali snimati.
Ašta se tiče STD - ne znam šta se toliko žalite, tj. zaklela bi se da su većina pljuvatora ovdje i tako klonovi jedne ili najviše dvije osobe..
Uvijek se piše jedna te ista stvar na stotine jako sličnih načina..
Serija je napeta, sa puno akcije i misterija vezano za glavne likove, likovi se razvijaju, znači sve 5..
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:07   #665
Quote:
Gul Remal kaže: Pogledaj post
Nimerya šta to konzumiraš prije spavanja, majketi i ja bi malo?
Još nam samo fale Evoksi u ST...
Bilo bi loše kad bi nešto morala uzimati da imam takve snove..
To ti meni dolazi skroz spontano.. Ja sam sanjala scene iz ST i drugih serija još tamo od šeste, sedme godine života..
Jednom se budim tako sa nekih 8,9 godina, i jasno se sjećam velike svemirske bitke Klingonaca i Romulanaca, velikih zelenih brodova, njihovih lica..Ludnica..
I 'čupavce' sam sanjala sa nekih 10, 11 godina prvi put.. Često sam ih sanjala..
Kad sam imala 16 godina, tada još nisam gledala ST, a odsanjala sam jedno poslijepodne Kardasijance i Bajorance, postaju DS), Dukata, i baš kad sam se probudila sjećala sam se 'reptilske vrste i nekih jadnika sličnih ljudima koji su jako religiozni'..
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:59   #666
Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Wikiceha, ratni kontekst se proteže kroz čitavi DS9, pa kako to da ne spada u ST?
Ovo je samo prva sezona, uostalom, čitava sezona je full serijalizirana i koliko god ti tvrdio da su likovi plošni, baš je suprotno - NAGLASAK JE NA LIKOVIMA I NJIHOVIM UNUTARNJIM DRAMAMA!!!!!!
I kad tvrdiš da nema ničeg osobnog u likovima, šta ti to znači??
Pa svaki lik ima osobnost, svaki je složen.. Samo što ne mogu biti razrađeni u detalje u 15 epki, kontaš?
Vidit ćete kako će to biti dobro u narednim sezonama, kakvi će samo biti glavni likovi, prejaki i prezanimljivi, vidit ćete promjene u alienskim društvima, antagoniste bljedolike 'čupavce' i još štošta.. Ovo će biti najbolja i najpopularnija ST serija, a vi samo nastavite kukulekati kako ne valja..
Andorijance sam isto dosta sanjala, a uz njih najviše - Vulkance, Romulance, Klingonce, Nausikance, Brine... Njih sam stvarno jako, jako puino sanjala.. Kardasijance i Bajorance sam sanjala dosta u nekim čudnim ali živopisnim i vrlo zanimljivim scenarijima, ali ne čini mi se da ti snovi spadaju u STD, već u neke druge svjetove..
Ali u globalu mi se čini da sam njih najmanje sanjala..
Bajoranci u budućnosti primaju izbjeglice, ali postali su puno oštriji i oprezniji i stavljaju ih pod strogi nadzor..
Mislim da i Vulkanci nagrabuse, i Andorijanci zasigurno, i tako to... ' Čupavci' su nezausavljivi.
?
STD je prije TOSa, a ne nakon Voyagera.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:06   #667
Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Serija je napeta, sa puno akcije i misterija vezano za glavne likove, likovi se razvijaju, znači sve 5..
STD je sasvim dobra za jednu znanstvenu fantastičnu seriju ali moje se kritike uvijek odnose na uzurpiranje naziva serijala koji nema veze sa radnjom. Naziv je tu samo da se privuče publika i zaradi novac.

I da, ENT mi je bio odličan jer su se ponašali kao ljudi koji su tek krenuli u svemir sa novim tehnologijama. Archer mi je bio odličan kapetan kao i cijela priča. Baš se vidi da su se trudili biti moralni ...naravno, za razliku od, jelte, STD
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:25   #668
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
?
STD je prije TOSa, a ne nakon Voyagera.
Ma biti će prikazana budućnost u toj seriji (post-VOY). To je ziher.
Mogao bi na kraju sezone brod završiti baš tamo, zahvaljujući pogonu na spore.. Nisam sigurna kako će doći do toga, ali biti će prikazivana budućnost.. Biti će sve jako napeto, puno akcije,promjena u alienskuim društvima, 'čupavaca' i drugih stvorenja..
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:58   #669
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
STD je sasvim dobra za jednu znanstvenu fantastičnu seriju ali moje se kritike uvijek odnose na uzurpiranje naziva serijala koji nema veze sa radnjom. Naziv je tu samo da se privuče publika i zaradi novac.
I da, ENT mi je bio odličan jer su se ponašali kao ljudi koji su tek krenuli u svemir sa novim tehnologijama. Archer mi je bio odličan kapetan kao i cijela priča. Baš se vidi da su se trudili biti moralni ...naravno, za razliku od, jelte, STD

Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Ma biti će prikazana budućnost u toj seriji (post-VOY). To je ziher.
Mogao bi na kraju sezone brod završiti baš tamo, zahvaljujući pogonu na spore.. Nisam sigurna kako će doći do toga, ali biti će prikazivana budućnost.. Biti će sve jako napeto, puno akcije,promjena u alienskuim društvima, 'čupavaca' i drugih stvorenja..
A dobro, epizoda-dvije ne znače ulazak u anale
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:18   #670
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post


A dobro, epizoda-dvije ne znače ulazak u anale
Ne znam dal će to biti u STD ili drugoj seriji, ali biti će posada koja će nositi iste uniforme kao u TOS-u, i biti će zanimljiva dosta; radnja je u u budućnosti, biti će više aliena u glavnim ulogama..
Čupavci će se stalno pojavljivati.
Ja sam naprimjer često i sanjala što se u budućnosti piše na ovom forumu i na drugim forumima...
To mi se klupko isto počelo dosta odmotavati prije godinu-dvije, i sve se savršeno uklapa.. Stvari koje će se pisati o budućim serijama, likovima, alienima i epkama savršeno se uklapaju sa mojim snovima..
Također stvari koje će se pisati o nekim...stvarima koje ću zasad zadržati za sebe.
Inače, kapetan će Michael otkriti sve o sebi.. To sam sanjala. Nešto će joj ispričati o oku, očima..To bi moglo biti do kraja ove sezone.. Ne znam hoće li ga ona raskrinkati, ali vrlo je vjerojatno da bi to mogla učiniti. I kapetan je malo više trknut nego što san i ja mislila, bar po onome čega sam se sjetila..
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:32   #671
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
STD je sasvim dobra za jednu znanstvenu fantastičnu seriju ali moje se kritike uvijek odnose na uzurpiranje naziva serijala koji nema veze sa radnjom. Naziv je tu samo da se privuče publika i zaradi novac.

I da, ENT mi je bio odličan jer su se ponašali kao ljudi koji su tek krenuli u svemir sa novim tehnologijama. Archer mi je bio odličan kapetan kao i cijela priča. Baš se vidi da su se trudili biti moralni ...naravno, za razliku od, jelte, STD
Pa ima veze s radnjom.. Baš san neki dan čitala o TOS epkama.. Mogla bih opet pogledati TOS, skoro sve san zaboravila.. Pa Klingonci su stalno u to vrijeme ratovali protiv Federacije. A ova se serija događa malo prije Kirka.
A šta se tiče likova u STD i njihovog ponašanja, ovi su malo oštriji, nisu standardna Zvjezdana flota, već su posvećeni isključivo načinu dobijanja rata protiv Klingonaca, jer žele po svaku cijenu spriječiti iste da osvoje Federaciju..
Jednostavno igraju malo grublje, jer su očajni i uplašeni, a Discovery je inače brod koji vrši znanstvena istraživanja i koristi ih i da dobije rat.

Takvi ljudi nisu bili iznimka u to doba, samo su više prikazivali istraživače svemira, a ne one koji rade na znanstveno-obrambenim projektima.
Meni bi inače možda DS9 bio najgora serija, da Brini, nešto šeste i čitava sedma sezona nisu izvukli seriju - zbog puno toga šta zamjeram..

TNG mi je odličan tamo negdje od 4. sezone, a osobito kad su uveli Kardasijance i Bajorance kao neko osvježenje.. Dotad mi je bio pomalo mlak i previše radnje je bilo na brodu.
Tamo su mi najbolje epke bile sa Romulancima, Klingoncima, Kardasijancima, Bajorancima, i općenito kad je bilo više akcije..
U DS9 su jednostavno pretjerali sa Kardasijancima i Bajorancima, a nije bilo baš ni istraživanja ni dinamike i pustolovine (osim rata).
Ferengiji su izvukli stvar donekle, da nije bilo njih, poslala bih ja tu seriju u vražju mater..
I imam lijepa sjećanja na svoju pratetku, dok joj pokazujem Brine i govorim kako nikad ne skidaju masku i da ih se ne može ništa razumjeti, a ona govori kako su ' prave ludonje' i ' da takvo nešto još nikad u životu nije vidila'. A ja se kidam od smijeha..
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:32   #672
Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Ašta se tiče STD - ne znam šta se toliko žalite, tj. zaklela bi se da su većina pljuvatora ovdje i tako klonovi jedne ili najviše dvije osobe..
Uvijek se piše jedna te ista stvar na stotine jako sličnih načina..
Da, ja inače imam jedno 10 klonova i nemam pametnijeg posla nego s tim svojim klonovima kritizirati seriju koja je ionako shit. Daj molim te...
Pa imaš recimo na stotine i tisuće ljudi na imdb-u koji su "popljuvali" (i to zasluženo) ovaj drek. Jesu svi oni "klonovi"? Čisto sumnjam...
Ljudi jednostavno imaju svoju glavu i svoje oči i govore ono što vide, iznose čijenice i svoja mišljenja. Pa šta onda. I da opet ponovim, i ti hvališ ovo kao "odličnu seriju" pa ti nitko ništa ne kaže... Voliš ovo gledati? OK slobodno, nemam ništa protiv. Ali ljudi itekako imaju pravo kritizirati, osobito kad je ta kritika sasvim opravdana, a 100% sam siguran da ovdje jest, jer ovo NIJE Star Trek. Postavit ću kasnije link na jedan kratak isječak od 30-ak sekundi iz jednog intervjua s Rickom Bermanom (prethodnim izvršnim producentom od TNG do ENT) u kojem je jako fino u par rečenica rekao što je Star Trek i što predstavlja Roddenberryjeva ostavština Treka i po čemu se ona razlikuje od većine mračnog SF-a (a nije da osobno ne cijenim i ne volim distopijski i mračni SF, no ST to def nije).

EDIT:
link na video:
https://streamable.com/oxf9l

cijeli intervju iz 2006. u trajanju od čak 3 sata na YT (nije sve o ST-u):
https://www.youtube.com/watch?v=w9HcSB9WDTQ

Quote:
Serija je napeta, sa puno akcije i misterija...
Vidiš, misterij je baš ono što ovdje potpuno fali. Star Trek je inače sci-fi/adventure/mystery (i action). Akcije ima, to se ne može osporiti. STD je uglavnom samo akcija (i loš sci-fi). Nema onog mystery, kojeg je primjerice toliko bilo u TOS-u ili pak solidnog i dobrog SF-a kao u TNG-u i VOY-u. Svi ti sastojci, da ne spominjemo sam duh Treka, jednostavno nedostaju. Sorry, ali ja ovdje ne vidim ni m od misterija.

Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
A šta se tiče likova u STD i njihovog ponašanja, ovi su malo oštriji, nisu standardna Zvjezdana flota...
A postoji kao neka ne-standardna Zvjezdana flota?

Zadnje uređivanje Mr. Beam : 12.12.2017. at 14:57. Reason: dodan link
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:07   #673
Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Ne znam dal će to biti u STD ili drugoj seriji, ali biti će posada koja će nositi iste uniforme kao u TOS-u, i biti će zanimljiva dosta; radnja je u u budućnosti, biti će više aliena u glavnim ulogama..
Čupavci će se stalno pojavljivati.
Ja sam naprimjer često i sanjala što se u budućnosti piše na ovom forumu i na drugim forumima...
To mi se klupko isto počelo dosta odmotavati prije godinu-dvije, i sve se savršeno uklapa.. Stvari koje će se pisati o budućim serijama, likovima, alienima i epkama savršeno se uklapaju sa mojim snovima..
Također stvari koje će se pisati o nekim...stvarima koje ću zasad zadržati za sebe.
Inače, kapetan će Michael otkriti sve o sebi.. To sam sanjala. Nešto će joj ispričati o oku, očima..To bi moglo biti do kraja ove sezone.. Ne znam hoće li ga ona raskrinkati, ali vrlo je vjerojatno da bi to mogla učiniti. I kapetan je malo više trknut nego što san i ja mislila, bar po onome čega sam se sjetila..
Da kreneš pisati neki blog o tome?
Kakvog seksa će sve biti?


Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Da, ja inače imam jedno 10 klonova i nemam pametnijeg posla nego s tim svojim klonovima kritizirati seriju koja je ionako shit. Daj molim te...
Pa imaš recimo na stotine i tisuće ljudi na imdb-u koji su "popljuvali" (i to zasluženo) ovaj drek. Jesu svi oni "klonovi"? Čisto sumnjam...
Ljudi jednostavno imaju svoju glavu i svoje oči i govore ono što vide, iznose čijenice i svoja mišljenja. Pa šta onda. I da opet ponovim, i ti hvališ ovo kao "odličnu seriju" pa ti nitko ništa ne kaže... Voliš ovo gledati? OK slobodno, nemam ništa protiv. Ali ljudi itekako imaju pravo kritizirati, osobito kad je ta kritika sasvim opravdana, a 100% sam siguran da ovdje jest, jer ovo NIJE Star Trek. Postavit ću kasnije link na jedan kratak isječak od 30-ak sekundi iz jednog intervjua s Rickom Bermanom (prethodnim izvršnim producentom od TNG do ENT) u kojem je jako fino u par rečenica rekao što je Star Trek i što predstavlja Roddenberryjeva ostavština Treka i po čemu se ona razlikuje od većine mračnog SF-a (a nije da osobno ne cijenim i ne volim distopijski i mračni SF, no ST to def nije).
EDIT:
link na video:
https://streamable.com/oxf9l
cijeli intervju iz 2006. u trajanju od čak 3 sata na YT (nije sve o ST-u):
https://www.youtube.com/watch?v=w9HcSB9WDTQ
Vidiš, misterij je baš ono što ovdje potpuno fali. Star Trek je inače sci-fi/adventure/mystery (i action). Akcije ima, to se ne može osporiti. STD je uglavnom samo akcija (i loš sci-fi). Nema onog mystery, kojeg je primjerice toliko bilo u TOS-u ili pak solidnog i dobrog SF-a kao u TNG-u i VOY-u. Svi ti sastojci, da ne spominjemo sam duh Treka, jednostavno nedostaju. Sorry, ali ja ovdje ne vidim ni m od misterija.
A postoji kao neka ne-standardna Zvjezdana flota?
Neka samo pogleda koliko pljuvači ovdje imaju postova.
Teško bi bilo klonove nabildati do takve razine
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:19   #674
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Da, ja inače imam jedno 10 klonova i nemam pametnijeg posla nego s tim svojim klonovima kritizirati seriju koja je ionako shit. Daj molim te...
paranoja


Inače više bi volio da su ljudska prava inkorporirali u moralnu i na višem nivou urađenu seriju. Pa i po cjenu da gledam kako Pikar trpa Rikera na planetu Risa (Epsilon Ceti B II).
fijesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 15:18   #675
Quote:
fijesta kaže: Pogledaj post
paranoja

Inače više bi volio da su ljudska prava inkorporirali u moralnu i na višem nivou urađenu seriju. Pa i po cjenu da gledam kako Pikar trpa Rikera na planetu Risa (Epsilon Ceti B II).
B II je oznaka za neku pozu ili ?
ST treba biti ST.
Ne bullshit zwei
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:47   #676
Imaš Epsilon Ceti A, B i C. Risa je u Epsilon Ceti B. Točnije, Epsilon Ceti B II.
fijesta je točno rekao :-D
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:58   #677
Pogledao sam Discovery i sad se čeka nastavak. Iskreno nisam zadovoljan. Gledaću i nastavak naravno ali bez nekog gušta, više iz razloga što je izbor SF serija jako slab i loš. Likovi su mi najveći problem - jednostavno su mi iritantni i antipatični, drvenasti, trude se prikazati neku dubinu i ozbiljnost no na kraju sve se svodi na preglumljivanje i dramu tipa reality show. Novi Klingonci izvlače malo stvar jer su prikazani sasvim dobro i osvježavajuće.

Iskren da bude i uz rizik da na mene ospu drvlje i kamenje, moram ovo reći. The Orville mi je mnogo bolja Star Trek od ovog oficijelnog Star Trek. Jeste blesav i više ide na zaje*anciju ali ima taj neki startrekovski šmek koji Discovery jednostavno nema. Atmosfera je opuštena, radnja je više epizodična iako postoji i vodeća priča, likovi su simpatični i zanimljivi, imamo tu ono staro dobro istraživanje bez nepotrebne drame. Orville doživljavam kao blago komični klon Star Trek-a sa Picardom na čelu, Datom i ostalom ekipom. Prema Discovery sam imao velika očekivanja a Orville sam prije gledanja smatrao za besmisleni klon. Nije mi jasno kako je ekipa iza Discovery uspjela da, barem po mom mišljenju, potpuno promaši atmosferu dok je ekipa iza Orville pogodila tačno u centar i napravila no-brainer zezanciju uz dosta dobrog humora i pride svima nama dragi šmek Star Trek-a.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:50   #678
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Imaš Epsilon Ceti A, B i C. Risa je u Epsilon Ceti B. Točnije, Epsilon Ceti B II.
fijesta je točno rekao :-D
Ma sve ok, samo se malo zezam
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Iskren da bude i uz rizik da na mene ospu drvlje i kamenje, moram ovo reći. The Orville mi je mnogo bolja Star Trek od ovog oficijelnog Star Trek. Jeste blesav i više ide na zaje*anciju ali ima taj neki startrekovski šmek koji Discovery jednostavno nema. Atmosfera je opuštena, radnja je više epizodična iako postoji i vodeća priča, likovi su simpatični i zanimljivi, imamo tu ono staro dobro istraživanje bez nepotrebne drame. Orville doživljavam kao blago komični klon Star Trek-a sa Picardom na čelu, Datom i ostalom ekipom. Prema Discovery sam imao velika očekivanja a Orville sam prije gledanja smatrao za besmisleni klon. Nije mi jasno kako je ekipa iza Discovery uspjela da, barem po mom mišljenju, potpuno promaši atmosferu dok je ekipa iza Orville pogodila tačno u centar i napravila no-brainer zezanciju uz dosta dobrog humora i pride svima nama dragi šmek Star Trek-a.
Dosta ljudi tako misle
STD se ufurao u vlastitu bitnost i zabrijao na potpuno krive stvari.
U STDu nema STa.
Mislim, možda na kraju tu nekaj i isprave, ali trenutno teški minus.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 10:26   #679
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ma sve ok, samo se malo zezam

Dosta ljudi tako misle
STD se ufurao u vlastitu bitnost i zabrijao na potpuno krive stvari.
U STDu nema STa.
Mislim, možda na kraju tu nekaj i isprave, ali trenutno teški minus.
Upravo to je problem.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:21   #680
Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Bilo bi loše kad bi nešto morala uzimati da imam takve snove..
To ti meni dolazi skroz spontano.. Ja sam sanjala scene iz ST i drugih serija još tamo od šeste, sedme godine života..
Jednom se budim tako sa nekih 8,9 godina, i jasno se sjećam velike svemirske bitke Klingonaca i Romulanaca, velikih zelenih brodova, njihovih lica..Ludnica..
I 'čupavce' sam sanjala sa nekih 10, 11 godina prvi put.. Često sam ih sanjala..
Ok sam pazi da nam ne spojlaš previše. I probaj se fokusirati dok sanjaš na brojeve lutrije, moglo bi biti nadasve korisno.

Quote:
Kad sam imala 16 godina, tada još nisam gledala ST, a odsanjala sam jedno poslijepodne Kardasijance i Bajorance, postaju DS), Dukata, i baš kad sam se probudila sjećala sam se 'reptilske vrste i nekih jadnika sličnih ljudima koji su jako religiozni'..
U drugu ruku...probaj vidit dal David Icke zapošljava pomoćnike
__________________
"The truth is usually just an excuse for a lack of imagination." -- Garak
Gul Remal is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.