Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2007., 20:25   #1
Hakiranje

Hakiranje windowsa i nterneta...
sysdba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:25   #2
Hakiranje korisnika windowsa xp

Evo kako hackirati korisnički račun na windowsu xp:
1.start->run->cmd->net users->net user (ime korisnika) *->upiši lozinku->ponovno upiši lozinku->
sysdba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 15:26   #3
Quote:
sysdba kaže: Pogledaj post
Evo kako hackirati korisnički račun na windowsu xp:
1.start->run->cmd->net users->net user (ime korisnika) *->upiši lozinku->ponovno upiši lozinku->

To nije hack nego najnormalniji feature windowsa, ne kužim u čemu se hack sastoji?!? Koliko ja vidim s admin ovlastima izmjenjujes admin account... ma dajjjj
LAME do neba!
Ajd malo


Evo jedna stranica za igranje kog zanima Ima lijepih stvarcica. Zgodna internet igracka

http://www.hackthissite.org/
bad_url is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 17:18   #4
Quote:
bad_url kaže: Pogledaj post

To nije hack nego najnormalniji feature windowsa, ne kužim u čemu se hack sastoji?!? Koliko ja vidim s admin ovlastima izmjenjujes admin account... ma dajjjj
LAME do neba!
Ajd malo


Evo jedna stranica za igranje kog zanima Ima lijepih stvarcica. Zgodna internet igracka

http://www.hackthissite.org/
EEEEEEE iAM piTANJE nEKUzim aj mi ti reci odem na pokreni i upisem net user,onda net user i ime osobe s fejsa i onda mi neceeee nisss
Benjamin 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:22   #5
Quote:
Benjamin 99 kaže: Pogledaj post
EEEEEEE iAM piTANJE nEKUzim
Mali, nisi na facebooku da tako pišeš, skuliraj se malo!
awa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:43   #6
dečko, imam feeling da ćeš pobrat bananka
__________________
BOINC - Rosetta@home
Maky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 21:25   #7
Ozbiljni haker da radi u win okruženju?

Za*ebavas se, a?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Nosf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 22:16   #8
sta tu bi svi trebali postat neki tutorial za hackiranje?
.... evo moj uzmes sto deblju knjigu o internetu(preporucljivo preko 5k stranica) i onda se pocnes lupat njom u glavu sto jace mozes dok te ne prodje volja za hakiranjem
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 17:57   #9
Quote:
vfistri2 kaže: Pogledaj post
sta tu bi svi trebali postat neki tutorial za hackiranje?
.... evo moj uzmes sto deblju knjigu o internetu(preporucljivo preko 5k stranica) i onda se pocnes lupat njom u glavu sto jace mozes dok te ne prodje volja za hakiranjem
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 20:32   #10
Quote:
vfistri2 kaže: Pogledaj post
sta tu bi svi trebali postat neki tutorial za hackiranje?
.... evo moj uzmes sto deblju knjigu o internetu(preporucljivo preko 5k stranica) i onda se pocnes lupat njom u glavu sto jace mozes dok te ne prodje volja za hakiranjem
wau ovo je najbolji savjet
Logo-expert is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 22:56   #11
Ma hej sta je vama... aj lipo objasni kako da hackiram u msn accaunt, mozes i preko pma... i bravo za tebe...
ako to ne objasnis onda iamm lose kritike o ovoj temi ako to objasnis,.. tema je zakon...

LOL
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 00:12   #12
Quote:
Zodiac kaže: Pogledaj post
Ma hej sta je vama... aj lipo objasni kako da hackiram u msn accaunt, mozes i preko pma... i bravo za tebe...
ako to ne objasnis onda iamm lose kritike o ovoj temi ako to objasnis,.. tema je zakon...

LOL
daj mi svoj msn ja cu ti objasnit
__________________
ne znam se potpisat
0|f is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 00:37   #13
hm..

Sigurno hakiranje ne postoji...šanse da te ulove su malene ali...treba znati...Samo da vas upoznamostoje tri vrste;haker,kraker,lamer...vecina koja se predstavlja kao hakeri su u biti pisljivi lameri...Pa koliko ja znam zaštiti stranicu je gotovo nemoguce...napadi na servere su brzi,kordinirani..ali opet..treba znati...I da ova tema je bila otvorena malih 100000 puta...
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 22:29   #14
Quote:
struja13 kaže: Pogledaj post
Sigurno hakiranje ne postoji...šanse da te ulove su malene ali...treba znati...Samo da vas upoznamostoje tri vrste;haker,kraker,lamer...vecina koja se predstavlja kao hakeri su u biti pisljivi lameri...Pa koliko ja znam zaštiti stranicu je gotovo nemoguce...napadi na servere su brzi,kordinirani..ali opet..treba znati...I da ova tema je bila otvorena malih 100000 puta...
Struja to malo hackanje je lako.
A bili ti mogao provaliti pass nekoga na ovom forumu???Mislim da ne.
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 13:48   #15
Smile

Iskreno možda...ali koj je bit hackinga da saznam nj ime...imam znanje...ali hackingom se treba baviti kada znas da su ti sanse za bjeg maksimalne...tj kada sam preko proxya ili kada sam na tudem wirelessu...Ali ako koga zanima par trikova hackinga...mogao bi mu i pokazati...
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 02:33   #16
Quote:
struja13 kaže: Pogledaj post
Sigurno hakiranje ne postoji...šanse da te ulove su malene ali...treba znati...Samo da vas upoznamostoje tri vrste;haker,kraker,lamer...vecina koja se predstavlja kao hakeri su u biti pisljivi lameri...Pa koliko ja znam zaštiti stranicu je gotovo nemoguce...napadi na servere su brzi,kordinirani..ali opet..treba znati...I da ova tema je bila otvorena malih 100000 puta...
Slažem se struja13 i upravu si . Većina osoa koja se fura na to da je haker zato što koristi već gotove programe po meni ne zaslužuje da se zove čak ni lamer, jer većina njih samo pokupi par stvarčica iz tog programa ili gotove naredbe a da i ne pogleda ostale mogućnosti iste ili istog. A što se tiče nekih gotovih uputstva kako postati haker samo mogu reć manite se toga. Uzmite pred sebe OS i opredijelite se za granu OS-a (network, GUI, security etc.) i dobro proučite help file za svaki od istih, za win OS možete sve naći u Help i Security centru a i na microsoft stranici. Naučite kako funkcioniše svaki pojedini dio i eto hakera od vas. Samo zapamtite postoje i dobri i loši hakeri.
P.S. Pazite da vam neko ne pokuca na vrata.
__________________
Omne nimium nocet.
VanillaIce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 11:18   #17
Quote:
0|f kaže: Pogledaj post
daj mi svoj msn ja cu ti objasnit
Pise u profilu, da se razumimo
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 11:44   #18
na ovoj stranici ima podosta o hakiranju, crackiranju ... http://th3zone.com/, odlicno mjesto za tu temu
robicare is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:22   #19
dal mi netko od vas moze rec kak da nekom hakiram u msn account samo da nije preko onoga di mu promijenim sifru preko onog zaboravljena sifra,dali postoji drugi nacin


HVALA
__________________
Osvojite Razer opremu :

http://l33t.razerzone.com/index.php?...3b186afd41166e
GeC666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 22:58   #20
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.