Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2009., 13:04   #41
Quote:
pinkica:) kaže: Pogledaj post
evo pitanje sve govori,jel vam se više sviđaju osobe koje su nevine i nemaju nikakvog iskustva u seksu ili ipak oni malo iskusniji ?

s iskustvom (umjerenim)
bijela_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:05   #42
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ako bi mogao birati, curu bez iskustva. Nije mi teško da joj ja budem predmet stjecanja njenog prvog iskustva
A i samo iskustvo ne znači da nužno mora biti dobra.
zašto bez iskustva? zato što se onda osjećaš superiornije, ili zato što voliš podučavati?

slažem se da iskustvo ne znači nužno da je dobra u krevetu, ali moraš proznat da su ipak šanse veće nego kod one koja prvi put vidi k...
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:10   #43
Quote:
pinkica:) kaže: Pogledaj post
evo pitanje sve govori,jel vam se više sviđaju osobe koje su nevine i nemaju nikakvog iskustva u seksu ili ipak oni malo iskusniji ?
Bitno je da je dobra ženska,i izvana i iznutra.
Sve ostalo je nebitno.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:11   #44
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
gle, ja se ne bi opterecivao njenim problemima ako neznam za njih... brojka mi ne predstavlja neko mjerilo u zivotu, ali da nema iskustva vjerojatno bi se skuzila nervoza, manjak opustenosti, prepustenosti, vjerojatno srama, generalno neke glatkoce cijele radnje.
ali kada se zna zbog cega je to, to je cak slatko a ne ono, mislis da je neki kurac u tebi problem, a zena se zapravo znoji jer sama nije sigurna u sebe i brije neke stvari po glavi kada znas na cemu stojis (lezis ) prilagodis se situaciji lakse
pa i tu bi se mogla složiti s tobom da ne znam par slučajeva gdi cure nisu rekle tipu da im je prvi put i tip uopće nije skužio...
štoviše snebivao se i nije mogo vjerovat...
jedan od njih još k tome ševac bez granica...ostali neki prosjek...
pa mi nije jasno...ko je tu lud ko zbunjen a ko normalan...počevši od cure koja nije rekla do tipa koji nije skužio...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:15   #45
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
pa i tu bi se mogla složiti s tobom da ne znam par slučajeva gdi cure nisu rekle tipu da im je prvi put i tip uopće nije skužio...
štoviše snebivao se i nije mogo vjerovat...
jedan od njih još k tome ševac bez granica...ostali neki prosjek...
pa mi nije jasno...ko je tu lud ko zbunjen a ko normalan...počevši od cure koja nije rekla do tipa koji nije skužio...
a cuj, kemija, trenutak, oputenost... ma tko uopce razmislja o tome jel ona djevica ili ne ako im je super?

pa zar ne vidis da smo u takvim vremenima gdje se po defaultu pretpostavlja da su svi prosli barem par partnera do sredine dvadesetih, vjerojatno barem jedan od njih duza veza....

kome je nakraj pameti da sad razmislja o nekim znakovima kao pokazatelju da je zensko djevica kada su usred akcije i hormona
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:20   #46
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post

pa zar ne vidis da smo u takvim vremenima gdje se po defaultu pretpostavlja da su svi prosli barem par partnera do sredine dvadesetih, vjerojatno barem jedan od njih duza veza....
Ja ih znam dosta koji nisu.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:53   #47
ja bih najviše voljela nevine al sa iskustvom
__________________
...ima nešto u tom što me nećeš
i u tome što ja tebe neću
wild horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 17:54   #48
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
a koji dio točno je tu ružan ako spavaš s nekim i zaljubiš se u njega i ne želiš ga pustiti...

i još kad ne kaže to muškarac, nego jedna žena...

Bokte, šta tol'ko prevrćeš očima? Ispast će ti.

Svjedočila sam nekim takvim situacijma. Vi niste nikad sreli srednjoškolku koja je "dala" nekom i onda je radila sve i svašta samo da ju ovaj ne ostavi? Onda vas očito okružuju normalni ljudi. Ili na one druge ne obraćate pažnju.

Mom frendu je bivša priređivala svakave scene. Usuđujem se reći da je žena psihički bolesna.

Mislim da je normalno da se djevojke (više nego dečki) vežu uz onog s kim izgube nevinost, ali je normalno i pustiti kad više ne ide, a ne izvoditi svinjarije i scene, samo zato jer mu je dala pa kak će sad bit' s drugim...

Vi zbilja nikad niste sreli nekog tko je takvo što izvodio? Blago vama.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 00:46   #49
svejedno mi je glavno da tu osobu volin
chixyman2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 01:14   #50
Quote:
chixyman2904 kaže: Pogledaj post
svejedno mi je glavno da tu osobu volin
To je lijepo.
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 01:42   #51
iskreno, radje netko sa iskustvom(od viska glava ne boli), zna sto zeli, zna sto voli i nema neka nerealna ili suluda ocekivanja.
muad´dib is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 07:13   #52
Nevinu. Zajedničko stjecanje iskustva može biti izuzetno zanimljivo i uzbudljivo..... A osim toga iskustvo ne znači nužno i zagarantirano zadovoljstvo, barem ne dok partneri ne otkriju što onom drugome paše.
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 07:53   #53
ako je moguce bez iskustva,a posto danas manje vise to ne postoji da sam joj 2 al ne kako sve kazu vec zapravo,a ako zelite nekog naucit sa stalnom curom imas svaki dan nesto novo,a ne sa ovim lakim taman kad nesto se nauci ona ode drugom,a jebes onda sav trud,sta manje to bolje,a tko voli one koje odma uskacu u krevet nek izvoli,ja ne zelim takvu majku svojoj djeci
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 08:17   #54
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
ako je moguce bez iskustva,a posto danas manje vise to ne postoji da sam joj 2 al ne kako sve kazu vec zapravo,a ako zelite nekog naucit sa stalnom curom imas svaki dan nesto novo,a ne sa ovim lakim taman kad nesto se nauci ona ode drugom,a jebes onda sav trud,sta manje to bolje,a tko voli one koje odma uskacu u krevet nek izvoli,ja ne zelim takvu majku svojoj djeci
I koliko ćeš proći tih kojima si "drugi" dok ne nađeš adekvatnu majku svojoj djeci?
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 08:32   #55
Najbolje da nije djevica al da je spavala s nekim najvise 5 puta. To je dobitna kombinacija.
kokos bijeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 08:58   #56
pa ko zna,cuda se dogadjaju tio sam reci da mi je draza ona koja je spavala 100puta sa 1 tipom,jer to je normalno posto su u vezi,nego da spava po 1 put sa njih 10ak jer to mi govori da cu i ja bit samo 1 u nizu,a to prepustam onima koji ne drze do sebe i kojima glavno da ima rupu.Sta si se ti nasla uvrijedjenom?samo komentiramo sta ko voli
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:06   #57
Quote:
kokos bijeli kaže: Pogledaj post
Najbolje da nije djevica al da je spavala s nekim najvise 5 puta. To je dobitna kombinacija.
Da, u 5 puta sve nauči, a još je prilično čista.

Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
pa ko zna,cuda se dogadjaju tio sam reci da mi je draza ona koja je spavala 100puta sa 1 tipom,jer to je normalno posto su u vezi,nego da spava po 1 put sa njih 10ak jer to mi govori da cu i ja bit samo 1 u nizu,a to prepustam onima koji ne drze do sebe i kojima glavno da ima rupu.Sta si se ti nasla uvrijedjenom?samo komentiramo sta ko voli
Otkud tebi da sam se našla uvrijeđenom? Samo sam pitala koliko će takvih, kojima si ti drugi, biti. Ako ti rodi djecu, očito nisi samo jedan u nizu. A kakav ćeš ti otac biti svojoj djeci ako ti njihova majka nije DRUGA? (samo komentiram tvoju izjavu, koja je meni besmislena)
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:07   #58
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Nevinu. Zajedničko stjecanje iskustva može biti izuzetno zanimljivo i uzbudljivo..... A osim toga iskustvo ne znači nužno i zagarantirano zadovoljstvo, barem ne dok partneri ne otkriju što onom drugome paše.
zajednicko stjecanje iskustva? znaci ti kao djevac zelis djevicu ili ?


Quote:
kokos bijeli kaže: Pogledaj post
Najbolje da nije djevica al da je spavala s nekim najvise 5 puta. To je dobitna kombinacija.
hm... nisi prvi, a opet imas dosta ucenja pred sobom. nije to 'malkice' pirova pobjeda?

osim ako je onaj prvi bio katastrofa los a ti ispadnes jebac tisucljeca, onda si ovoj bog do neba.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:12   #59
za tvoju inf.ja sam spavao sa samo 2cure od 6 koliko ih je proslo kroz moj zivot,tako da ja ne trazim nista cega se sam ne drzim i btw.da se mene pitalo i to 2 bi bilo previse,al kad covjek danas nezna kojoj je do veze,a koja samo trazi kitu,pa jebiga naci ce se i kakva cura za nas koji ne gledaju curu kao trofej vec kao partnericu,druzicu i to ne moze svatit neko sa poremecajem moralnih vrijednosti,a tebi zelim da se nataknes na sta vise stapica kad toliko volis,al ne kukaj poslije o muskima ka djubrad i kad pokupis svakakve bolestine
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:22   #60
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
za tvoju inf.ja sam spavao sa samo 2cure od 6 koliko ih je proslo kroz moj zivot,tako da ja ne trazim nista cega se sam ne drzim i btw.da se mene pitalo i to 2 bi bilo previse,al kad covjek danas nezna kojoj je do veze,a koja samo trazi kitu,pa jebiga naci ce se i kakva cura za nas koji ne gledaju curu kao trofej vec kao partnericu,druzicu i to ne moze svatit neko sa poremecajem moralnih vrijednosti,a tebi zelim da se nataknes na sta vise stapica kad toliko volis,al ne kukaj poslije o muskima ka djubrad i kad pokupis svakakve bolestine
vidjet cemo koliko ces moralizirati o brojkama ako ti ova veza pukne
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger