Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2010., 21:03   #341
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
s kojom bojom si se farbala?
pa keune crna
brijem da se više nikad neću s njom farbat
koliko sam bila oduševljena u početku toliko sam sad ljuta
MalaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 12:55   #342
Quote:
MalaRea kaže: Pogledaj post
pa keune crna
brijem da se više nikad neću s njom farbat
koliko sam bila oduševljena u početku toliko sam sad ljuta
hm ... napiši im mail žalbe.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 09:51   #343
Quote:
MalaRea kaže: Pogledaj post
pa keune crna
brijem da se više nikad neću s njom farbat
koliko sam bila oduševljena u početku toliko sam sad ljuta
Jesi li sigurna da si stavila pravi omjer boje i razvijača? Težinski treba 1:1. Vjerojatno si pretrpala kosu pigmentom koji se poslije nije razvio.
sunce_moje_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 22:45   #344
danas sam stavila clear - prozirni semi na kosu i oduševljena sam, tako je mekana, glatka, sjajna, boja od pramenova i sunca je savršena.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 23:46   #345
Prošli mjesec sam se ofarbala sa Keune srednje smeđom kava bojom plus 6% hidrogen. Inače imam tamno smeđu kosu sa sitnim svjetlijim pramenovima, boja se ok primila, tamnije naravno-njihova smeđa ispada crna čak su se i pramenovi donekle pokrili.
A onda sam za 3 tjedna otišla na more na tjedan dana. I njegovala kosu, uvijek bi isprala sol, plus maska za njegu ... i boja se kompletno isprala, al ono totalno!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 19:51   #346
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
danas sam stavila clear - prozirni semi na kosu i oduševljena sam, tako je mekana, glatka, sjajna, boja od pramenova i sunca je savršena.
To si radila u salonu ili?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 12:50   #347
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
To si radila u salonu ili?
noup, teta frizerka mi je radila doma.
al ukoliko želiš semi, prozirni ili u boji, imaju ti vauchere s 30% na bojanje (gdje to i spada, al samo srijedom ako sam dobro zapamtila) i 50% na šišanje (svaki dan osim nedjelje ).
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:05   #348
ako bi netko bio ljubazan i napisao gdje ima za kupiti onih Keuneovih ampula za vrhove u Zg u većoj količini, te koliko kom. i cijena?
odlična stvar za brzinski spas kose. obično mi ovi ostali silikoni zamaste i otežaju kosu al ovo je odličan proizvod iako mi osim boja od Keunea skoro ništa ne odgovara za ovo čista 10ka
__________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.
NeoNoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 21:37   #349
Quote:
NeoNoir kaže: Pogledaj post
ako bi netko bio ljubazan i napisao gdje ima za kupiti onih Keuneovih ampula za vrhove u Zg u većoj količini, te koliko kom. i cijena?
e ovo i mene zanima (premda sam u Vž). Se može nekako veća količina nabavit? Stvarno su fenomenalne ampulice, isprobala sam x silikona, i skupih i jeftinih al one uvijek imaju najbolji učinak, kosa nikad ne bude teška..
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:10   #350
Quote:
NeoNoir kaže: Pogledaj post
ako bi netko bio ljubazan i napisao gdje ima za kupiti onih Keuneovih ampula za vrhove u Zg u većoj količini, te koliko kom. i cijena?
odlična stvar za brzinski spas kose. obično mi ovi ostali silikoni zamaste i otežaju kosu al ovo je odličan proizvod iako mi osim boja od Keunea skoro ništa ne odgovara za ovo čista 10ka
Ima ih u Keune trgovini, na cvjetnom trgu, ima ih 30 u pakiranju, mislim da su oko 120,00 kn.
Imaš ih još i u njihovom salonu u Kaptolu, ista cijena.
Još ti daju i testere.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 18:46   #351
Quote:
sunce_moje_malo kaže: Pogledaj post
Jesi li sigurna da si stavila pravi omjer boje i razvijača? Težinski treba 1:1. Vjerojatno si pretrpala kosu pigmentom koji se poslije nije razvio.
tak sam i stavila i svejedno se cijelo vrijeme ispire
__________________
Ne moram ja ništa
MalaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:48   #352
Absolute Volume

create volume in normal to fine hair
Liquid Keratin and Wheat Protein: Thicken and create volume without adding weight

Absolute Volume products:
Absolute Volume Shampoo:Gently cleanses the scalp and the hair and provides volume without adding weight. Provitamin B5 and Wheat Proteins strengthen and thicken the hair structure.
Absolute Keratin Volumizer: Essential Minerals with liquid Phyto Keratin give the hair volume, shine and a light hold.


odlične stvari
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 18:07   #353
koji od ova dva keune regeneratora vam najmanje zamasti kosu? pri tom mislim na ono kad ga stavim na kosu,da ne moram odmah 2i dan opet prati kosu.



ili

Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 18:34   #354
Zna li netko ima li još uvijek po dućanima koji drže Keune za kupiti piling protiv peruti?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 20:24   #355
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
koji od ova dva keune regeneratora vam najmanje zamasti kosu? pri tom mislim na ono kad ga stavim na kosu,da ne moram odmah 2i dan opet prati kosu.



ili

Ja već dugo koristim ovaj donji regenerator i odličan je, ne masti kosu, treba ga se staviti jako malo.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 22:11   #356
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Zna li netko ima li još uvijek po dućanima koji drže Keune za kupiti piling protiv peruti?
ja samo znam za njihov dućan, možda nama, nisam sigurna.
jesi zadovoljna s tim pilingom? je l' agresivan?
opiši malo iskustva s njim, ukoliko ti nije problem.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 22:12   #357
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
koji od ova dva keune regeneratora vam najmanje zamasti kosu? pri tom mislim na ono kad ga stavim na kosu,da ne moram odmah 2i dan opet prati kosu.



ili

ja imam ovaj gore balm, meni je jako dobar, imam masnu kosu, tj. tjeme i suhe vrhove i za sada sam jako zadovoljna.
ukoliko imaš jako suhu kosu i treba joj regeneracija, možda bi ti bio bolji ovaj dolje iz njihove žute linije za suhu kosu.

Zadnje uređivanje nerve_LuLu : 03.10.2010. at 22:13. Reason: .
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 22:20   #358
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
ja samo znam za njihov dućan, možda nama, nisam sigurna.
jesi zadovoljna s tim pilingom? je l' agresivan?
opiši malo iskustva s njim, ukoliko ti nije problem.
Prije par godina su mi u jednom frizerskom napravili nekoliko tretmana njime i imalo je efekta. U tubici je, konzistencija ko piling za lice, a i način uporabe je isti. Utrlja se na vlasište, onak jako, prije pranja. Nkaon toga sam taj piling kupila u nekom običnom dućanu, ne znam kojem, ali dm najvjerojatnije, ja sam iz malog mjesta, pa....i htjela opet probati, pa reko, možda netko zna ima li toga još, prije nego krenem tražiti.
Ustvari, sad kad malo bolje razmislim, mislim da sam to kupila u Irisu, može biti?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:05   #359
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Prije par godina su mi u jednom frizerskom napravili nekoliko tretmana njime i imalo je efekta. U tubici je, konzistencija ko piling za lice, a i način uporabe je isti. Utrlja se na vlasište, onak jako, prije pranja. Nkaon toga sam taj piling kupila u nekom običnom dućanu, ne znam kojem, ali dm najvjerojatnije, ja sam iz malog mjesta, pa....i htjela opet probati, pa reko, možda netko zna ima li toga još, prije nego krenem tražiti.
Ustvari, sad kad malo bolje razmislim, mislim da sam to kupila u Irisu, može biti?
u čemu ti je pomogao?
za iris ti stvarno ne znam, znam da je neko vrijeme, prije nekoliko godina su se mogli kupiti njihovi proizvodi u pojedinim ljekarnama.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:06   #360
Quote:
nerve_LuLu kaže: Pogledaj post
u čemu ti je pomogao?
za iris ti stvarno ne znam, znam da je neko vrijeme, prije nekoliko godina su se mogli kupiti njihovi proizvodi u pojedinim ljekarnama.
Pa perut, a u čemu?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.