Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2008., 10:54   #2001
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Bio je jednostavno neugodan i to bez potrebe.
ma bitno da je njemu barba pokazal, stavil ga na svoje mjesto
da nije bio simpatičan i uslužan, vjerojatno bi i koju flisku dobil

meni žalosno to iživljavanje na mladim ljudima
polly is offline  
Old 17.11.2008., 10:57   #2002
ehehe, dakle u dopolavoru sam ja pitala imaju li kojem slučajem paski.

mislim, znam da nije sezona, ali ko zna, prilika je da to jedem, čak iz leda.

konobar nije znao što je to, a ja ne znam službeni naziv.

nisam ga tužila šefu , a kad je vidio koliki sam tip ostavila osmeh je bio : ovoliki - širi ruke oko uha:
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 17.11.2008., 11:31   #2003
Kineski restoran Kina na Maksimiru. Ok, ni dobro ni loše.
TincH is offline  
Old 17.11.2008., 11:32   #2004
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Kineski restoran Kina na Maksimiru. Ok, ni dobro ni loše.
onda su se pokvarili. naime, nedavno sam pokupila klopu od njih isve je bilo bzvz.
riža presuha, premalo dodataka. ubibože.

onda sam isto jelo naručila tamo kod britanca i sve je bilo
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 17.11.2008., 14:56   #2005
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Ako je htio digestiv mogao je odmah imenom naručiti koji želi, kao što je prije obroka ako je htio mogao naručiti aperitiv. Još nikada nisam čula da netko naručuje "donesite mi aperitiv" ili "donesite mi digestiv", naručuje se imenom piće koje želiš.
Nisam za izivljvanje nad mladim osobljem ali mislim da bi konobar ipak trebao znati sto je digestiv.( za razliku od stikadenta, koji je cisti lokalizam i ne spada u nicije obvezno znanje) Osobno nisam bas ni od aperitiva niti od digestiva ali cesto cujem ljude oko sebe kako bas narucuju koristeci te pojmove, u stilu "sto imate od aperitiva", "sto bi nam predlozili za digestiv" i slicno tome.
murtela is offline  
Old 17.11.2008., 15:47   #2006
Ajmo se vratiti na temu "Gdje ste zadnji put vani jeli"?

E, pa...mi bili u subotu u Lobby-ju (sorry Zeleni papar, opet si nam predaleko).
I...razočarli se.

Zgođušan ambijent, ali skroz prazan u subotu navečer, zbog čega imaš osjećaj kao da si u nekoj zoni sumraka.
Konobar ok, iako, mu malo fali "šlifa". Klopa i cuga... khm, khm... Medica kao neka travarica rijetka i jako ljuta, hladno-topla salata s pačetinom i bukovačama bila je totalno hladna, a meso nekako čudno sirovo (iako je navodno pripremljeno u vakuumu), bez potrebe dodan nekakav slatki umak preko svega... Pečena patka bolja, ali daleko je to od pačetine iz Take noka. Desert, užas! Mousse od bijele i tamne čokolade premasan i preljepljiv, a mousse od crvenog voća užasno kisel i gust.

Lobby se reklamira kao fusion s domaćom bazom, pa zato nude i čvarke i slavonske kobasice, i mlince, ali sve skupa ispada jedan običan ĆUMEZ.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Old 17.11.2008., 23:35   #2007
Bili jucer opet u restoranu Kvatric, pa sam (zbog konfuzije od prije par stranica) obratila paznju tocno sto smo jeli i koliko je kostalo

Ja sam narucila Beefsteak Maksimir, to je beefsteak s kremom od gljiva, oblozen prsutom i zapecen granna padana sirom + za prilog peceni krumpir i salata od krastavaca u vrhnju. Jako fino

Druga osoba je uzela paradajz juhu, pa za glavno jelo lungic sa zara u maramici punjen sunkom i sirom + za prilog krokete i isto salatu od krastavaca u vrhnju.

Za aperitiv 2 duple Mirte Osim Mirti nismo pili nista osim vode. A za desert jedan mousse od kestena i jednu Rozatu. Ovaj put nismo isli na dupli desert za doma

To je ispalo 390 kuna i ostavili smo jos 70 kuna tringelta, dakle 460 sve skupa.

Hrana je bila super, osoblje isto za svaku pohvalu. Ali, dobro, mi smo stalni gosti i znaju nas dobro tamo, tako da mozda nisam mjerodavna sto se toga tice.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 19.11.2008., 21:08   #2008
mexcantina, savska

nakon prošlogodišnjeg smrzavanja (opisanog na ovom topiku, vjerujem), danas sam po službenoj dužnosti morala ić u mexcantinu, s nadom da će ipak biti nešto bolje.

ali, avaj


radijatori su OPET bili hladni, ljudi unutra smrznuti (NADAM SE da ću i ovaj put ja proć bez prehlade ). konobari neljubazni, neuslužni, gotovo bezobrazni, spori za poludit. čekali smo na hranu nezamislivo dugo - da sam bila sama, a ne dio većeg društva, bila bih otišla. kad je došla, klopa je bila hladna. posve hladna, osim fajitas (e, da su i fajutas bili hladni fakat bi se digla i otišla). ne znam kolko smo to platili, nisam ja plaćala, ali sasvim sigurno - nikad više, osim ako ću biti prisiljena kao danas.




a nekad mi je to bilo drago mjesto za otić jest. gdje je još jestiva meksička klopa u Zgb?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 19.11.2008., 21:39   #2009
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
A za desert jedan mousse od kestena i jednu Rozatu.

Hrana je bila super, osoblje isto za svaku pohvalu. Ali, dobro, mi smo stalni gosti i znaju nas dobro tamo, tako da mozda nisam mjerodavna sto se toga tice.
Ae, imate drugi tretman

Mousse od kestena Sad bi to
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Old 19.11.2008., 21:40   #2010
mda, ajde za koji dan cu ja do kvatrića

da vidim sjećaju li me se još

a i zanima me mousse od kestena
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 19.11.2008., 23:07   #2011
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Ae, imate drugi tretman

Mousse od kestena Sad bi to
a cuj, bilo bi stvarno neoprostivo da stalni gosti koji su neprezahtjevni, ljubazni, zadovoljni i pritom jos daju fine napojnice nemaju poseban tretman
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 19.11.2008., 23:08   #2012
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
...
a nekad mi je to bilo drago mjesto za otić jest. gdje je još jestiva meksička klopa u Zgb?
jesi probala phoenix u jurisicevoj? ja samo tamo idem
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 19.11.2008., 23:20   #2013
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
jesi probala phoenix u jurisicevoj? ja samo tamo idem
rotonda?

nije to zatvoreno?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 19.11.2008., 23:36   #2014
U Tikvešu u Baranji. Pohanoga soma. Izvrsno, nemasno. Fini tartar, samo ne bi škodilo da ga je bilo malo više. Inače, ribe se dobije toliko da je problem pojest. Na zamolbu da nam spakuju ostatak ribe( klincu dva komada ostala nenačeta), bez mrkih pogleda, ljubazno nam to spakovali. Vrijedi svake lipe, oduševljena sam.
ball is offline  
Old 20.11.2008., 08:15   #2015
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
rotonda?

nije to zatvoreno?
mislim da rotonda je ali phoenix nije bas u rotondi, to je zasebni prostor. ja bila prije par mjeseci.

evo pogledala sad u dva vodica koje inace gledam za razne preporuke (dosta ih redovito apdejtiraju): www.inyourpocket.com i www.fivestars.hr - oba ga imaju i btw oni ga pisu "fenix" (ja bila uvjerena da je phoenix ).

nama je tamo uvijek bilo fino, nekoliko puta su mijenjali ekipu (kuhare ili konobare) ali kvaliteta nije nikad znacajnije varirala.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 21.11.2008., 17:22   #2016
Idem uskoro u zagreb pa me zanima ima li šta novih mjesta koja vrijedi isprobati ?
murtela is offline  
Old 22.11.2008., 10:21   #2017
Jučer, pizzeria "Jupiter" (Pula).....pizza uvijek jednako dobra
Lemontree is offline  
Old 22.11.2008., 20:25   #2018
Restoran Domagoj, usred zapuštenog ŠRC Svetice. Dakle, lokacija sjebana, no sve jako fino
Imaju domaći kruh i dobru baklavu. A teletina ispod peke im je
TincH is offline  
Old 22.11.2008., 23:15   #2019
kineski na zagrebačkoj

za 180 kuna najeli se dragec i ja i još su nam spremili skoro jednu cijelu porciju za doma

sutra skuhamo svježu rižu i imamo ručak
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 23.11.2008., 00:35   #2020
danas u kvatriću na ručku, jela biftek maximir, pire, zelenu salatu. kao i uvijek odlično, obožavam ambijent, poslugu, klopu itd kod njih, čest sam gost i tam se osječam kao doma. a kad mi se ne da kuhat, odem solo tamo sjest i pojest, prolistam novine i uvijek se osječam ugodno, a ne ono "ja sam bogec kaj sam sjedi i jede"
__________________
she colud love like a woman and party like a man
vitka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.