Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2009., 19:27   #41
Lijek protiv peruti

Ovako stoje stvari.
Raznorazni sanponi,vodice i kozm.preparati pomazu malo ili nikako protiv peruti.
Treba jos uzeti u obzir sta se jede,zivozna dob i stres.
Uzmite casu od 2dl,ulijte 0,5-0,8dl (procjena otprilike) JABUCNOG OCTA i ostalo neka bude mlaka voda.Sa tim prelijte kosu nakon sto ste kosu oprali i nemojte ispirati.Feniranje zaboravite neko vrijeme (isusuje kozu tjemena),posusite kosu rucnikom.Dozu octa mozete i poduplati,nece skoditi.Vec nakon drugog pranja kose vide se rezultati.Vazno je ne drzati oci otvorene jer ocat pece ko sam vrag.
Uostalom,progooglajte malo o korisnosti JABUCNOG OCTA.
Viel Spaß.
CassensWerft is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 08:56   #42
ja sam prije dva dana dobil onaj pravi domači Drniški....stalak imam od prije jedino sam kupil novi nož...onaj tanki baš za njega....jebate dva dana a već smo ga pola pojeli....a onak je fino pisani,sa strane malo masnoga....a ja samo tanko režem da se kroz vidi Sljeme....ma milina....najljepše slan....već mi sline cure....idem reznut šniticu i deci vrbničke žlahtine
Aždajin suprug is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 09:43   #43
Quote:
Aždajin suprug kaže: Pogledaj post
ja sam prije dva dana dobil onaj pravi domači Drniški..
mora da te ta tvoja totalka sjebala , na temi prhut pišeš o pršutu

to ti je zato što se češće ne družiš s nama
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 16:12   #44
Quote:
Aždajin suprug kaže: Pogledaj post
ja sam prije dva dana dobil onaj pravi domači Drniški....stalak imam od prije jedino sam kupil novi nož...onaj tanki baš za njega....jebate dva dana a već smo ga pola pojeli....a onak je fino pisani,sa strane malo masnoga....a ja samo tanko režem da se kroz vidi Sljeme....ma milina....najljepše slan....već mi sline cure....idem reznut šniticu i deci vrbničke žlahtine
hahahhahaaaa..ahajajaaaaa
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 16:14   #45
Quote:
CassensWerft kaže: Pogledaj post
Ovako stoje stvari.
Raznorazni sanponi,vodice i kozm.preparati pomazu malo ili nikako protiv peruti.
Treba jos uzeti u obzir sta se jede,zivozna dob i stres.
Uzmite casu od 2dl,ulijte 0,5-0,8dl (procjena otprilike) JABUCNOG OCTA i ostalo neka bude mlaka voda.Sa tim prelijte kosu nakon sto ste kosu oprali i nemojte ispirati.Feniranje zaboravite neko vrijeme (isusuje kozu tjemena),posusite kosu rucnikom.Dozu octa mozete i poduplati,nece skoditi.Vec nakon drugog pranja kose vide se rezultati.Vazno je ne drzati oci otvorene jer ocat pece ko sam vrag.
Uostalom,progooglajte malo o korisnosti JABUCNOG OCTA.
Viel Spaß.
O kojem govorimo octu, onom umjetnom iz dućana kisko šta ima konzervansa i sumpora ili o domaćem prirodnom jabučnom ?
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 12:14   #46
http://www.coolinarika.com/recept/protiv-peruti
seljančuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 21:21   #47
Nemoj samo s tim H&S protiv prhuta prati. Počet ćeš gubit kosu, a kod većine ljudi se javlja i grozan svrbež.
Milanista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 13:51   #48
http://mademoisellenevertells.blogsp...ni-sampon.html ako vam može pomoci mozete procitati kako djeluje dr-temt crni sampon...
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 16:11   #49
ako je već kriza i ništa nemamo , nek bar perut imamo...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 21:40   #50
Peri kosu u otopini sode bikarbone, ispiri u jabučnom octu i rješit ćeš se prhuti....
Katka4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 22:13   #51
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
Kao što se vidi po naslovu moj problem je perut i stvarno me živcira..
Ponekad se osjećam ko ona božićna kuglica koja se protrese pa padaju oni šugavi bijeli listići.


Ugl. već mjesec dana koristim head n shoulder protiv peruti i daje rezultate koji su nikakvi..
Sad me zanima..dal tko od vas ima takav problem ili ga je imao pa kako je to riješio..
Cijenim bilokakav odgovor
Alpecin linija medicinskih šampona, ima ih u Mulleru sigurno, i za muške i žene. Za prhut,masnu kosu, rijetku i opadajuću. Meni osobno funkcionira. Nisu jeftilen ali nisu preskupi, a ima i nekakav tonik ta tlane isto od Alpecina za masažu vlasišta...

Oboje ti je negdje 80-tak kn i miran si oko mjesec dana s tom količinom...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 23:14   #52
meni oronazol najbolje djeluje, ostali slabo. vjerojatno ovisi o tome što ti je zapravo uzrok peruti.
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 23:23   #53
Ja nemam peruti, koristim jedan od drugih Alpecina ali je frendovima koji imaju pomoglo
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 09:14   #54
Quote:
Ivica10 kaže: Pogledaj post
običan dječji šampon,može i johnsons,ne daje rezultate odmah ali nakon nekog vremena rezultat fantastičan i više nemam problema s prhuti
Baš to, nemaju parabena i ja već sad vidim rezultate i to nakon 1 pranja
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:11   #55
Ma to nasipaš na bolognese umjesto parmezana i problem riješen a još štediš na siru.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 15:20   #56
što blaži šampon i to je to
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 17:47   #57
odi si na pregled vlasišta u ljekarnu kad imaju i reći će ti teta/strček kaj da si uzmeš ....koristiš to cirka mjesec dana i riješio si problem


ili da ošišaj se na ćealvo kako ti je netko već i rekao
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 20:28   #58
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
odi si na pregled vlasišta u ljekarnu kad imaju i reći će ti teta/strček kaj da si uzmeš ....koristiš to cirka mjesec dana i riješio si problem

To u apotekama su gluposti.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 17:59   #59
perut nastaje zbog upale koju izaziva gljivica, ne znam kak se zove.
oronazol je vjerojatno najefikasnija stvar protiv gljivica na koži, bar za mačke i pse.

al zašto pišem,
jeste znali da ketokonazol, koji je sastojak oronazola, može spriječiti androgeno ćelavljenje, i potaknuti rast nove kose tamo di je već otišla?
blokira lokalno DHT (oblik testosterona) zbog kojeg propadaju folikule. (isto kao i onaj minoxidil.)
http://www.livestrong.com/article/27...for-hair-loss/
ovo je ista stvar pod drugim imenom
http://www.hairloss-reversible.com/d...tml?1171866412

al optrezno i po uputstvu, ipak je to lijek. guglajte si ak vas zanima više.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 18:13   #60
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
perut nastaje zbog upale koju izaziva gljivica, ne znam kak se zove.
oronazol je vjerojatno najefikasnija stvar protiv gljivica na koži, bar za mačke i pse.

al zašto pišem,
jeste znali da ketokonazol, koji je sastojak oronazola, može spriječiti androgeno ćelavljenje, i potaknuti rast nove kose tamo di je već otišla?
blokira lokalno DHT (oblik testosterona) zbog kojeg propadaju folikule. (isto kao i onaj minoxidil.)
http://www.livestrong.com/article/27...for-hair-loss/
ovo je ista stvar pod drugim imenom
http://www.hairloss-reversible.com/d...tml?1171866412

al optrezno i po uputstvu, ipak je to lijek. guglajte si ak vas zanima više.

Kolko sam čuo neki od tih lijekova protiv ćelavljenja imaju opasne nuspojave, sterilnost itd.
Nisam još krenuo ćelavit, ali ne bih riskirao s tim lijekovima samo bih investirao u dobru britvu ili aparat za šišanje pa sve ošišao na 1-3mm.
Doduše ne znam nuspojave nizorala.

I stvar je jačine šampona, šamponi protiv peruti su teška kemija koja ne ubija te gljivice do kraja i one samo ojačaju, što slabiji šampon i tijelo će to samo riješiti.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger