Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 18:40   #61
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Znaci Stofel ostaje voziti GP2. Onda izmedju Batona i Magnusena zelim Batona
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 20:02   #62
Šta je više kleveta i laži, Alonso nam je sve draži i draži !!!
gooofffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 20:05   #63
Ko mrzi Alonsa i Hajduka iz Splita,
dabogda mu ćaća pomanita !
gooofffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:38   #64
Don't underestimate Honda's technological muscle - Arai


Quote:
Honda F1 boss Yasuhisa Arai has warned his rivals that his company has been conducting extensive research into turbo and hybrid engines ahead of its return to the grid with McLaren next year.

Honda was lured back to the sport by F1's new power unit regulations six years after it sold its F1 operation to Ross Brawn at the end of 2008. The latest generation of V6 turbo engines and energy recovery systems use very different technology to Honda's previous F1 engines, but Arai says his company has conducted extensive research in those areas since it was last in F1.

"We always wanted to return to Formula One," he said. "We learned a lot in the underground and this regulation is much more suitable for our job. Honda has already developed a lot of hybrid systems and we have many, many experiences in that. Also, downsizing and using a turbo with direct injection, we learned in-house with a mass-production car.

"So we have lots of great technology already, I feel. The new regulations are environmentally friendly with high synergy, so that is our comeback reason. Maybe we have a good result in the next year."

Honda's first public test with McLaren did not go to plan this week after its interim car completed just five laps in two days in Abu Dhabi. But with a winter to solve the issues, Arai warned told not to underestimate the level of performance Honda can achieve right from the start of 2015.

"Next season is very important for us and we want to win always. Maybe you find out that we are doing very good preparation for the next season. So please have a good expectation."

Asked how different the new power unit would be by the time Honda resumes testing in Jerez, Arai said: "It's a very tough question. Today's engine [at the test] are of course not for the actual race and we are on schedule to develop ahead of the next coming season. We want to be on a good grid [position] in Australia."
Idemooooooooooooo!!!!!!!!!!!!:klap:
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 20:51   #65
Po izjavama sve više i više podsjećaju na RedBull i Renault nakon Jereza...
Sve izjave doslovce pa PR bullshit u kojem baš nikaj nije rečeno, no eto pokušava se održat neki optimizam...

Šteta da sve više izgleda da bu i McLaren-Honda drek na šibici, a ne ozbiljan konkurent Mercedesu...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 22:28   #66
Treba Mercedes uskopit malo. F1 ide iz krajnosti u krajnost. Imali smo dominaciju McLarena i Williamsa u kasnim 80-tim i ranim 90-im, pa smo imali dugu dominaciju Ferrarija, pa nakon toga kratka dominacija Renaulta i na kraju RBR.

Uvijek neka dominacija, gdje su vremena kad je u 15-16 razlicitih utrka bilo 14-15 razlicitih pobjednika. Iskreno receno, ovaj Mercedes, Red Bull, pa i Ferrari mi idu vise na kurac sa svojim zajebavanjima i sranjima, a cilj je samo jedan. Tko ce se od ovih bogatih likova jos vise obogatit.

Treba tu sadasnju strukturu i organizaciju na celu s Bernijem razvalit i napravit nesto konstruktivno, tako da mi kao fanovi tog sporta u neku ruku mozemo i uzivat u njemu, a ne da 3 utrke unaprijed znamo tko ce bit prvi i drugi. Talentiranih novih vozaca skoro da i vise nema, nego dolaze samo oni koji mogu osigurati novce ekipi u kojoj voze. Sanse da se pojavi neki novi Senna u Tolemanu i zavrsi drugi u Monaku su 0!

Svi sad velicaju i slave Hamiltona, Rosberg je bio blizu itd. Rosberg je u najboljem slucaju prosjek, a Hamilton nikad nije sjedio u slabom bolidu. Gdje je Rosberg bio svih ovih sezona. Nigdje! Uglavnom u sredini ukupnog poretka. Sta je Hamilton uradio osim te sezone u kojoj je McLaren bio dominantan (kao sada Mercedes), nista!

Sve te velike Hamiltonove pobjede su dosle u te dvije sezone, a najviseu ovoj netom zavrsenoj sezoni. da je bilo tko sjedio u tom bolidu, osim ove dvojice bio bi svjetski prvak, pa cak i ovi sa zacelja.

Sva draz koja je postojala u F1 nekad, je isisana krupnim kapitalom i lakomim Bernijem koji samo gledaju kako ce sto vise para zaradit.

Vrijeme je za bojkot. Rjecima TBF-a; Odjeb je lansiran!!!
Hoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:08   #67
Quote:
Hoot kaže: Pogledaj post

Uvijek neka dominacija, gdje su vremena kad je u 15-16 razlicitih utrka bilo 14-15 razlicitih pobjednika. !
1) Takvu sezonu nismo imali nikad. Čak štoviše dominacija je česta pojava u F1. I prirodna. Nema ničega prirodnijega nego kada najbrži bolid pobjeđuje. Kad najbrži bolid prestane pobjeđivati onda se treba zabrinuti jer to upućuje na neprirodna djelovanja

2) Bože me sačuvaj sezone sa 14-15 pobjednika. To bi bile maškare, a ne F1.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:13   #68
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
1) Takvu sezonu nismo imali nikad. Čak štoviše dominacija je česta pojava u F1. I prirodna. Nema ničega prirodnijega nego kada najbrži bolid pobjeđuje. Kad najbrži bolid prestane pobjeđivati onda se treba zabrinuti jer to upućuje na neprirodna djelovanja

2) Bože me sačuvaj sezone sa 14-15 pobjednika. To bi bile maškare, a ne F1.
Tako je... Imali smo pred par godina onu senutu sezonu sa 6 razlicitih pobjednika u prvih 7 utrka (ili tako nesto), ali tad je to bio rezultat Bernijeve prisile Pirellija da naprave nestabilne gume. Bez slicne kemije, uglavnom ce netko imat bolju kombinaciju bolid-vozac od ostalih.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:18   #69
Quote:
Hoot kaže: Pogledaj post

Treba tu sadasnju strukturu i organizaciju na celu s Bernijem razvalit i napravit nesto konstruktivno, tako da mi kao fanovi tog sporta u neku ruku mozemo i uzivat u njemu, !!
Bezsmislice.

Zašto bi uništio F1 da napravis nešto novo - kada trenutno imaš oko 100 vrlo kvalitetnih prvenstava diljem svijeta. Koja obiluju kvalitetnim utrkama. I nebi vjerovao obiluju i momentima u rangu Senna-Toleman-monaco

Jedini je problem što se ne zovu F1, što se teško nađe prenos ili snimka i što niko živ nezna za njih.

No međutim da razsturiš F1 i napravis neš novo. Opet se nebi zvalo f1, opet bi snimka ili prenos bili slabo dosztupni i opet niko za to nebi znao.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 00:34   #70
I ova sezona zapravo uopće nije bila loša. Svjedočili smo povijesnoj sezoni. Za 20 godina kada utrke izbljede, a na papiru ostanu samo rezultati o 2014 ce se pričati priče, kao one koje se danas pričaju o 1988.

1988 je bila dozlaboga dosadna sezona. Ali takvo što je danas hereza za izreći.

U post sezoni između 1987 i 1988 gotovo svi su mislili da će berger u ferrariu jurišati na naszlov, a da će ga u stopu pratiti stari lukavac Piquet u sve boljem i boljem Lotusu. U drugom djelu sezone borbu će dodatno začiniti mclaren koji će nakon porođajnih muka konačno proraditi. I da mansell će s atmosferskim motorom garant dobiti par utrka jer su turbo motori poprilično uškopljeni pred 1988 sezonu.

Tako su razmišljali stanovnici planete tisućudevedstoosamdesetiosam.

Zamisli kakvo je razočaranje uslijedilo.

No međutim danas nitko na taj način ne govori o 1988, nego ju svi dižu u nebesa. A ruku na srce govno od sezone.

Ista stvar će ti biti i sa 2014. tamo negdje 2030

Uz tu razliku što ćeš se tada ti moć praviti važan i objašnjavati tamo nekim musavcima da je 2014 bila govno od sezone i da oni pojma nemaju.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 01:05   #71
Kao prvo:
Ja sam gledao sezonu 1988 i nisam nigdje spomenuo niti usporedio sezonu 1988 i 2014. Zasto? Zato jer je neusporedivo. I ne bi bilo fer prema vozacima (legendama) koji su vozili te 1988. naspram ovih danas.

Kao drugo:
Moja kritika je bila upucena prema ucjenjivackom odnosu Mercedesa, RBR-a, Ferrarija prema ostalim ekipama i sportu kao takvom. Jer koliko god je netko bio uvjerljiv i nadmocan, uvijek su se pravila mijenjala da bi se to zaustavilo.
Tako je bilo nakon Williamsove 1992. i 1993., tako je bilo nakon Ferrarijeve dominacije,a bogme je tako bilo i za vrijeme RBR-ove dominacije.

Nadalje, moja kritika je takodjer bila upucena prema trenutnom vodstvu F1, koju zanima samo vlastita dobit i nista drugo. Tko plati najvise (u slucaju ove sezone Mercedes), tako se pravila mijenjaju.
I svi jako dobro znamo da Bernie nema problema sa primanjem mita.

Kao trece:
Velicanje ovosezonskih vozaca (pobjednika) je suludo, jer je dominacija jedne momcadi toliko izrazena, da je bilo tko od vozaca vozio bolid, bio bi prvi ili drugi.
Da sad tu ne pricam o break by wire i slicnim upravljanjima iz boksa.

Promjena u F1 bi bila pozeljna, jer je sustav kakav je sada arhaican i sluzi samo par ljudi koji gledaju samo svoj interes, a definitivno ne sluzi interesu sporta.

Moje misljenje je bazirano na inside informacijama iz samog boksa, s obzirom da sam familijarno vezan za nekoga tko aktivno sudjeluje u F1.
Ako niste shvatili moju konstruktivnu kritiku po pitanju F1, onda bih lijepo zamolio da ne ulazimo u bespotrebne i duge rasprave o tome.
Hoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 07:35   #72
Mijenjanje pravila odmah nakon velike promjene pravila bi značilo da su pisci pravila totalno usrali motku
A jasno je ko dobar dan da ti isti to sigurno neće jasno i glasno priznat...

Dakle zaboravi tu priču, ozbiljna promjena pravila će eventualno nastupit tek tamo negdi 2017-2018...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 09:54   #73
Quote:
Hoot kaže: Pogledaj post
Treba Mercedes uskopit malo. F1 ide iz krajnosti u krajnost. Imali smo dominaciju McLarena i Williamsa u kasnim 80-tim i ranim 90-im, pa smo imali dugu dominaciju Ferrarija, pa nakon toga kratka dominacija Renaulta i na kraju RBR.

Uvijek neka dominacija, gdje su vremena kad je u 15-16 razlicitih utrka bilo 14-15 razlicitih pobjednika. Iskreno receno, ovaj Mercedes, Red Bull, pa i Ferrari mi idu vise na kurac sa svojim zajebavanjima i sranjima, a cilj je samo jedan. Tko ce se od ovih bogatih likova jos vise obogatit.

Treba tu sadasnju strukturu i organizaciju na celu s Bernijem razvalit i napravit nesto konstruktivno, tako da mi kao fanovi tog sporta u neku ruku mozemo i uzivat u njemu, a ne da 3 utrke unaprijed znamo tko ce bit prvi i drugi. Talentiranih novih vozaca skoro da i vise nema, nego dolaze samo oni koji mogu osigurati novce ekipi u kojoj voze. Sanse da se pojavi neki novi Senna u Tolemanu i zavrsi drugi u Monaku su 0!

Svi sad velicaju i slave Hamiltona, Rosberg je bio blizu itd. Rosberg je u najboljem slucaju prosjek, a Hamilton nikad nije sjedio u slabom bolidu. Gdje je Rosberg bio svih ovih sezona. Nigdje! Uglavnom u sredini ukupnog poretka. Sta je Hamilton uradio osim te sezone u kojoj je McLaren bio dominantan (kao sada Mercedes), nista!

Sve te velike Hamiltonove pobjede su dosle u te dvije sezone, a najviseu ovoj netom zavrsenoj sezoni. da je bilo tko sjedio u tom bolidu, osim ove dvojice bio bi svjetski prvak, pa cak i ovi sa zacelja.

Sva draz koja je postojala u F1 nekad, je isisana krupnim kapitalom i lakomim Bernijem koji samo gledaju kako ce sto vise para zaradit.

Vrijeme je za bojkot. Rjecima TBF-a; Odjeb je lansiran!!!
Quote:
Hoot kaže: Pogledaj post
Kao prvo:
Ja sam gledao sezonu 1988 i nisam nigdje spomenuo niti usporedio sezonu 1988 i 2014. Zasto? Zato jer je neusporedivo. I ne bi bilo fer prema vozacima (legendama) koji su vozili te 1988. naspram ovih danas.

Kao drugo:
Moja kritika je bila upucena prema ucjenjivackom odnosu Mercedesa, RBR-a, Ferrarija prema ostalim ekipama i sportu kao takvom. Jer koliko god je netko bio uvjerljiv i nadmocan, uvijek su se pravila mijenjala da bi se to zaustavilo.
Tako je bilo nakon Williamsove 1992. i 1993., tako je bilo nakon Ferrarijeve dominacije,a bogme je tako bilo i za vrijeme RBR-ove dominacije.

Nadalje, moja kritika je takodjer bila upucena prema trenutnom vodstvu F1, koju zanima samo vlastita dobit i nista drugo. Tko plati najvise (u slucaju ove sezone Mercedes), tako se pravila mijenjaju.
I svi jako dobro znamo da Bernie nema problema sa primanjem mita.

Kao trece:
Velicanje ovosezonskih vozaca (pobjednika) je suludo, jer je dominacija jedne momcadi toliko izrazena, da je bilo tko od vozaca vozio bolid, bio bi prvi ili drugi.
Da sad tu ne pricam o break by wire i slicnim upravljanjima iz boksa.

Promjena u F1 bi bila pozeljna, jer je sustav kakav je sada arhaican i sluzi samo par ljudi koji gledaju samo svoj interes, a definitivno ne sluzi interesu sporta.

Moje misljenje je bazirano na inside informacijama iz samog boksa, s obzirom da sam familijarno vezan za nekoga tko aktivno sudjeluje u F1.
Ako niste shvatili moju konstruktivnu kritiku po pitanju F1, onda bih lijepo zamolio da ne ulazimo u bespotrebne i duge rasprave o tome.

Dvostruki LOL.

1988. je megasezona, 2014. je sranje?

Ah, ti Senna fanbojsići.




Šta je Hamilton uradio?
Lewis Hamilton je u svojoj prvoj sezoni u Formuli 1 bio savršeno al pari momčadskom kolegi, tad aktualnom dvostrukom svjetskom prvaku.
Ne trebam dalje, sasvim dovoljno.



Eh da - LOL i za inside informacije iz samog boksa.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 10:31   #74
McLaren-Honda

Ovu debatu ce trebat prebacit u neku drugu temu, no nisam pri kompu.

Inace, u filmu Ponoc u Parizu je ovaj fenomen sjajno opisan, iako objasnjavajuc umjetnost, a ne F1 ali stvar je identicna. Naime, starija razdoblja uvijek izgledaju nadahnutija, kvalitetnija, bolja, romanticniha...
Hoot, mnogi od nas ovdje su gledali 1988. i to 1988., a ne samo na snimkama. I bila je to bitka titana. Ali za 20-30 godina ce se borbe Alonsa, Hamiltona i Vettela jednako tako gledati. Recimo, 2007. je jednako dobra kao 1998. kad se filtrira tu romanticnu komponentu. Mozda i bolja.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)

Zadnje uređivanje Dorian.Gray : 29.11.2014. at 15:43.
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 11:32   #75
Quote:
Hoot kaže: Pogledaj post
Treba Mercedes uskopit malo. F1 ide iz krajnosti u krajnost. Imali smo dominaciju McLarena i Williamsa u kasnim 80-tim i ranim 90-im, pa smo imali dugu dominaciju Ferrarija, pa nakon toga kratka dominacija Renaulta i na kraju RBR.

Uvijek neka dominacija, gdje su vremena kad je u 15-16 razlicitih utrka bilo 14-15 razlicitih pobjednika. !
Daj molim te pitaj tog svog rođu kad je bila sezona sa 14 - 15 različitih pobjednika.

Druga stvar koja me muči je ta da si ti u početku posta nabrojao barem 30 sezona razno raznih dominacija, da bi posle zaključio kako prije nismo imali dominacije i zapitao se gdje su sezone sa 14-15 pobjednika. Stvarno. Gdje su te sezone?!

Mogli u guglaša to pitanje postavit

__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 12:43   #76
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ovu debatu ce trebat prebacit u neku drugu temu, no nisam pri kompu.

Inace, u filmu Ponoc u Parizu je ovaj fenomen sjajno opisan, iako objasnjavajuc umjetnost, a ne F1 ali stvar je identicna. Naime, starija razdoblja uvijek izgledaju nadahnutija, kvalitetnija, bolja, romanticniha...
Hoot, mnogi od nas ovdje su gledali 1998. i to 1998., a ne samo na snimkama. I bila je to bitka titana. Ali za 20-30 godina ce se borbe Alonsa, Hamiltona i Vettela jednako tako gledati. Recimo, 2007. je jednako dobra kao 1998. kad se filtrira tu romanticnu komponentu. Mozda i bolja.
Pa borbe između Alonsa, Vettela, Hamiltona nema.
Ajmo iskreno, kad smo zadnji put vidjeli pravi okršaj na stazi Vettel-Ham, Vettel-Alo?
Tih okršaja nema...

I zato ja kažem, žalosno je da će Alonso, Vettel, Hamilton otići u mirovinu, a ti pojma nećeš imati tko je od njih najbolji.
Sve je to u zraku...može Alonso sljedeće godine dobiti zvjerku i protutnjati prvenstvom, i to opet niš meni neće značiti, samo će me još više zbuniti.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 12:50   #77
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Pa borbe između Alonsa, Vettela, Hamiltona nema.
Ajmo iskreno, kad smo zadnji put vidjeli pravi okršaj na stazi Vettel-Ham, Vettel-Alo?
Tih okršaja nema.
Spomenuo sam 2007. koja je bila solidno nalik a 1988. A od tada smo se nagledali borbi za titulu izmedju Vettela i Alonsa kao glavnog izazivaca. Mozda se nisu puno medjusobno gurali na stazi, ali imali smo vise od jedne sezone kod kojih je titula odlucena u zadnjoj utrci. I to u sezonama s ovako puno utrka. Po meni, ovo je za f1 sasvim dobro razdoblje. Sigurno puno bolje nego recimo Schumacherova era ili razdoblje 1993.-1998.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)

Zadnje uređivanje Dorian.Gray : 29.11.2014. at 15:43.
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 14:31   #78
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ovu debatu ce trebat prebacit u neku drugu temu, no nisam pri kompu.

Inace, u filmu Ponoc u Parizu je ovaj fenomen sjajno opisan, iako objasnjavajuc umjetnost, a ne F1 ali stvar je identicna. Naime, starija razdoblja uvijek izgledaju nadahnutija, kvalitetnija, bolja, romanticniha...
Hoot, mnogi od nas ovdje su gledali 1998. i to 1998., a ne samo na snimkama. I bila je to bitka titana. Ali za 20-30 godina ce se borbe Alonsa, Hamiltona i Vettela jednako tako gledati. Recimo, 2007. je jednako dobra kao 1998. kad se filtrira tu romanticnu komponentu. Mozda i bolja.
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Spomenuo sam 2007. koja je bila solidno nalik a 1998. A od tada smo se nagledali borbi za titulu izmedju Vettela i Alonsa kao glavnog izazivaca. Mozda se nisu puno medjusobno gurali na stazi, ali imali smo vise od jedne sezone kod kojih je titula odlucena u zadnjoj utrci. I to u sezonama s ovako puno utrka. Po meni, ovo je za f1 sasvim dobro razdoblje. Sigurno puno bolje nego recimo Schumacherova era ili razdoblje 1993.-1998.
1998.?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 15:42   #79
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
1998.?
Idem popravit.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 08:23   #80
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Pa borbe između Alonsa, Vettela, Hamiltona nema.
Ajmo iskreno, kad smo zadnji put vidjeli pravi okršaj na stazi Vettel-Ham, Vettel-Alo?
Tih okršaja nema...

I zato ja kažem, žalosno je da će Alonso, Vettel, Hamilton otići u mirovinu, a ti pojma nećeš imati tko je od njih najbolji.
Sve je to u zraku...može Alonso sljedeće godine dobiti zvjerku i protutnjati prvenstvom, i to opet niš meni neće značiti, samo će me još više zbuniti.

Pa ove sezone je bilo nekoliko takvih borbi...,
4season is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.