Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2007., 10:47   #41
Pa protiv toga san, ljude koji tucu zene triba tuc, i oni su uglavnon neki iskomlexirani lameri... to sve triba palicon
Brazga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 11:03   #42
Quote:
simplex kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da se cure ne smije udarati, ali ako je kučka... uuuuu :2up:
Udarao bi kučku, znači znaš kakva je i koja cura kučka. Pa zašto onda uopće imaš posla s takvima?
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 11:20   #43
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
Udarao bi kučku, znači znaš kakva je i koja cura kučka. Pa zašto onda uopće imaš posla s takvima?
Ne tučem cure... samo kažem da, ako me napadne kučka, nema milosti...
simplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:01   #44
Kao što rekoh na drugoj temi:dečki su zakinuti za mozak,pa se nemru verbalno obranit'.Onda primjenjuju nasilje...
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:26   #45
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh na drugoj temi:dečki su zakinuti za mozak,pa se nemru verbalno obranit'.Onda primjenjuju nasilje...
Ma da, baš...

Bili bismo zakinuti kad se ne bismo obranili. Nismo budale da radite sa nama što hoćete. I htjela ti to ili ne - verbalno nasilje je ipak nasilje. Svatko se brani na svoj način pa tako i mi. A budući da ste u šakama slabije, lako je sad srat kako se ne smije cure tuć.... blabla

A što ti misliš kad kažeš da smo zakinuti za mozak pa se nemremo verbalno obranit? Ne znamo toliko psovat? Ne znamo toliko vrijeđat? Ne znamo toliko tračat? Ne, hvala, imamo mi bolje načine da to riješimo.

Možeš pričat sad što želiš, ali kad počneš srat po pametnom dečku, kazna ti je neizbježna.
Pametni dečki nikad ne napadaju, samo uzvraćaju u svoju obranu i iz samopoštovanja.

Priče o ljepšem i nježnijem spolu i ravnopravnosti više ne drže vodu... još samo idioti padaju na to...
simplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:30   #46
Quote:
Peckham kaže: Pogledaj post

hehehe .... vragolasti smo,nema sta.


1. Biraj Rijeci

2. Sve se izdesavalo u 5-6 sekundi.Kad sam krenuo da njega skinem s nje ka meni se vec zalijetao medvjed iz security-a s namjerom da me posalje u bolnicu na 20 dana.

3.Pricu sam postavio cisto kao neki svoj dozivljaj na temu koju je autor stavio.Molim te da se ne pravis previse pametna kad ne znas cijelu pricu.
Mozes ispasti glupa.
opa, ovo je neka potpuno nova priča...

pa ti si tu da nam je ispričaš, al ti si radije prvo prezentirao one dijelove u kojima ti ispadaš faca.. sad kad ti je malo otišlo u krivo smjeru i ljudi nisu počeli pljeskat i divit se vašoj muškosti ( ) pa si ipak odlučio baciti još koji realniji detalj..

a ovo: biraj riječi, pa onda možeš ispasti glupa, šta da ti čovjek kaže.. rugala se sova sjenici..

i dobro ti malena veli, daj prestani boldat, nije da govoriš nešto bitno..
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:37   #47
@simplex: ne znam na kojoj visini ti je samopouzdanje ak ćeš ti verbalni napad shvatiti kao napad na sebe koji odmah moraš riješiti šakama. i nije da ti je ta neka kučka mama ili tata koji te stalno vrijeđaju pa te to ponižava. ili ipak..

da, najbolji način je da curu boxerom riješiš..
taboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:50   #48
Quote:
simplex kaže: Pogledaj post
Ma da, baš...

Bili bismo zakinuti kad se ne bismo obranili. Nismo budale da radite sa nama što hoćete. I htjela ti to ili ne - verbalno nasilje je ipak nasilje. Svatko se brani na svoj način pa tako i mi. A budući da ste u šakama slabije, lako je sad srat kako se ne smije cure tuć.... blabla

A što ti misliš kad kažeš da smo zakinuti za mozak pa se nemremo verbalno obranit? Ne znamo toliko psovat? Ne znamo toliko vrijeđat? Ne znamo toliko tračat? Ne, hvala, imamo mi bolje načine da to riješimo.

Možeš pričat sad što želiš, ali kad počneš srat po pametnom dečku, kazna ti je neizbježna.
Pametni dečki nikad ne napadaju, samo uzvraćaju u svoju obranu i iz samopoštovanja.

Priče o ljepšem i nježnijem spolu i ravnopravnosti više ne drže vodu... još samo idioti padaju na to...
Da,udarit nekog je puno bolji "način"!
Pametnom dečku nikad ne bih počela "srat"!
Ajde malo razmisli...Da imaš imalo "samopoštovanja" ne bi napisao ovo što si napisao...da si pametan,ne bi ni pomiso udarit' nekog!
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 13:00   #49
Daj ko koga udara, koji vam je kurac?
Ja u zivotu nisam cuo za ni jedan primjer da decko udari curu.
S kim se druzite, pipli?
__________________
baka kuba grah
Robi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 17:19   #50
Quote:
PhoeNiX_ReMinD kaže: Pogledaj post
Nema cure koja me može toliko razljutit da ju udarim. Udaljim se pa nek se j...
Mislim da nije normalno tući cure, makar to i zaslužile
Taaako je! To je pravo muško!
A ne one pičkice koje misle da su iznad nas pa nas mogu tući.
Sve što time pokazuju je to da su iskompleksirane kukavice (i fizički jači) koje ne znaju probleme riješiti na drugi način. Točka.
gimnazijalka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 17:35   #51
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post
Da,udarit nekog je puno bolji "način"!
Pametnom dečku nikad ne bih počela "srat"!
Ajde malo razmisli...Da imaš imalo "samopoštovanja" ne bi napisao ovo što si napisao...da si pametan,ne bi ni pomiso udarit' nekog!
potpis.
ma pusti budalu, nije svjestan svoje gluposti.
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 20:15   #52
Quote:
sve_naopako kaže: Pogledaj post
potpis.
ma pusti budalu, nije svjestan svoje gluposti.
Jedino muško koje ima ispravno mišljenje...Recimo ne udaranju cura!
Mislim,ne kažem da to radite...ali po postovima bi rekla da bi mnogi to napravili i to zbog najmanje sitnice...Svaka vam čast, top 8 ste mi...
DRŠ!




p.s.Marčelo na avataru...
 
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 20:55   #53
trazite neku ravnopravnost.ok.neki tip mi jebe mater raspalim ga, zanska jebe mater raspalim je, sta sad?ravnopravnost zar ne
__________________
Benjamin Franklin
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.
bstimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 21:47   #54
aj nemoj bit lud... samo bijednici tucu zenske...
Brazga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 12:49   #55
1. meni se u vise slucaja desilo da me cura verbalno napadne, ja njoj ljepo spustim neku foru a ova popizdi i krene me napadat fizicki!...strasno nesto
2. stvarno ima pun kurac cura koje iskoristavaju cinjenicu da musko obicno odbija udarit curu, pa se krenu kurcit nesto itd....pa necu ju udarit ali odgurnut i pocet joj jebat mater cu...

eh....
BigFleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 22:18   #56
ma covjece curu ne bi nikad mogo udarit...mislim stvarno,sta god da je napravila. nikad. a stalno se to događa,pa i kod nas u gradu.al jbg,sta ces. nevjerojatno kak neki decko moze svoju(!!!) curu tuc,ili bilo koju drugu!! strasno....
__________________
My dream is to fly over the rainbow, so high...
Bart_Simpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 22:31   #57
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post


Jedino muško koje ima ispravno mišljenje...Recimo ne udaranju cura!
Mislim,ne kažem da to radite...ali po postovima bi rekla da bi mnogi to napravili i to zbog najmanje sitnice...Svaka vam čast, top 8 ste mi...
DRŠ!




p.s.Marčelo na avataru...

ah...
zas se svi loze na njega?
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.11.2007., 00:48   #58
Quote:
morrana kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh na drugoj temi:dečki su zakinuti za mozak,pa se nemru verbalno obranit'.Onda primjenjuju nasilje...

Ova generalizacija govori samo o tome koliko si ti pametna...

A sto se tice komentara :"Jedino muško koje ima ispravno mišljenje..."

Citamo li mi ovdje istu temu ili...
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 01:56   #59
Spariram sa jednom curom i bed mi je udarit, a ovako da neku curu udarim nema šanse.

Odvratno i jadno, to rade iskompleksiran jadnici koji nemaju nikoga drugoga pa cure udaraju.
Ako nisu sposobni riječima neš rješiti onda u kurac.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 02:16   #60
Ma cure su zakon, nikad nebi curu udario, cak i da to zasluzi....
ND4SPD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.