Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2006., 18:40   #21
danas rucak u Bobanu, pola porcije salate paradajz i mocarela i crostino (prepeceni kruh sa sirom i prsutom). jucer pohani sir u zelendvoru. inace vikendom jedemo vani. nedavno smo bili u cantinetti, rossini itd... volim jednostavne restace gdje mogu kombinirati jela i uzimati na pola porcije

japanske makije u becu prije koji dan necu ni spominjati

a i s curama se cesto nalazim na klopicama...kapuciner, pa skalinska, pivnica medvedgrad.
Billi is offline  
Old 18.04.2006., 19:31   #22
preimenujte topic u saharune gdje i sta si zadnji put jeo vani, a mi cemo da se divimo
Il Bestione is offline  
Old 19.04.2006., 01:13   #23
Nocturno u skalinskoj...integralni fuzhi sa umakom od lososa, bijelog umaka i brandya.

uvijek mi je tamo okej i novcano su prihvatljivi ali svaki put nakon vecere tamo moram popiti Rennie prije spavanja....
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 19.04.2006., 16:27   #24
Prije deset dana - Gabrovica na putu prema Žumberku - pastrve, grah salata, krumpirići, domaći kuruzni kruh, te na kraju palačinke s orasima u vinskom šatou. Tamo idem već 35g i želim si još toliko.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Old 19.04.2006., 16:46   #25
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Danas? Fife; bakalar; 1/2 bjanko; 1/2 brujet.
jao fife!!! nisam dugo bila!! jedva čekam!!

a ja neki dan u gračanki neki beefsteak s accetom balsamicom i povrćem s grilla! mljac! i neki merlot uz to. desert nisam mogla. dragi jajeće kotlete. to mi nije bilo tak primamljivo. janjetinu volim samo kad mi mama doma napravi

btw. ne znam kad sam zadnji put bila u gračanki, valjda prije 10 godina sa starcima. inače mi je baltazar drag za takvu vrstu klope, al mogu reć da je stvarno bilo fino. toliko da nisam uspjela desert pojest.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Old 19.04.2006., 17:18   #26
Quote:
x-type kaže:
jeo sam prije mjesec dana, prikrpio sam se tati na neki domjenak. bilo je zaista svašta, a ja sam jeo lasagne s račićima i salatu od hobotnice. varali su i bilo je 50% hobotnice, a 50% lignje. al je dobro bilo. domjenak je organizirao restoran Golub, Bjelovar
Varaju i na teletini, jer je nazivaju ispod peke,a peku je u pećnici, ali tvrdim da je nabolja u široj okolici a za smiješnih 30,00 kn po glavi....
Uz napomenu da me nije tamo bilo ccc 7 mjeseci....
__________________
...ako ikada dospijem tamo gdje prestaje strah, biti ću spreman da zaboravim....
dražen34 is offline  
Old 19.04.2006., 17:23   #27
Danas; Kibela; teletina.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 20.04.2006., 22:55   #28
restoran baltazar u starom gradu, domaća juha (stvarno je kao domaća ), gljive punjene sirom i pršutom, matovilac, čokoladni mousse
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Old 21.04.2006., 01:25   #29
Stare grede.

Teletina ispod peke.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 24.04.2006., 10:48   #30
Jarunska oaza...preeeedobar rostilj, ogromne porcije
Anson is offline  
Old 24.04.2006., 19:19   #31
Fife/danas/jezik.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 25.04.2006., 01:09   #32
Danas u Lojzekovoj hiži kod Marije Bistrice. Zagorska juhica s mesom, krumpirom, vrganjima i lisičkama, pureći file u umaku od vrganja i vrhnja, ukiseljene gljive (vrganji, lisičke, prčki i trube) za salatu. Ak su se zajebali kod branja, nebum jutro doživel.
Ahab is offline  
Old 25.04.2006., 03:15   #33
Prije dva dana na auto cesti Zg-Ri,na Tifonovoj pumpi-neplanski zbog
živčanog i gladnog klinca koji nije mogao čekati ni minutu.
Klopa poprilična koma.Klinac i ja jeli raviole sa šunkom-jadno,suho i bez
okusa.Muž-sir i vrhnje,ocjena otprilike dvojka.
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Old 25.04.2006., 09:29   #34
Danas, ako sve bude išlo po planu, gablec u Jaderi u Vrbiku. Prvo domaća travarica i suhe smokve, pa krem juhica od grdobine, pa dvanaest kamenica (ako će ih biti). Ako ne, jadranske lignje na njihov način (nešto kao brudet).
Ahab is offline  
Old 27.04.2006., 10:22   #35
Ahab hvala na dobroj preporuci.
Odveo curu tamo, nije se mogla nauzivati rizota od skampa i rikula salate i sve smo njihovim vinom zaljevali.

Felini Savska je naša lokacija za brzi rucak skoro svakodnevno.
__________________
--

Mijauuuu
Protuha is offline  
Old 27.04.2006., 12:21   #36
Quote:
Protuha kaže:
Felini Savska je naša lokacija za brzi rucak skoro svakodnevno.
moj favorit
Anson is offline  
Old 27.04.2006., 15:58   #37
Quote:
Protuha kaže:
Ahab hvala na dobroj preporuci.
Odveo curu tamo, nije se mogla nauzivati rizota od skampa i rikula salate i sve smo njihovim vinom zaljevali.

Felini Savska je naša lokacija za brzi rucak skoro svakodnevno.
Nema na čemu. Probao sam klopat u puno restača u ZG i okolici i, bar kaj se ribljih tiče, Jadera mi je favorit. Za sad. Ak se ne pokvare. Inače, mrzim fancy mjesta. A Jadera to još uvijek nije. Ak si za eksperimentiranje, probaj i Srčeko, na kraju Vinogradske. Promijenio se gazda prije mjesec, dva. Prije sam tam klopal dobar fondue (mesni). Ak klopa i nije first class, ambijent je dobar.
Nego, jel netko jel u Dvorišču u Masarikovoj? Ak niste, ni nemojte. Osim ak vam se ne čeka na konobara pol sata. Klopa je inače OK, posebno bifteki. No moj je, trenutno, apsolutni favorit - Blato. Čošak Gundulićeve i Masarikove. Gableci za popzdit. A ramsteki............ Jedino im je otvoreno vino zakurac.
Ahab is offline  
Old 28.04.2006., 14:23   #38
Jučer, Mali Medo u Tkalčićevoj. Klopa tak-tak. Nije kao Pivnica Medvedgrad.
Inače volim Leonardo i Nocturno u Skalinskoj. Vidim da spominjete Kapuciner, kakva je klopa tamo?
 
Old 28.04.2006., 18:16   #39
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Stare grede.

Teletina ispod peke.
Isto.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 28.04.2006., 18:21   #40
s obzirom da barem tri puta tjedno jedem van, izdvajam samo ovih 5 zadnjih nemojte se ljutiti.

1) Ivica i Marica (mislim da se tako zove) na vrhu Tkalče, gdje su tetu odjevene u stare nošnje.
Super domaci kruh
i odlicna spiza. ja sam jela neku ribu,a dragi meso.

al bruschette im ne valjaju ni pisljivog boba. nije to vidilo bruschettu, kruh je nedovoljno pecen. bezveze.


2) Jucer sam opet bila u meksickom restoranu u Franskopanskoj. ma volim taj restoran


3) nekidan u "Katedralis" restoranu nasuprot katedrale- dobra usluga, bezvezna hrana. sterilna, male porcije. gnja.


4) najbolje mi je jest u Srbina na Ravnicama. posebno mazalice

5) stari medvedgrad na novoj lokaciji (bila s par forumasa)- najeli se mesine i povrca
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.