Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2005., 23:11   #21
opet ja otprilike znam u fotokopiraonicama ja mislim
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 14:41   #22
Quote:
hana kaže:
*blink blink*

new idea...

di u rijeci rade one preslikace na majice?
oni moraju imat barem 50-tak preslikaca a neki je mozda dobar pa je to mozda bolja ideja nego trazit majicu po ducanima?
zna neko?
hmmm....
robna kuća ri, pored "torbice" mislim da je to drugi kat. imaju veliki izbor.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 14:43   #23
Quote:
hana kaže:
jedan isto skej shop je bio tamo preko puta busne stanice kod slavice ali je zatvoren a malo dalje je otvoren neki borderski ducan (?! nesto slicno uglavnom ali sumnjam da tamo imaju - imali su inventuru danas)
na koji ste vi mislile?
da, ja sam ti mislila na taj koji je imao inventuru. mislim da je to isti taj koji je prije bio preko puta busne stanice, samo se sad premjestio par metara dalje.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 15:54   #24
Quote:
sweet Irma kaže:
da, ja sam ti mislila na taj koji je imao inventuru. mislim da je to isti taj koji je prije bio preko puta busne stanice, samo se sad premjestio par metara dalje.
da i ja mislim da je to taj, i jos je uvijek ko fol intventura a unutra sve rastureno (valjda preureduju)
kod iskre nema majica, tamo je hokus pokus s igrackama, a u cartexu vise nema preslikavanja na majice eto tako mali update od mene...

PS: kvescn za magic (ako navrati) one majice u dallasu koje su u izlogu njih nemaju unutra izvjesene ili? ja trazila ali ne nasla, bilo mi glupo tlacit da mi pokazu tj pitat a u izlogu neznam dal se vidi cijela slika ili ne jer ima neka majica crna sa dva W i srcem iznad koja mi opce nije jasna thx
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 20:44   #25
a zashto ne pitash, bash su simpa?


chak ti izvuku kataloge i zovu zagreb da im poshalje, ako neshto nemaju
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 21:58   #26
Quote:
magic kaže:
a zashto ne pitash, bash su simpa?


chak ti izvuku kataloge i zovu zagreb da im poshalje, ako neshto nemaju
a ne znan bed mi bilo... ono sta ak mi sve izvuce i ja velim da ipak ne bi
ma gluparam, znam, budem drugi put pitala da mi pokaze ali cu povest i frendicu sa sobom
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 13:51   #27
u robnoj kuci ima negdje pri kraju gore neki sportski ducan, imaju muske majice obicne, polo, imaju ruksake, tenisice, svasta... uglavnom su firme. ne znam kakvu tocno majicu trazis pa je malo teze reci gdje da odes kad ima toliko puno ducana. mozda u and1 mozes nesto pronaci? ako je sportski tip. a ako hoces naljepnice odi u opatiju kod colloseuma. u vartexu su ja mislim samo fotokopirali na majice.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 14:51   #28
Pogledaj u onom skejterskom dućanu ispod Sv. Vida....u onoj novoj zgradi gdje su Puls, Alexandra i Bitechnique
__________________
.....and I miss You like the desert miss the rain.....
bionda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.