Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 14:16   #41
Quote:
mising kaže: Pogledaj post
pozdrav! zna li netko nesto o bandu arena ili kiss?
pa sad neznam na koji kiss misliš jer ih ima bar tri benda.

slušo sam jedan trio kiss koji svira po Zagorju i oni su u Luni u Zagorju napravili dobar tulum. i dobri su zabavljači, a slušo sam i Arenu ali mi se osobno ne svidjaju, jednostavno nije to to.
bijeloglavi mup is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 20:05   #42
euroart na z1?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 13:56   #43
Ima li itko iskustva s bendom Festival? Trebali bi se brzo odlučiti, pa mi trebaju hitne informacije...

Hvala!

Zadnje uređivanje Piccola Ana : 03.05.2011. at 14:49.
Piccola Ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 14:40   #44
Fortuna

Imaš dva ili tri banda s tim nazivom. Ja sam slušao jedne od tih, bilo ih je pet u sastavu, dobra oprema, dobra svirka.
UncleAlbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 14:50   #45
Hehe, sorry, krivo ime... Promijenila sam.

Jel znaš ove? Našla sam ih na linku na prvoj stranici.
Piccola Ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 18:16   #46
UPOZORENJE: SOLID BEND EX MIRAKUL BEND najgori bend ikada, pokvarili svadbu od prijateljice skroz!!! Nikome ih ne bi preporučila, promjenio im se sastav i na svadbi su bili kao da su došli u garažu uvježbavati se! Iza svaoke pjesme pauza da se dogovore koja će sljedeća, umjesto da su imali već unaprijed dogovorene setove...U 4 ujutro sviraju cesaricu da otjeraju i ono malo gostiju što je ostalo jer je pjevaču pukao glas...sve u svemu ne vrijede novaca koje su uzeli za to! Nije mi drago ovo pisati, ali samo pišem kao upozorenje onima koji razmišljaju o tome bendu!
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:55   #47
Quote:
iva4567 kaže: Pogledaj post
UPOZORENJE: SOLID BEND EX MIRAKUL BEND najgori bend ikada, pokvarili svadbu od prijateljice skroz!!! Nikome ih ne bi preporučila, promjenio im se sastav i na svadbi su bili kao da su došli u garažu uvježbavati se!
ma, budu se dečki uvježbali do slijedeće svadbe,
diabolik21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:18   #48
Mi smo rezervirali bend zove se Point. Slušala sam ih na par gaža i znaju sve svirat. Cijena 1300 Eura.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 01:36   #49
cijene bandova

vidim da se u nekolicini zadnjih postova cesto spominju cijene koje placate kao mladenci za bandove koje ste angazirali da Vam sviraju na svadbi.
Bilo bi dobro da te iste dostavite i poreznoj upravi,tako da kad Vam upadnu na svadbu odmah imaju i pripremljen iznos kazne koji i Vi kao mladenci placate (isto tako i band) jer zajedno sudjelujete u krsenju zakona o radu na crno (a predvidjene kazne su od 5 do 50 tisucki-za jedne i za druge)...
jer ....ili nema registrirane djelatnosti ili ugovor ne odgovara cijeni (tj na ugovoru je naveden simbolican iznos)...pa ako napisete ovdje da vas band kosta 1300 eura a na ugovoru stoji da sviraju za 2000 kn....
svadba bi Vas mogla malo vise kostati nego kaj ste planirali...
kriticar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 02:12   #50
Quote:
kriticar kaže: Pogledaj post
(a predvidjene kazne su od 5 do 50 tisucki-za jedne i za druge)...
jer ....ili nema registrirane djelatnosti ili ugovor ne odgovara cijeni (tj na ugovoru je naveden simbolican iznos)...pa ako napisete ovdje da vas band kosta 1300 eura a na ugovoru stoji da sviraju za 2000 kn....
svadba bi Vas mogla malo vise kostati nego kaj ste planirali...
Jel mi se čini ili to zboriš iz vlastitog iskustva
Pazi na iznos i ugovor, jer kaznu plaća samo bend
__________________
ǝšıd oʇš ɐɯıuɐz ǝʇ oʞɐ ǝʞčɐdoɐu ɹoʇıuoɯ ıuǝɹʞo
zfrknt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 15:46   #51
ex-zodiac, spicegrills, fakini samobor

Bok svima!

Malo gledam te bendove i nekak mi se čine dobri ex-zodiac (čula sam ih na jednoj gaži i bili su mi super), spice grills (njih sam čula baš na svadbi i neke stvari su super odsvirali, a na nekima pjevač otpjeva svoje "viđenje" pjesme, pa se melodija malo razlikuje od stvarne, al u principu su bili dobri).

A nekak mi se čine ok i samoborski fakini, al na webu nema repertoara, pa dal netko zna iz prve ruke kakvi su oni na svadbi (200€ su jeftiniji od ova dva benda) i kakav im je repertoar?

Ak je netko slučajno čuo sva tri benda, kojeg bi preporučili?

thanx
ancibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 15:49   #52
mi bi se odlučili vrlo brzo i vrlo jednostavno za spice zbog ženskog vokala. misli mda ovi zadnji nemaju, a za prve nisam ziher, čini mi se da ni oni nemaju.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 15:51   #53
kak vam se čini slavonski bend Vigor?
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 16:17   #54
Za kritičara. Svi bendovi koji sviraju moraju ic preko glazbene agencije. bez toga nema svirke. Za tvoji informaciju vjenčanje je privatna zabava tako da inspekcija prvo treba nalog...
Zločka,za tvoj bend sam prvo procitala da se zovu Špice, a onda skuzih
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 16:25   #55
da, fakini i ex-zodiac nemaju ženski vokal, ali to mi i nije presudno.

najvažniji mi je štimung i repertoar i, naravno, kvaliteta benda, da to tak nazovem

još netko?
ancibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 16:52   #56
Mislim da ti štimung najviše ovisi o mladencima i gostima. Bila sam na svadbi gdje su svirali Spice grillsi pa su svi sjedili i atmosfera je bila loša, a većinom su mladi ljudi bili na svadbi. A prije desetak dana su frendovi imali jedan ne tako razvikani band, pa je atmosfera bila fenomenalna i na podiju sam bila do 6! Sve je to relativno
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 17:29   #57
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Zločka,za tvoj bend sam prvo procitala da se zovu Špice, a onda skuzih
Spajsi nisu Zlockin bend, njima svira Koala ako se dobro sjećam
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 17:32   #58
Meni svira Ex-Zodiac...ali moći ću ti reći kakvi su tek za dva mjeseca Dragi je bio na njihovom koncertu nedavno i kaže da su super, ali ne znam kakvi su na svadbama.
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 18:47   #59
Mi smo uzel Bolero band iz Osijeka.. Svi kazu da su ok... I ja sam poslusala na youtube i super su mi... Ima li tko od vas kakvih iskustava s njima?
Maggi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 20:23   #60
zna li netko slučajno kako se zove bend koji svira u restoranu Dubravkin put u Zgu?
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.