Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2012., 14:19   #1
Modne kritike za hrabre forumašice #5 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

Ukoliko želite postati na ovom topicu lijepo bismo vas zamolili da se držite sljedećih pravila (naravno, uz pravila koja vrijede za forum.hr i podforum Moda):

- Pravila o postavljanju fotografije možete pročitati ovdje.
- Stavljanjem svoje odjevne kombinacije prihvaćate svaku kritiku koja vam bude upućena.
- Nijedna fotografija neće biti brisana na molbu postavljača.
- Ne stavljajte fotografije odjevnih predmeta ili dodataka odjeći uz pitanja: "što da radim s ovim" ili "kako da ovo kombiniram". Za to postoji topic Što da obučem.

Zabranjeno je:
- Offtopičaranje. Pod offtopicom na ovoj temi se smatra svaki post koji nije komentar na postavljenu odjevnu kombinaciju, te pitanja oko pojedinog odjevnog komada. Sve ostalo će se smatrati offtopicom.
- Rasprave. Ova tema služi samo za postavljanje odjevnih kombinacija i vaše komentare na njih. Molimo vas da posebnu pažnju obratite na ovo pravilo i ne ulazite u nepotrebne rasprave.
- Komentiranje fizičkog izgleda (pozitivno ili negativno).
- Komentiranje kartoniranih postova.
- Stavljanje slika na kojima se vidi lice, te stavljanje tuđih slika kao svojih.

- NOVO PRAVILO! Zabranjeno je stavljanje linkova na vlastite blogove, više o ovom pravilu pročitajte ovdje.

Gore navedeni komentari će se kažnjavati kartonima.


Hrabre forumašice broj četiri su ovdje.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 14:22   #2
Krenem napisati post na staroj temi, a kad ono veli - tema je zatvorena
Već sam mislila da smo opet nešto skrivile... ali ništa, evo ga onda na novoj (trebam li quotat redheadladynu sliku da svemir bude u ravnoteži? )

Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da je problem prvenstveno u suknji. Ne znam, nikako mi takav džemper ne ide na suknju, mislim da bi u kombinaciji s hlačama to puno bolje izgledalo, a i ne bi škodilo da je broj manji.
hvala ti na sugestijama
kako mi je taj polover trenutno 'novi' u ormaru, pa stvarno uživam noseći ga, nosila sam ga već i na traperice dva-tri puta...ne vidi se baš najbolje, ali to izgleda nekako ovako.

@redheadlady
haljinica (je haljinica, jel'da?) mi je divna - samo bih ja na ovo ipak neku drugu torbu i čizme u tamnijim bojama (najbolje tamnosmeđoj, a može čak i torba u boji ovih čizmica, samo ipak ne crvena jer mi je tako sve mrvicu prešareno); ali jako ti lijepo stoji, i kosa ti je super
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 14:27   #3
nisam mislila postat, al kad vec imamo novi broj teme



__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 14:59   #4
likice meni je ovo divno

ne volim inače takve jakne (pernate, jel ili kako se to već zove) ali ova tvoja je baš posebna i slatka. super layering i sve štima. aliii ....


TA tamara bombardelli torba koliko je koštala ako nije secret? reci da nije bila skupa
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:18   #5
nisam ni ja fan jakni tog tipa. imam ju vec godinu dana, al sam ju tek sad prvi put obukla. kroj je fantastican, jab takav kaputic.

kaj se torbe tice, pojmovi skupoce se razlikuju. meni je bila skupa, al stedila sam neko vrijeme i nije mi zao ni lipe. tim vise kaj tamara tvrdi da je torba neunistiva. rado bih ju nosila zauvijek, svidja mi se kako dize svaki autfit.
cijenu saljem na pm
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:34   #6
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
kaj se torbe tice...rado bih ju nosila zauvijek, svidja mi se kako dize svaki autfit.
meni genijalno ide na ovu jaknu, baš zato što su, premda u prirodi pretpostavljam sasvim drugačije teksture, na slici vrlo 'slične' - ali ne na nekakav 'matchy' način, nego se fino nadopunjavaju

(ali ja jako volim sve te nekakve pufi, 'pune' materijale - da mogu, u ovome bih provela ovu zimu - pa nisam objektivna)
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:44   #7
to nisu rukavice vec mrezasta majica koju sam stavila iz prakticnih razloga
trebalo mi je nesto ispod haljine, a i cudno mi je da su mi cijele podlaktice gole.
neobicna je jakna, bila bi savrsena na nekakve rukavice, samo moram dokuciti kakve tocno bi bile ok na taj materijal. još jedan od razloga zas sam ju tek sad obukla.

kako god, hvala
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 12:12   #8
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
cijenu saljem na pm
Ako nije problem i meni.

Ti i xavierkat se oblačite odlično, ja bih tako da nisam dosadna.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:08   #9
Lik iz bajke susretala sam te na predavanjima na fakultetu

Imaš baš poseban stil koji ti super stoji i jako ga dobro nosiš!
A kosa ti je super
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:25   #10
likice, ni pliš ni mreža nisu 'moji' materijali, ali na tebi sve skupa svejedno izgleda lijepo, kreativno i zanimljivo ako bih nešto mijenjala, skinula bih ti rukavice, jer su mi one na jaknu malo previše; i meni je jakna odlična, i sve skupa ti krasno stoji
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 15:27   #11
Lik, ova haljina mi je divna, gledala sam je već prije na blogu , torba je isto fantastična, al mi se ne sviđaju ove rukavice, tj. nekako mi se ne uklapaju u sve ovo. I jaknica mi nije baš, ja bih to zamijenila nekim crnim kaputićem, al onda to više ne bi bila ti, pa nek jaknica ostane
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 16:55   #12
likice, sve super, no i ja moram reći da me ove mreže na rukama bodu u oči

inače, kosa ti je predivna, jeli to prirodna boja, ili?
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:28   #13
Likice - meni je ovo savrsenooo A torba je fenomenalna
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 19:02   #14
Lik iz bajke, sviđa mi se ovo, samo mrežasti rukavi mi nisu baš lijepi, rukavice kakve je predložila Orlandica bi super išle s jaknicom

Xavi,hvala je haljina, ali boje su mi ispale nekako prejake i presvjetle... uživo je haljina dosta tamnija... ni ja nisam bila sigurna za čizme ali imam samo te i crne, pa su mi se ove činile kao bolji izbor...
redheadlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 21:18   #15
petrunjela84, mierda, redheadlady hvala

da, kosa mi je prirodne boje
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 21:26   #16
Likice ovo mi je toliko zanimljivo i fora da te ne mogu prestati gledati. Jakna,haljina,ova maja preko haljine,dio mrežaste majice na rukama i marte si tako dobro složila da ja samo mogu reći ,ali isto moram reći da mi je torba prevelika i da te pojede,ali vidim da je to samo moje mišljenje pa pretpostavljam da opet nisam u điru.
danijelovica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:03   #17
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 15:05   #18
Mažo, lijepo, casual, baš nešto što bih i ja obukla da imam ovak lijepu košulju, al eto, nemam Možda mi je jedino torbica na to sve malo previše fensi.

edit: I sad na blogu vidim, ne lajkam broš
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 18:17   #19
Hvala ti Freak, bratova košulja, a broš ima sentimentalnu vrijednost pa je zato išao Rekli su mi da izgleda k'o partizanska značka
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 20:55   #20
Mažp, torbica nikako ne ide na ovo
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.