Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2008., 13:32   #121
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Verujem da je dobra,jer ja imam rozu garnier-fantasticna krema.Mozes zamisliti kada meni zimi do krvi ispucaju ruke od hladnog vazduha,a dovoljno da namazem jednom u 2-3 dana.
isti problem. čim dođe zima i hladno vrijeme koža na rukama popuca i sašusi se do malih ranica ponekad. pa preporučite neku "neutralnu" kremu ako ima.

ta Garnier o kojoj pričate, ima li točan naziv? je li to ona što reklamiraju kao Garnier mlijeko, i univerzalna krema, od javora ili tako nešto
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 22:17   #122
Ne, nije to taj od javora.. Od javora ti je crveno pakiranje za ekstra suhu kožu a ovo svijetlo rozo ti je za osjetljivu kožu..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 12:02   #123
ali meni i je suha koža tj. sasuši se kad bude izložena hladnoći. ali zanimljivo samo gornja strana ruke, prsti i zglobovi prstiju. nikad dlanovi. možda da kupim obje
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 18:01   #124
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
ali meni i je suha koža tj. sasuši se kad bude izložena hladnoći. ali zanimljivo samo gornja strana ruke, prsti i zglobovi prstiju. nikad dlanovi. možda da kupim obje
Ni meni dlanovi nikad.Imas garnier crvenu,belu i rozu u tubici,ja imam rozu i preporucujem ti,a verujem da su i crvena i bela dobre,jer sam imala crveno mleko za telo (od javorovog sirupa) koje je fantasticno.Probaj,verujem da ce ti pomoci.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 12:32   #125
budem probao onda tu roza Gariner. samo gdje ih ima za kupiti? DM pretpostavljam, ili ima u svakoj većoj trgovini ili šoping lancima?
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 16:22   #126
Ima u svakom vecem supermarketu,a mislim da ima i dm.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 00:26   #127
Svima preporučujem rosalovu kremicu za ruke od kamilice u tubici
I baleinu od kamilice
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 07:20   #128
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Svima preporučujem rosalovu kremicu za ruke od kamilice u tubici
I baleinu od kamilice
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 11:07   #129
Imam jako osjetljive ruke sklone isušivanju i davno mi je jedna dobra dermatologica rekla da kad su ruke jako osjetljive i isušene da je najbolje za njih koristiti baby kreme...čak i one kreme za bebine guze, da te znaju biti najbolje.

I tako, sjetila se ja toga jučer u DM-u, jer su mi ruke zadnjih dana strašno suhe i kupila si Bubchen kremu za bebe Wind & Wetter Creme, jer sam vidjela da sadrži bademovo i jojobino ulje, shea butter i kamilicu, pa sam pretpostavila da umirujuće i hranjivo djeluje. To je zaštitna krema za bebe, za hladno i vjetrovito vrijeme, protiv isušivanja.

Miriši božanstveno, strašno je blaga i umirujuća.

(Bome ću probat i ostale Bubchen kremice!).
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 15:08   #130
Za ruke je bitno koristiti rukavice pri pranju sudja. Znam znam, ni sama se ne mogu disciplinirati, ali kad vidim koje konzervanse koriste u detergentima za sudje, jeza me hvata
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 16:53   #131
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Za ruke je bitno koristiti rukavice pri pranju sudja. Znam znam, ni sama se ne mogu disciplinirati, ali kad vidim koje konzervanse koriste u detergentima za sudje, jeza me hvata
Koristim rukavice kad perem suđe. Ma ne daj bože da mi deterdžent dođe na ruke. Bila bi vjerojatno puna crvenih fleka i ekcema.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 08:53   #132
Kad sam u mladosti radila u kafiću jedino što mi je pomagalo za ruke je bila krema Issa od proizvođača Milla... Smrdeka ali pomogla je čak i nekim ljudima koje znam koji imaju seboreju i psorijazu..

Također mi se odličnom pokazala i Lushova Dream cream..
Ona baš po hrpi bilja miriši...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 09:10   #133
Imala sam tester te Issa kreme, bila mi je dobra. Steta sto se njihovi proizvodi ne prodaju na vise mjesta.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:20   #134
Nevjerojatno koliko mi ruke bolje izgledaju otkad ne perem suđe ručno. Prije nisam mogla bez kreme tijekom dana, sad mi najčešće ne treba ni noću (stavim je tu i tamo, više iz navike, nego iz potrebe).
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 00:20   #135
a pit natašte maslinovo ulje, kažu da pomaže koži i kosi
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 02:15   #136
Uh, ne bih mogla.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 02:20   #137
Zasto piti? Zasto nataste? Stavite zlicu maslinovog ulja u salatu
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 12:14   #138
Evo i mog doprinosa u vidu iscrpnog istraživanja :

EXCIPIAL Lipolotion
AVENE Trixera
VICHY Lipidiose 2
URIAGE Emolliente; Xemose
JGL Pantexol
BEPANTHEN intensive lotion
EUCERIN mlijeko (plava linija)
MUSTELA mlijeko

Poredak nije važan. Vjerujem da svak za sebe triba izabrat jer nisu ni cjenovno svi proizvodi u istom rangu. Svakako, ovo su ˝kraljevi kraljeva˝ losiona i mlijeka za izrazito suhu kožu
COSA-NOSTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 19:33   #139
Imam nevjerojatno osjetljivu i suhu kožu koja mi je znala i puknut nakon kupanja u bazenu tako da sam isprobala sve i svašta sam da si vratim kožu u normalu i preporučam slijedeće:

*parafinske kupke za ruke i noge - spašavaju me zimi a i ljeti od krvavih žuljeva (i u japankama!)
*Eucerin waschlosion za tuširanje
*kupanje u kadi sa 2 žlice ulja
*uzimanje omega 3 masnih kiselina (učinke sam odmah primjetila) kao i sojin lecitin (paziti na unos kalcija i magnezija u omjeru 3:2:1 - 3kalcija, 2lecitina/fosfat, 1 magnezij) - to mi je kožu pretvorilo iz suhe u kožu kojoj je ulje i maslac za tijelo preteško i sad mogu samo nanositi losione za normalnu kožu
*izbjegavanje tuširanja u prevrućoj i prehladnoj vodi
*zelena glina (detoksikacija mi je isto nevjerojatno popravila stanje kože)
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.