Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2014., 15:49   #101
Free shipping za vrijednost robe iznad 150 kn.
Dodje za 2-3 dana. Zadnja dva puta sam narucila u srijedu popodne I doslo mi u petak ujutro.

I ti se zarazila?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 16:24   #102
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
I ti se zarazila?

Ma ne. Ja sam pobornik igracaka i opreme. Za odjecu bas i nisam nekaj zagrizena. Ovo mi je prvi put :djevica:
Thanks na info
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 16:27   #103
Quote:
Maritoma kaže: Pogledaj post
Ma ne. Ja sam pobornik igracaka i opreme.
A vidis, meni je to totalno nezanimljivo.
Za igrackama je lud mm, opremu dobijemo uglavnom na poklon, a ja sam bolesna na odjecu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 22:36   #104
Frupy, tvoj mali je negdje kao i moj po godinama. Zanima me koji mu broj kupujes na nextu, a koji inace nosi. Ne znam kakvi su oni s brojevima.
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 02:23   #105
Oni su ti dosta komotni
Moj i a 2,5 god, 96-97 cm i 13 kg, nosi recimo Hm 92-98 a kod njih sm mu majice sve uzela 1,5-2 god - mrvu su mu komotne al ove 2-3 god su mu full prevelike
Hlacice su malo manji modeli
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 07:40   #106
Quote:
Maritoma kaže: Pogledaj post
Frupy, tvoj mali je negdje kao i moj po godinama. Zanima me koji mu broj kupujes na nextu, a koji inace nosi. Ne znam kakvi su oni s brojevima.
Moj ti ima 21 kg i cca 109 cm. Uzimam mu 104-110 (4-5 g) iako su mu te hlacice jos mrvicu duge, majice su mu taman.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 08:54   #107
Moj ima cak 6 kg manje a istu visinu i majice 4-5 godina su mu taman. Nebi valjalo da au manje. Jaknu od prosle godine jos moze obuc jer je bila jako komotna, velicina 3-4 g ali na njoj pise 98. Hlaca nemamo. Pidjame 4-5 su mu taman a i one 5-6 nosi bez problema iako je mrsav. Dobra stvar sa njihovim majicama je da nemaju prevelik otvor oko vrata tako da ne izgledaju glomazne na djeci iako su komotne. Za razliku od M&S koji ima iste velicine ali preogroman otvor oko vrata i kratke modele
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:57   #108
Mom su pidzame 4-5 vec na knap po sirini tako da sam uzela i ove 5-6 koje su mu po sirini taman, ali hlace su mu dugacke.
Inace, ima majica i hlaca s razlicito oznacenim velicinama: 104-110 ili pak samo 104, 110 itd.
Ovi dvobroji su nam ok, dok recimo broj 110 je bas ooogroman, to sigurno do proljeca nece moci obuci jer su rukavi uzasno dugi, a i sama majica je puno duza od ove 104-110.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 10:03   #109
Moj je isto toliko visok, ali ima 17 kg. Onda cu probati naruciti 4-5 pa kaj bude. Za pocetak cu nekaj tek toliko da vidim odgovara li mu velicina. Idem se sad registrirati (valjda cu znati). Nikad ne kupujem internetom. Ak nekaj nadjem onda uvijek burazu uvalim da mi to kupi jer on stalno nekaj narucuje, a sad cu se i ja odvaziti. Valjda necu nekaj zeznuti.
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 10:22   #110
Nemas kaj zeznuti.
Inace, ja bi radije da uvedu pay pal, nikad mi nije svejedno placati karticom online.

Sad ces se i ti inficirati pa ne bus mene zezala.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 11:33   #111
Nis, uspjela sam se samo registrirati jer se mala nenadano probudila prije vremena pa nisam stigla izabrati sto zelim. Poslali su mi prazan mail.. Ne kuzim. Valjda neka greska.
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 21:37   #112
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Sad sam švrljala po benettonu webu i imaju na prvu kupovinu -15%, jel tko uzimao preko weba do sada?
ja sam nedavno naručivala, uz tih 15% još imaš i besplatnu poštarinu pa se isplati, dođe za nekih tjedan dana, šalju UPS-om, tj kod nas dođe Overseasom.
mirelium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 13:28   #113
Evo samo da javim rezultate Narucila sam u pon u 15:30 par majica s nextdirecta i upravo su dosle. Znaci za manje od 48 sati. Bas sam zadovoljna. Malo mi se cine ipak prevelike (ali bolje to nego premale).
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 13:40   #114
Je, dosta su im komotne majice

Moj ima 2,5 go a nosi veličinu 1,5-2 god
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 13:46   #115
Da, rekla si mi to ali me ipak bilo strah uzeti manje. Jer brzo raste pa nije bad. U biti...sad usporedjujem sa starom koju ima i nisu rukavi puno duzi. Mozda 1-2 cm, ali je dolje zato dosta duza.
Uglavnom, htjela sam reci kak sam ugodno iznenadjena brzinom dospijeca posiljke. Manje od 48 h!!! Pa toliko mi treba da se odlucim koji dan da odem do ducana i jos se izmorim shoppingirajuci.
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 12:17   #116
ma next je divan. narucila u utorak u ponoć skoro, iz kreveta, stiglo sad navikla sam za dva dana da dođe, računala petak će, ali ovo je praktički u 1 dan. (dakle može se, zato se još više ljutim na asos koji se totalno pokvario i treba im po 3 tjedna da dostave.)

uglavnom, mali mi ima 16 kila i cca 100 cm, možda koji više, naručujem 3-4 veličinu sve, ali piđamice 4-5 one snuggle fit, jer nema veze ako su nogavice malo preduge, gore je taman.

ovaj put naručila ove nove 3-packove trenirkica, okej su ali ja više volim mu slim fit njihove uzet. futrane hlače za 100 i buce za 200 kuna. lepe su. bilo me strah hoće bit neki bofl ko kad naručiš no name sa ebaya pa su stvarno jadnjikave, ali nisu preporuka.
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 22:35   #117
Pozdrav. Imam jedno pitanjce u vezi next-a. Naručila bi pamučna odjelca kao piđamice. Cura je 57 cm. Kakve su veličine za tako male? Koja je razlika između 62 i 62-68? Ako piše 100% pamuk, valjda ne bude poliestera u njima pa kad stigne da ne ludim? Ima li dučan te piđamice po tim cijenama sa neta (božić se bliži, možda budu popusti).
Uf, puno pitanja ))
verkl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:35   #118
Quote:
verkl kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam jedno pitanjce u vezi next-a. Naručila bi pamučna odjelca kao piđamice. Cura je 57 cm. Kakve su veličine za tako male? Koja je razlika između 62 i 62-68? Ako piše 100% pamuk, valjda ne bude poliestera u njima pa kad stigne da ne ludim? Ima li dučan te piđamice po tim cijenama sa neta (božić se bliži, možda budu popusti).
Uf, puno pitanja ))
U dućanu ti je od danas do nedjelje 20% na redovnu robu, dakle ne na onu na sniženju pa ti je možda najbolje otić pa pogledat

A da i uzmeš malo veće, oni ti tak brzo rastu da ti za mjesec i pol ne bude prevelika
Uz to, piđama je, nema veze ak je i komotnija
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:05   #119
Quote:
verkl kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imam jedno pitanjce u vezi next-a. Naručila bi pamučna odjelca kao piđamice. Cura je 57 cm. Kakve su veličine za tako male? Koja je razlika između 62 i 62-68? Ako piše 100% pamuk, valjda ne bude poliestera u njima pa kad stigne da ne ludim? Ima li dučan te piđamice po tim cijenama sa neta (božić se bliži, možda budu popusti).
Uf, puno pitanja ))
Nema poliestera, ne brini. Onako je kako pise.
Ja sam pamuk freak I manijakalno citam etikete.

E sad, velicine...
Bolje uzmi vece. Meni je mala na jedvite jade stala u 56-icu kad je imala 52 cm.
Dobro, ona je buca pa je sve otislo valjda u sirinu tako da je duzina bila na knap.
Ali mi se cini da oni imaju ipak dosta male kalupe za bebe. Sad su joj majice 62 prilicno uske I kratke, a sigurno nema ni blizu 60 cm, mozda oko 57-58.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:36   #120
Quote:
mirelium kaže: Pogledaj post
ja sam nedavno naručivala, uz tih 15% još imaš i besplatnu poštarinu pa se isplati, dođe za nekih tjedan dana, šalju UPS-om, tj kod nas dođe Overseasom.
Može link? Nisam imala pojma o Benettonu online i to još besplatna poštarina

Cure, da li Primark ima kakav web shop?
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.