Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Mislim da će vozačku titulu ove godine uzeti:
Hamilton 7 35.00%
Vettel 13 65.00%
Glasovatelji: 20. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2016., 23:20   #41
Dani77 se grdno zajebao.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 23:36   #42
Quote:
Franem kaže: Pogledaj post
Dani77 se grdno zajebao.
Tko ti je taj
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 00:30   #43
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Tko ti je taj
Pogledaj anketu.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 01:52   #44
Quote:
Sebastian Vettel rules out Mercedes #F1 switch, to replace Nico Rosberg, saying he's locked in at @ScuderiaFerrari.


dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 10:46   #45
Ne bi mi bio baš šok da Alonso prijeđe u Mercedes, ali fakat bih očekivao od njih da uzmu i razviju nekog mlađeg. Ne znam baš da im trebaju dva superstara, oba na silaznoj putanji karijere. (Da mi sad mario ne popizdi: Ham je sjajan, no ima neku godinu i teško je da će narednih godina postati bolji).
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 11:09   #46
Ma rasprava o Alonsu u Mercedesu je bez smisla i logike...
Mercedes će sigurno uzet nekog od svojih klinaca iz svojeg programa, dakle kak je maminho i rekel 90% da bu to Pascal...

Koji će im kllinac problemi sa Hamiltonom, kaj da im nije bilo dost natezanja s istim protiv Rosberga sad im baš treba Alonso
Ak će i dalje imat ovak dominantan bolid onda im je za konstruktorski naslov uz Hamiltona u konačnici dosta i lik ala Palmer, a kamo li ne Pascal...
Na kraju krajeva Hamilton je ionak ove sezone imal tek nekaj malo manje bodova nego kompletan RB ili Ferrari,
tak da s te strane teško da Mečka za zbilja ima ozbiljne brige oko učinka 2 vozača...

Vozače poput Alonsa mogu ganjat tek i ako odlazi i Hamilton, prije toga sigurno ne...

Eventualno i to jako eventualno bi možda mogli probat vrbovat Maxa, jer to itekak ima logike s obzirom na talent i sitnicu da je za njega sigurno da u F1 može bit još cca 15 ili čak i više godina...
no čisto sumnjam u to s obzirom da isti ima ugovor sa RB-om i da je jako teško za očekivat da će ga RB pustit i da će i on uopće htjet iz RB-a...
a i bez obzira na Hamiltonove kućne čarolije po medijima i on bi se itekak kreveljil na dolazak Maxa ili bilo koga ozbiljnijeg u Mečku, te njegove spike o tome kak on želi ravnopravnost obesite mačku o rep, to je čisti PR i nikaj više...
Ne želi to čak ni on, a još manje je to želja vodstva Mercedesa...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 15:15   #47
Zanimljivo kako svi sad hoće u Mečku, ali uz slobodan razvoj PU i promjenu pravila nitko više ne može biti siguran da će biti najbolji i iduće sezone.

U slučaju da netko od RB dvojca hoće u Mečku zajebati će se.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 16:39   #48
I ne samo to, nego nema ni Rosberga...

A pitanje je kak će sad ispast i razvoj bolida s obzirom da im fali Rosberg i da se Hamiltonu izgleda baš i neda zajebavat s tim (bar koliko se može videt izvana)...
koliko sam skužil opet je propustil zadnje testove iz nekog razloga, a ak bu tak i ubuduće pitanje kak bu to sve završilo
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 00:02   #49
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
I ne samo to, nego nema ni Rosberga...

A pitanje je kak će sad ispast i razvoj bolida s obzirom da im fali Rosberg i da se Hamiltonu izgleda baš i neda zajebavat s tim (bar koliko se može videt izvana)...
koliko sam skužil opet je propustil zadnje testove iz nekog razloga, a ak bu tak i ubuduće pitanje kak bu to sve završilo
Hamilton je vec u mislima u Ferrariju i siguran sam da 2018g ide tamo nekih 85%,ostalih 15%posto dajem sansu da bu otisao nazad u McLaren, 0%da bude ostao u Mercedesu
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 09:52   #50
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Hamilton je vec u mislima u Ferrariju i siguran sam da 2018g ide tamo nekih 85%,ostalih 15%posto dajem sansu da bu otisao nazad u McLaren, 0%da bude ostao u Mercedesu
I Ferari i Mclaren ce sledece godine biti losi tako da ne znam zasto bi Ham sa 'konja na magarca'

Btw Ham ima ugovor do kraja 2018.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 12:43   #51
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
I Ferari i Mclaren ce sledece godine biti losi tako da ne znam zasto bi Ham sa 'konja na magarca'

Btw Ham ima ugovor do kraja 2018.
Dobro kaj si ti nostardamus?,

Kak ti znas tko ce biti dobar a tko los?

Kakve veze ima sto Hamilton ima ugovor, imao ga je i Roseberg?

Zasto mislis da ce Red Bull biti sila?, znas dogadalo se kroz povjesti da Newey zajebe koncepciju i osim toga nemaju tvornički motor, ovise o Renaultu, a i promjena dobavljaca goriva im bas nejde na ruku, nemoze Max sve sam, OK je vanzemaljac ali nemoze ni on raditi cuda ako bolid nejde
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 14:21   #52
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dobro kaj si ti nostardamus?,

Kak ti znas tko ce biti dobar a tko los?
Mercedes i RB ce biti dobri ostali ispod njih. Eto smem se kladiti u to

Quote:
Kakve veze ima sto Hamilton ima ugovor, imao ga je i Roseberg?
Pa objasnio sam ti jel ti citas moje postove? Rozbergu je bila dovoljna 1 titula a Hamilton juri rekorde.

Quote:
Zasto mislis da ce Red Bull biti sila?
Po onome sto sam procitao. Jel ti citas net ili samo ovaj forum?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 14:35   #53


Drzim fige da se Fernando izvuce iz Mclarenovog ugovora
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 15:40   #54
Volio bih da Alonso zavrsi u Mercedesu, ali tesko...

Mercedesu treba pouzdan No2 vozac, a to Alonso nece htjeti biti... dodatno, Hamus moze pricati da mu je svejedno ko dolazi, ali mi ne znamo sta pise u njegovom ugovoru...

Padddy je, koliko znam, bio u McLarenu one 2007, kada je bila ona afera, koja je kostala "sitnih" 100 miliona i constructor's title...mozda i on ima sta da kaze...

Button, ili Massa bi bili idealni za jednu sezonu... skupljaci bodova, koji bi tu i tamo uzeli neku pobjedu (nakon sto Ham osigura naslov), dok se ne nadje trajnije rjesenje za 2018 i dalje...
uzimanje rookie-a je rizicno, jer idu nova pravila pa ni Mecke nisu sigurne za constructor tittle....
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 11:17   #55
Quote:
Hasegawa- Hondin realni domet u 2017. je podijum
Evo ti Tibi a ti i dalje kotiraj Mclaren iznad Mercedesa
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:34   #56
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Evo ti Tibi a ti i dalje kotiraj Mclaren iznad Mercedesa
To su napisali za svaki slucaj, izjave u vjetar, ja ih vidim konstantno u top 6, konstantno u borbi za postolja.

Japanac nije mogao nista drugo ni izjaviti nakon protekle dvije godine, bez brige budi Dmw letjeti ce oni visoko
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 15:11   #57
Ja ih najvise kotiram kao 3 najjaca momcad najvise i to ako Ferari usere.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 00:58   #58
Dajte molim vas prestanite više. Očekivati je Mercedes na vrhu, ali zato je i za očekivati dobru borbu barem između 3 momčadi.

Uvijek treba računati i na McLaren da se uključi. Ove godine su ostvarili dobar napredak.

I molim se za sezonu sa što više različitih pobjednika iz različitih momčadi.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 11:27   #59
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Evo ti Tibi a ti i dalje kotiraj Mclaren iznad Mercedesa
Bem ti te PR izjave po medijima

Jesi čuo Brawna na početku 2009 kak daje izjave tipa "Pomest ćemo konkurenciju i sprdaćemo se iz Ferraria i Mclarena po stazi"
Jesi čuo takve izjave Mercedesa prije 2014 ?

A istovremeno smo uredno čuli izjave iz McLarena i Honde prije prvog kruga kak će se borit za naslov i svekoliko laprdanje Sergia kak će se Ferrari prošetat do naslova u 2016

Al samo ti i dalje vjeruj laprdanjima koje pišu PR službe za medije i pušioničare marketniga...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 13:19   #60
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Bem ti te PR izjave po medijima

Jesi čuo Brawna na početku 2009 kak daje izjave tipa "Pomest ćemo konkurenciju i sprdaćemo se iz Ferraria i Mclarena po stazi"
Jesi čuo takve izjave Mercedesa prije 2014 ?

A istovremeno smo uredno čuli izjave iz McLarena i Honde prije prvog kruga kak će se borit za naslov i svekoliko laprdanje Sergia kak će se Ferrari prošetat do naslova u 2016

Al samo ti i dalje vjeruj laprdanjima koje pišu PR službe za medije i pušioničare marketniga...
Znaci ti kazes da ce se Honda boriti za pobede? He he...
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.