Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2017., 23:15   #61
Te shapping traperice navodno imaju neki posebni elastin koji se rasteže u svim smjerovima.Očito nije dovoljno čvrst pa je popucao.Ja bih to nosila na reklamaciju.
Baš sam mislila ih uzet kad su bile nedavno na popustu,al sad mi je drago da nisam.Još su najskuplje traperice tamo,50eura nije malo.A očito ne vrijede ni kune.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 00:08   #62
Imam i crne takve, isti model... stoje besprijekorno na meni, prane su vec par puta, stalno ih nosim, nista im ne fali, dapace jako sam zadovoljna... ali ovo... bas sam se sokirala kad sam ih skinula sa sebe i skuzila ovo 😨
Ici cu ih reklamirati svakako.

Poslano sa mog SM-G930F
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:08   #63
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Imam problem sa Shapping skinny trapericama... nakon dva nosenja su se pojavila cudna ostecenja... da je netko imao slicnu situaciju? Kakva su vam iskustva s njima? Evo fotke...


Poslano sa mog SM-G930F

Ako si u pranju koristila omekšivač, nažalost, nema im spasa
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:24   #64
Sto to znaci? 😐
Uvijek koristim omeksivac 😁 bez iznimke.

Poslano sa mog SM-G930F
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 18:34   #65
Tako sam si zeznula jedne "shaping" tajice. Nakon pranja s omekšivačem niti su olabavile i više se nisu vratile u prvobitno stanje.

Takvi materijali se ne bi smjeli prati nti s tekućim deterdžentom nego samo s praškom jer tekući uvijek sadrže i malo omekšivača.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:09   #66
Ok, probat cu tako. Hvala na savjetu. 😊

Crne sam prala, volim koristiti neki tekuci za tamno+omeksivac, i ne mrdaju. Doduse, ovo mi se nije dogodilo neposredno nakon pranja. Oprala sam ih kao i sve ostalo prije nosenja, obukla jednom na posao, proslo ok... neki dan opet, svukla ih sa sebe i tek onda se ovo pojavilo...

Poslano sa mog SM-G930F
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:30   #67
Nisam čula da se mora paziti na omekšivač za traperice. Dobra informacija.

Nego, može mi netko pomoći? Prvi put sam se registrirala na hm stranicu, misleći kako ću napokon obaviti prvu kupovinu a i dobiti popust za istu. Ali, nisam dobila nikakav mail osim New customer registration, a tamo nema nikakvog promotivnog koda?
Kako izgleda mail i što ako ga nisam dobila?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:24   #68
Trebaš se prijaviti na newsletter...
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:07   #69
zagrepčanke, stara roba se za kupone može zamijeniti u bilo kojem h&m-u?
__________________
Apa apa.
DEFLORATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:32   #70
Pozz
Koliko često se nadopunjava web shop? Lovim jednu suknju, ali ima samo u vel.40
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 13:52   #71
netko je napisao da se popunjava u 4 ujutro, ali svaki dan bacim oko na neke stvari i mogu reci da je vrijeme nadopunjavanja prilicno random npr. danas su stavili neke nove stvari u dva navrata :P cini mi se doduse da jedino vikendom nema bas puno promjena :P

stavi suknju u favoritse, pa skicni ponekad da vidis ima li velicina tak ja radim :P
143 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 14:25   #72
143, hvala na odgovoru
Nadam se samo da je neće nestati, s obzirom da je trenutno dostupna samo jedna veličina

Radi se o ovoj suknji: http://m2.hm.com/m/en_eur/productpag...tml#Denim blue
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 15:48   #73
evo sad ti je u svim veličinama
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 16:42   #74
Quote:
andio kaže: Pogledaj post
Te shapping traperice navodno imaju neki posebni elastin koji se rasteže u svim smjerovima.Očito nije dovoljno čvrst pa je popucao.Ja bih to nosila na reklamaciju.
Baš sam mislila ih uzet kad su bile nedavno na popustu,al sad mi je drago da nisam.Još su najskuplje traperice tamo,50eura nije malo.A očito ne vrijede ni kune.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ja sam sad na sniženju kupila te traperice, ali svijetloplave.

Meni tako elastin popuca na većini hlača :/ s tim da mi je većina njih iz Bershke. Nadam se da na ovima ipak neće :/

Jel ti se vidi to kad ih nosiš?
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 18:51   #75
Je li tko narucivao djecje tenisice? Jesu li kvalitetne? Malo su mi brojevi cudni na njihovoj tablici velicina, po njihovom trebala bi uzeti 35 a djecak nosi 32-33
mjvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 22:00   #76
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
evo sad ti je u svim veličinama
aaa bwahaha

super za suknju :P ma za vecinu stvari imam osjecaj da samo treba pricekati malo :P
143 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 23:31   #77
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
evo sad ti je u svim veličinama
Quote:
143 kaže: Pogledaj post
aaa bwahaha

super za suknju :P ma za vecinu stvari imam osjecaj da samo treba pricekati malo :P


Hvala
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 06:13   #78
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Ja sam sad na sniženju kupila te traperice, ali svijetloplave.

Meni tako elastin popuca na većini hlača :/ s tim da mi je većina njih iz Bershke. Nadam se da na ovima ipak neće :/

Jel ti se vidi to kad ih nosiš?
Ja imam 5 pari shaping i niti na jednima mi se to nije dogodilo. Inace, te traperice su mi odlicne.ne razvuku se niti malo a jako su udobne. Jos nesto...primjetila sam da ima 2 vrste shaping. Jedne su u dvobroju i krecu od 24/30 a druge od 32. Ja imam sve u dvobroju, ove druge nisam ni probala pa ne znam ima li razlike.
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 07:40   #79
Quote:
mjvica kaže: Pogledaj post
Je li tko narucivao djecje tenisice? Jesu li kvalitetne? Malo su mi brojevi cudni na njihovoj tablici velicina, po njihovom trebala bi uzeti 35 a djecak nosi 32-33
ja sam nedavno uzimala, nije neka kvaliteta, ali ja obično uzimam starke, ili nešto šta ne nose bas svaki dan. Brojevi su realni, ili čak idu prema većem. MOžda i od modela zavisi.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:50   #80
Quote:
inika1 kaže: Pogledaj post
Jel tko vidio ove traperice
Girlfriend Regular Jeans http://m2.hm.com/m/en_eur/productpage.0472602004.html
I mene zanima. Jesi saznala možda na kraju ima li ih gdje za probati?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.