Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 13:55   #81
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Glem ja sam najbolje znam KOLIKO SAM HODALA DO CENTRA, GDJE MI JE BIO APARTMAN I ŠTO JE ŽENA LAGALA. A ti to ne znaš i ne možeš govoriti u moje ime.l A ne znaš točno niti gdje sam bila. I otkuda ti pravo da lažem (AKO JE ČOVJEK PREKO PUTA NAŠEG APARTMANA REKAO DA BEZ AUTA NEĆEMO MOĆI jer smo se raspitivali i za njegov apartman - i čovjek je bio pošten i rekao istinu. Tak da zaboravi..... TU SAMO ZELIM POMOĆI OSTALIM LJUDIMA, JA OD LAGANJA NEMAM NIKAKVE KORISTI, TI VEĆ MOŽDA IMAŠ. A tvoje računice me ne zanimaju jer valjda ne znaš kroz što ćeš ispoljiti svoju bahatost pa si našao sada tu mene i moraš kroz to. I NIKAKO NIJE U REDU DA KAŽE DA IMA 15 MINUTA AKO IMA 45 MINUTA (a sve je rekla s time što nas je ipak priupitala imamo li auto,). Znači znala je što radi, jer za 15 minuta pješke i ne treba auto.

A ak je tebi do svađe, baHaćenja i vrijeđanja ženske osobe došao si na krivo mjesto. Takvima je mjesto negdje drugdje.

Tu bi se višedalo raspravljati o tvojoj nekulturi, bahatosti i drskosti, nego o Vodicama, kilometrima i tvojoj računici koja je za umrijeti od smijeha. Praviš se pametan, a drzak si do bola.

Bahaćenje i vrijeđanje ti zaista ide. Svakati čast.

A kad već spominješ g.... ti si se već tako i tako uvukao u svoja g...... s ovakim bahaćenjem i vrijeđanje.
Kojeg vrijedanja zenske osobe da li ti sada propagiras da ako si zensko da si i retardirana mislin da upravo ti vrijedas zenske osobe svojim poistovjecivanjem. i to nisu moji rezultati,jer ja hodam i nesto brze od prosjecne brzine,nego su to prihvaceni znanstveni rezultati,a ako je tebi jedna obicna racunica s jednom nepoznanicom smisna,nerazumljiva i tesko shvatljiva mozda si tribala iznos potrosen na ljetovanje uloziti u vecernju skolu ili barem neki tecaj

E,i da i ja znam (koliko puta to moran napisati) za koliko vremena se prode neka udaljenost u vodicama jer san to ucinia milijun puta. Nego demantiraj me i napisi kolika je prosjecna brzina ljudskog hodanja u km/h
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 18:45   #82
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Kojeg vrijedanja zenske osobe da li ti sada propagiras da ako si zensko da si i retardirana mislin da upravo ti vrijedas zenske osobe svojim poistovjecivanjem. i to nisu moji rezultati,jer ja hodam i nesto brze od prosjecne brzine,nego su to prihvaceni znanstveni rezultati,a ako je tebi jedna obicna racunica s jednom nepoznanicom smisna,nerazumljiva i tesko shvatljiva mozda si tribala iznos potrosen na ljetovanje uloziti u vecernju skolu ili barem neki tecaj

E,i da i ja znam (koliko puta to moran napisati) za koliko vremena se prode neka udaljenost u vodicama jer san to ucinia milijun puta. Nego demantiraj me i napisi kolika je prosjecna brzina ljudskog hodanja u km/h
Ajde skupljaj pare i potroši s opravdanim ciljem: Liječenje u psihijatrijskoj bolnici Vrapče. Tamo ti je mjesto.
A ne dangubiti ovdje i provocirati normalne ljude po forumima.
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.08.2009., 18:48   #83
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Ajde skupljaj pare i potroši s opravdanim ciljem: Liječenje u psihijatrijskoj bolnici Vrapče. Tamo ti je mjesto.
A ne dangubiti ovdje i provocirati normalne ljude po forumima.
Normalne ljude normalni ljudi dok pjesace se krecu prosjecnom brzinom od 5 km/h
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 15:34   #84
Oboje ste dobili kartone za vrijeđanje a sad se izvolite upristojiti.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 11:09   #85
jebiga, meni je standardni izračun za pješačenje 10 min za 1 km.

ali svaka čast za raspravu.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 19:43   #86
Ovaj što se sebe voli nazivati Velikim vladarom ne da je trebao dobiti samo jedan crveni karton koji je dobio (ali tek na prijavu) već 3, no očito za njega ne vrijede pravila....., koja ponekad vrijede za neke druge. Ili je njegove postove jednostavno trebalo izbrisati. Kao što se brišu drugi postovi, gdje nije bilo nikakvih uvreda.

Taj očito može trkeljati što god želi.

Još uvijek mi nije jasno kada netko nekog nazove "retardiranim" da to nije za brisanje ili za crveni karton.....

Da ne spominjem g......, što je on spomenuo.

Nema što lik vrijeđa, ali nikom ništa........ (i taj jedan koji je dobio definitivno je premalo za ono što je iz njegovih usta izašlo van).
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 14:11   #87
heh http://www.hotspot.dalmatina.info/index.asp

darrien fawkes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 08:39   #88
Meni su Vodice bile stvarno lijepe, iako nisu moj tip idealnog odmora (nikome ništa osobno). Tamo mi fali ruralnosti, običnosti, jednostavnosti... kao da je sve podređeno samo noćnim izlascima. Bila sam tamo prije par godina čisto promjene radi, sad se vjerojatno gro toga promjenilo...

Plaže su uređene, al do divlje plaže (a ja idem isključivo na takve tim više što sam išla sa psom) imala sam cca 10min (možda nisam bila dovoljno upućena ) vožnje autom i tamo sve puno ježeva, ali i kamenica koje su naravno zakonom zabranjene (tako da bez papuča za more, niš' od kupanja). Svako jutro kavica u marini - ma carstvo i raaaj za jutarnju kavu!!! Ugodna atmosfera, profi konobar, ma bez prigovora.

Ljudi pristupačni i ugodni.
Skompala se sa ribičima pa rano ujutro nabavljala friške škampe za buzaro i sjajnu ribu... ma da bi riječ rekla kontra ljudi
Skoknula do Prvića... Šibenik blizu iako sam i tamo bila par puta... tako da čovjek ne mora biti statičan i visiti samo na jednom mjestu.

Noć.... e sad.... zato kažem da nisu moj tip odmora.... odsjela sam u centru nažalost i mjuza je tutnjala doslovno do 5h ujutro - tutnjalaaa, a ja tad volim mir i čisti šum mora... ima dobrih mjesta za izać, ne znam dal još uvijek ima onaj noćni klub sa onim bazenčićem i kornjačicama, al tam sam bar ja zalazila i igrala se sa kornjačicama ... cijena je bila ok, margarita 35kn ak se dobro sjećam i to nisu šparali na količini iste

Noć je prekrasna do cca 1h u noći... divne šetnje, kulturni turisti (uglavnom stranci), al nakon toga nema teorije da se naspavaš osim ako bančiš do 5h

E da, ono što je definitivno plus, imali su bar na plaži u totalno naturalističkom stilu, sa drvenim panjevima za sjedenje u šumarku uz plažu, i to više naturalistički nego što sam vidjela do sad igdje drugdje
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.

Zadnje uređivanje vixen27 : 20.05.2011. at 08:50.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 08:58   #89
Eee, prva stvar koju trebaš znati o Vodicama je to da se ne treba upuštati u rasprave s Vodičanima! Neobičan je to puk, jako dišpetan i za*eban. Kažu da su podzemne vode tome krive.

A što se samih Vodica tiče, proveo sam tamo divna ljetovanja do 17-te godine, ali čim sam mogao ljetovati bez staraca, više se nikada tamo nisam vratio, premda dole imamo kuću. Jednostavno mi tip turizma koje Vodice furaju ne paše, a preružno je za predsezonsko uživanje u jadranskoj romantici. Ali, tko voli, nek izvoli. Vodice barem rade na turističkoj ponudi, za publiku koja im je ciljana skupina, pa mora biti i takvih mjesta na jadranu.
__________________
Your so-called kung-fu... is really... quite pathetic.
Kobayagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 09:28   #90
Quote:
Kobayagi kaže: Pogledaj post
Eee, prva stvar koju trebaš znati o Vodicama je to da se ne treba upuštati u rasprave s Vodičanima! Neobičan je to puk, jako dišpetan i za*eban. Kažu da su podzemne vode tome krive.

A što se samih Vodica tiče, proveo sam tamo divna ljetovanja do 17-te godine, ali čim sam mogao ljetovati bez staraca, više se nikada tamo nisam vratio, premda dole imamo kuću. Jednostavno mi tip turizma koje Vodice furaju ne paše, a preružno je za predsezonsko uživanje u jadranskoj romantici. Ali, tko voli, nek izvoli. Vodice barem rade na turističkoj ponudi, za publiku koja im je ciljana skupina, pa mora biti i takvih mjesta na jadranu.
Slažem se. Ja pak nisam za "presezone", dapače više volim "podsezone" za razliku od većine ljudi koji su "sezonci"... od druge polovine kolovoza pa na rujan.... meni to raj za odmor

Samo što se domoradaca tiče moje iskustvo je skroz drugačije... baš nikakvih problema nisam imala. Čak su me i zvali na večeru par puta, a i ja njih. A ni se sjećam se koliko puta su došli "obići" mene i frendicu, pa sjeli skupa na terasicu, obožavala sam slušati njihove priče, donijeli mi domaće vino pa skupa guštali .... Mojoj frendici je išlo na živce to sve skupa jer njoj paše ono "do 5h u noći". Možda sam "naletila" pa imala sreće Al i inače se dobro skompam sa domorocima.... Lastovo, Zadar, Vir, Šibenik, cijela Istra, Rijeka, Novi Vinodoloski, Brač, Crikva, Selce, Makarska, Tučepi, Korčula, Split (osim kad krenu o Hajduku ), Oštro (kod Rijeke), cijeli Krk, Hvar.... ma biraj

Ja dapače, čak bježim od turista i više volim "domaće" ljude gdje god da jesam, iako zadnjih nekoliko godina ljetujem na istom mjestu; Vodice su tu "upale" ko iznimka...
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:27   #91
Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Istina u Vodicama imate kuda navečer prošetati, dosta velika je gužva, no sam centar iskreno ne mogu reći da me se nije dojmio. Iskreno, više volim one stare kamene kuće, onaj ugođaj (tipa Hvar, Supetar, Korčula), a u Vodicama po meni ima previše betona u samom centru. Ima nešto tih malih uličica sa starim kućama, ali tamo se ništa ne dešava i nešto jako jako malo.
Slažem se, Vodice su se ovih godina dosta izgradile i preuredile, a to sa sobom nosi i neke mane. Prošeći starom jezgrom, lijepo i mirno, a nije veliko.

Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Plaže su posebna priča. Inače volim velike šljunčane, ne volimstijene, uvale i sl, i ne smetaju me ljudi na plaži, ne volim osamu, ali ovo što sam vidjela u Vodicama, ajme meni. Plaže su ispod hotela Imperial i Olympia i to je nešto strašno, prošla dosta po jadranu, ali takvu gužnu nisam nigdje vidjela. Za jednoga još onako teškom mukom nađete mjesto, ali ako vas je već dvoje......prestrašna gužva. nešto strašno.
Plaže su ok kakve su bile prije, jako puno se na tom području napravilo i ovo što si vidjela ispred Olimpije prije je bio sami beton i kamen sa travom i ježevima u moru! Uloženo je puno truda da se Vodicama napravi dugačka i prekrasna plaža ispred samog hotela koji je isto ovih godina renoviran! Što se tiće mjesta, u pravu si, teško je naći mjesto, ali samo u hladu. Na suncu tokom dana uvijek ima mjesta. Da bi se našlo mjesta treba doći prije 12h na plažu, naravno, ni ja to ne napravim pa se pržim, no ti imaš djecu, pa nije preporučljivo.

Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Isto tako plaže su i s druge strane mjesta, pored hotela Punta, isto velika šljunčane, tamo je nešto malo malo bolje, ali meni osobno nije nešto, osobno mi se ne sviđa niti ta.
Tamo je velika plitka pješćana također. Nisam prošle godine opće bila na toj strani, morat ću ove godine pogledat.

Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Vodice su valjda jedino mjesto na Jadranu gdje vi na netu ne možete naći popis ulica
Kako? Pa što nema na google maps?

Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Dogodilo nam se da je žena napisala da do centra ima 600 m, njezin susjed preko puta koji također izdaje apartmane je bio puno pošteniji i napisao da ima 1.200 do centra (što smo uvidjeli kada smo stigli tamo jer smo zapamtili i susjedovu kuću na netu). I još kada smo pitali telefonom koliko ima do centra pješice kćerka vlasnice apartmana kaže 15 minuta pješice.
Ne znam di točno ste bili u Srimi, no više od 2,5km od centra Srime do samog centra Vodica (spomenik) nema.

Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Naravno, mi došli tamo, ne da ima 15 minuta pješice, nego smo mi hodali sa 2 male djece sat vremena pješice. Ok, uz zastajkivanja, ali recimo bez djece 45 minuta do centra ima. Plus toga ako idtete uz more (mi smo bili na kraju Vodica prema Srimi), pokraj hotela, jedandio vam je neosvijetljen, na jednom dijelu morate gaziti po šljunku, i još ako idete po danu, nemate niti hlada.

Sat vremena? Do kud? Točno je za neosvjetljeni dio.


Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Imate i varijantu uz cestu, ali s time da je cesta prometna (ide prema Srimi), na jednom dijelu nema nogostupa i treba isto toliko. A nismo svo vrijeme niti imali auto tamo, znači strašno nešto. A u tom dijelu nema kafića, nemate gdje kupiti novine, jedan manjidučanćić. Uglavnom strašno nešto.
Uz cestu ima dulje traje. Kako nema kafića? Uz more na samom kraju Vodica imate jedan. Tamo je i Konzum na toj prometnoj cesti za Srimu. Imate i restorančiće tamo. Pet minuta od početka Srime imate kiosk(prema centru Srime), a mislim da sam vidjela i dučan.


Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
I onda sam naravno ja na plus 50 trazila novi apartman u centru i teškom mukom našla, da bi nas na odlasku kćerka vlasnice apartmana još i izvrijeđala "da kako se mi ponašamo" a zaboravila kako je ona nas lagala i kako na netu stoje krivi podaci. Naravno za dane koje smo proveli kod njih uredno platili.
AKo možeš naći taj oglas, pa poslat mi na pm.


Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post

Radi se o tome da su Vodice dosta široke, i da se vrlo lako može dogoditi ako niste u centru ili jako blizu da ćete mati jako puno pješačiti do centra, a ne znam zaista kome se na plus 50 da hodati do centra 45 minuta na kavu i natrag, kupiti novine i sl. Naravno tko ima taj ritual. Ja osobno volim popiti kavu u nekom kafiću i sl. Dakle, oprez, ako niste nikad bili tamo ili ako nemate nekog tko bi vam znao objasniti, jer svašta se piše po netu (iznajmljivači apartmana) , a prošle godine plana grada Vodica na netu nije bilo.
Široke jesu, otprilike 3km! Uz plažu od kraja do početka Vodica treba ti 30 min normalne šetnje. Od Srime do centra Vodica 20-tak min. šetnje.
Internet je pun site-ova s rutama i planovima, imaju i Vodice. Mogli ste do Olimpije, ispred imate 4 kafića, jedan nudi i hranu, imate i sladoled - LEDO. I Kiosk s novinama! Prefini fast food ispod tobogana. Čak ima i mini dučančić s robicom. A u Hookahu se možete izvalit na sjedeće garniture i u miru pročitat novine.


Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Hoteli Imperial i Olympia su također dosta udaljeni od centra, recimo pola sata hodanja. Isto tako ili po prometnoj cesti ili uz more, ali bez hlada.
Od kojeg centra? Centra Vodica ili centra Srime? Istina je da je cesta prometna, i još ako naletiš na Simonu bježi koliko te noge nose (zabila se u ogradu A.C. Marine na onom zavoju di su ležeći.

Recimo, s klincima, max 20min. Ja inače vodim i sestrine klince, pa se po tome ravnam.


Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Hotel Punta je blizi on je s druge strane i ima 10 minuta do centra.
A on je na samom rubu centra.


Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
I još nešto što me razočaralo u Vodicama. Poprilična neljubaznost ljudi u prodavaonicama, i raznim uslužnim djelatnostima. Kao da im je svegadosta i jedva čekaju da sve ovo završi. Hrana prošle godine bila je dosta skupa u restoranima a kada dobijete vodene lazanje, onda vam to još i prisjedne sve skupa.

Preporuka ako jedete vani najjeftinije ćete proći u privatnom hotelu Kristina gdje je švedski stol i bez problema može tamo doći jesti tko hoće, a hrana je fina. Hotel je odmah na početku kada krenete prema plažama u smjeru hotela Punta. da ne bisve bilo crno, mladi imaju gdje izaći u Vodicama, a meni se posebno svidio onaj birc, klub sto li je već Makina, veliko, jako lijepo sređeno i za njega veliki plus.
Nažalost moram se donekle složiti. Hrana je jako poskupjela, međutim kvaliteta se srozala. Poznati restoran kraj samog bunara me jako razočarao, i sigurno tamo neidem tako skoro. Digli cijene,a nabavljaju hranu na bazi soje itd. Hvala nebi. Ljubaznost? E pa sad to ovisi dosta, ali recimo da je omjer 50:50. Tu moram reć da je malo kriv i karakter i samo podneblje. Tj. možda se čine neljubazni, ali večinom to i nije tako, samo su takvi, malo otresiti.

Hotel Kristina

Kava je najbolja u Dulcinu. Makina mi se osobno ne sviđa zbog odnosa radnika prema samom radu. Al zato sam u Dulcinu ko doma! Mladi imaju di izać definitivno,samo što je sve krcato pa se teško čovjeku i probit. Sam centar navečer je opasnost živa, pogotovo za klince, lako ih izgubit. SVake godine čujem bar jednu majku koja očajno zove dijete koje se izgubilo u gužvi. Vodice prije 5 godina nisu bile tako zatrpane. Obnovom Olimpije i novom plažom ispred Vodice su doslovno magnet za turiste. Obnovila se i Punta nešto malo(tako sam čula od mještana, nisam provjerila)




Quote:
PAULA123 kaže: Pogledaj post
Eto, imala sam velika očekivanja od Vodica, mene osobno zbog razno raznih stvari nisu se dojmila i ne postoji zelja da tamo dođen ponovno.
Sve u svemu slažem se 50% s tobom, ljetujem tamo već 14 godina i svake godine se vraćam. Povoljnih smještaja imaš i u samom centru. Ja sam gore prema Bribirskim Mostinama, zračnom linijom do dole imam 1,5km. Pješke svaki dan 20-tak min na plažu.

Kava usred dana u samom centru je smrt. Na bilo kojoj terasi je prevruče i sparno, a unutra prehladno od klime. Kava na plaži uz svijež povjetarac i zvuk valova -

Žena ti je lagala definitivno. 600m nema od Srime do centra Vodica. Ima oko 1,5km.

Vodice su divan grad. Ali to nije gradić, već grad, i veliko je naravno. Žao mi je što ti se nije svidjelo, ali da pokušaš sljedeći put naći smještaj 5 min od centra i dat šansu tom prelijepom gradiću. Inače, početak sedmog mjeseca i kraj osmog ti je naljepše vrijeme za ljetovat u Vodicama s klincima. Od polovice srpnja do polovice kolovoza ti je navala, partiji, sve radi na turbo pogodnu. 2008-e godine sam bila na kraju lipnja i bilo mi je savršeno, more toplo, vani super, gužve nije bilo ni za vikend kad su vikendaši došli. U vodicama prednost je imat auto, preveliki i predugačak grad bez mogućnosti izgradnje centra u centru. Npr. Plodine, Lidl - nalaze se na magistrali prema Zadru.
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:46   #92
Quote:
vixen27 kaže: Pogledaj post
Meni su Vodice bile stvarno lijepe, iako nisu moj tip idealnog odmora (nikome ništa osobno). Tamo mi fali ruralnosti, običnosti, jednostavnosti... kao da je sve podređeno samo noćnim izlascima. Bila sam tamo prije par godina čisto promjene radi, sad se vjerojatno gro toga promjenilo...
Noć je prekrasna do cca 1h u noći... divne šetnje, kulturni turisti (uglavnom stranci), al nakon toga nema teorije da se naspavaš osim ako bančiš do 5h
Uz Hookah bar, Haciendu u daljini, Makina u centru, i Exit nakon nje - no way da se naspavaš GOre na brdu u vikendici čujem ritmove haciende, klapu sa rive u kombinaciji sa makinom. A kad puše maestral čujem i Mc Momo-a kako viče - yo yo yo yo
Teica-Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 06:36   #93
Quote:
Teica-Photo kaže: Pogledaj post
Uz Hookah bar, Haciendu u daljini, Makina u centru, i Exit nakon nje - no way da se naspavaš GOre na brdu u vikendici čujem ritmove haciende, klapu sa rive u kombinaciji sa makinom. A kad puše maestral čujem i Mc Momo-a kako viče - yo yo yo yo
O tome pričam

Ti si bar bila na brdu
Ja sam onuda vrludala u šetnji, al bome ne po "pametnoj" temperaturi. U 16h se ne ići pentrati na brijeg

Eh da, sjetila si me, tamo u centru je često nastupala klapa, jednu večer bio i Vinko Coce.... muko moja kaj se to orilo na sve strane

PS - ne mogu se sjetiti naziva i sad me to stalno kopka, al jel ti možda znaš kak se zvao onaj klub sa kornjačicama. Čula sam da su ih kasnije maknuli i da ih sada nema.
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 00:56   #94
Dajte neki apartman za dvoje za 30 eura, umorna sam od traženja, PM..
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 00:06   #95
Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
Dajte neki apartman za dvoje za 30 eura, umorna sam od traženja, PM..
Javi samo kad ti treba.
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 13:31   #96
Hvala, ali već smo rezervirali apartman
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 16:28   #97
Paula, za tebe mi se sve čini da nisi ni bila u Vodicama nego ti je netko napričao sve i svašta.
1. Punta je na rubu samog centa, pa mi nikako nije jasno di si izvukla tih 10 minuta
2. Ja imam apartman iznad Hotela Imperial (spada već pod Srimu) i za 25 minuta sam u gradu (kako ti kažeš-kod kolodvora), normalnim hodom!
3. Olympia je udaljena 15 minuta do grada(i manje), tako da...

Svake godine sam tamo iii unatoč nekim stvarima koje mi smetaju, obožavam ih!

Savršene su za izlaske mladih (ali i stariji mogu naći mirna mjesta za sebe i svoje potrebe)!
__________________
"Jer nije sretan k'o puno ima, sretan je onaj tko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti!!"
Blue4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 07:37   #98
Quote:
Blue4 kaže: Pogledaj post
Paula, za tebe mi se sve čini da nisi ni bila u Vodicama nego ti je netko napričao sve i svašta.
1. Punta je na rubu samog centa, pa mi nikako nije jasno di si izvukla tih 10 minuta
2. Ja imam apartman iznad Hotela Imperial (spada već pod Srimu) i za 25 minuta sam u gradu (kako ti kažeš-kod kolodvora), normalnim hodom!
3. Olympia je udaljena 15 minuta do grada(i manje), tako da...

Svake godine sam tamo iii unatoč nekim stvarima koje mi smetaju, obožavam ih!

Savršene su za izlaske mladih (ali i stariji mogu naći mirna mjesta za sebe i svoje potrebe)!
Nije mi nitko ništa napričao negosam u Vodicama bila.

Znam gdje je Punta i od nje do centra Vodica, ima 10 minuta laganog hoda po cesti. Baš sam mjerila tako da ne pričam bezveze. I ta udalenost što se tiče Punte mi je ok, ali Imperial pa i Olimpia bože sačuvaj.

Punta nije daleko od centra ali u centru nije, na plaži je ali u centru nije. zna se što je centar, tamo gdje se nešto navečer događa i sl. Pogledaj bilo koju agenciju pa će vidjeti da nigdje ne piše da e Punta u centru, da je u centru onda bi pisalo da je u centru. Problem je u tome što pogotovo ovi domaći , pogotovo ovi što iznajmoljuju apartmane, puno puta samo da bi dovukli štoviše ljudi ne pričaju istinu....No ok, Punta nije daleko od centra i ta udaljenost je ok.....I meni osobno ta udaljenost ne bi nikada smetala, odnosno tih 10 minuta.... No pola sata i više, hvala ne.....

Mi smo bili smješteni upravo iznad Imperiala, skorz na kraju Vodica (ulica iznad Imperiala u smjeru Srime,ali spada pod Vodice) i samo od našeg apartmana do Imperiala je trebalo 10 minuta i onda još o Imperiala do centra, a centar nije marina, marina je blizu centra ali nije centar) negocentar počinje od autobusnog kolodvora (centar je valjda tamo gdje se neštodogađa a ne kako se tko sjeti pa svašta zove centrom) ima pola sata lagane šetnje. JEDINO ako ne misliš žuriti i trčati. Sa nekom žurbom vjerojtno ima nešto manje, ali kada si na odmoru podrazumijeva se da ti se nigdje ne žuri....

A i sam si rekao da ima 25 minuta od Imperiala docentra, znači da si se složio sa mnom, samo što smo mi bili udaljeni još 10 minuta od Imperiala....

zaista ne može biti u redu niti korektno da dvoje ljudi iznajmljuju 2 apartmana, znači jedan preko puta drugoga i jedan napiše da ma 600 m do centra a drugi 1.500 m, ono halo.... Mislim da to sve govori....

A što se tiče izlaska za mlade,tose slažem da su žive, da se ima gdje izaći, i ja osobno volim takva mjesta, ali meni osobno Vodice radi svega I nemam se više volje tamo vratiti...

Zadnje uređivanje PAULA123 : 16.06.2011. at 08:05. Reason: xxxxxx
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 14:23   #99
Ne iznajmljujem apartmane pa mi nije u interesu lagati, ali stvarno nema veze s ičim ovo o udaljenosti hoda što pišeš.
Centrom VD svatko zove drugačije mjesto, no ajd' nek centar bude trg s bunarićem (na kraju kojeg je crkva). Od hotela Punta do tamo, preko spomenika, ti treba cca 6 minuta pješice (niti cigaretu ne stignem popušiti). Od tamo do autobusnog ti treba još toliko - a autobusni nije centar. Iliti u prijevodu: od Punte do autobusnog niti 10 minuta pješice.
Od autobusnog do Imperijala oko 15 minuta pješice. Laganog hoda. Ne pola sata. Pa si ti pobroji.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:59   #100
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Ne iznajmljujem apartmane pa mi nije u interesu lagati, ali stvarno nema veze s ičim ovo o udaljenosti hoda što pišeš.
Centrom VD svatko zove drugačije mjesto, no ajd' nek centar bude trg s bunarićem (na kraju kojeg je crkva). Od hotela Punta do tamo, preko spomenika, ti treba cca 6 minuta pješice (niti cigaretu ne stignem popušiti). Od tamo do autobusnog ti treba još toliko - a autobusni nije centar. Iliti u prijevodu: od Punte do autobusnog niti 10 minuta pješice.
Od autobusnog do Imperijala oko 15 minuta pješice. Laganog hoda. Ne pola sata. Pa si ti pobroji.

Da, možda je za nekog centar i hotel Olympia ili moožda čak i Imperial
Ono kako kome paše, a za ove koji iznajmljuju apartmane, cijele Vodice su centar

Autobusni kolodvor je početak centra u Vodicama kada se dolazi iz smjera hotela Olympia. I centar je sve do kraja rive, odnosno onog betoniranog dijela nešto prije hotela Kristina kojim se opet uz more može doći do Punte. Tak da vidiš da znam jako dobro Vodice i ne slušam tuđe priče

Vidim da stalno mijenjaš udaljenosti, prvo si rekao da od Imperiala do centra ima 35 minuta , a sad je već 15 minuta...... Pola sata laganog hoda ima sigurno.

A sad tebi od centra do Punte treba 6 minuta, meni 10, znači razlika 4 minute ti vjerojatno odlazi na tvoj brzi hod, a ja ka d sam negdje baš i nemam volje za trčanjem
PAULA123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.