Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2015., 14:28   #9981
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Nime došao nam je novi konobar koji nije bio upoznat s politikom restorana da se luk ne naplaćuje.
Inače dakle ne naplaćujemo, radi se o propustu.
Hm... propust konobara... konobar je sam uveo u kasu LUK 5 KUNA? Sumnjivo...

U najmanju ruku, to se nalazilo u kasi, dakle moglo se naplatiti.
BitterSweet is offline  
Old 25.02.2015., 14:29   #9982
aauuuu, kud ovo ode...bravo Didi!

a da nas sve ovde pristune počaste pa da začmrljimo?
DeeJay Dee is offline  
Old 25.02.2015., 14:35   #9983
Quote:
Poštovani,

istina je da se dogodio taj propust. Nime došao nam je novi konobar koji nije bio upoznat s politikom restorana da se luk ne naplaćuje.
Inače dakle ne naplaćujemo, radi se o propustu.

Srdačan pozdrav
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Hm... propust konobara... konobar je sam uveo u kasu LUK 5 KUNA? Sumnjivo...
Pa naravno da se ne radi o nikakvom propustu nego o pokušaju da se nekog olakša za još malo kunića... nije taj luk od 5 kuna slučajno dospio na račun nego je neko to smislio, najvjerojatnije pohlepni gazda.
Ili je konobar stručnjak za programiranje koji je eto u tom trenutku nezaposlen pa malo konobari, a u trenucima dosade preprogramira softver u kasi.
edit: konobar nije znao da luk ne ide sa ćevapima?
Quote:
nastasja00 kaže: Pogledaj post
Nije bio dodatan prilog jer kad su došli ćevapi konobar je rekao da se ne poslužuju sa lukom.
Ne znam u kakvoj Zoni sumraka neko uopće može pomisliti da se luk ne poslužuje uz ćevape.

Zadnje uređivanje Krkimir : 25.02.2015. at 14:46.
Krkimir is offline  
Old 25.02.2015., 14:39   #9984
mislim da gazde bat(a)ka danas više nemaju ikakav razlog za pohlepu, nakon poslovnog ugostiteljsko-modnog carstva i bogatstva koje su izgradili od brucošijade zg-ekonomije '96 naovamo..
DeeJay Dee is offline  
Old 25.02.2015., 14:50   #9985
Vjerojatno im je na kasi ako netko naknadno za nesto naruci luk. Meni je konobar u jednom kaficu naplatio ''pjenicu - ono u pjenu od mlijeka sto se stavlja u makijato'' za malog sto nigdje nisam dozivio. Poslije mi se vlasnik(znam ga i spomenuo sam mu u zajebanciji) ispricavao kao da su to stavili jer se ljeti skupi ekipa koja zauzme 2 stola i naruci takve 3-4 pjenice pa sjedi sat-dva. Da je konobar pogrijesio i da je krivo naplatio jer kao ne naplacuju ako se nesto naruci sa tim.

Jbg, ima svega
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 25.02.2015., 15:16   #9986
Bila sam nedavno u Royal India i zbilja sam oduševljena hranom. Kako nas je bilo četvero uzeli smo nekoliko raznih jela pa je svatko isprobao sve, a izdvojila bih curry od janjetine (jeli smo gosht lazeeez khada masala i gosht kadahi) zbog kojeg se definitivno što prije vraćam tamo
__________________
“I am only responsible for my own heart, you offered yours up for the smashing my darling. Only a fool would give out such a vital organ”
alessia is offline  
Old 25.02.2015., 17:58   #9987
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Kopipejst from Batak grill:

Poštovani,

istina je da se dogodio taj propust. Nime došao nam je novi konobar koji nije bio upoznat s politikom restorana da se luk ne naplaćuje.
Inače dakle ne naplaćujemo, radi se o propustu.

Srdačan pozdrav




Kopipejst Ja njima:
Postovani,

Ovo objasnjenje je na vrlo klimavim temeljima.
Nadam se kao vas visegodisnji gost na Rudesu i na Kvatricu i Golf terenima da se takvo nesto nece ponoviti, a tu kolegicu koja je to dozivjela trebate vrlo dobro ugostiti iduci put, ukoliko se odluci ikad vise doci kod vas.

Lp
Bravo
body halleck is offline  
Old 25.02.2015., 21:04   #9988
čisto moje mišljenje o ovom luku s ugostiteljske strane : moguće je da ne naplačuju inače luk uz ćevape ( to mi je potpuna glupost , pa ćevapi moraju ići sa lukom) nego u kasi imaju luk salatu za slučaj kad netko naruči luk uz bečki odrezak ili uz omlet ili nekaj treće . naravno da ćeš u takvim slučajevima luk naplatiti.
tako da je moguće da je bila pogreška konobara .najbolje otići još jedanput pa provjeriti
ivica1983 is offline  
Old 25.02.2015., 22:09   #9989
@ivica: radi se o ugostiteljskom objektu pod nazivom Batak grill koji je orjentiran na meso sa žara, i u ponudi nemaju bečki ni omlet ni nešto slično. Malo bolja pečenjara.
Luk troše u ogromnim količinama.
Krkimir is offline  
Old 26.02.2015., 01:25   #9990
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Meni je konobar u jednom kaficu naplatio ''pjenicu - ono u pjenu od mlijeka sto se stavlja u makijato'' za malog sto nigdje nisam dozivio. Poslije mi se vlasnik(znam ga i spomenuo sam mu u zajebanciji) ispricavao kao da su to stavili jer se ljeti skupi ekipa koja zauzme 2 stola i naruci takve 3-4 pjenice pa sjedi sat-dva. Da je konobar pogrijesio i da je krivo naplatio jer kao ne naplacuju ako se nesto naruci sa tim.

Jbg, ima svega
Ta ti se pjenica u UK na mnogim mjestima* naplacuje, a da bi se to opravdalo ima i svoj naziv:Babychino.

Za zbljuvat, da, ali tako jest. Misim da je samo pitanje vremena kada ce to uvesti i ovdje.

*pogotovo tamo gdje klijentelu vecinom cine roditelji s djecom.
rokolina is offline  
Old 26.02.2015., 22:19   #9991
Babychino oliti pjenicu mi jos nigdje nisu naplatili, a ja kulturno ostavim 2kn na stolu ako sam sa oba klinca, mislim da je to ok od mene.

Za luk je stvarno suludo da ga naplacuju, ne znam koliko puta sam dozivio da imas ljudi koji uopce ne zele luk (ja prvi ako imam poslovne sastanke taj dan, kako god ga obozavam jesti i tesko mi je jesti cevape bez njega) a neki ga traze i ekstra (ja prvi kad sam npr. sa zakonitom, ona je potpisala 'u dobru i zlu' pa nek joj bude ).

Jednostavno luk se kupuje i trosi na tone i ne mozes na njemu ekstra zaradivati, pogotovo sto ni najveca porcija koju netko moze traziti (ono tipa kilu luka) nije skuplja od tri kune.
The unforgiven is offline  
Old 26.02.2015., 23:05   #9992
Quote:
The unforgiven kaže: Pogledaj post
Jednostavno luk se kupuje i trosi na tone i ne mozes na njemu ekstra zaradivati, pogotovo sto ni najveca porcija koju netko moze traziti (ono tipa kilu luka) nije skuplja od tri kune.
ne kuzim bas logiku. i lepinje se kupuju i trose na tone, pa je svima normalno naplacivati ih
gmit is offline  
Old 26.02.2015., 23:16   #9993
Evo da prijavim današnji gablec. doduše naručili smo za van, ali pošto nisam bio doma, računa se pod to da sam jeo vani

Šestica u Novom Zagrebu.

Ja naručio prežene lignje koje su bile tako tako , sa pomfritom koji je bio malo previše uljast, i nekim perecom od lepinje koji je bio odličan, te zelje salatom. Bio sam čak nazvao još jednom da mi stave više tartara, ali to su naravno zaboravili.

Kolega je jeo pizzu sa tunom koja ga se baš i nije previše dojmila.

K vragu, izgleda da im samo kuburice valjaju, ili im se sve pogoršalo
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Old 27.02.2015., 00:33   #9994
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Evo da prijavim današnji gablec. doduše naručili smo za van, ali pošto nisam bio doma, računa se pod to da sam jeo vani

Šestica u Novom Zagrebu.

Ja naručio prežene lignje koje su bile tako tako , sa pomfritom koji je bio malo previše uljast, i nekim perecom od lepinje koji je bio odličan, te zelje salatom. Bio sam čak nazvao još jednom da mi stave više tartara, ali to su naravno zaboravili.

Kolega je jeo pizzu sa tunom koja ga se baš i nije previše dojmila.

K vragu, izgleda da im samo kuburice valjaju, ili im se sve pogoršalo
Meni je njihov hamBitch svojedobno bio jako dobar, no već dulje vremena nisam od njih naručivao
body halleck is offline  
Old 27.02.2015., 00:40   #9995
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ne kuzim bas logiku. i lepinje se kupuju i trose na tone, pa je svima normalno naplacivati ih
A je, danas je sve biznis to si u pravu.
Vise se i ne sjecam kad sam zadnji put dobio gratis nesto ili na racun kuce.
Makar kavu ili desert, ili casu vina, pogotovo sto kad imamo poslovne sastanke iznos ode i na 4 znamenke.
The unforgiven is offline  
Old 27.02.2015., 12:40   #9996
pivana, ilica 222 (bivsi restoran k pivovari)
super uredjeno, imaju fora lustere od pivskih flasa i krigli. stolovi s tocionicima.

jeli smo rebarca, krilca i kobase s krumpirima, svinjsku koljenicu s kiselim zeljem i hambije. pilo se pivana nefiltrirano (iz tocionika).
hambiji solidni, nisu na tragu rougemarina ili salse, ali cisto ok. najvise su me odusevila krilca i rebarca. taman slatkasti umak, a ljutkasto. jako finomeso. recimo bolje od rebaraca koje sam jela u salsi.
kobase tak tak, nisu me se nesto dojmile.
koljenica jako fino ispecena, meso predivno mekano,ali nekako anemicna. greska je sto smo ju skoro svi probali nakon sto smo se bacili na rebarca i krilca . trebali smo prvu nju probati.

super mjesto u gradu za popiti ok pivo i pregristi nesto da se moze popiti jos pive
i da, skoro zaboravih spomenuti da posluzuju svinjske kozice kao cips uz pivo

Zla patka is offline  
Old 27.02.2015., 20:03   #9997
Apetit City.

Možda najbolja teleća jetrica na venecijanski koja sam ikad jeo. Uz njih njihova standardna palenta s gorgonzolom, koja jako fino ide uz to. Možda bih ja bio u nju stavio malkice više gorgonzole. Vrlo fina malvazija Menenghetti. Plišo, jest da si gangster, ali vino ti je jako dobro. Nemam pojma koliko je koštalo, jer srećom nisam plaćao, ali Apetit City nije ludo skup.

Mjesto je kao i uvijek vrlo ugodno, dobra atmosfera, solidna posluga, bez prigovora. Nusprostorije isto vrlo pristojne. Da imam love, tamo bih često ručavao.
Emericzy is offline  
Old 27.02.2015., 21:27   #9998
Kod Mlinara. Kod druga Mlinara je najbolja pizza u gradu
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 28.02.2015., 00:14   #9999
Panda, Crnčićeva, Zg

Nakon par godina izbivanja, večerali smo u Pandi.

Rezanci s tri vrste mesa savršeni, prefini, puno mesa.

Hrskavo pohana svinjetina u umaku od naranče isto jako fina, pravi narančin sok, komadići naranče i narančina korica (nije bilo napravljeno s juiceom od naranče kako znaju napraviti na nekim mjestima).

Pohani flambirani sladoled savršen.

Konobar taman kak treba, pristojan, uslužan, nenametljiv.

Vlasnici uvijek dragi i nasmijani

Preporuka! Vratit ćemo se uskoro isprobati i druga jela




Nastavak teme je ovdje.

Zadnje uređivanje Pringles : 28.02.2015. at 14:18. Reason: link na nastavak
tweetee is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.