Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 22:53   #61
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
potpis na xnation

a dević (donji veš i piđame) ne postoji više? vidim da im je fejsbuk stranica neaktivna a čini mi se da sam negdje vidjela dućan.
jako jeftino a neke stvari vrlo kvalitetne.
Evo i meni je neki dan jedna forumašica ukazala da je to BIH, na HR brend. Da, zakon su. Nadam se da postoje.
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:02   #62
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Krasno takve slične sam kupovala u Niti i u jednom super duchkasu u Gajevoj, ispod bistra Fotić, mislim da se Vila shop zove.

Inače, bilo bi dobro kad bi postojao nekakav "katalog" s popisom svih domaćih dizajnera. Na fejsu ima gomila mladih koji se pokušavaju probiti ali teško je sve to popratiti... Mislim da bi se takvim oblikom promocije trebala baviti, primjerice, Hrvatska gospodarska komora...



oni se bave smo jednom stvari, a to je kako redovito izmusti sto vece pare od poduzetnika. I tu je njihovoj svrsi kraj.
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:49   #63
Imam i ja još jedno 4 komada X Nationa, stvarno šteta za njih...
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 23:18   #64
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Neću nikad prežaliti X- Nation. Štogod njihovo imam, od suknji, košulja i džempera i danas izgleda jednako kao i kad je kupljeno.
Isto je i kod mene, kad god nesto zamisljeno pokusavam kupiti, u moru razocarenja se sjetim kako sam u x-nationu uvijek nasla sta god sam trebala.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 10:17   #65
Quote:
LepaMilena kaže: Pogledaj post


oni se bave smo jednom stvari, a to je kako redovito izmusti sto vece pare od poduzetnika. I tu je njihovoj svrsi kraj.
A znam ...ali to bi trebala biti njihova svrha...
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:22   #66
Amarie u Gundulicevoj i ELFS-i u Amrusevoj
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:49   #67
Galileo je hrvatski brand.

Imaju super odijela i stvari za muškarce.
Nisu baš jeftini, ali zna se na popustu kupit solidno odijelo, košulje i polo majice.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:01   #68
Odjeća tj. odijela, kravate i košulje za muškarce i za žene + kaputi - Rio isto i sa Croatom...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:31   #69
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Galileo je hrvatski brand.

Imaju super odijela i stvari za muškarce.
Nisu baš jeftini, ali zna se na popustu kupit solidno odijelo, košulje i polo majice.
Nas dizajn (iako nisam u to 100% sigurna) i siva se u turskoj.
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:26   #70
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Potpis!!! Stalno spominjem x-nation, ali kad su stvarno bili dobri!!

Dobri mi i NIT, a imaju i ducane (u zg barem, ne znam za druge).



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ili su imali ekstra kvalitetan pamuk. Ili boje. Ili oboje, ono je stvarno steta. Ovu jednu kosulju godinama peglam po licu i nista joj nije. ☹ Ovi sto prodaju srot opstaju godinama, a kvalitetni riknu.

Taj NIT radi samo po mjeri i u zg koliko vidim.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:05   #71
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ili su imali ekstra kvalitetan pamuk. Ili boje. Ili oboje, ono je stvarno steta. Ovu jednu kosulju godinama peglam po licu i nista joj nije. ☹ Ovi sto prodaju srot opstaju godinama, a kvalitetni riknu.

Taj NIT radi samo po mjeri i u zg koliko vidim.
NIT ne radi samo po mjeri, imaju dva dućana u zgb-u! Sve njihovo mi potraje po nekoliko sezona i stvarno iznosim i naravno skupljam komplimente gdje god dodjem
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 03:12   #72
Meni je u posljednje vrijem otkriće Srnec tekstil, u dosta robnih kuća imaju svoju robu. Roba im je dobar dio za starije gospođe, ali može se naći štošta i za mlađe, pogotovo za one kojima treba nešto u poslovnom stilu. A pravo otkriće su mi zbog toga što su im hlače (barem one koje sam ja pokupovala) krojene tako da lijepo pašu širokim bokovima.
Palomma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 23:36   #73
Srnec ima odličnih stvari, mada je više klasičan dizajn. Ja obožavam stvari koje radi naša varaždinska dizajnerica Ana Kraš. Stvari su malo pomaknute, ali vrlo nosive. Nikad ne radi velike serije i svake sezone napravi nešto svježe. Ima i FB I webshop, ali najdraže mi je otići u dućan i isprobvati. Ima i svakodnevnu odjeću, majice, tunike, suknje, hlače, haljine, ali i svečanu odjeću.

Imala sam njen prekrasni kaputić od ljubičastog buklea koji sam nosila jedno 7-8 godina ali skoro stalno. Onda mi se na nekim mjestima materijal potrošio, postao porozan. Ali baš je bio poseban. A ona ih napravila 4-5 komada ukupno, po 1 u svakoj veličiji. Imali su onako neobične ukrase, kao listove ili cvjetove od istog materijala. onak ne baš oučljivo ali jako slatko kad skužiš.
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:29   #74
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Evo i meni je neki dan jedna forumašica ukazala da je to BIH, na HR brend. Da, zakon su. Nadam se da postoje.
Devic postoji, ima ducan u westgateu.
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:59   #75
Da li imate kakve preporuke za neke nase proizvodace torbi?
A da je u pitanju prava koža,do sada sam nasla samo Gita šik torbe,ali i nemaju bas neki izbor modela

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:37   #76
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li imate kakve preporuke za neke nase proizvodace torbi?
A da je u pitanju prava koža,do sada sam nasla samo Gita šik torbe,ali i nemaju bas neki izbor modela

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Ne znam kakvu točno torbu tražiš, ali Galko ima podosta torbi u asortimanu, a naš je proizvođač.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 01:16   #77
Meni je super Simone Design iz Osijeka. Imaju fenomenalne ruksak-torbe. Nisu bas jeftine no cini mi se kvalitetne i vrijedne tih novaca.
Vec dugo gledam, no trebat ce mi vremena da osiguram budget za to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:17   #78
U Varaždinu imaš dvije proizvođačice torbica, prekrasne su. Mura Pehnec i Ekatrin Katrin. Za Ekatrin znam da ima web stranicu. Za Muru nisam sigurna jel ima Fb iki web.
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:25   #79
ima mura fb.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:59   #80
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Devic postoji, ima ducan u westgateu.
Dević ima dućan u Draškovićevoj. Skroz sjeverno, blizu Vlaške, desna strana
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.