Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2006., 22:38   #61
Tako nekako

No onda sljedeći put na jesen, upoznat ću tog Arpada
Saharun is offline  
Old 03.05.2006., 00:59   #62
Inače - Slavonija je zakon.

Samo san to tija reć.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 03.05.2006., 16:01   #63
Baranja je do jaja, al treba dobra priprema i par dana.
Ahab is offline  
Old 04.05.2006., 11:27   #64
u opijumu, tom yum goong ljutu juhicu sa škampima i piletinom (ne znam kak se zove) i poslije nasi goreng. samo su im cijene vina
čini mi se svaki put sve skuplje.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Old 04.05.2006., 16:28   #65
Didov san, Kajzerica...prava vlaška konoba...ok pršut i sir...
Chlea is offline  
Old 04.05.2006., 21:18   #66
Konoba u Blatu na Cetini

Biftek sa salatom od kupusa iz vrtla.
Saharun is offline  
Old 05.05.2006., 01:13   #67
Quote:
grogo bolger kaže:
brodarica, restoran zlatna ribica /jastog/školjke/brudet/škapmi
ohoho!
prolazili tuda! pa oćem. pa nećem, pa oćem, i na kraju nećem
tilla is offline  
Old 05.05.2006., 01:19   #68
Quote:
tilla kaže:
ohoho!
prolazili tuda! pa oćem. pa nećem, pa oćem, i na kraju nećem
Pa ajd, no ima jedan malo bolji par km dalje, zove se Barun.

Gazda, pored restorana, drži i banak na peškariji pa ribu koju danas nije prodao u restoranu sutradan proda na peškariji.
Riba mu je uvijek ulovljena večer prije.
Saharun is offline  
Old 05.05.2006., 01:21   #69
ma da?
a na koju stranu?
prema zd ili st?
tilla is offline  
Old 05.05.2006., 01:28   #70
Od Brodarice prema ŠI pa skreneš prema Solarisu.

A i izbor vina im je
Saharun is offline  
Old 05.05.2006., 01:30   #71
super, super. nije mi ni daleko...

kad sam doli, svakako ću obić i tu znamenitost
tilla is offline  
Old 05.05.2006., 10:20   #72
Pizzeria u Branimiru; štrukle
ica is offline  
Old 05.05.2006., 22:47   #73
Jel' neko bio u Rijeci na brodu zvanom Arca Fiumana? Ja idem sutra, pa ako ima neka preporuka...
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 06.05.2006., 10:02   #74
Jel to onaj u rivi?
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 06.05.2006., 21:55   #75
Je, i nisam zadovoljna
Naručila sam niš posebno: lignje na žaru, blitvu, palentu na žaru i čašu crnog vina. Lignje su bile dosta žilave, i ne baš temeljito očišćene, blitve sam dobila doslovno, ali DOSLOVNO dva piruna, a palenta na žaru nije bila na žaru, nego na ulju. Još sam mislila, ok, vjerojatno će mi ta dva priloga naplatiti kao jedan, kad je količinski tako malo. Malo sutra! Dva su naplatili!
Moj voljeni je, naprotiv, bio jako zadovoljan: on je naručio puretinu na istarski, pomfri, mješanu salatu i kolu. I dobio je pola tanjura pomfrija, što je ok za prilog. Kaže da mu je bilo jako ukusno, a ja sam ga probala uvjeriti da ja to isto mogu doma napraviti - njegov komentar: ajde, dokaži!
Inače, sviđa mi se što blitva nije bila krcata ulja. Bila je jako ukusna, pa mi je bilo još gorešto sam je dobila tako malo. Palenta i blitva zajedno bi količinski bili za jedan prilog. Ako.
Onda sam se išla tješiti u McDonalds, na pomfri
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 06.05.2006., 22:06   #76
prije sat vrimena u lokalnom kafiću...zadnji separe...papala se zelena manistra sa umakom od repva škampi,nekoliko vrsta sira i vrnje za kuhanje...
e da i salata od poma krastavaca i kapule




btw konobarica to sparićala tokom radnog vrimena
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Old 07.05.2006., 14:33   #77
eto, tek sad mogu pisati a da mi suze ne dodju na oci sto vise nisam tamo a proslo je (vec?) tjedan dana ... kukuriku, kastav.

cisto savrsenstvo!

jeli smo degustacijski meni od cetiri sljeda, popili malo vina i odvalili se od uzivanja!

cijena, za ovaj dozivljaj, prava sitnica (ne razumijem kak je nekim ljudima za ovo previse dat 200 kn po osobi)

__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 07.05.2006., 16:29   #78
Quote:
tough_cookie kaže:
eto, tek sad mogu pisati a da mi suze ne dodju na oci sto vise nisam tamo a proslo je (vec?) tjedan dana ... kukuriku, kastav.

cisto savrsenstvo!

jeli smo degustacijski meni od cetiri sljeda, popili malo vina i odvalili se od uzivanja!

cijena, za ovaj dozivljaj, prava sitnica (ne razumijem kak je nekim ljudima za ovo previse dat 200 kn po osobi)

Eh... Kukuriku.... evo, sad bih zakukurikao kad se sjetim. Mjesto vrijedno svakog poštovanja.

Jučer bio u Gričkom topu nakon jako puno vremena. Divna atmosfera, divan položaj, izvrsna posluga, vrlo pristojna hrana (neke stvari čak izvrsne, druge tako-tako, ali ništa što bi tražilo ozbiljniju pokudu), izbor vina vrlo pristojan, a cijene mi se čine možda 20-30 posto previsoke. 700 kuna za tri osobe bilo mi je previše; prema usluzi bih bio očekivao 500-550.

Ali, nije za neko pretjerano rogoborenje jer je doživljaj, sve skupa s atmosferom, stvarno jako lijep. Ako trebate na pristojan ručak izvesti nekog stranca u Zagrebu, ovo je vrlo dobar izbor za lijep topli dan.
Emericzy is offline  
Old 07.05.2006., 16:32   #79
Quote:
grogo bolger kaže:
brodarica, restoran zlatna ribica /jastog/školjke/brudet/škapmi
Svaka čast tome mjestu! Nego, postoji li u Šibeniku još onaj minijaturni restoran s gazdom/kuharem i jednom konobaricom? Stari Greb, ili tako nekako? Jao što se tamo moglo ubiti od dobrog jela pred puno godina...
Emericzy is offline  
Old 07.05.2006., 16:42   #80
Quote:
Protuha kaže:
Ahab hvala na dobroj preporuci.
Odveo curu tamo, nije se mogla nauzivati rizota od skampa i rikula salate i sve smo njihovim vinom zaljevali.

Felini Savska je naša lokacija za brzi rucak skoro svakodnevno.
Za Fellinija je Butković (dobro, znam, nemojte odmah pljuvati!) ispravno rekao da je to restoran koji je poslovnom ručku vratio dostojanstvo. Neobično cijenim Fellini jer je pouzdan, što u nas restoranima nije česta odlika. Sve mu je na priličnoj visini, malo ili ništa promašaja, a cijene više nego podnošljive spram razine usluge. Izvrsna vina toče na čaše, za što im dajem pusu. Odlični deserti! Jedino što im je malo opalo jest kvaliteta lignji na žaru. ne razumijem zašto. Prije su imali najbolje lignje na žaru u Zagrebu (ocijena +5), a sad su samo dobre (+3).
Emericzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.