Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 14:48   #1
Post Zajednička borba ili kraj

Savjetovali se me da ovo prokomentiram u ''muškom kutku'' pa evo me. Uglavnom, moja djevojka ima autoimunu bolest Hashimoto tireoiditis (tj. usporen rad štitnjače – hipotireozu). Zabrinut sam za njeno zdravlje u budućnosti i oko mogućih problema po pitanju plodnosti.

Pitam se dali su moji strahovi prenapuhani. Vrtim po glavi dali bi se mogao nositi s problemima koja ova bolest može donijeti. Iako me u početku najviše brinula mogućnost problema sa zatrudnjivanjem, sad se najviše brinem oko mogućnosti da ona dobije dodatnu autoimunu bolest. Kopka me i to što ovo često naslijede i potomci.

Ako ne uspijem nadvladati strahove, valjda je bolje otići. Samo se pitam dali su ti moji strahovi opravdani.

Molim pokoje mišljenje, savjet, ali bez uljepšavanja.

Imam 36, ona 28.
Sibirac is offline  
Old 24.08.2016., 14:53   #2
Mislim da bi joj trebao pokazati temu sa žuda, u kojoj prežvakavaš svoju sudbu kletu jer ti potencijalna žena ima manji zdravstveni problem. Tak da te napuca na vrijeme i učini si uslugu.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 24.08.2016., 16:00   #3
Quote:
Sibirac kaže: Pogledaj post
Savjetovali se me da ovo prokomentiram u ''muškom kutku'' pa evo me.
Vjerojatno zbog toga što znaju da nama nije neugodno glupog šupka stjerati u kurac.

Quote:
Imam 36.
Tvoj IQ je u ovoj priči sasvim nebitan.
Nasušna želja tvog srca za pažnjom, ma kakva ona bila, je ispunjena.
Uspješno si nas zatrolal, a sad se malo zaleti do okna Vezuva i pogledaj jesmo li tamo.

Srdačan pozdrav
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 24.08.2016., 16:04   #4
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Vjerojatno zbog toga što znaju da nama nije neugodno glupog šupka stjerati u kurac.

Tvoj IQ je u ovoj priči sasvim nebitan.
Nasušna želja tvog srca za pažnjom, ma kakva ona bila, je ispunjena.
Uspješno si nas zatrolal, a sad se malo zaleti do okna Vezuva i pogledaj jesmo li tamo.

Srdačan pozdrav
Fl@Tron is offline  
Old 24.08.2016., 17:14   #5
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Vjerojatno zbog toga što znaju da nama nije neugodno glupog šupka stjerati u kurac.

Tvoj IQ je u ovoj priči sasvim nebitan.
Nasušna želja tvog srca za pažnjom, ma kakva ona bila, je ispunjena.
Uspješno si nas zatrolal, a sad se malo zaleti do okna Vezuva i pogledaj jesmo li tamo.

Srdačan pozdrav
bila je već ova tema na ljesu il zdravlju ak se ne varam, mislim da dijagnoza ovdje nije klon nego kretenizam
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 24.08.2016., 17:15   #6
O bože................. ma pustija bi vas ja još po dana da mu biiip biip ali ne mogu jebi ga ne mogu.

Lock.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger