Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2008., 10:26   #281
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Nema smisla gledati druge...mozda smo mi sretnije u necemu drugom
jel vidiš pozitive?najsretnija sam i najtiša dok jedem
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:33   #282
Ma da meni dragi od ivancica napravi prsten, ja bih bila sretna...samo nek klekne vise
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:36   #283
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Ma da meni dragi od ivancica napravi prsten, ja bih bila sretna...samo nek klekne vise
počkalji ga
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:53   #284
evo meni je dragi kupio sinoć zaručnički prsten a njegova mama u ime toga sat koji je prekrasan!!!
erny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:09   #285
Quote:
erny kaže: Pogledaj post
evo meni je dragi kupio sinoć zaručnički prsten a njegova mama u ime toga sat koji je prekrasan!!!
jeeeeeeeeee
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 13:20   #286
Quote:
erny kaže: Pogledaj post
evo meni je dragi kupio sinoć zaručnički prsten a njegova mama u ime toga sat koji je prekrasan!!!
Vidi ove sretnice hahaaaa... cestitam!
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:12   #287
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Ma da meni dragi od ivancica napravi prsten, ja bih bila sretna...samo nek klekne vise
__________________
Matija
maldenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 16:08   #288
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post

Btw, ljudi, zar sam ja jedina koja smatra da u zarucnickom prstenu ne treba biti dijamant...
ja nemam dijamant u zaručničkom. on je kombinacija bijelog i žutog zlata i meni je najljepši na svijetu.
dobila sam ga prije 5 godina (1.1. je bilo 5 godina zaruka), svaki dan ga od onda nosim i još je uvijek predivan i uopće nije iznošen i nije izgubio sjaj.
ali uvijek ga svi mijenjaju za vjenčani zato jer nema kamen.
onda je dragi rekao da ćemo kupiti vjenčano prstenje u kojem ću ja imati barem jedan kamenčić.

Zadnje uređivanje Reina : 12.02.2008. at 17:42.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:18   #289
po meni svakoj curi je naljepši upravo njezin zaručnikčki prsten. i tu dileme nema. i tu prestaje svaka rasprava. ja još čuvam prsten koji mi je dragi dao jedne noći pod utjecajem alkohola. bilo je to pred dvije godine. sjećam se ja sam bila u austriji a on je tu noć slavio nešto što mu je bilo jako bitno. jako sam se žurila da stignem kući i onda kao za inat izgubila u dućanu putovnicu. koma. em ne znam natucati ni riječ njemačkog, em je bilo vrijeme zatvaranje. mama brzo da dolazi jer govori odlično. ja njemu javim što je bilo i on da će i on doći jer vjerovatno ću morati ostati preko noći ako se ne nađe putovnica. velim mu da to ne dolazi u obzir da sve bude ok. u međuvremenu, neka teta kaže prema meni, dolaze policajci (ja mislim kaji sad vrag nije da sam i nešto ukrala) kad oni meni daju putovnicu. jesss. lijepo sam nazvala mamu, rekla sve ok. i onda dragog. malo sam kasnila, bila sam sva izmučena,znojna, uplašena, ljuta. dolazim do njega. i velim mu beba kupila sam ti tvoje najdraže bombone. a on. dolje na koljena uzima čep od pana i pita da li ću se udati za njega. jao kad se sjetim
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:19   #290
kasnije sam dobila i pravi zaručnikčki. ali panov me uvjek sjeti na tu noć.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 12:01   #291
moj dragi nije romantičar. tako da smo se mi dogovorili za datum i sve to. i tad sam mu rekla da kad me nije iznenadio prstenom, da sad više nema ni smisla. tako da ćemo malo više novaca dati za vjenčano prstenje.
__________________
10.5.2008.
http://ana79.myphotoalbum.com/
runaway bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 12:27   #292
nije ni moj. zapravo totalno je po tom pitanju out. samo te je noći bio pijan, i kada sam mu spomenula njegove bonbone pao je na koljena. ali to je više bila šala. mi smo isto međusobno dogovorili datum i to je to. nije bilo spektakularne prosidbe. prsten mi je dao kada su njegovi došli na upoznavanje
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:21   #293
je moj dragi je totalna frula za tak nekaj. Njega je stalno strah da ne kupi krivo, totalno je ne-samopouzdan po tom pitanju, pa smo prstenje odabrali skupa, slucajno setajuci kraj izloga s lijepim prstenjem,usli, probali i kupili bez imalo romantike
Nije ni pomoglo kad sam mu, kak ti usput, ispricala kak je decko moju sestricnu u Kanadi na slapovima zaprosio uz muzikicu, mislim da ga je to jos vise unervozilo
Cak me i prije rodjendana stalno spitava, joj pa kaj da ti kupim, pa kaj ti treba..nema tu iznenadjenja
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 15:02   #294
Meni je jednom prilikom zapeo za oko jedan krasni prstenčić, ali me je njegova cijena smrzla i nisam htjela niti čuti da mi ga ,tada još dečko, kupi. Naravno, to ga nije omelo da uleti u zlatarnu i nacrta se s njim vani i zaruči me nasred korza. Ah ta romantika....

Prstenčić izgleda otprilike ovako
Bijelo zlato s modrim topazom.
__________________
"...na svome putu prema gore, budite pristojni prema ljudima, jer ih možda opet sretnete na svome putu prema dolje..."
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 15:08   #295
Aussie, bas je lijepi prstencic...

Ja sam svom dragom rekla da cu si ici kupiti jedan prstencic koji mi se svidja...a on je odmah rekao da ga necu ja kupovati, nego ce ga on kupiti..samo, mi se necemo zaruciti jos
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:01   #296
Quote:
Aussie-Gold kaže: Pogledaj post

Prstenčić izgleda otprilike ovako
Bijelo zlato s modrim topazom.

baš je lijepi
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:16   #297
Wow Aussie, prsten je stvarno poseban! prekrasno
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:18   #298
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
Wow Aussie, prsten je stvarno poseban! prekrasno
Potpisujem....
Amarilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:02   #299
i ja sam svoj zaručnički prsten dobila u subotu
dragi me zaprosio u našem budućem tavanskom stanu u dnevnoj sobi pored velikih balkonskih vratiju, pošto smo visoko pogled je prekrsan i kroz vrata smo gledali zvjezdano nebo, bio je mrak i samo je iz hodika dolazilo svijetlo..bilo je jako romantično

http://picasaweb.google.hr/vanja.pos...87923325535794
vn206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:08   #300
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Btw, kaj se tice ovog prstena...dragi me htio razveseliti i kupiti mi ga..ali buduci da sam ja komplicirana, poveo je i mene sa sobom...kada sam ga ponovno vidjela u izlogu, zaljubila sam se po 2 put...

I onda zesce razocaranje

teta je izvadila prsten, ja ga stavila na prst..a ono, na prstu izgleda kao da je netko rastavio role i onaj dio kotaca- kuglager ili kak se zove preoblicio u prsten..

Skoro sam se rasplakala...

Tako da...totalno razocaranje...

Ali neka, dobila sam kasnije prsten koji se ne kupuje svaki dan

Btw, VN nije li na krivoj ruci zarucnici koji je btw, jako lijep
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.