Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2019., 00:23   #1
Infiniti

Pitanje...zasto u Evropi ta marka lose prolazi?
Danas probao Q50 i Q30..oba dizlo...po meni...bolji od orginala...tako dobro sklopljeno..A i C clasa su doslovce bizuterija....takav dojam sam stekao....
Cjenovno ne kotiraju visoko....
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 10:22   #2
Dobro auto, još bolji motor 2.2d.
No, npr. u Hr servisna podrška nikakva, u Ch mrvicu bolje, dovoljno...
n97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 10:23   #3
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Pitanje...zasto u Evropi ta marka lose prolazi?
Danas probao Q50 i Q30..oba dizlo...po meni...bolji od orginala...tako dobro sklopljeno..A i C clasa su doslovce bizuterija....takav dojam sam stekao....
Cjenovno ne kotiraju visoko....
Neznam, meni zgledaju oke, al prodaju manje automobila nego Bentley. Ocito su radjeni za americko trziste i jednostavno ne prolaze u europi.

Po recenzijama ispada da su prilicno zedni i ocajni za vozit bez ikakvog osjecaja, pretvrdi ovjes, prilicno bucni. Automatski mjenjac je spor, oke za grad ali daleko ispod konkurencije.
crótach is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 11:21   #4
Quote:
crótach kaže: Pogledaj post
Neznam, meni zgledaju oke, al prodaju manje automobila nego Bentley. Ocito su radjeni za americko trziste i jednostavno ne prolaze u europi.

Po recenzijama ispada da su prilicno zedni i ocajni za vozit bez ikakvog osjecaja, pretvrdi ovjes, prilicno bucni. Automatski mjenjac je spor, oke za grad ali daleko ispod konkurencije.
Bucni..ne Q30..jako je A clasa poskakivala..motor..vjetar...mogo tise nego kod A clase.
Q50 2.2 je bio..isto....dojam kao da si u mnogo mnogo skupljem vozilu.... sem jacih benzinaca sve je od Mercedesa....
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 11:53   #5
Jednostavno se nisu probili kao premium brand u Europi. Slicna prica kao i Lexus. U tom razredu u Europi je njemacki trio nedodirljiv prakticki.

Infinitiju fali prvenstveno sira paleta u izboru motora. Q50 npr- 1 dizel i to 170 ks, 2 benzinca i to 2l turbo od 200 i 3l turbo od 400ks i hibrid od 360ks. Q60- nema dizela, benzinci 300+ ks. Q70- nema dizela, benzinci V6 300+ks i V8 400+ ks.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 14:04   #6
Kakvim se pokazuje ovaj novi motor s promjenjivom kompresijom?
Ima li dječjih bolesti ili je sve ok?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2019., 20:14   #7
Quote:
n97 kaže: Pogledaj post
Dobro auto, još bolji motor 2.2d.
No, npr. u Hr servisna podrška nikakva, u Ch mrvicu bolje, dovoljno...
Zar nije Grand Auto njihov ovlasteni serviser?
punti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2019., 23:18   #8
Trebao bi biti
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2019., 23:41   #9
neznam za dizele, al infiniti je dobar brand. g35 i g37 su im vrhunski auti, za nove modele neznam.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 11:48   #10
Evo kupio rabljeni Infiniti Q 30 1.5 dci pa ako koga još zanima...

Auto je izvana masivan i meni osobno prelijep,vrata teška i savršeno se zatvaraju,unutrašnjost je vrhunska što se tiče materijala i završne obrade,u rangu BMW-a ili Audija A 3.
Auto je izuzetno tih iznutra,nikada se ne bi reklo da je diesel.
Unutra je prilično skučen i jako nepregledan,vozim već 30 godina ali mi je jako težak za voziti po gradu a pogotovo za parkirati. Na otvorenoj cesti i autoputu je OK.Meni osobno je najveći promašaj električna ručna kočnica (ili je ja ne znam koristiti)pogotovo kada se treba parkirati na nekakvoj uzbrdici,katastrofa....
Motor definitivno preslab za ovaj auto iako je vrlo tih i malo troši.
EL DIO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 12:09   #11
Quote:
EL DIO kaže: Pogledaj post
Evo kupio rabljeni Infiniti Q 30 1.5 dci pa ako koga još zanima...

Auto je izvana masivan i meni osobno prelijep,vrata teška i savršeno se zatvaraju,unutrašnjost je vrhunska što se tiče materijala i završne obrade,u rangu BMW-a ili Audija A 3.
Auto je izuzetno tih iznutra,nikada se ne bi reklo da je diesel.
Unutra je prilično skučen i jako nepregledan,vozim već 30 godina ali mi je jako težak za voziti po gradu a pogotovo za parkirati. Na otvorenoj cesti i autoputu je OK.Meni osobno je najveći promašaj električna ručna kočnica (ili je ja ne znam koristiti)pogotovo kada se treba parkirati na nekakvoj uzbrdici,katastrofa....
Motor definitivno preslab za ovaj auto iako je vrlo tih i malo troši.
Mn A klasa je u biti taj,koji mjenjac
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 12:43   #12
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Mn A klasa je u biti taj,koji mjenjac
Ručni 6 brzina,nije loš...
EL DIO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 12:46   #13
Quote:
punti kaže: Pogledaj post
Zar nije Grand Auto njihov ovlasteni serviser?
Tko je imao posla s Grand autom, jasno mu je zašto kaže da je servisna podrška nikakva.
Drago_Gervais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 17:13   #14
Hej! Nisu oni takvi da nebi obavjestili o promjeni dužine servisnog intervala! Ili zaboravili da nisu isporučili jedan dio dodatne opreme bez kojeg je drugi dio praktički beskorisan, pa onda na kraju kupiš to opet jer imaš posla s budala...

Ma neee, nisu oni takvi....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 17:24   #15
Quote:
EL DIO kaže: Pogledaj post
Evo kupio rabljeni Infiniti Q 30 1.5 dci pa ako koga još zanima...

Auto je izvana masivan i meni osobno prelijep,vrata teška i savršeno se zatvaraju,unutrašnjost je vrhunska što se tiče materijala i završne obrade,u rangu BMW-a ili Audija A 3.
Auto je izuzetno tih iznutra,nikada se ne bi reklo da je diesel.
Unutra je prilično skučen i jako nepregledan,vozim već 30 godina ali mi je jako težak za voziti po gradu a pogotovo za parkirati. Na otvorenoj cesti i autoputu je OK.Meni osobno je najveći promašaj električna ručna kočnica (ili je ja ne znam koristiti)pogotovo kada se treba parkirati na nekakvoj uzbrdici,katastrofa....
Motor definitivno preslab za ovaj auto iako je vrlo tih i malo troši.
Kad parkiraš na uzbrdici nesmiješ uključiti ručnu kočnicu nego Auto Hold ono drugo dugme pored, jer onda samo malo stisne pakna disk i lakše otpušta jedino rucnu stisni kad si ugasio auto i parkirao
Ferarri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 17:34   #16
Quote:
EL DIO kaže: Pogledaj post
Evo kupio rabljeni Infiniti Q 30 1.5 dci pa ako koga još zanima...
To je sličan onome Renault 1.5dci?
mack5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 19:22   #17
Quote:
mack5 kaže: Pogledaj post
To je sličan onome Renault 1.5dci?
Da isti
https://www.autoscout24.ch/8872989?u...urce=app_share
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 20:14   #18
Infiniti je Nissanova premium marka., originalno smišljena da radi aute za američko tržište.
Toyota je smislila Lexus ( inače jedno vrijeme auto na američkom tržištu s najvećim udjelom dijelova Made in USA)
Hondina firma je Acura.
Obzirom da je Nissan Renaultov, a Infiniti Nissanov, logički da je sve kaj more biti Reanultovo.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 20:47   #19
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Infiniti je Nissanova premium marka., originalno smišljena da radi aute za američko tržište.
Toyota je smislila Lexus ( inače jedno vrijeme auto na američkom tržištu s najvećim udjelom dijelova Made in USA)
Hondina firma je Acura.
Obzirom da je Nissan Renaultov, a Infiniti Nissanov, logički da je sve kaj more biti Reanultovo.
Ostali dizeli su od Mercedesa
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2021., 21:16   #20
Quote:
Ferarri kaže: Pogledaj post
Kad parkiraš na uzbrdici nesmiješ uključiti ručnu kočnicu nego Auto Hold ono drugo dugme pored, jer onda samo malo stisne pakna disk i lakše otpušta jedino rucnu stisni kad si ugasio auto i parkirao
Cini mi se da nema tog dugmeta ali provjerit ću još,već sam se skoro par puta zabio u auto iza ili ispred radi tog s...a a usput sam spržio kvačilo,normalna ručna je zakon
EL DIO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.