Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 01:26   #1001
Fran's Reef, na Gornjem Gradu, odmah do Talkin's Haus-a. Razočaravajuće, blago rečeno. Čak i ako stavim na stranu sramotno male porcije, ostaje još materijala za pisanje. Nakon što smo pojeli predjelo, konobar nam nije donio nove tanjure nego smo glavno jelo jeli sa istih tih tanjura, istina imali smo dvostruki pribor, ali smo onaj koji smo rabili za predjelo morali zgurati pod tanjur jer ga konobar nije apservirao. Pili smo neki bezlični francuski sauvignon, jer većinu vina koje imaju u karti, trenutno nemaju, a dotično je vino jedino bilo prihvatljivo cijenom (200 kuna). Čaše za vodu indentične su onima iz kojih smo pili aperitiv. Nakon predjela i glavnog jela ostali smo polugladni pa smo poželjeli malo sira i pršuta, budući smo iznad šanka primjetili tri pršuta kako vise i mame nas. Na upit koji sir imaju, konobar odgovara da sigurno imaju paški a da za druge mora pitati, no nakon minute se vraća i govori da nema paškog sira, a nema, gle čuda niti pršuta. Odustajemo od sira i pršuta, no konobar je uporan, dolazi za stol i kaže da će nam nešto "skemijati", nakon toga frend je pukao, no ja sam ga uspio smiriti. Počastili smo osoblje pićem, oni nas konjakom, mislim da je Hennessy Fine, no čisto sumnjam da ću opet tamo zaći. Za račun od blizu 700 kuna gost treba dobiti malo više od kemijanja...
Palle is offline  
Old 28.03.2007., 01:43   #1002
Ajme grozno... a baš sam kanio tamo navratiti jedan od ovih dana.
Emericzy is offline  
Old 28.03.2007., 09:59   #1003
Quote:
Latenight kaže: Pogledaj post
Srdela Snack u Maksimirskoj. Vec sam bio tamo par puta i uvijek zaboravim napisati. Dakle, nije tip restorana kojim cete nekoga impresionirati, ali za svakodnevne gablece odlican izbor. Riba uvijek svjeza, odlicno spremljena, za 25 kn dobiju se srdele sa krumpir salatom, fritulama i ODLICNIM crnim vinom iz Benkovca. Svaki dan nude i gablece za 30 kn, jucer sam jeo obilnu porciju gambera s domacim fuzima. Sve u svemu, moje preporuke pogotovo ljeti kad se moze sjediti u dvoristu. Vrlo ljubazno osoblje koje covjek ne bi ocekivao u fast food tipu restorana. Thumbs up!

Potpisujem! Jedno od rijetkih mjesta gdje bez iznenadjenja znas sto ces dobit i to za tocno onoliko love koliko vrijedi. Ambijent je bezveze, ciljali su da je to fast food i kao takav je odlican.
m_milica is offline  
Old 28.03.2007., 10:56   #1004
Jela sam par puta u kratkom vremenu u Sofri i moram reći da su se pokvarili. Odnosno, imam feeling da kad im je gužva (vikendom je uvijek prepuno) neke gotove stvari podgrijavaju- bureke i slično, jer ne stignu... Bila sam i preko tjedna i par puta vikendom i razlika u kvaliteti je evidentna. Osim toga zadnji put nije bilo onog perfektnog somuna kao prije, nego neka obična lepinja.
mighty_aphrodite is offline  
Old 28.03.2007., 23:12   #1005
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
za jednoga ili PGS*?


* - po glavi stanovnika
dragi i ja. za oboje
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 29.03.2007., 00:27   #1006
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Jap, baš tako, ja zadnji put spizdija prosječnu plaču.


HAHAHAHA , znači i ti si se razvalio sa vinima. Ja nisam mogao stati piti , a na vinskoj karti , šampanjaca ko u prići. Na kraju smo poderali jednog da se malo dignemo , hahahhhaahha , odoše prosječne plače hahahahaha. Sad mi je malo i lakše jer nisam jedini moron.
guraman is offline  
Old 29.03.2007., 12:13   #1007
jučer u big mama u n.zg.
nije mi se baš svidjelo. plata mamma (ili tak nešto). sve na plati je imalo nekakav glupi okus po špeku - i povrće, krumpir ali i sve meso.
__________________
What goes around comes around – and bites your ass
zver is offline  
Old 29.03.2007., 15:57   #1008
Danas pod pauzom u Nokturnu
Mala mijesana na brzinu i to mi je i dalje jedna od najboljih pizza u gradu
__________________
wannabe me
wannabe me is offline  
Old 29.03.2007., 18:49   #1009
eto danas u mex cantini.tortille s piletinom,bile su odlične
angie stone is offline  
Old 29.03.2007., 19:06   #1010
Zeleni papar u Samoboru. Već dugo mi se nije tako jako dopao neki restoran. Ambijent je prekrasan, ko da sam doma u dnevnoj sobi. Jedna gospođa svira na klaviru i to se super uklapa u ambijent. Konobari su uslužni i odmjereni, gazdarica je točno onakva kakva jedna gazdarica treba biti - prisutna i topla. Hrana... Prejeli smo se i SVIMA je SVE bilo fino.
KAELA is offline  
Old 29.03.2007., 21:11   #1011
Quote:
KAELA kaže: Pogledaj post
Zeleni papar u Samoboru. Već dugo mi se nije tako jako dopao neki restoran. Ambijent je prekrasan, ko da sam doma u dnevnoj sobi. Jedna gospođa svira na klaviru i to se super uklapa u ambijent. Konobari su uslužni i odmjereni, gazdarica je točno onakva kakva jedna gazdarica treba biti - prisutna i topla. Hrana... Prejeli smo se i SVIMA je SVE bilo fino.
kakve su cijene tamo?
mighty_aphrodite is offline  
Old 29.03.2007., 23:04   #1012
karijola imaju jedva dvojku za prolaz
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 30.03.2007., 11:08   #1013
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
kakve su cijene tamo?
to i mene zanima.
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Old 30.03.2007., 11:17   #1014
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
kakve su cijene tamo?
Kad sam zadnji put bio tamo -- pred više od godine dana -- bile su poprilično visoke. Ali jest da je mjesto jako ugodno i klopa fina.
Emericzy is offline  
Old 30.03.2007., 13:05   #1015
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Kad sam zadnji put bio tamo -- pred više od godine dana -- bile su poprilično visoke. Ali jest da je mjesto jako ugodno i klopa fina.
a jebiga,a baš sam mislila.....
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Old 30.03.2007., 13:10   #1016
mi znamo otici u papar, zadnji put smo bili prije koji mjesec. meni se , pak, ne cini da su nesto pretjerano skupi. ima ok izbor klope. i jako je ugodno.
Billi is offline  
Old 30.03.2007., 19:18   #1017
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
kakve su cijene tamo?
pa čini mi se da su dosta visoke cijene. glavno jelo i desert za 3 osobe i par čaša vina - 700,00 kn.
al tam mi nije žao dat malo više...
KAELA is offline  
Old 02.04.2007., 11:53   #1018
Vecera u subotu u Najadama, Lovran
Super restoran, uvijek svjeza riba po normalnim cijenama
jela sam riblju juhu, jakobove kapice, zelene rezance sa skampima, lignje na zaru i domacu strudlu od visanja i sve je bilo prefino
__________________
wannabe me
wannabe me is offline  
Old 02.04.2007., 23:09   #1019
plato u centru kaptol.
odlicno, fino, krasan ambijent, umjerene cijene
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Old 02.04.2007., 23:44   #1020
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
plato u centru kaptol.
odlicno, fino, krasan ambijent, umjerene cijene
Hvala na preporuci. Uvijek se prestrašim kad Butković nešto pohvali. Dobro je čuti nezavisni glas.
Emericzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.