Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 15:13   #1
Prekid komunikacije nakon seksa

Oboje smo izašli iz višegodišnjih veza nedavno,on par godina mlađi od mene,kliknuli na prvu,fizički se privukli... Bili smo na nekoliko kava,vec se na drugoj poljubili i zbilja jaku kemiju oboje osjetili. Culi smo se svaka 2-3 dana,ponekad se javio on,ponekad ja,nebitno. Nakon mjesec dana konacno smo zavrsili u krevetu,ali neplanirano i nismo imali kondome. Od sexa nije bilo nista. Dr.put sam ja imala mengu i opet nista od sexa. Sad u petak smo se konacno poseksali. Ali zbog previse iscekivanja i dogovaranja se bas nismo iskazali. Bilo je ok,ali nista spektakularno. Nista tragicno,rijetko kad je prvi sex izmedju dvoje ljudi koji se tek upoznaju savrsen. Tu vecer smo izasli svatko sa svojim drustvom. Cijelu noc smo se dopisivali i napaljivali porukama,ali nismo bili u mogucnosti naci se jer smo bili u drugim gradovima. I tu je nasa komunikacija stala. Od zadnje poruke u subotu ujutro u 6 nista. Ja ocekujem njega da se javi,ne znam,mozda grijesim. Mozda je tsj sex njemu zbilja bio tako los pa se ne javlja,mozda ocekuje da se ja jamvim posto sam starija... Ja ne zelim vezu s njim,ali bih vrlo rado ponovila nase druzenje ispod plahti. Javiti mu se ili ne? Hocu li ispast ocajnica ili ona koja zna sto zeli?
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:18   #2
Neces, javi mu se i nastavi s porukicama gdje ste stali.
E, ako se onda ne javi, a ti nastavis sa slanjem sms porukica, onda ces ispasti jadna.
Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:20   #3
nisam sve procitao. zenske se znaju povuc nakon seksa. strah i slicno

isto tako puno vremena provode slusajuci muziku i prepisivanjem ljubavnih stihova. umjesto da vrijeme potrose na trazenje idealnog. nov i idealan je bolje nego kopanje po dnu kutije. dno kutije ima vec rupe. pa se samo zavlace po starim rupama.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:38   #4
only one way to find out.javi mu se i rjesen problem
chole is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:52   #5
Ma i ja naginjem tome da se javim. Ali,nije mi jasno zasto se prije stalno javio,a sad nista. Jasno sam mu i direktno dala do znanja da bih ga opet zeljela vidjet. Zato cekam da on napravi iduci korak. Nije nam bas toliko lose bilo,ja se barem nadam...
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:59   #6
pa pitaj ga: kaj bilo tak lose da mi se vise ne zelis ni javiti? repriza; vcrs, kod mene?
Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:01   #7
ma javi mu se....i onda javi nama
pišikućipropalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:09   #8
Hehe,samo sto nisam u mogucnosti reprizirat do vikenda,a do onda cekat da mu se javim... Izludit cu... Ma poslat cu mu,pa sto bude!
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:11   #9
bolje nazovi.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:17   #10
kad se nekom javis a poznas ga. razgovor je zapravo isti kao i svaki prije tog.

ne moze se izvuc nesto vise ako tog ne postoji
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:23   #11
Quote:
Deirdre kaže: Pogledaj post
Oboje smo izašli iz višegodišnjih veza nedavno,on par godina mlađi od mene,kliknuli na prvu,fizički se privukli... Bili smo na nekoliko kava,vec se na drugoj poljubili i zbilja jaku kemiju oboje osjetili. Culi smo se svaka 2-3 dana,ponekad se javio on,ponekad ja,nebitno. Nakon mjesec dana konacno smo zavrsili u krevetu,ali neplanirano i nismo imali kondome. Od sexa nije bilo nista. Dr.put sam ja imala mengu i opet nista od sexa. Sad u petak smo se konacno poseksali. Ali zbog previse iscekivanja i dogovaranja se bas nismo iskazali. Bilo je ok,ali nista spektakularno. Nista tragicno,rijetko kad je prvi sex izmedju dvoje ljudi koji se tek upoznaju savrsen. Tu vecer smo izasli svatko sa svojim drustvom. Cijelu noc smo se dopisivali i napaljivali porukama,ali nismo bili u mogucnosti naci se jer smo bili u drugim gradovima. I tu je nasa komunikacija stala. Od zadnje poruke u subotu ujutro u 6 nista. Ja ocekujem njega da se javi,ne znam,mozda grijesim. Mozda je tsj sex njemu zbilja bio tako los pa se ne javlja,mozda ocekuje da se ja jamvim posto sam starija... Ja ne zelim vezu s njim,ali bih vrlo rado ponovila nase druzenje ispod plahti. Javiti mu se ili ne? Hocu li ispast ocajnica ili ona koja zna sto zeli?
Možda on želi vezu sa tobom, a ti ne, pa ga je to odbilo. Možda mu je u međuvremenu uletila neka bolje opcija. Možda ima dojam da se sve odvija presporo. Ili prebrzo. Možda je jednostavno muško, pa je nejavljanje par dana sasvim normalna pojava.

Mislim da ipak od buhe radiš slona.
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:24   #12
Quote:
Deirdre kaže: Pogledaj post
Javiti mu se ili ne? Hocu li ispast ocajnica ili ona koja zna sto zeli?
Normalno da mu se javi.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 17:57   #13
kontam da je kljuc u tom seksu pa ako nije bed objasni zajeb

i jos nesto:jebote cemu te igrice ko ce se kome prvi javit?jeste djeca?
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:24   #14
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
kontam da je kljuc u tom seksu pa ako nije bed objasni zajeb
zajeb je šta je ona tila da bude spektakularno
tip sigurno ni nezna da sex nije bija dobar
a nije bija dobar jer ju nije katapultira u četrtu dimenziju
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:31   #15
Ja mislim da te htio samo posevit i to je sve,vise mu se ne da (bez obzira kakav je sex njemu bio),nemas se sto ljutit ako je tako
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:38   #16
Quote:
usdalma kaže: Pogledaj post
zajeb je šta je ona tila da bude spektakularno
tip sigurno ni nezna da sex nije bija dobar
a nije bija dobar jer ju nije katapultira u četrtu dimenziju
al izgleda da je ona ta koja bi jos seksa pa bi prije reka da njemu nije bilo dobro
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:57   #17
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
al izgleda da je ona ta koja bi jos seksa pa bi prije reka da njemu nije bilo dobro
a šta ima njemu ne bit dobro u sexu? sex je muškom uvik dobar osim onda kad je spektakularan a to ne virujem da je očekiva. ipak je muško i realniji je. spektakularan seks ne očekuješ nego ti se samo dogodi.

al ipak si mi bacija bubicu u uho i sad razmišljan šta bi moglo biti krivo.
kako je napisala prvi post pretjerano ka šta ženske znaju, možda se tako i ponašala s njim , ka da ih je sudbina spojila i te šeme
pa je čovik pobiga
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:01   #18
Quote:
usdalma kaže: Pogledaj post
a šta ima njemu ne bit dobro u sexu? sex je muškom uvik dobar osim onda kad je spektakularan a to ne virujem da je očekiva.


Ma naravno, muškarcima je dovoljno da umoče i oni su zadovoljni.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:05   #19
Quote:
Deirdre kaže: Pogledaj post
Ja ne zelim vezu s njim,ali bih vrlo rado ponovila nase druzenje ispod plahti. Javiti mu se ili ne? Hocu li ispast ocajnica ili ona koja zna sto zeli?
Da je ovo boldano istina javila bi mu se.

Ali nije, jer ti ne želiš kurac nego vezu. I sad kao 99% žena u tvojem slučaju možeš razmišljati gdje si TI pogriješila.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:08   #20
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post


Ma naravno, muškarcima je dovoljno da umoče i oni su zadovoljni.
evo, ovo je primjer pretjerane reakcije
šta žensko može izvući iz onog mog posta

dakle idemo polako - nisan reka da je dovoljno da umoče nego ne očekuju vatromet i skidanje zvizda s neba
usdalma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger