Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 20:39   #121
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:59   #122
^^
I tko ne bi volio jesen?!
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 21:04   #123
Nasjeckala sam tikve, kako ste rekle.
Hvala!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 21:25   #124
tikve, razne, su dušu dale za popečke, mogu se i pomiješati još s nečim, tipa sojine ljuspice, začini i dodaci po želji, ovo, ono, radila sam nedavno i od butternut i od hokaido, s tim da sam ove druge spekla u pećnici, cvrčenje u puno ulja mi i nije nešto, ali ima svoje smisao, popečci su nešto "masniji".

divne su mi te narančaste tikve
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 19:42   #125
Di ste? Ajmo dignuti topić iz mrtvih na prvi dan jeseni
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 20:05   #126
Smrzla sam se na poslu sjedila sam ko Broj Jedan, zamotana u jedan flis a drugi oko nogu i guze. I opet hladno
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 22:00   #127
Ja sam si doma pustila grijanje na sat vremena.
Pod dekom sam, u potkošulji i pijem improvizirano čokoladno mlijeko od bademovog mlijeka i kakaa za kolače.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 22:27   #128
Cure, vi kao da smo usred zime.
Pa nije vani uopće hladno, samo je ružno jer je mokro.
Tsina-Iti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2019., 22:37   #129
Pusti ti to, meni sezona potkošulje traje od kraja kolovoza pa negdje do svibnja
Nisam ja svoje bubrege na cesti našla
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2019., 00:22   #130
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
sonjice naša

ali...ima nešto "ludo" (dobro) u današnjoj atmosferi, pa me upravo najjača kiša tjera(la) da obavim 15 stvari u cugu, lagana vožnja u autu vamo-tamo, neki nedefinirani osjećaj sreće

alzo, ne znam je li bilo ijednom ove godine, pada od jučer navečer, cijeli dan danas (i to prilično jako) i još sada, mada nešto slabije...

idealno bi bilo da kiša pada "na rate", ovako il' se pojavi na 5 minuta il' je tjednima/mjesecima nema...no ne mo'š sve imat'...
ne što želim samu sebe kvotat', nego pomislim "gle, kak' zanimljiva temica" i taman htjedoh Sonjicu kvotati i naletim na svoj upis... prije dvije godine!

ne, to nije moguće, da se ovo pisalo prije dvije godine!

uglavnom, da, nenormalno je iz one još prošlotjedne sparine poželjeti obući zimski kaput (realno, par puta sam se pogrešno obukla ovih dana i bilo mi je hladno, osim što sam neko vrijeme (bila) i bolesna), danas toplo i počelo je kišiti predvečer i eto, ne staje, lijepo paducka i divna je atmosfera vani...baš sam maloprije komentirala na jednoj strani upravo ovo gore što sam napisala u kvotu - da sam večeras baš lijepo, napokon, osjetila neki osjećaj radosti "iznutra", i to na račun, prije svega, današnje atmosferske prilike...

stoga, još sam mislima uz neki daleki val negdje <3, ali i ovo je tj. ono što tek dolazi divno, opuštajuće, nadahnjujuće...



ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 11:35   #131
Vec par dana pjevusim

https://youtu.be/llkcDQ39D3g
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 12:05   #132
Kod mene je zasad jako ugodna jesen...kiša je padala dosad jednom ili dva puta, vrijeme suho i sunčano, dnevne temperature do 25.
Jutra i večeri lijepo svježi...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 13:52   #133
Čekam kišu, pretoplo je.
Lijep je oblačan dan. Produktivnost mi je se digla 50% otkad je ono žuto govno malo sjašilo.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 14:06   #134
dobila košaru vrganja na dar
pokisla k'o miš na pravom pljusku
baloner u akciji

so far, so good, a tek je treći dan jeseni

e, dobila sam i čokoladu. kolega misli da me kiša baca u depresiju, a ja baš kontra.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 23:43   #135
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Čekam kišu, pretoplo je.
Lijep je oblačan dan. Produktivnost mi je se digla 50% otkad je ono žuto govno malo sjašilo.
Ja sam se probudila iz ljetne letargije, i sad mogu sve. Stvarno se napokon osjećam živa, a ne kao mrtvo puhalo.
mavita is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 06:37   #136
Ja sam toliko sretnija odkad je zahladilo

Nadam se još par dana kiše, i da još zahladi jer kad stavim tanku jaknu na majicu dugih rukava bude mi vruće
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 15:33   #137
Ne znam kako se obuti. Ujutro je ok, do popodne mi zakuhaju nogice.
Ali, nosim sakoe i kratke rukave, gledam si šalove, pregledavam kapute
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 15:42   #138
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ne znam kako se obuti. Ujutro je ok, do popodne mi zakuhaju nogice.
Ali, nosim sakoe i kratke rukave, gledam si šalove, pregledavam kapute
Eh baš sam danas gledala koju obuću žene nose. Dakle, od zimskih gležnjača do wedge sandala (starije žene, njima je vruće za noge).
Treba imati puno cipela za prijelaz. To je moj zaključak.
smilje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 15:45   #139
Neku večer sam bila vani (na moru). Ja u tenisicama, pored mene cura u kožnim čizmama do koljena i druga cura u sandalama.

Možda sam luda, ali ove godine me veseli jesen! Nadam se da ćemo imati suhih dana, a da će kiša padati samo vikendom kad ne moram nigdje ići.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 15:48   #140
Taman sam si dala pođoniti mile mi čizme.
Spremna sam
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.