Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 21:07   #61
17 godina, 173 cm, 59 kg
Ajde visina je okej, al trebam skinut 10 kg i onda ću tek zadovoljna bit.
__________________
Destroy what destroys you.
bebicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 21:28   #62
Quote:
bebicha kaže: Pogledaj post
17 godina, 173 cm, 59 kg
Ajde visina je okej, al trebam skinut 10 kg i onda ću tek zadovoljna bit.
Boze dragi, bolesnih cura.
Meni je to ruzno, cura da nema ni 50 kg
Koliko ispranih mozgova, sta vam je ! Budite takve kakve jeste, vjerujte mi ni jedan muskarac normalan ne voli anoreksicne.
44nazgul44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 21:52   #63
Quote:
44nazgul44 kaže: Pogledaj post
Boze dragi, bolesnih cura.
Meni je to ruzno, cura da nema ni 50 kg
Koliko ispranih mozgova, sta vam je ! Budite takve kakve jeste, vjerujte mi ni jedan muskarac normalan ne voli anoreksicne.
Tako je .
Mislim ne znam ni di bi te anoreksičarke primio s rukom .
Kad se ni nema za što primit .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 22:10   #64
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Aese, meni se, po mjerama, čini da ti fali podosta kilograma. Sa 175 bi to bilo predrastično, ne misliš li? Komentar nije zlonamjeran, samo da se zna.
Ja imam savršeno dovoljno kila. I ne mislim da bi sa 175 bilo predrastično.
Nisam anoreksična, niti sam namjerno mršava, jednostavno samo tako građena.

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Problem je u tome sto iovako spadas pod vise cure, a ti nisi zadovoljna, odnosno zelis na moju visinu. Sto bi ja onda trebao reci?
Pa ako si zadovoljan sa svojom visinom ništa
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 23:40   #65
181 , 70 kg
Alen sijalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 00:24   #66
195,100 kg
Zadovoljan
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 00:26   #67
Quote:
44nazgul44 kaže: Pogledaj post
Boze dragi, bolesnih cura.
Meni je to ruzno, cura da nema ni 50 kg
Koliko ispranih mozgova, sta vam je ! Budite takve kakve jeste, vjerujte mi ni jedan muskarac normalan ne voli anoreksicne.
Slažem se definitivno. Druga stvar je ako netko ima metabolizam koji je brz pa ne dobiva na kilama. Ali da smršavi toliko NAMJERNO??
--
Na tu visinu ćeš sa 49 kila izgledat jednostavno bolesno, daj molim te. Super si građena.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 14:50   #68
165 cm, 55 kg. Ne bih si mijenjala brojke ni za šta jer mi super odgovaraju. Jedino bih se možda htjela malo utegnuti, al to namjeravam sad kad krenem na faks
__________________
Weeee
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 16:35   #69
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
ti bi trebala imat minimalno 5 kila više
osim naravno ako ciljaš na anoreksija look

Ma...problem je u tome da sam ja uvijek bila "ona mršava" i doslovno sam u 4 mjeseca nabacila 5 kila. Da sam to nekako postepeno dobivala, u redu, naviknula bi se, ali to je došlo onako bum! I sad želim svoju težinu natrag.
__________________
The more happiness we bring to others, the happier we ourselves become. :D
Mkahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:02   #70
Quote:
Mkahi kaže: Pogledaj post
Ma...problem je u tome da sam ja uvijek bila "ona mršava" i doslovno sam u 4 mjeseca nabacila 5 kila. Da sam to nekako postepeno dobivala, u redu, naviknula bi se, ali to je došlo onako bum! I sad želim svoju težinu natrag.
postoji razlika ako je netko mršav jer je tako građen, ima brz metabolizam, genetika, i to
a drugo je kad netko ima manje kila jer se izgladnjuje
a onda može dobit svakakve zdravstvene probleme, od anemičnosti pa nadalje

imam sestričnu koja je praktički na granici s anoreksijom, i nabila si je hrpu zdravstvenih problema, i onda jednostavno uvijek reagiram kad vidim da netko želi mršaviti a ionako je na donjoj granici

ako ti si inače tako mršava i takav ti je organizam i nemaš zdravstvenih problema zbog toga, to je nešto drugo.

ja bi nekako rekla da sigurno bolje izgledaš s tih par kila više, ali ok, ti najbolje znaš
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:03   #71
Pa i dalje nisi "ona debela" nego ona mršava, jer i dalje imaš relativno malu kilažu s obzirom na visinu. Ne moraš ništa gubiti, a sigurno ne namjerno.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:25   #72
Ne razumijem zašto se većina cura izgladnjuje umjesto da krene vježbati Mislim, možda dobiješ ili izgubiš koje kilo, ali ti se barem fino rasporedi. Ovako se samo izgladnjuju, ali na kraju dođe skoro na isto jer su neki dijelovi i dalje prisutni, tipa trbušćić i tako to.
__________________
Weeee
pita-od-jabuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:47   #73
Quote:
pita-od-jabuke kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zašto se većina cura izgladnjuje umjesto da krene vježbati Mislim, možda dobiješ ili izgubiš koje kilo, ali ti se barem fino rasporedi. Ovako se samo izgladnjuju, ali na kraju dođe skoro na isto jer su neki dijelovi i dalje prisutni, tipa trbušćić i tako to.
Pa da se oznoje, pff.

170 cm, 51kg. Nervoza zna učiniti svoje:/
Adova Dochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:57   #74
Kad smo već kod anoreksije...
188 cm, 67kg.
Exion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:25   #75
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
postoji razlika ako je netko mršav jer je tako građen, ima brz metabolizam, genetika, i to
a drugo je kad netko ima manje kila jer se izgladnjuje
a onda može dobit svakakve zdravstvene probleme, od anemičnosti pa nadalje

imam sestričnu koja je praktički na granici s anoreksijom, i nabila si je hrpu zdravstvenih problema, i onda jednostavno uvijek reagiram kad vidim da netko želi mršaviti a ionako je na donjoj granici

ako ti si inače tako mršava i takav ti je organizam i nemaš zdravstvenih problema zbog toga, to je nešto drugo.

ja bi nekako rekla da sigurno bolje izgledaš s tih par kila više, ali ok, ti najbolje znaš

Inače sam bila mršavica, i sad mi neki kažu da jesam, a opet mi drugi govore da sam se udebljala. Noge mi se jesu udebljale i to me najviše smeta, a ne smijem se baviti sportom zbog zdravstvenih problema. Prije sam trenirala, ali sad više ne smijem i ne znam kako da maknem celulit (da, imam ga) i kako da se vratim u prvobitno stanje.
__________________
The more happiness we bring to others, the happier we ourselves become. :D
Mkahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:28   #76
Quote:
Mkahi kaže: Pogledaj post
Inače sam bila mršavica, i sad mi neki kažu da jesam, a opet mi drugi govore da sam se udebljala. Noge mi se jesu udebljale i to me najviše smeta, a ne smijem se baviti sportom zbog zdravstvenih problema. Prije sam trenirala, ali sad više ne smijem i ne znam kako da maknem celulit (da, imam ga) i kako da se vratim u prvobitno stanje.
ah tko nema celulita

znam da je u borbi celulita nužno piti što više vode

možda da pokušaš sa nekakvim laganim vježbama isključivo za noge?

i ne znam koliko djeluju svakojake kremice protiv celulita, to nisam nikad probala, treba se raspitati
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:30   #77
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
ah tko nema celulita

znam da je u borbi celulita nužno piti što više vode

možda da pokušaš sa nekakvim laganim vježbama isključivo za noge?

i ne znam koliko djeluju svakojake kremice protiv celulita, to nisam nikad probala, treba se raspitati
Za sve obavijesit, indikacije i moguće nuspojave obratiti se liječniku ili ljekarniku
:brzočitaobavijest:
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:35   #78
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
ah tko nema celulita

znam da je u borbi celulita nužno piti što više vode

možda da pokušaš sa nekakvim laganim vježbama isključivo za noge?

i ne znam koliko djeluju svakojake kremice protiv celulita, to nisam nikad probala, treba se raspitati

Nikad se prije nisam brinula o tome misleći da ga neću dobiti jer sam relativno mršava bila. I onda se odjednom pojavi 5 kila i celulit.

A morat ću neke vježbe unijeti.
__________________
The more happiness we bring to others, the happier we ourselves become. :D
Mkahi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:41   #79
Quote:
Mkahi kaže: Pogledaj post
Nikad se prije nisam brinula o tome misleći da ga neću dobiti jer sam relativno mršava bila. I onda se odjednom pojavi 5 kila i celulit.

A morat ću neke vježbe unijeti.
Seksaj se više
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:43   #80
Quote:
Mkahi kaže: Pogledaj post
Nikad se prije nisam brinula o tome misleći da ga neću dobiti jer sam relativno mršava bila. I onda se odjednom pojavi 5 kila i celulit.

A morat ću neke vježbe unijeti.
je, većinom se misli da mršavice nemaju celulita istina je da celulit može imati veze sa debljinom, ali on ovisi dosta i o genetici, prehrani, a najviše o sjedilačkom načinu života.

sigurno imaju vježbe za noge koje možeš raditi, i pazi na prehranu, znači jedi dovoljno, ali zdravo

nemoj bit kao ja ja volim papat nekad i previše
pa onda skupim par kila viška. sljedeći tjedan idem na nekakvu dijetu, baš me interesira koliko ću dana izdržat
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.