Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 21:23   #41
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
osobno u firmi ne bih zaposlio nekog selju koji si stavi ogromnu tetovažu na nadlakticu ili list...s tim možeš raditi kao konobar ili šljaker...da mi takav predstavlja firmu nema šanse...
konobar u bajkerskoj birtiji još si može obrijati glavu i staviti pirseve u obrve
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 21:27   #42
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
a meni si drzao nekakvo predavanje da sam staromodan ili sto vec.

sad si pokazao pravo lice. seljacina u korijenu. stoji da si mozda nacitan ali geni kameni rodjo ne izlaze tako lako iz nas.

btw, u firmi imam covika koji donosi oko 9% prihoda sa zamisli majmunarije, pola tijela prekrivenog tetovazama. i nitko ga nije otkanta kao strucnjaka u struci zbog toga.

drugi put pamti sto pises
Gle, taj tvoj iz firme je čisti imbecil, jer nemam druge riječi za takvog šupka koji baci brdo love da ge netko tako žigoše.
A to što on firmi nosi pare ne znači ništa drugo negoli da kapitalizam boli kurac za šljakere, bitan je profit.
Meni ne treba nikakva tetovaža, ja sam JUDOLINO, jedan i jedini - tetovaže su za vas tekute, paramecije, mikroorganizme bez časti, hrabrosti, karaktera, kurca - BILO ČEGA, PIČKICE!!!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:29   #43
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Kao da je trebao puno pisati, samo baci oko pod location i sve je jasno.
sta ima lose u toj lokaciji ili u lipoj nasoj. jebes to ima puno zanimljivijih stvari
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:44   #44
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Gle, taj tvoj iz firme je čisti imbecil, jer nemam druge riječi za takvog šupka koji baci brdo love da ge netko tako žigoše.
A to što on firmi nosi pare ne znači ništa drugo negoli da kapitalizam boli kurac za šljakere, bitan je profit.
Meni ne treba nikakva tetovaža, ja sam JUDOLINO, jedan i jedini - tetovaže su za vas tekute, paramecije, mikroorganizme bez časti, hrabrosti, karaktera, kurca - BILO ČEGA, PIČKICE!!!
pa bas da je covjek sljaker i ne bi rekao. ta mi recenica bas i nema smisla.

a ni ostalo, osim ako je spoznaja promasenosti toliko bolna
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 07:28   #45
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Samo ti šaraj trendovske majmunarije na sebe pa ćeš sutra plakat ako se budeš bavio nekim ozbiljnim poslom. Ne znam nikog na rukovodećoj funkciji koji ima istaknutu tetovažu na vidljivom mjestu, jer u poslu je izgled jako važan, neke žene se ne mogu zaposliti da rade sa strankama sa vidljivom tetovažom... osobno u firmi ne bih zaposlio nekog selju koji si stavi ogromnu tetovažu na nadlakticu ili list...stim možeš raditi kao konobar ili šljaker...da mi takav predstavlja firmu nema šanse...
Pregazailo te vrijeme (ili nešto drugo). To je mentalitet moje babe a imam 37 godina. . Čak i moji roditelji imaju širi svjetonazor. Ljudi se tetoviraju od prahistorijskih vremena, antike... a vjerojatno će se tetovirati i u dalekoj budućnosti.

Procjenjivati ljude na temelju toga što se osjećaju dovoljno slobodni da malo ukrase svoje tijelo zapravo više govori o tebi nego o njima.
Horz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 08:59   #46
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Meni ne treba nikakva tetovaža, ja sam JUDOLINO, jedan i jedini - tetovaže su za vas tekute, paramecije, mikroorganizme bez časti, hrabrosti, karaktera, kurca - BILO ČEGA, PIČKICE!!!
Tetoviraj si to na križa.

Quote:
Horz kaže: Pogledaj post
Procjenjivati ljude na temelju toga što se osjećaju dovoljno slobodni da malo ukrase svoje tijelo zapravo više govori o tebi nego o njima.
E jebi ga sad, ti bi od stavljanja malo nitro laka u podkožni sloj delal vilozoviju.
Ti veliš da su ljudi koji se ukrašavaju tetovažama (stvar ukusa ) slobodni mišljenjem i stavom, netko drugi bu to nazval hrabrošću neke vrste, a netko treći nesigurnošću.
Kao kad su Muju pitali je li istina da je njegova Fata fantastična jebačica, a on odgovara "Ne'am pojma, pola sela veli da je, a pola da nije."

BMK za tetoviranje, ne razumijem poriv za time, ali me nimalo ne smeta - na tuđoj koži.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:11   #47
kolko gluposti tu procitah.
boze me sacuvaj
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:16   #48
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
boze me sacuvaj
Savršen tramp stamp.
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:26   #49
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Savršen tramp stamp.
ahahaha.
ali u malom fontu
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:32   #50
Sloboda zbijanja u krdo i praćenja modnih trendova...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:37   #51
viš dali stem ideju .jab moga na livoj ruki istetovirat golu đenifer lopez , pab desnon moga drkat kam dođe
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:44   #52
Ja sam se zajebo . Dešnjak sam a na lijevoj sam Karamarka istetoviro
67th is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:46   #53
Quote:
67th kaže: Pogledaj post
Ja sam se zajebo . Dešnjak sam a na lijevoj sam Karamarka istetoviro
nisi se zajeba, moš drkat tako nanjega
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 15:33   #54
krkane otkud tebe?
ja imam tetovazu na kiti.....undercover....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 15:38   #55
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
krkane otkud tebe?
ja imam tetovazu na kiti.....undercover....
pise sve to ili?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 15:54   #56
Poznam ja tako jednog koji se falio da ima istetovirano rodno misto i govorio curama da je iz Biograda na moru.

A zapravo je bio iz Iža
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 16:03   #57
Jel to tetoviral po duljini ili opsegu?
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 16:05   #58
Ma koliko sam čula isti jad jedno i drugo, moj prika
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 16:10   #59
Ajde, bar ne laže kad maloj veli "mali mi je, neće te boljeti".
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 16:29   #60
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
krkane otkud tebe?
ja imam tetovazu na kiti.....undercover....
evo doša san vit šta ima ode i na golin cicami pićkami i guzcami da vidin imal šta novoga

ja na kurcu neman tetovažu, jer bi puno platija za sedavnajs ipo cm, nije oto baš ni jeftino
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger