Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2016., 20:03   #1421
Kućni treninzi i teretana

Znaci imam 13 godina i zanima me teretana, al cu u nju ici tek kad budem imao 16 godina. Uglavnom zelim znati koje vjezbe (ono ko sklekovi,zgibovi...) bi mogao radit kod kuce kontajuci da nemam nikakvu opremu, sa utezima sam improvizirao, napunio sam bocu fante od 2 litre pijeskom, zanima me oce li to ikako uthecati na moje zglobove u ruci jer sam negdi cuo da je to lose za mene. Cisto zelim povecati prsa i bicepse, tricepse... Uglavnom zbog cura jer padaju na to. Sto prije odgovorite to bolje.

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Lloopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 13:40   #1422
Quote:
Lloopp kaže: Pogledaj post
Znaci imam 13 godina i zanima me teretana, al cu u nju ici tek kad budem imao 16 godina. Uglavnom zelim znati koje vjezbe (ono ko sklekovi,zgibovi...) bi mogao radit kod kuce kontajuci da nemam nikakvu opremu, sa utezima sam improvizirao, napunio sam bocu fante od 2 litre pijeskom, zanima me oce li to ikako uthecati na moje zglobove u ruci jer sam negdi cuo da je to lose za mene. Cisto zelim povecati prsa i bicepse, tricepse... Uglavnom zbog cura jer padaju na to. Sto prije odgovorite to bolje.

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Imaš 13 god. ali cure padaju na to,evo nisam znao da se male pale na takvo što. Bolje ti sačekaj još malo da sazriješ fizički i psihički
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 05:13   #1423
Quote:
Ares88 kaže: Pogledaj post
Imaš 13 god. ali cure padaju na to,evo nisam znao da se male pale na takvo što. Bolje ti sačekaj još malo da sazriješ fizički i psihički
Možda dečko hoće na vrijeme da počne, pa šesnestoj da bude top

Najbolje ti je da kreneš na street workout ako nećeš u teretanu, pošto ćeš jako slabo kod kuće napravit sa kojim sklekom i par utega
amko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 04:04   #1424
pocet ce trenirati rano, sam bez icije pomoci, vrlo vjerojatno ce vjezbe raditi krivo, mozda ce pogrbaviti i ostati ce mali kepec od metar i 60. barem se tako prica.

a sa 20+ godina cure padaju na nesto drugo, a ne na misice.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 05:03   #1425
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
pocet ce trenirati rano, sam bez icije pomoci, vrlo vjerojatno ce vjezbe raditi krivo, mozda ce pogrbaviti i ostati ce mali kepec od metar i 60. barem se tako prica.

a sa 20+ godina cure padaju na nesto drugo, a ne na misice.

Napravit ce sklek krivo pa će mu narasti grba na leđima
amko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 03:06   #1426
Quote:
amko100 kaže: Pogledaj post
Napravit ce sklek krivo pa će mu narasti grba na leđima
ne, uzet ce pretezak uteg, nece stajati pravilno ravno jer ce mu biti tesko i onda ce se zgrbit.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 11:14   #1427
Savjetujem ti da počneš sa sklekovima, čučnjevima, zgibovima, leđnjacima i propadanjima. Tako ćeš ojačati za teretanu. Ili prvo upiši neki borilački sport da se razviješ malo. Ako te ne zanima, prvo ono gore, ali gledaj da radiš pravilno vježbe.
rapidDeerz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 01:38   #1428
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ne, uzet ce pretezak uteg, nece stajati pravilno ravno jer ce mu biti tesko i onda ce se zgrbit.
Baš tako.

@Lloopp Uradi poneku vježbu, ali ne zamaraj se time
FlowStatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 08:13   #1429
Ako misli cure osvajat fizickom ljepotom tada je na krivom putu, cure se neosvajaju fizickom ljepotom vec emocijalnom, a to ce moc jedino kad proradi na spiki i frajerskim drzanjem. Ove mlade cure do 17 obavezno padaju na frajersko drzanje, ne bahato to je nesto sasvim drugo vec bas frajerski, pun samopouzdanja, dobar govor i drzanje itd. A cure starije od 17 godina obavezno na spiku.
S ljepotom osvajaju upravo cure, a ne decki u tom je razlika. Cura moze bit i s debelim i s mrsavim i s ruznim i s lijepim deckom, a decko nemre kad gleda curinu ljepotu.

Kolega s veleucilista je krenuo osvajat cure s 16 godina skup sa svojim frendom i oni nisu radili na svojoj fizickoj ljepoti vec na spiku i frajersko drzanje, i od tada do sada s 29 godina samo nizaju uspijehe. Jednostavno mogu uletijet bilo gdje pa cak nasred ceste, ulice... gdje god tu ce popricat sa curom i pokupit broj.

Kada radis fizicke vjezbe to radis radi sebe odnosno radi zdravlja, fizicke kondicije i da imas snagu. Kad cure vjezbaju to rade radi deckiju, da su lijepo utegnute i privlacne deckima. Kad se cure lijepo oblace i sminkaju to rade upravo radi deckiju da su sto lijepse i privlacnije.

Znam da sad tom mladom autoru nece bit nista jasno, no bude kad bu imao barem 16-17 godina i kad stekne nekako iskustvo onda ce znat da je bio na krivom putu.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 10:33   #1430
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ne, uzet ce pretezak uteg, nece stajati pravilno ravno jer ce mu biti tesko i onda ce se zgrbit.
koje su ovo pizdarije,bože moj
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 21:17   #1431
Quote:
Otto83 kaže: Pogledaj post
koje su ovo pizdarije,bože moj
Samo se smij no to je ipak istina, ja sam hodao skoro tri godine u teretanu i mogu potvrditi napisano.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 21:34   #1432
ne trebas ni ic u teretanu, pa logicno je da se mos sjebat ukljucujuci i kicmu ak ne radis pravilno vjezbe i ako uzmes pretezak uteg da se kurcis
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 13:14   #1433
Ljudi stvarno bi volio kad bi mi netko odgovorio na pitanje tko se bolje razumije u suplemente ?Naime sta mislite o proteinu Whey elite nutrition body i fit ?230 kuna 750 grama od cokolade u prahu ??
Merm23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 04:04   #1434
Quote:
Merm23 kaže: Pogledaj post
Ljudi stvarno bi volio kad bi mi netko odgovorio na pitanje tko se bolje razumije u suplemente ?Naime sta mislite o proteinu Whey elite nutrition body i fit ?230 kuna 750 grama od cokolade u prahu ??
Imas i u lidlu od 750 grama prah od cokolade. Zove se goody cao il tako nesto. Prefin je.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 01:03   #1435
I kosta samo desetak kuna.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 16:42   #1436
Quote:
Merm23 kaže: Pogledaj post
Ljudi stvarno bi volio kad bi mi netko odgovorio na pitanje tko se bolje razumije u suplemente ?Naime sta mislite o proteinu Whey elite nutrition body i fit ?230 kuna 750 grama od cokolade u prahu ??
Piljevina, ako se oćeš izrezat, ali to podrazumjeva da već imaš hardcore dijetu koja zahtjeva vrlo malo UH a dosta proteina da održiš mišiće onda ti treba.
Ali čisto sumnjam da si na takvom prehrambenom režimu, inače ne bi postavio ovakvo pitanje.

Bolje si kupi mlijeka za te pare. Izvučeš više kalorijske vrijednosti i proteina na kraju.
Za 500kn možeš uzet i 5kg proteina od myproteina (bez okusa, al kupi si kraš ekspres i doviđenja), a ne ovakvu lakrdiju od 750 grama.
ili daj 600kn i imaš i okus od čokolade
Decio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 18:19   #1437
Istina više ti se isplati jest pravu hranu nego proteine, jer vidio sam par dokumentarnih filmova di baš prikazuju kako miješaju sve i svašta tako da taj prah bude i nešto slabiji po pitanju postotka proteina u njima.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:36   #1438
Jel oces teretanu u smislu grupni program ili ono trake za trčanje sam si slažeš utege i dižeš...?
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:36   #1439
Quote:
Lloopp kaže: Pogledaj post
Znaci imam 13 godina i zanima me teretana, al cu u nju ici tek kad budem imao 16 godina. Uglavnom zelim znati koje vjezbe (ono ko sklekovi,zgibovi...) bi mogao radit kod kuce kontajuci da nemam nikakvu opremu, sa utezima sam improvizirao, napunio sam bocu fante od 2 litre pijeskom, zanima me oce li to ikako uthecati na moje zglobove u ruci jer sam negdi cuo da je to lose za mene. Cisto zelim povecati prsa i bicepse, tricepse... Uglavnom zbog cura jer padaju na to. Sto prije odgovorite to bolje.

Poslano sa mog SM-G350 koristeći Tapatalk
Vježbati bi trebao početi prvotno zbog sebe, zbog svojeg zdravlja. Slažem se sa svime što je rečeno ranije: počni sa sklekovima, trbušnjacima, čučnjevima... Pazi sa utezima jer si možeš jako našteititi. Na internetu imaš raznih vježbi, pa si pogledaj. Ako imaš psa možda, trčanje ti je isto super (govorim iz iskustva )! Kako god bilo, vježbaj radi sebe i nađi neko zadovoljstvo u tome
Brego is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:55   #1440
Quote:
Ares88 kaže: Pogledaj post
Imaš 13 god. ali cure padaju na to,evo nisam znao da se male pale na takvo što. Bolje ti sačekaj još malo da sazriješ fizički i psihički
Pusti dečka na miru...i u pravu je...
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.