Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2016., 15:15   #81
Sa 84 nezadovoljnih kila prije godinu i pol došao sam do zadovoljnih i okruglih 100, cilj mi je nabiti još 10-20ak kila mišića, ojačati noge, butine, guzicu, leđa, ruke, prsa, baš tim redom od dolje prema gore.. iz čučnja dizati glatko preko 100 kila u 20 ponavljanja .. ne zanima me uopće definicija ni izgled, želim u ogledalu vidjeti životinju punu mišića i sala.. radim to jer diže mi se kurac kad izgledam kao životinja..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:16   #82
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Sa 84 nezadovoljnih kila prije godinu i pol došao sam do zadovoljnih i okruglih 100, cilj mi je nabiti još 10-20ak kila mišića, ojačati noge, butine, guzicu, leđa, ruke, prsa, baš tim redom od dolje prema gore.. iz čučnja dizati glatko preko 100 kila u 20 ponavljanja .. ne zanima me uopće definicija ni izgled, želim u ogledalu vidjeti životinju punu mišića i sala.. radim to jer diže mi se kurac kad izgledam kao životinja..
A visok si?
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:17   #83
Pokušavate taktikom nemaštovitog trolanja i izrugivanja pobit činjenice o zaglupnjivanju u teretanama i beskorisnost te štetnost takvog načina života

Teretane i to sve nikad nije proglašeno sportskom aktivnošću to je štaka "modernom" čovjeku da bi si izgledao zdrav i lijep-samozavaravnje
Ona spika u zdravom tijelu zdrav duh :klap: tu ne igra jer tu niš nije zdravo osim vlasnika tih i takvih teretana i trenera po istima

Meni je smiješno kad vidim likove koji prestanu uzimat te i takve izolate razne -pola ih fali , smanje se ljudi , jednostavno
A kak su spaljeni u glavi od onih turbovitamina i nadomjestaka za sve
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:18   #84
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Sa 84 nezadovoljnih kila prije godinu i pol došao sam do zadovoljnih i okruglih 100, cilj mi je nabiti još 10-20ak kila mišića, ojačati noge, butine, guzicu, leđa, ruke, prsa, baš tim redom od dolje prema gore.. iz čučnja dizati glatko preko 100 kila u 20 ponavljanja .. ne zanima me uopće definicija ni izgled, želim u ogledalu vidjeti životinju punu mišića i sala.. radim to jer diže mi se kurac kad izgledam kao životinja..
navodno i tablete pomažu
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:25   #85
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post

@martin pa pitam te koja je razlika između ganjanja sportskog uspjeha i izgleda? Nema je, jer je to subjektivna zona.
Jeee granica jeee tanka a opet konkretna :klap:

Velim za uspjeh u sportu potreban je i mentalni status i radi se na njemu :klap:
Recimo , skoro svi su dobri na treninzima , ali je problem naučeno prezentirat na natjecanju i bit najbolji -to nemreš bez psihostabilnosti

A iz teretane si fino izađe lijep i glup , i nerjetki -zadovoljni
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:27   #86
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
navodno i tablete pomažu
pa kako će uopće poseksat sam sebe, njemu triba i dužina

Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Pokušavate taktikom nemaštovitog trolanja i izrugivanja pobit činjenice o zaglupnjivanju u teretanama i beskorisnost te štetnost takvog načina života
a ja jedini stao na tvoju stranu, zbog vjeverica u šumi... i situacije u svijetu...
mento is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:28   #87
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Jeee granica jeee tanka a opet konkretna :klap:

Velim za uspjeh u sportu potreban je i mentalni status i radi se na njemu :klap:
Recimo , skoro svi su dobri na treninzima , ali je problem naučeno prezentirat na natjecanju i bit najbolji -to nemreš bez psihostabilnosti

A iz teretane si fino izađe lijep i glup , i nerjetki -zadovoljni
kreni sa žujom
ujutro obavezno travarica
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:29   #88
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Sa 84 nezadovoljnih kila prije godinu i pol došao sam do zadovoljnih i okruglih 100, cilj mi je nabiti još 10-20ak kila mišića, ojačati noge, butine, guzicu, leđa, ruke, prsa, baš tim redom od dolje prema gore.. iz čučnja dizati glatko preko 100 kila u 20 ponavljanja .. ne zanima me uopće definicija ni izgled, želim u ogledalu vidjeti životinju punu mišića i sala.. radim to jer diže mi se kurac kad izgledam kao životinja..
Tell it to my son, he will be Viking, too.

Slažem se, Radicale, i ja sam spremniji za ševu nakon što pojedem 2 kile ribe i kilu blitve i odem po 2 gajbe piva. Još onako krkanski odbacim gajbu, s pola metra visine. I porušim desetak jogurta s police, laktom.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:36   #89
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Dakle, bio si po teretanama. Kojim i što si radio ti po teretanama?
Tražio je dečka.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:37   #90
Evo :Radikalni je lijepo osvijestio i prezentirao svoje motive :klap: zakaj vježba i to je pošteno i zdravo :klap:

Inače dizanje velikih tereta iz čučnja najbolje proizvodi testesteron , koji opet djeluje pozitivno na opču snagu i pozitivu
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:41   #91
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A visok si?
190,0cm

Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
navodno i tablete pomažu
Nema tih tableta koje mogu zamjeniti činjenicu da si muško kao od brda odvaljeno, uhvatiš ženu za guzove, podigneš ju kao od šale i nabiješ na onu stvar..

Quote:
Mallarme kaže: Pogledaj post
Tell it to my son, he will be Viking, too.

Slažem se, Radicale, i ja sam spremniji za ševu nakon što pojedem 2 kile ribe i kilu blitve i odem po 2 gajbe piva. Još onako krkanski odbacim gajbu, s pola metra visine. I porušim desetak jogurta s police, laktom.
To te ja pitam...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:43   #92
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Evo :Radikalni je lijepo osvijestio i prezentirao svoje motive :klap: zakaj vježba i to je pošteno i zdravo :klap:

Inače dizanje velikih tereta iz čučnja najbolje proizvodi testesteron , koji opet djeluje pozitivno na opču snagu i pozitivu
isto tako i životinjska mast proizvodi kao i seks

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
190,0cm



Nema tih tableta koje mogu zamjeniti činjenicu da si muško kao od brda odvaljeno, uhvatiš ženu za guzove, podigneš ju kao od šale i nabiješ na onu stvar..


Nemam problema sa svojom muškosti, meni kurac podiže ženska, a ne spoznaja da sam jak
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:49   #93
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
190,0cm



Nema tih tableta koje mogu zamjeniti činjenicu da si muško kao od brda odvaljeno, uhvatiš ženu za guzove, podigneš ju kao od šale i nabiješ na onu stvar..



To te ja pitam...
Pa kolika ti je žena, kad ti treba 120 kg žive vage da ju podigneš
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:51   #94
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa kolika ti je žena, kad ti treba 120 kg žive vage da ju podigneš
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:52   #95
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A visok si?
Nemam problema sa svojom muškosti, meni kurac podiže ženska, a ne spoznaja da sam jak[/QUOTE]

Meni kurac podiže i žena i spoznaja da sam jak.. mnogo ljudi vježba da bi se osjećali dobro i zdarvo, vježbanje potiče stvaranje testosterona a ovaj pak kod muškarca bolje raspoloženje, jači libido, dominaciju, veću sklonost riziku itd...


Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa kolika ti je žena, kad ti treba 120 kg žive vage da ju podigneš
U pola manje,55 kila, taman koliko treba...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:55   #96
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Ti si garant neki kržljavac šta voli manekenke bez guzica i sisa...i još kažeš da ti takve dižu kurac...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:56   #97
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ti si garant neki kržljavac šta voli manekenke bez guzica i sisa...i još kažeš da ti takve dižu kurac...
jbga pogodio si
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:58   #98
Ova tema je comedy gold.

LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 15:58   #99
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
U pola manje,55 kila, taman koliko treba...
Taman za polegnuti i zadovoljiti impalu.
Mallarme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 16:00   #100
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ova tema je comedy gold.

moram priznat strolao me, meni na sramotu.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger