Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2010., 23:07   #21
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Stari će biti ponosan. http://www.cbv.ns.ca/dictator/idi.jpg


Peras sa svojim Efesom u overtimeu u Ljubljani

Khimki - Prokom 82-76
Fenerbahce - Lietuvos 86-69 (Tomas 28', 3p, 4a; Ukić 31', 11p, 7a)
Roma - Brose Baskets 83-65
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:09   #22
Wisniewski promašuje tricu i mislim da bi to bilo to
DPMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:11   #23
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
Wisniewski promašuje tricu i mislim da bi to bilo to


razočaran sam... očekivao sam satiranje Olimpije, kad oni pobijediše ... i još sam to "falia" na kladi
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:19   #24
Olimpija
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:25   #25
Olimpja s ovim novim igračima ima daleko najjaču momčad nlb lige. Kakvo satiranje?
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:46   #26
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Olimpja s ovim novim igračima ima daleko najjaču momčad nlb lige. Kakvo satiranje?
Pa očekivao sam preko deset razlike, jedva su se skrpali, dok je Efes ima strašnu ekipu, dobrog trenera, žele velik rezultat... dok nije teško imati najjaču ekipu u NLB-u ove sezone, makar ja ne vidim tu neku pretjeranu snagu... Markota, Jagodnik, Ožbolt
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:55   #27
Imaju preko deset vrlo dobrih igrača, malo odskače pinkney. Zdovc treba pametno to sve vrtit, doma mogu dobit svakoga.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 00:00   #28
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Imaju preko deset vrlo dobrih igrača, malo odskače pinkney. Zdovc treba pametno to sve vrtit, doma mogu dobit svakoga.
Upravo za coacha mislim da je najjača karika. A igrači su mi prosjek... ali to je moje mišljenje.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 00:34   #29
Kaj je Olimpija dobila Efesa?
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 01:13   #30
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Pa očekivao sam preko deset razlike, jedva su se skrpali, dok je Efes ima strašnu ekipu, dobrog trenera, žele velik rezultat... dok nije teško imati najjaču ekipu u NLB-u ove sezone, makar ja ne vidim tu neku pretjeranu snagu... Markota, Jagodnik, Ožbolt

Pa nije baš da su se jedva skrpali, ovih nekoliko igrača koji su tek nedavno registrirani već duže vrime tu treniraju nije da su skupljeni zbrda zdola
DPMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 01:16   #31
Kad razmontiraju cibonu u nedjelju u zg bit ce ti opet smjesno.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 09:35   #32
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Kad razmontiraju cibonu u nedjelju u zg bit ce ti opet smjesno.
Dvojka ko kuca... 2.3 koef na Olimpiju i koliko god bi volio da Cibona to dobije mislim da nemaju sanse whatsoever...
__________________
"Every time that you catch a basketball, there's a little sting in your finger. Every time you go to cut, there's a little pinch in your ankle. Every time you try and elevate, there's a little sting in your knee. To be able to let all of that go and still focus on the task at hand, that takes a special competitive individual. Kobe's just that guy."
kb8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 11:36   #33
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Kad razmontiraju cibonu u nedjelju u zg bit ce ti opet smjesno.
pa neće mi biti smiješno jer je Cibona, pa i sam valjda vidiš kakva... pa nemam nekog osjećaja, dok se u klubu nešto ne promijeni...
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:15   #34
I vi o Efesu kao da je neka sila

Jedva će proći skupinu.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:17   #35
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
To ti je hrvatska škola košarke. Centri su nam mlohavi, bijafrični i imaju lošu leđnu tehniku. Svi solidno šutiraju trice.

Lončar, Tomić, Andrić...Svi imaju isti stil. Kasun je imal sreće kaj je relativno brzo napustio hrvatsku košarku.
Nisu svi, Barac ce biti cvrst ko stijena, i Planinic takodje, ali oni su vec hercegovacka skola ne kosarke, vec stila zivota
Crni_Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 13:30   #36
Quote:
Crni_Bombarder kaže: Pogledaj post
Nisu svi, Barac ce biti cvrst ko stijena, i Planinic takodje, ali oni su vec hercegovacka skola ne kosarke, vec stila zivota
Da. Ima takvih iznimki poput Kasuna koje potvrđuju pravilo.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 22:05   #37
CSKA-Milano 73-88 :
albundyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 22:37   #38
barcelona - cibona : 80 - 66; ovo zvuči čisto ok ovako napisano, al ja sam gledala utakmicu. prvo poluvrijeme katastrofa, dali jedva 20 koševa. negdje od 5 minute 3.četvrtine krenuli su igrati i postigli 40 koševa u 15 minuta, čak su izgledali pristojno, na momente genijalno. ne znam, možda su premladi, možda previše impresionirani suparnikom, ali načini na koji su oni gubili lopte su takvi da ih se ne bi posramio barkley & co. u space jamu. sva sreća da barcelona nije igrala kao što zna, jedini koji je odigrao savršeno je lakovič, i oni su griješili na totalno bezvezan način. morat će tu zdravko štošta mijenjati kako god zna i može, ako ih naravno ne izbace iz eurolige jer nemaju pare za otići u sienu za 2 tjedna na gostovanje.
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 23:30   #39
Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post
CSKA-Milano 73-88 :
stari mi šalje poruku kakav je Milano... ja reko loš, a i šta će ti 1,10 koef... i odigra 2 i pogodi ... mislim ono, stvarno, sve sam očekivao, ali pobjedu Milana kod CSKA nikako... još se ne mogu načudit, i to da je bilo razmontiranje, 15 razlike u Moskvi

a Cibona je dobro prošla, zadovoljan sam ipak jako podnošljivim porazom
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 14:49   #40
Bogdanović 28 koševa Radošević 15 i 9 skokova te 5 ukradenih lopti
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.