Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2011., 20:06   #21
Trenutno se u ponudi Arene sport za Hrvatsku nalazi samo HNL.
Nema potvrde da li će biti prijenosa talijanske ili francuske lige...
Ima li tko kakve druge informacije?
ivanak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 00:43   #22
Quote:
ivanak kaže: Pogledaj post
Trenutno se u ponudi Arene sport za Hrvatsku nalazi samo HNL.
Nema potvrde da li će biti prijenosa talijanske ili francuske lige...
Ima li tko kakve druge informacije?
Za Francuze ne vjerujem da ce se vratiti,ali za Talijane se nadam.
gelo85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 00:58   #23
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Za Francuze ne vjerujem da ce se vratiti,ali za Talijane se nadam.
Od sutra francuzi za areni
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 10:13   #24
Može mi netko dati stream od hrvatske arene sport 1?
white stones is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 12:49   #25
Ne postoji !
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 10:34   #26
šta je s španjolskom, talijanskom i frnacuskom ligom?

Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Od sutra francuzi za areni
Pa ljudi moji ovo je sramota. Da mi niko u T-comu nezna odgovoriti hoće li biti emitiranja španjolske, talijanske i francuske lige? Najbitnije pitanje svakog nogometnog i sportskog zaljubljenika! Ne nitko nije u stanju odgovoriti vezano za emitiranja i pod kojim uvijetima će biti dostupna?

Dakle T-com ovci i svi ostali forumaši, dosta laprdanja, i ajmo vidjeti tko ima točne informacije?? Dakle ne ja mislim da će bit, tipa za francusku ligu pa je na kraju nema...Nego ajmo vidjeti hoće li bit Inter-Milan, Barca - Real i PSG-Lyon u ponudi ili neće?? O tome ovisi hoću li dati T-comu 380 kn ili ću dati B.netu svoje novce... Mislim da to pitanje zanima jako puno pretplatnika i potencijalnih pretplatnika....
DAKLE dosta mazanja očiju sa retardiranim programima Discovery-a i National Geographica za kojaga se ne plaća nikakava pretplata (osim nama korisnicima naravno). I ne, ne zanima nas život majmuna, šišmiša i slične gluposti već nabrojani derbiji....Jedini razlog zašto bi platio i onako bezabrazno visoku tarifu su prave nogometne lige...Dosta nam je ukrajinske, ruske i belgijske lige....Samo se nadam da se neće ukinuti talijanska liga ko prošle godine....Pa tko uopće ima prava za španjolsku talijansku i frnacusku ligu??....
PA zar je toliko teško u hrvatskoj pogledati spomenute derbije? Zar to mora biti toliki luksuz? Zar ljudi koji bi i platili moraju strepiti do posljednjeg trenutka hoće li T-com osigurati prava ili će ovi iz srbije blokirati, il će pak...pa mislim ljudi moji....Neka dođe SKY i rješi nas ovih nebuloza više....

Dakle zna li netko, ali sa 100% sigurnošću, da će se prenositi spomenute lige??? Tipa ako se uzme dodatni sportski paket (sa Arenom 2 i 3) dali će onda biti uključene te lige? I ako budu uključene nadam se da neće biti onog PAY PER VIEW LOPOVLUKA...tipa uzmeš sportski paket ali najbolja tekma /Barca - Real) se ipak plaća 20 kn ekstra? Nadam se da su sve utakmice ulkjučene u sportski paket???...

KAKVA SU VAŠA SAZNANJA???
HVALA


Poštovani,
nastavno na Vaš email, nažalost nisu nam dostupne informacije o planiranim sadržajima koji će biti dostupni putem Arenasport kanala. T-com putem svoje MAXTV usluge preuzima emitirane sadržaje od TV kuća i iste distribuira ali nije u mogućnosti utjecati na iste. Sve dodatne izmjene u programskom sadržaju vezane uz Maxtv biti će objavljene putem javnih medija i naših internet stranica
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 13:20   #27
Quote:
Milan Badelj kaže: Pogledaj post
Pa ljudi moji ovo je sramota. Da mi niko u T-comu nezna odgovoriti hoće li biti emitiranja španjolske, talijanske i francuske lige? Najbitnije pitanje svakog nogometnog i sportskog zaljubljenika! Ne nitko nije u stanju odgovoriti vezano za emitiranja i pod kojim uvijetima će biti dostupna?

Dakle T-com ovci i svi ostali forumaši, dosta laprdanja, i ajmo vidjeti tko ima točne informacije?? Dakle ne ja mislim da će bit, tipa za francusku ligu pa je na kraju nema...Nego ajmo vidjeti hoće li bit Inter-Milan, Barca - Real i PSG-Lyon u ponudi ili neće?? O tome ovisi hoću li dati T-comu 380 kn ili ću dati B.netu svoje novce... Mislim da to pitanje zanima jako puno pretplatnika i potencijalnih pretplatnika....
DAKLE dosta mazanja očiju sa retardiranim programima Discovery-a i National Geographica za kojaga se ne plaća nikakava pretplata (osim nama korisnicima naravno). I ne, ne zanima nas život majmuna, šišmiša i slične gluposti već nabrojani derbiji....Jedini razlog zašto bi platio i onako bezabrazno visoku tarifu su prave nogometne lige...Dosta nam je ukrajinske, ruske i belgijske lige....Samo se nadam da se neće ukinuti talijanska liga ko prošle godine....Pa tko uopće ima prava za španjolsku talijansku i frnacusku ligu??....
PA zar je toliko teško u hrvatskoj pogledati spomenute derbije? Zar to mora biti toliki luksuz? Zar ljudi koji bi i platili moraju strepiti do posljednjeg trenutka hoće li T-com osigurati prava ili će ovi iz srbije blokirati, il će pak...pa mislim ljudi moji....Neka dođe SKY i rješi nas ovih nebuloza više....

Dakle zna li netko, ali sa 100% sigurnošću, da će se prenositi spomenute lige??? Tipa ako se uzme dodatni sportski paket (sa Arenom 2 i 3) dali će onda biti uključene te lige? I ako budu uključene nadam se da neće biti onog PAY PER VIEW LOPOVLUKA...tipa uzmeš sportski paket ali najbolja tekma /Barca - Real) se ipak plaća 20 kn ekstra? Nadam se da su sve utakmice ulkjučene u sportski paket???...

KAKVA SU VAŠA SAZNANJA???
HVALA


Poštovani,
nastavno na Vaš email, nažalost nisu nam dostupne informacije o planiranim sadržajima koji će biti dostupni putem Arenasport kanala. T-com putem svoje MAXTV usluge preuzima emitirane sadržaje od TV kuća i iste distribuira ali nije u mogućnosti utjecati na iste. Sve dodatne izmjene u programskom sadržaju vezane uz Maxtv biti će objavljene putem javnih medija i naših internet stranica
Francuska i Šapanjolska liga idu 100% a za talijane nemam informaciju i naravno kad je derbi susret gledaš ga u sklopu sportskog paketa ne moraš dodatno plačati.
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 14:01   #28
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Francuska i Šapanjolska liga idu 100% a za talijane nemam informaciju i naravno kad je derbi susret gledaš ga u sklopu sportskog paketa ne moraš dodatno plačati.
Hvala ali me zanima kako Vi znate 100%?? Jer u T-comu su rekli da još nemaju informacija...Ali je logično s obzirom da su imali prošlu godinu valjda....
A još me zanima ESPN America ide sa imitiranjem NFL-a? Ne ona verzija samo sa bejzbolom nego i američki nogomet??

Mislim da francuska liga nije još počela na Arenama jer nije bilo ovaj vikend? Valjda od sljedećeg... A ko bi onda mogao dobiti prava za talijansku ligu? Dakle španjolci ziher idu? Oće i na Areni bit šta NFL-a? ili samo na ESPN Americi? I ima li arena dosta kvalifikacija za Euro i svjetsko prvenstvo?? Koje repke uglavnom (Španjolska, Italija, Njemačka, Srbija??) - naša grupa?

Mislim ako ide sve to onda idem na Max....

Hvala unaprijed......
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 15:12   #29
Quote:
Milan Badelj kaže: Pogledaj post
Hvala ali me zanima kako Vi znate 100%?? Jer u T-comu su rekli da još nemaju informacija...Ali je logično s obzirom da su imali prošlu godinu valjda....
A još me zanima ESPN America ide sa imitiranjem NFL-a? Ne ona verzija samo sa bejzbolom nego i američki nogomet??

Mislim da francuska liga nije još počela na Arenama jer nije bilo ovaj vikend? Valjda od sljedećeg... A ko bi onda mogao dobiti prava za talijansku ligu? Dakle španjolci ziher idu? Oće i na Areni bit šta NFL-a? ili samo na ESPN Americi? I ima li arena dosta kvalifikacija za Euro i svjetsko prvenstvo?? Koje repke uglavnom (Španjolska, Italija, Njemačka, Srbija??) - naša grupa?

Mislim ako ide sve to onda idem na Max....

Hvala unaprijed......
pa jučer ti je bio Bordeaux - st. ettiene
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 15:14   #30
Quote:
Milan Badelj kaže: Pogledaj post
Mislim da francuska liga nije još počela na Arenama jer nije bilo ovaj vikend? Valjda od sljedećeg...
Francuska liga je krenula od prošlog vikenda na Areni.

Prošlu subotu navečer raspored je bio:
Arena 1 - Slaven Belupo - Dinamo, uživo
Arena 2 - PSG - Lorient, uživo
Arena 3 - Marseille - Sochaux, uživo

Španjolci i Talijani još nisu ni počeli sezonu tako da se još ništa ne zna.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 15:36   #31
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Francuska liga je krenula od prošlog vikenda na Areni.

Prošlu subotu navečer raspored je bio:
Arena 1 - Slaven Belupo - Dinamo, uživo
Arena 2 - PSG - Lorient, uživo
Arena 3 - Marseille - Sochaux, uživo

Španjolci i Talijani još nisu ni počeli sezonu tako da se još ništa ne zna.
Aha hvala...

dakle francuska je sigurna onda...ali onda bi valjda morala sigurno biti i španjolska??? ali talijani me brinu??

jer uz premiership koji je osiguran na sportklubu, najatraktivnije su la liga i serie A...

nego dali neko zna ovo kaj sam pito za NFL i prijenose repki???

Hvala na svima na suvislim odgovorima
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 17:23   #32
Quote:
Milan Badelj kaže: Pogledaj post
Aha hvala...

dakle francuska je sigurna onda...ali onda bi valjda morala sigurno biti i španjolska??? ali talijani me brinu??

jer uz premiership koji je osiguran na sportklubu, najatraktivnije su la liga i serie A...

nego dali neko zna ovo kaj sam pito za NFL i prijenose repki???

Hvala na svima na suvislim odgovorima
NFL ide na areni sport a što se tiće talijana najvjerojatnije će i ta liga biti na areni jer ako su riješili problem sa francuzima onda su to riješili i sa talijanima!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 23:04   #33
hoće li na areni hr biti utakmice lige prvaka i europske lige? zna li itko provjerenu informaciju?
grandetoro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:17   #34
Biće.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:37   #35
Quote:
megane 1 kaže: Pogledaj post
Biće.
Ma svi znamo da će biti ali u kojoj mjeri? Mislim da samo šugavi HRT i šugava Nova imaju prava (s tim da Nova nema čak ni šugava uključenja kad su golovi - nego prvo pogledajte Mr. Beana od prije 50 godina pa sažetke oko ponoći...retards)...Još mislim da ima ORF 1 neke prijenose samo neznam jesu li oni uopće u programu maxa?..I Kanal A ali neznam jel i njih ima na maxu?.......
Mislim da niti jedna Arenasport nema prijenose lige prvaka? Jer ako se Dinamo kvalificira onda bumo gledali samo Dinama (tekma tipa Dinamo-Shaktar) dok će u isto vrijeme igrati Barca-Arsenal koju bi isto htio gledati.....

I valjda će na Areni biti prijenosa kvalifikacija za Euro i Svjetsko? Koje repke će prenositi najviše???(Italija, Španjolska, Njemačka, Srbija?) Derbije? Našu grupu??
Milan Badelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 23:43   #36
i španjolska liga na arenama
još da vrate i talijansku i bilo bi to
zmajko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 07:30   #37
Biće i talijanska.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:25   #38
I talijani su potvrđeni!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:36   #39
kaj gruntate tu hoće li biti ove ili one lige,ja zbog nesposobnosti T-Coma nemogu uopće gledati max tv,jer nemam infrastrukturu kako oni kažu.Tako da je uopće sramota da šačica ljudi ima mogućnost pratiti HNL,a mi ostali da nebudem prosta pušiti sladoled!
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 12:54   #40
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
kaj gruntate tu hoće li biti ove ili one lige,ja zbog nesposobnosti T-Coma nemogu uopće gledati max tv,jer nemam infrastrukturu kako oni kažu.Tako da je uopće sramota da šačica ljudi ima mogućnost pratiti HNL,a mi ostali da nebudem prosta pušiti sladoled!
Prijatelju postoji riješenje i za to uzmi maxtv preko satelita zato su i uveli tu mogućnost za sve one koji ne mogu uzeti maxtv na običan način
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.