Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 11:26   #2261
Naručila sam 2 para Hawkersica, jedne one Premium (imaju X na kraju: Dark One X) 40 eura i jedne klasične (samo Dark One) 30 eura. Tu je razlika vidljiva u materijalu između ta dva modela, ove skuplje djeluju dosta kvalitetnije. Imam već duže vrijeme Ray Ban naočale i što se tiče udobnosti nošenja i ''težine'' materijala dajem malu prednost RayBan-u ali ne toliko koliko se razlikuje cijena tih naočala.

Ako uzimate, uzmite neki od premium modela, razlika 10 eura a stvarno se osjeti.
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 11:40   #2262
Onaj popust šta nude (40%)hawkers u oglasima ne radi. Kako ste vi kupovali?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Branko76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 12:01   #2263
Quote:
Branko76 kaže: Pogledaj post
Onaj popust šta nude (40%)hawkers u oglasima ne radi. Kako ste vi kupovali?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mislim da radi za neke modele, ne za sve. Ovaj kod 20% mislim da ide na sve: HCP20JOAOR
Ja bi naručila još jedne pa ako ima netko iz zg da naručimo skupa pa ne plaćamo poštarinu nek se javi u inbox.
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 12:28   #2264
Onaj popust šta nude (40%)hawkers u oglasima ne radi. Kako ste vi kupovali?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Branko76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 20:21   #2265
Je li netko kupovao u optici Sentina i kakvi su dojmovi? Kupila sam Gucci sunčane naočale, ali za njih u optici nisu imali njihov pripadajući etui/futrolu, jer su to izgubili. Pa su mi dali futrolu i krpicu za čišćenje drugog branda. Prvi put da mi se to dogodilo u nekoj optici, i čudno mi je. Trebam li možda sumnjati u originalnost naočala ili to nije ništa zabrinjavajuće?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:29   #2266
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Molila bih cijenjene forumaše za pomoć - naime, u sunčane naočale se ništa ne razumijem a ćale mi je zapeo baš za ove: https://www.tradesy.com/accessories/...sses-14596216/

Našla sam sličan model na ovoj stranici ali ne znam je li tu riječ o originalu ili je opet neka muljaža: http://www.stichtingiwan.nl/Sunglass...ne-p-5331.html

Ako netko ima provjereni sajt za Revo naočale ili neki sajt sa kojih je pouzdano naručivat i sa koje dolaze originali molim vas linkajte mi ga... Ovdje je riječ o starijem modelu pa znam da mi ga je u startu možda teže nać...
Itko?
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:30   #2267
Tko je kupovao Hawkers naočale, koja je cijena poštarine?
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:24   #2268
Quote:
Matt Buckner kaže: Pogledaj post
Tko je kupovao Hawkers naočale, koja je cijena poštarine?


Mislim da preko 50€ poštarina je besplatna
Branko76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:35   #2269
Cool

Naručila preko Visual Clicka D&G sunčane naočale 17.08. ali nisu bile in stock pa su mi ponudili ili čekanje od 15 dana povrat novca ili zamjenu za druge..Odlucila sam pričekati i na njihovom chatu su mi rekli da ih njihov dobavljač ima u zalihi ali sad je kolektivni godišnji u Italiji pa ide sporije,a na e mailu su napisali da se moraju proizvesti..sad čekam i javim rezultat..
Nelivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:41   #2270
Quote:
Nelivana kaže: Pogledaj post
Naručila preko Visual Clicka D&G sunčane naočale 17.08. ali nisu bile in stock pa su mi ponudili ili čekanje od 15 dana povrat novca ili zamjenu za druge..Odlucila sam pričekati i na njihovom chatu su mi rekli da ih njihov dobavljač ima u zalihi ali sad je kolektivni godišnji u Italiji pa ide sporije,a na e mailu su napisali da se moraju proizvesti..sad čekam i javim rezultat..
Puno su jeftinije skoro 1400 kn manje
By the way to su ove: click.com/mobile/en/sunglasses/dolce-gabbana/dg4309/501-8g-black/3-21-9
Nelivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:23   #2271
Imala sam i sama slicnu situaciju sa smartbuyglasses...bilo mi je vrlo hitno za jedan dioptrijski okvir kojeg samo oni imaju u ponudi, medjutim privremeno je nedostupan, a za nabavu od dobavljaca bi morala cekati 1-4 tjedna...okvir sam narucila, ali kad su mi to javili odustala sam od narudzbe, otkazala ju i vratili su mi novac uredno kroz 24h...placala sam paypalom pa su novce prvo vratili na paypal, a onda sam tri dana cekala da mi ih paypal prebaci na karticu...uglavnom sve je proslo bez ikakvih oretjeranih natezanja...super im funkcionira chat na stranici

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:26   #2272
Jel edel-optics.hr provjerena stranica? Naručivao netko?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:21   #2273
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Jel edel-optics.hr provjerena stranica? Naručivao netko?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mislila sam ja naručivati ali ipak je Visual Click bio jeftiniji..mada mislim da funkcioniraju na isti način ako su na zalihama naočale stignu brzo ako ne onda se čeka duže..
Nelivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:37   #2274
Quote:
Matt Buckner kaže: Pogledaj post
Tko je kupovao Hawkers naočale, koja je cijena poštarine?
9€.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 11:08   #2275
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
da su najbolje sumnjam, najbolje su nerijetko i najskuplje


polaroid ima dosta zastario dizajn, a i okviri im bas nisu neke kvalitete, sta ti znaci super leća ako će ti naočale spadati s glave ili ako te žuljaju dok ih nosis....

Zato bi najskuplje znacilo da je i najbolje?

Polaroid nije brend koji trosi 70% svoje zarade na marketing za razliku od ostalih.
Imam jedne Polaroidice od prije 7-8 godina i jos uvijek izgledaju kao nove, dok su mi se na D&G naocalama doslovno oljusile lece - ali naravno da su D&G naocale bile dobrih 5 puta skuplje.

Samo porazgovaraj iskrno sa nekim pozantim tko radi u nekoj optickoj radnji i saznat ces vrlo brzo da na zalost naocale od 3.000,00 vrlo cesto znaju biti losije neko one od 500,00 kn "zubo"

Inace, moj otac od kada zna za sebe kupuje RayBan - i on je jedan od onih koji po svom iskustvu govori da Ray Ban u zadnjih par godina nije ni do koljena onome sto je nekada bio. - ne kazem da je los, ali mu je kvaliteta pala i to vidim kada uspoređujem njegove stare i nove naocale.


BTW: ako ti nesto spada sa glave ili te zuja to znaci da nisu nariktane po tvojoj glavi, pa hebemu nemamo svi isti oblik i sirinu glave i nosa, a tu su u igri i uha.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:41   #2276
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Zato bi najskuplje znacilo da je i najbolje?

Polaroid nije brend koji trosi 70% svoje zarade na marketing za razliku od ostalih.
Imam jedne Polaroidice od prije 7-8 godina i jos uvijek izgledaju kao nove, dok su mi se na D&G naocalama doslovno oljusile lece - ali naravno da su D&G naocale bile dobrih 5 puta skuplje.

Samo porazgovaraj iskrno sa nekim pozantim tko radi u nekoj optickoj radnji i saznat ces vrlo brzo da na zalost naocale od 3.000,00 vrlo cesto znaju biti losije neko one od 500,00 kn "zubo"

Inace, moj otac od kada zna za sebe kupuje RayBan - i on je jedan od onih koji po svom iskustvu govori da Ray Ban u zadnjih par godina nije ni do koljena onome sto je nekada bio. - ne kazem da je los, ali mu je kvaliteta pala i to vidim kada uspoređujem njegove stare i nove naocale.


BTW: ako ti nesto spada sa glave ili te zuja to znaci da nisu nariktane po tvojoj glavi, pa hebemu nemamo svi isti oblik i sirinu glave i nosa, a tu su u igri i uha.
Polaroid je odličan što se tiče leća, divno je gledati kroz njih, skoro da ne vidiš ikakav bljesak sunca. Ali što vrijedi kad je kvaliteta očajna. Ja sam dvoje reklamirala u godinu i pol. Samo se krenu odvajat slojevi na leći na sastavu s okvirom. Užasno ružno bude i postanu nenosive. Žena u optici je rekla da se to događa s njima jer je polarozacija nekakva presvlaka na leći i da se kod nekvalitetnijih naočala odvaja kad su velike temperature kao ovih godina.

Sunčane naočale za po hladnom

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 07:35   #2277
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Zato bi najskuplje znacilo da je i najbolje?

Polaroid nije brend koji trosi 70% svoje zarade na marketing za razliku od ostalih.
Imam jedne Polaroidice od prije 7-8 godina i jos uvijek izgledaju kao nove, dok su mi se na D&G naocalama doslovno oljusile lece - ali naravno da su D&G naocale bile dobrih 5 puta skuplje.

Samo porazgovaraj iskrno sa nekim pozantim tko radi u nekoj optickoj radnji i saznat ces vrlo brzo da na zalost naocale od 3.000,00 vrlo cesto znaju biti losije neko one od 500,00 kn "zubo"

Inace, moj otac od kada zna za sebe kupuje RayBan - i on je jedan od onih koji po svom iskustvu govori da Ray Ban u zadnjih par godina nije ni do koljena onome sto je nekada bio. - ne kazem da je los, ali mu je kvaliteta pala i to vidim kada uspoređujem njegove stare i nove naocale.
rekao sam nerijetko najskuplje! u većini slučajeva je to tako

što se raybana tiče (pisao sam vec o tome), prije su bile kvalitetnije jer ih je proizvodila druga firma (Bausch&lomb - rade vojnu optiku), danas ih radi luxottica koja drzi vise od 2/3 svjetskog tržišta sunčanih naočala i zato rayban vise nisu ni sjena onoga sto su bili
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 00:48   #2278
Edel optics jel su dobri i autenticni? Koliko treba da dostave?
kerzo11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:20   #2279
Može li mi netko reći što točno znače veličine M, L i XL. Nemogu o tome naći ništa na guglu a htio bi naručiti na netu, jer je u mojoj blizini izbor naočala nikakav.

Na mojim sadašnjim naočalama, širina okvira bez ručaka je 130mm, a širina ručaka uz okvir 145mm. Koja bi to bila oznaka veličine?
Điđiđiđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:00   #2280
Ima li netko iskustva s osiguranjem naočala?
Kupujem nove sunčane i ponuđeno mi je osiguranje. Ako se izgrebu stakla, sjednem na njih, puknu i slično, dobivam nove bez ikakvih pitanja. Zanima me jel u praksi stvarno tako ili postoji neka caka?
Malo mi zvuči predobro da bi bilo istinito
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.