Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 11:14   #101
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Veza mi se raspada...stalo mi je do njega...unio je nešto novo i dobro u moj život, osmijeh na lice...a eto,dogodilo se što nije trebalo...
Na samom početku naše veze obećali smo jedno drugom iskrenost kao osnov...on je na tome insistirao,kod mene se to podrazumijevalo...
Iskreno sam mu sve ispričala o sebi,o svojim prethodnim vezama ...Mislila sam da nemam što tajiti ,a njega je interesiralo...On je imao jednu dužu vezu za koju je mislio da će završiti s brakom,ali nije i ako su više od deset godina živjeli zajedno...Sa mnom je htio sve i brzo...Nisam to odmah prepoznala ...Zavoljela sam ga i vremenom se ostvarivalao ono što je želio ,ali presporo ,očito za njega...I ako smo se super slagali u svemu...On je odustao...i napravio mi sve koristeći isti scenarij koji sam mu ispričala da sam imala pri kraju veze s prethodnim dečko...Sa prethodnim sam odmah nakon tog prekinula,jer mi nije bilo stalo...Do ovog mi je stalo jer ga volim...pa se pitam: Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...
zašto? čemu?
prošlost je ono što je bilo...možda neke stavri ne bi ponovila!

više mi je važno što "ona želi" i kakav je karakter...od onog što je prije bilo!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 07:45   #102
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
zašto? čemu?
prošlost je ono što je bilo...možda neke stavri ne bi ponovila!

više mi je važno što "ona želi" i kakav je karakter...od onog što je prije bilo!
To si ti AntiB. Ja sam mislila da je dobro reći neke bitne stvari jer mi je bilo stalo do njega. Da zna kakva sam ,što ne volim.Bilo je to o životu a ne o seksu i intimi,toliko slobodna nisam da odmah pričam o tome i bilo bi glupo.Znači pričala sam o bitnim stvarima,iskrenosti povjerenju i rekla mu kako me iznevjerio bivši dečko i kako sam to otkrila i nikad mu za to nisam rekla...On je napravio nakon godinu dana gotovo isto Doživjela sam to još gore jer mi je do njeg stalo,jer ga volim i ne mogu razumjeti zašto je imao potrebu povrijediti me na isti način ,kad je znao da ga volim i da mi je do njeg stalo
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 10:13   #103
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Ja sam 100% iskrena i kazem sve sto mi padne na pamet, sve sto osjecam i zelim. Ne suzdrzavam se ni od cega, ni na prvom ni na petom spoju. I to isto ocekujem od druge strane - potpunu iskrenost i otvorenost. Po meni je to jedini recept za uspjesnu vezu.

Nisu mi jasni ljudi koji glume, pretvaraju se, taje stvari, "prestavljaju se u najboljem svjetlu". To samo kasnije stvara probleme kad te partner zbilja upozna, pa mu se ne svidi to sto vidi/cuje.
Definitivno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 10:15   #104
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Veza mi se raspada...stalo mi je do njega...unio je nešto novo i dobro u moj život, osmijeh na lice...a eto,dogodilo se što nije trebalo...
Na samom početku naše veze obećali smo jedno drugom iskrenost kao osnov...on je na tome insistirao,kod mene se to podrazumijevalo...
Iskreno sam mu sve ispričala o sebi,o svojim prethodnim vezama ...Mislila sam da nemam što tajiti ,a njega je interesiralo...On je imao jednu dužu vezu za koju je mislio da će završiti s brakom,ali nije i ako su više od deset godina živjeli zajedno...Sa mnom je htio sve i brzo...Nisam to odmah prepoznala ...Zavoljela sam ga i vremenom se ostvarivalao ono što je želio ,ali presporo ,očito za njega...I ako smo se super slagali u svemu...On je odustao...i napravio mi sve koristeći isti scenarij koji sam mu ispričala da sam imala pri kraju veze s prethodnim dečko...Sa prethodnim sam odmah nakon tog prekinula,jer mi nije bilo stalo...Do ovog mi je stalo jer ga volim...pa se pitam: Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...
Iskrenost je nužna, no ispričati sve o sebi nije nikako poželjno..

Kakvo otvaranje duše na početku? Zar je netko gotov proizvod, a otvaranje duše bi bilo kao uputstvo za upotrebu? Ujedno nekome uskracuješ mogućnost da te upoznaje i otkriva..

Što se tiče nekih stavova koji su bitni za odnos, jasno da ih je dobro reći, no pričati svoju priču o velikim ljubavima, analizirati njih i sebe s njima - nikada i nikako.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 13:31   #105
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Iskrenost je nužna, no ispričati sve o sebi nije nikako poželjno..

Kakvo otvaranje duše na početku? Zar je netko gotov proizvod, a otvaranje duše bi bilo kao uputstvo za upotrebu? Ujedno nekome uskracuješ mogućnost da te upoznaje i otkriva..

Što se tiče nekih stavova koji su bitni za odnos, jasno da ih je dobro reći, no pričati svoju priču o velikim ljubavima, analizirati njih i sebe s njima - nikada i nikako.
Potpisujem!

Ne shvaćam ljude koji imaju potrebu otvarati dušu praktički neznancima odmah na početku, mene bi to sigurno prepalo i vjerojatno bih pobjegao glavom bez obzira.
Planinar36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 13:36   #106
Quote:
Planinar36 kaže: Pogledaj post
Potpisujem!

Ne shvaćam ljude koji imaju potrebu otvarati dušu praktički neznancima odmah na početku, mene bi to sigurno prepalo i vjerojatno bih pobjegao glavom bez obzira.
Ja jesam. Preko nekoliko puta.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 14:33   #107
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ja jesam. Preko nekoliko puta.
That makes two of us.

Količina iskrenosti treba postupno rasti s ostalim parametrima trajanja i održavanja veze.

Kad se sjetim svojevremeno jednog dejta (prilično simpatična i fora cura) koji je završio njenim monologom kako je udana, ali joj je muž u zatvoru, s kojim dijeli dijete iz njegova prvog braka, ali nek se ne brijem, neće on skoro iz zatvora, a obećao joj je potpisati papire.

Da nije bila toliko iskrena, možda bi sad bili zajedno
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 15:08   #108
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
That makes two of us.

Količina iskrenosti treba postupno rasti s ostalim parametrima trajanja i održavanja veze.

Kad se sjetim svojevremeno jednog dejta (prilično simpatična i fora cura) koji je završio njenim monologom kako je udana, ali joj je muž u zatvoru, s kojim dijeli dijete iz njegova prvog braka, ali nek se ne brijem, neće on skoro iz zatvora, a obećao joj je potpisati papire.

Da nije bila toliko iskrena, možda bi sad bili zajedno
Hahahah, neće skoro iz zatvora

Prilično zgodan i skuliran tip grunuo na drugom dejtu kako živi s mamom i bakom i kako bi volio da doselim k njima. Nije problem s bakom i mamom, već odprije su rekle da slobodno dovede neku curu, one bi je i naučile kuhati.
Kuhati, pobogu?!

Ovak:
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 15:08   #109
Kronično brkate iskrenost s otkrivanjem intime.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 15:14   #110
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da je dobro reći neke bitne stvari jer mi je bilo stalo do njega. Da zna kakva sam ,što ne volim.Bilo je to o životu a ne o seksu i intimi,toliko slobodna nisam da odmah pričam o tome i bilo bi glupo.Znači pričala sam o bitnim stvarima,iskrenosti povjerenju i rekla mu kako me iznevjerio bivši dečko i kako sam to otkrila i nikad mu za to nisam rekla...On je napravio nakon godinu dana gotovo isto Doživjela sam to još gore jer mi je do njeg stalo,jer ga volim i ne mogu razumjeti zašto je imao potrebu povrijediti me na isti način ,kad je znao da ga volim i da mi je do njeg stalo
Nije problem u tvojoj iskrenosti već u njegovoj zlonamjernosti.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 15:18   #111
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Hahahah, neće skoro iz zatvora

Prilično zgodan i skuliran tip grunuo na drugom dejtu kako živi s mamom i bakom i kako bi volio da doselim k njima. Nije problem s bakom i mamom, već odprije su rekle da slobodno dovede neku curu, one bi je i naučile kuhati.
Kuhati, pobogu?!

Ovak:
Mogli ste svi zajedno razmjenjivat recepta i bit velika sretna obitelj
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 22:28   #112
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Kronično brkate iskrenost s otkrivanjem intime.


tri različita pojma se brkaju:
1. laganje i prikrivanje
2. izlajavanje svega živog i neživog kao da pišeš leksikon
3. samozatajne osobe ili osobe koje vole pomalo otkrivati stvari o sebi
branka primorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 23:03   #113
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Nije problem u tvojoj iskrenosti već u njegovoj zlonamjernosti.
Tako je i ispalo...povrijedio me na način na koji je znao da će me povrijediti...ali čemu ,kad nije imao nikakvog povoda za to...bili smo si dobri,voljeli se i bilo nam prelijepo...uživali smo...zar hirovi mogu biti jači od nas...izgleda da da
Elizabeth H is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 23:04   #114
nisu to hirovi nego je tip zla pizda

ne zamaraj se više s tim

vozi dalje
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 23:40   #115
Ja sam za 'right through the sea" "kort door de bocht" (iliti "ostro kroz zavoj") direktan i otvoren pristup. Dakle istina u kratkim crtama i bez suvisnih detalja. Ali istina. Sad i odmah.

Priznajem moze djelovati kao izvrstan repelent , ali koga briga: znam sta hocu, znam sta necu, najbolje je stvari odmah izvesti na cistac.

No time for timewasters.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 23:48   #116
Ne mogu odgovorit na upit jer mi je odgovor i "da" i "ne".

NE - Jer sam se u prošloj vezi očito zajebala s iskrenošću obzirom da je nakon prekida dotični krelac na sva zvona razglasio sve što je prethodno u povjerenju bilo rečeno.

DA- Jer sadašnji momak zna sve ali nije takav kadar osobe da bi to iša pričat okolo.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 23:49   #117
Quote:
branka primorac kaže: Pogledaj post


tri različita pojma se brkaju:
1. laganje i prikrivanje
2. izlajavanje svega živog i neživog kao da pišeš leksikon
3. samozatajne osobe ili osobe koje vole pomalo otkrivati stvari o sebi
2.
Ovo pod dva mi je oduvijek islo nakurac. Zene koje previse pricaju. Ajde dobro neki iluzivni mediji tipa internet pa si ljudi u anonimitetu daju oduska, ali brate u vezama, bilo intimne, bilo prijateljske prirode, treba imati neku jebenu mjeru. Onak' ne zelim znati jel prijateljicinom dragom stoji ulijevo ili udesno. Isto kao sto ni on ne zeli znati kako je stajao njegovom prethodniku.

i onda se zene cude kada tip pobjegne glavom bez obzira. A zapravo ga je prestravila salva detalja.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 00:11   #118
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
2.
Ovo pod dva mi je oduvijek islo nakurac. Zene koje previse pricaju. Onak' ne zelim znati jel prijateljicinom dragom stoji ulijevo ili udesno.


mene to isto iritira, u bilo kojem području života..ne samo ljubavnom, nego i društvenom, poslovnom ili susjedskom..a tek fejs život
koga briga za sve te detalje, svatko živi svoj život..

al da se vratim na temu, upoznaš tipa i još i ti i on kalkulirate, a ti ga zaspeš informacijama da ti je najdrža boja roza, da voliš jesti to i to, slušat to i to, naj frendica ti se zove tako i tako, al trenutno niste u dobrim odnosima jer je učinila bla bla, plodni dani su ti tad i tad, hebala si se sa brat bratu masu tipova, da nemaš ništa protiv zlatnog tuša....hej di ćeš, čega si se prepao

ja sam sa svojim godinama i još ne zna moju točnu visinu i broj noge (i još puno sitnica) zašto? zato što se sramim, zato što nešto tajim? jok, zato što sam rekla da mora bar nešto ostat tajnovito i da ću mu to otkriti na 10. godišnjicu braka
branka primorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 02:26   #119
Quote:
Elizabeth H kaže: Pogledaj post
Veza mi se raspada...stalo mi je do njega...unio je nešto novo i dobro u moj život, osmijeh na lice...a eto,dogodilo se što nije trebalo...
Na samom početku naše veze obećali smo jedno drugom iskrenost kao osnov...on je na tome insistirao,kod mene se to podrazumijevalo...
Iskreno sam mu sve ispričala o sebi,o svojim prethodnim vezama ...Mislila sam da nemam što tajiti ,a njega je interesiralo...On je imao jednu dužu vezu za koju je mislio da će završiti s brakom,ali nije i ako su više od deset godina živjeli zajedno...Sa mnom je htio sve i brzo...Nisam to odmah prepoznala ...Zavoljela sam ga i vremenom se ostvarivalao ono što je želio ,ali presporo ,očito za njega...I ako smo se super slagali u svemu...On je odustao...i napravio mi sve koristeći isti scenarij koji sam mu ispričala da sam imala pri kraju veze s prethodnim dečko...Sa prethodnim sam odmah nakon tog prekinula,jer mi nije bilo stalo...Do ovog mi je stalo jer ga volim...pa se pitam: Da li je pametno,pogotovo, na početku veze otvoriti dušu i reći sve o sebi, jer onaj ko je s tobom još te nije sasvim upoznao pa može izvesti krive zaključke ,a ti si rekao ,u najboljoj namjeri,jer si se zaljubio...
Evo ovako... iskrenost o nasem odnosu prije svega. O tome kako se ja sa njim osjecam, sta cemo I kako cemo... moji odnosi sa drugim ljudima, ne.
Zelim da uzivam u trenutku, ne zelim da mi neka losa sjecanja probude neke lose emocije. Kada osjetim da je dosao trenutak onda se otvorim o svojim najmracnijim trenucima I tajnama. Ako bi mi napravio scenario za koji zna da ce me duboko povrijediti, mislim da ne bi proslo bez posljedica.
Ne brini, nisi jedna koja se otvorila pogresnoj osobi, prebrzo.

Zadnje uređivanje EmiliaK : 25.09.2013. at 02:36.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 03:49   #120
I kada se pravim osobama otvori prebrzo to ne zavrsi dobro. Ne kaze se uzalud: zlatna sredina u svemu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger