Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 22:28   #261
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Jel bilo kakve najave/prelaza?


Da. Ne.
http://www.ardcg.org/

Inace, na pitanje o reemitovanju srpskih stanica: ovo sa Pinkom je to jos proslo iz vremena dok smo bili jedna drzava. Ocigledno ce proci i Prvoj Mada, oni su se nasli u situaciji da imaju ili emitera koji ukrug vrti 3 iste rumunske serije, ili emitera koji ce i reciklirati program, al ce bit opet kvalitetniji nego sto je PRO TV dosad bio. Od dva zla, uzeli su manje
Da ali zašto je to tijelo uopće raspisivalo natječaje za tolike televizije na tako malom tržištu!? Nema logike?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 22:55   #262
Quote:
Ja ne mogu shvatiti to. Nije što sam Hrvat ali prema vama se stvarno ponašaju kao prema srpskoj guberniji, Sparti, kako li već. A Crnogorci to dopuštaju. I ovo s TV-om još jedan primjer.
Nema to nikakve veze. Dvije su stvari bitne kad su cg mediji u pitanju:
1) Prezasicenost medijskog prostora koji ionako ima uzasno ogranicen marketinski kolac.
2) Kao posljedica prve stvari, nezainteresovanje bilo kakvih stranaca da dodju, uloze i naprave nesto kako valja, uglavnom, zbog neisplativosti investicije.

Quote:
ja mislim da je ovo samo u početku. poboljšat će se oni s vremenom. al svakako su vam bolji od pro tv
ipak ima različitog sadržaja nisu samo sapunice, ima i nekih serija poput tračerice, tj.tračare i još par njih.
bit će bolji kad se uhodaju
Ne kazem ja da je ovo programski LOSE, pogotovo jer je alternativa bio usrani pro tv. I ne kazem ja da ovo nece biti gledano, stavise, ovo ima itekako potencijala da postane najgledaniji kanal u CG jer je Prva uz hrvatsku Novu i RTL bila medju najgledanijim kanalima na kablovskoj i jedan je od onih za koje su se krajnji korisnici itekako bunili kada je bila uklonjena iz ponude.
Ono sto ne opravdavam, odnosno u sta sam se razocarao je sto se nisu potrudili da urade ama bas nikakvu lokalizaciju. Ajd, da ne budem nerealan pa da ocekujem da ce sve titlove sa ekavice prebacit na ijekavicu, to i ostali CG mediji tako prikazuju i zaista se ne primjecuje razlika prilikom pracenja stranih programa, ALI NAJAVE, FORSPANI I SVE STO IDE UZ TO JE MORALO bit prebaceno na ijekavicu, da bi se vidjela makar nekakva razlika. Koliko su nepripremljeno s te strane usli, govori i cinjenica da se nijednom dosad nije zavrtio promo za Friendse (sto je bilo logicno da treba da ide, s obzirom da vjeruem da ce im to bit jedna od najgledanijih stvari) i to sam siguran iz razloga sto jednostavno NISU IMALI VEC NAPRAVLJENI PROMO koji je koristila Prva Srpska (jer se serija u Srbiji prikazivala na b92), a nisu se potrudili da naprave nesto posebno za ovu lokalizovanu verziju.
I ne, nikako im opravdanje ne moze bit nedostatak vremena, s obzirom da je PRO kupljena jos u septembru mjesecu i da je period od skoro pola godine sasvim dovoljan da se pokrene tv stanica IZNOVA, a kamoli da se urade ovako sitne stvari. Isto vazi i za domacu produkciju, pa makar to samo bile vijesti.
Zato sam razocaran i kazem da sam puuuno vise ocekivao.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:00   #263
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Da ali zašto je to tijelo uopće raspisivalo natječaje za tolike televizije na tako malom tržištu!? Nema logike?
Pazi, MBC, Montena, Elmag, te tri televizije da se spoje u jednu ne bi imale normalan program. Prije ulaska vecih kuca (Atlasa, Ina, sada Vijesti) i ekonomske krize, jos su i mogle funkcionisati i krpiti se jer su uostalom bile jedine privatne tv kuce u CG, zadnje 3-4 godine program im se doslovno raspada jer su ih ovi veci progutali. Tak da njih ne treba gledat.

Ono sto je cudno i u najmanju ruku debilno je bio taj konkurs na kojemu su dodijeljene frekvencije Foksu i PRO TV-u. No to govori samo o tome koliki idioti rade u tom tzv regulatornom tijelu, kad su i obicni laici mogli vidjeti da na ovako malom prostoru jednostavno NEMA mjesta za toliko tv stanica.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:06   #264
je li ova sutrašnja informativna emisija tačno 1 u domaćoj produkciji? hah, neće valjda srpsku pustit..
cobras, jel možeš postavit sliku da vidimo kako to sve izgleda?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:44   #265
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
je li ova sutrašnja informativna emisija tačno 1 u domaćoj produkciji? hah, neće valjda srpsku pustit..
cobras, jel možeš postavit sliku da vidimo kako to sve izgleda?
Cisto sumnjam. Da su htjeli imat ista u svojoj produkciji, realizovali bi vijesti, to im je mnogo lakse.
i Exkluziv i Exploziv su isli sa srpske verzije.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:01   #266
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Cisto sumnjam. Da su htjeli imat ista u svojoj produkciji, realizovali bi vijesti, to im je mnogo lakse.
i Exkluziv i Exploziv su isli sa srpske verzije.
Jadno...

Po meni je onda Pro tv tj. CME napravio najgluplji potez ikad. Mogli su jednostavno oni reemitirati program nove tv i dome tv i problem riješen!
Kladim se da bi i Crnogorci gledali Larin izbor i da bia popularan koliko i u RH.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:15   #267
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Jadno...

Po meni je onda Pro tv tj. CME napravio najgluplji potez ikad. Mogli su jednostavno oni reemitirati program nove tv i dome tv i problem riješen!
Kladim se da bi i Crnogorci gledali Larin izbor i da bia popularan koliko i u RH.
LOL, to je i meni palo napamet. Pogotovo jer su nova i prva programski, jako slicne Mada, CME je slicnu stvar i radio: sav program koji se emitovao bio je program ceskih/rumunskih stanica koje imaju u posjedu (serije).
Al vjv je Prvoj bilo lakse sredit citavu pricu sa pravima, nego sto bi to bilo novoj (veliki broj tv sadrzaja se i dalje kupuju za podrucje srbije I crne gore).

Uostalom, CME je prokletu frekvenciju drzao u posjedu skoro pune 4 godine, i sve sto smo vidjeli od njih je repriziranje rumunskih/ceskih serija unedogled. Pocetkom su obecavali, imali su cak i solidan informativni program, al se posle to sve iz nekog razloga urusilo, tako da mi je donekle i drago sto su se napokon povukli.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 03:18   #268
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Jadno...

Po meni je onda Pro tv tj. CME napravio najgluplji potez ikad. Mogli su jednostavno oni reemitirati program nove tv i dome tv i problem riješen!
Kladim se da bi i Crnogorci gledali Larin izbor i da bia popularan koliko i u RH.
Što je tebi? Da Nova TV ide preko granice? Pa na Crnu Goru mi gledamo kao na Nigeriju. Srbi jedva dočekaju širiti Pinkove i Prve po BiH, točnije RS i CG.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 03:46   #269
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Što je tebi? Da Nova TV ide preko granice? Pa na Crnu Goru mi gledamo kao na Nigeriju. Srbi jedva dočekaju širiti Pinkove i Prve po BiH, točnije RS i CG.
Da ali nas zato mogu maltretirati s time što su radile srpske pevaljke u in magazinu i RC.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 14:00   #270
Ništa manje nego cjelokupna medijska mreža na čelu s EPH.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 18:23   #271
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Da ali nas zato mogu maltretirati s time što su radile srpske pevaljke u in magazinu i RC.
Pa Nova nije nista drugo do hrvatska verzija Prve Srpske. Kad pogledam raspored te televizije ne mogu nac sadrzaj na kome bih se zadrzao duze od 5 min. A ono sto valja emituju u nenormalnim terminima (breaking bad, community).
Od Hrv kanala, jedino mi je RTL televizija koja programski na nesto lici. Istina ima i ona svojih boljki, ali sadrzajno, ubjedljivo su mi najkvalitetniji u HR.

Uostalom, ne bih bio siguran da, kad bi PINK upao na HR trziste, ne bi ozbiljno uzdrmao trenutne medije. Itekako bi.
EDIT:
vezano za prvu crnogorsku. Citam da u skorije vrijeme imaju u planu pokretanje informative i realizovanje nekih svojih formata u CG produkciji. Vidjecemo. To ih svakako ne opravdava za ovaj traljavi pocetak.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 18:34   #272
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Pa Nova nije nista drugo do hrvatska verzija Prve Srpske. Kad pogledam raspored te televizije ne mogu nac sadrzaj na kome bih se zadrzao duze od 5 min. A ono sto valja emituju u nenormalnim terminima (breaking bad, community).
Od Hrv kanala, jedino mi je RTL televizija koja programski na nesto lici. Istina ima i ona svojih boljki, ali sadrzajno, ubjedljivo su mi najkvalitetniji u HR.

Uostalom, ne bih bio siguran da, kad bi PINK upao na HR trziste, ne bi ozbiljno uzdrmao trenutne medije. Itekako bi.
EDIT:
vezano za prvu crnogorsku. Citam da u skorije vrijeme imaju u planu pokretanje informative i realizovanje nekih svojih formata u CG produkciji. Vidjecemo. To ih svakako ne opravdava za ovaj traljavi pocetak.
Pa meni je Prva više sliči na RTL. (ekskluziv, exploziv, večera za pet, paklena kuhinja, ljubav je na selu, survivior...)

Pink sigurno ne bi uzdrmao HR tržište predviđam da bi mu se dogodilo isto što i u sloveniji.

Nzn. zašto ljudi misle da je RTL kvalitetna televizija ako emitira amer. serije u prime timeu... pa to je najlakše! Ja jedino što pogledam na RTL-u je Ruža vjetrova i više ništa drugo! Nekad al samo nekad pogledan Kosti i to je to.
Reci mi za nešto sa RTL da nije RV ili strana serija a da je kvalitetno?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:37   #273
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Pa meni je Prva više sliči na RTL. (ekskluziv, exploziv, večera za pet, paklena kuhinja, ljubav je na selu, survivior...)

Pink sigurno ne bi uzdrmao HR tržište predviđam da bi mu se dogodilo isto što i u sloveniji.

Nzn. zašto ljudi misle da je RTL kvalitetna televizija ako emitira amer. serije u prime timeu... pa to je najlakše! Ja jedino što pogledam na RTL-u je Ruža vjetrova i više ništa drugo! Nekad al samo nekad pogledan Kosti i to je to.
Reci mi za nešto sa RTL da nije RV ili strana serija a da je kvalitetno?
Well, dobro, nova je onda usminkana verzija PINK-a Al je fora sto je Prva zapravo usminkana verzija PINK-a, pa zbog toga tvrdim da je Nova slicna RTL-u. Juce sam bacio pogled na taj ekskluziv i zaprepastio se kolicinom bedastoca,zutila i idiotluka izrecenih u tih pola sata No nebitno.

Iako televiziju, kad je u pitanju strani program, ne gledam jos odavno (god bless internet), naravno da ce mi kvalitetnija bit televizija koja sadrzi bolji strani program. Radije cu uzivat u novoj epizodi neke americke serije, nego u nekoj gluposti koja je proistekla iz domace produkcije. Al eto, RTL je pored RV-a imao i HTZ, BB, dosta tih licenciranih tv showova. Mada opet kazem, nije TO razlog zbog kojeg mi je RTL bolji od Nove.
Da ne spominjem ove domace kvazi sapunjare. Jedina hrvatska serija koju sam mogao gledat (sta gledat, OBOZAVAT) i koju mogu iznova i iznova pogledat su mi Bitange i princeze. Sve ostalo mi je bilo grozno. Radije da umjesto para koje trose na to uloze i otkupe najnovije sezone americkih serija. Imali bi i kvalitetniji a vjerujem i gledaniji tv program.

Zakljucak: prototip KVALITETNOG tv programa: njemacki PRO 7. A od toga su sve televizije na Balkanu miljama daleko/
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:27   #274
Cobras,slazem se za hr serije: i ja bih 10 put mogao gledati bitange i princeze,idu na ATLAS tv- a ove sto idu na IN -bumerang i cimer fraj su ocajne-komedije toboze a nista smijesno samo galame bzvz! Pa ni ruza vjetrova nije nesto -odn .ne pratim ,a Larin izbor koju toliko hvale valjda ce ici na VIJESTI ,tako su najavili u jos u januaru.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:51   #275
Quote:
Tvholic kaže: Pogledaj post
Cobras,slazem se za hr serije: i ja bih 10 put mogao gledati bitange i princeze,idu na ATLAS tv- a ove sto idu na IN -bumerang i cimer fraj su ocajne-komedije toboze a nista smijesno samo galame bzvz! Pa ni ruza vjetrova nije nesto -odn .ne pratim ,a Larin izbor koju toliko hvale valjda ce ici na VIJESTI ,tako su najavili u jos u januaru.
lara je smeće. bolje im je napraviti prekid programa nego pustit taj trash
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:31   #276
Ionako ne gledam te sapunjare,samo da je sto vise komedija, da ce bar neka tv reprizirati 3rd rock from the sun,ako nemaju para za novije!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:34   #277
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Well, dobro, nova je onda usminkana verzija PINK-a Al je fora sto je Prva zapravo usminkana verzija PINK-a, pa zbog toga tvrdim da je Nova slicna RTL-u. Juce sam bacio pogled na taj ekskluziv i zaprepastio se kolicinom bedastoca,zutila i idiotluka izrecenih u tih pola sata No nebitno.

Iako televiziju, kad je u pitanju strani program, ne gledam jos odavno (god bless internet), naravno da ce mi kvalitetnija bit televizija koja sadrzi bolji strani program. Radije cu uzivat u novoj epizodi neke americke serije, nego u nekoj gluposti koja je proistekla iz domace produkcije. Al eto, RTL je pored RV-a imao i HTZ, BB, dosta tih licenciranih tv showova. Mada opet kazem, nije TO razlog zbog kojeg mi je RTL bolji od Nove.
Da ne spominjem ove domace kvazi sapunjare. Jedina hrvatska serija koju sam mogao gledat (sta gledat, OBOZAVAT) i koju mogu iznova i iznova pogledat su mi Bitange i princeze. Sve ostalo mi je bilo grozno. Radije da umjesto para koje trose na to uloze i otkupe najnovije sezone americkih serija. Imali bi i kvalitetniji a vjerujem i gledaniji tv program.

Zakljucak: prototip KVALITETNOG tv programa: njemacki PRO 7. A od toga su sve televizije na Balkanu miljama daleko/
Varaš se jer u RH je domaći program najgledaniji i tako već godinama pa ne bi se te serije koje nazivaš bedastoćama snimale da nemaju gledanost već bi se zaminile stranim serijama jer bi im to bilo jeftinije i isplativije!

Stvar je jednostavna ljudi u RH vole gledati domaće serije, filmove, kvizove itd.

E sad da li kod vas postoji nielson koji mjeri gledanost?

btw. Lara je u početku bila dobra serija ali se kasnije razvodnila. Dok je Ruža vjetrova u početku očajna a sada dobra.

Pro 7 je super ali isto ima previše repriza.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 19:54   #278
Quote:
E sad da li kod vas postoji nielson koji mjeri gledanost?
Nema peoplemetara niti takvih mjerenja geldanosti.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 22:31   #279
ljudi dajte malo fotografija te crnogorske prve.
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 12:26   #280
Zna li neko tel br ili email ove PRVE TV da im kazem da im je ton u BP katastrofa!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.