Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 21:17   #2041
Pozdrav svim punijima

Kupio bi djevojci nešto, pa me zanima gdje kupujete, odnosno gdje plus size dame kupuju odjeću, a i donje rublje? Može i online po mogućnosti da je shop u EU radi povrata robe, makar se nadam da neće biti potrebe. P.S. Gdje ima za kupiti Pin Up modele haljina za buce?
ShadowCopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 01:51   #2042
Quote:
ShadowCopy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim punijima

Kupio bi djevojci nešto, pa me zanima gdje kupujete, odnosno gdje plus size dame kupuju odjeću, a i donje rublje? Može i online po mogućnosti da je shop u EU radi povrata robe, makar se nadam da neće biti potrebe. P.S. Gdje ima za kupiti Pin Up modele haljina za buce?
za pin up haljine guglaj hellbunny ;-)
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 06:15   #2043
na modclothu ima dosta lijepih pin up haljina, možeš pogledati i tu: http://www.modcloth.com/
LedenaKocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 20:00   #2044
Ali ModCloth shippa iz SAD-a...
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 08:15   #2045
Koje trgovine drže parka jakne iznad broja 44 (tipa 46-48)? Mama je tražila u HM-u, Mangu itd., ali bezuspješno.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 09:04   #2046
Quote:
šećerna-vata kaže: Pogledaj post
Koje trgovine drže parka jakne iznad broja 44 (tipa 46-48)? Mama je tražila u HM-u, Mangu itd., ali bezuspješno.


Neka pogleda u C&A.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 09:36   #2047
Bokić...evo jedne buce koja bezuspješno traži traperice br.50 koje izgledaju normalno, da nisu blijede i isprane i da ne izgledaju kao tajice odnosno mrkva kroj.
Jučer u C&A našla jedan model koji već imam tako da trebam pomoć, jel ima još koji dućan s velikim brojevima:-)
Reki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 12:17   #2048
Quote:
Reki kaže: Pogledaj post
Bokić...evo jedne buce koja bezuspješno traži traperice br.50 koje izgledaju normalno, da nisu blijede i isprane i da ne izgledaju kao tajice odnosno mrkva kroj.
Jučer u C&A našla jedan model koji već imam tako da trebam pomoć, jel ima još koji dućan s velikim brojevima:-)
Ja trapke narucujem s asosa ili s nexta


sent by air
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 11:42   #2049
Zaspala nam tema

Ima li kakvih dobrih sniženja negdje? Da se malo ponovimo.
Moja veličina je trenutno 48-50.

Odnedavno ekupi ne drži više Bonprox i BlanchePorte. Šteta.
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 14:38   #2050
to i mene zanima...

znam da Piazza Italia u Areni ima veće brojeve, tamo sam kupila mrak zimsku suknju.

eventualno C&A, koji sporadično ima nebapske i endemske primjerke odjeće koja actually dobro izgleda i dobro stoji

Takko sam izbrisala, Kik zna imat neloše traperice, ali i to sporadično

H&M samo u WG ima Plus size odjel...

i sve to je ustvari velika šteta jer plus size blogerice u svijetu nikad nisu bili aktivnije, velika je kampanja bodypositive-a, a ustvari se u hr nemaš gdje obući

znam, ostaju strani web shopovi, ali grudnjake i hlače naprosto moram probati

i čizme sam si jedva našla ove zime, koje mogu zakopčati do vrha, ali jesam
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:04   #2051
Kseniska, ako ti treba nešto iz H&M plus size linije, uvijek možeš kupiti preko hrvatske stranice, stiže kroz 3-4 dana na kućnu adresu.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 18:17   #2052
Quote:
Kseniska kaže: Pogledaj post
to i mene zanima...

znam da Piazza Italia u Areni ima veće brojeve, tamo sam kupila mrak zimsku suknju.

eventualno C&A, koji sporadično ima nebapske i endemske primjerke odjeće koja actually dobro izgleda i dobro stoji

Takko sam izbrisala, Kik zna imat neloše traperice, ali i to sporadično

H&M samo u WG ima Plus size odjel...

i sve to je ustvari velika šteta jer plus size blogerice u svijetu nikad nisu bili aktivnije, velika je kampanja bodypositive-a, a ustvari se u hr nemaš gdje obući

znam, ostaju strani web shopovi, ali grudnjake i hlače naprosto moram probati

i čizme sam si jedva našla ove zime, koje mogu zakopčati do vrha, ali jesam
Di si cizme kupila?
Daj sibmi fotkicu u pp, trazim visoke cizme, isto imam jake listove
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 06:24   #2053
Ako će itko to znati - "punije" će znati.

Traperice koje su se potrgale među nogama. A obožavam ih. Kupila u Mulleru one zakrpe što se priljepe peglom, ali - ja se bojim da se to vidi od iza, a definiitivno se vidi kad sjedim (sjedim ko kočijaš, raširene noge) itd. Razmišljala sam da kupim neku tkaninu i dam krojačici da sašije oko nogavice na tom mjestu, malo prije spajanja obje nogavice, pa sve okolo....možda takav isti/slični traper....pomoć?!
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 08:28   #2054
Davno kada sam jos nosila traperice mi je mama to rijesavala unutarnjim zakrpama, al ja nisam sjedila ko kocijas, pa me bas nije bilo briga jel se vidi . Dakle, iznutra bi s istim/slicnim materijalom prekrila rupu i onda nekako te ostatke od rupe prisila na to , nisam sigurna u tehnikalije postupka jer ne sivam .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 12:13   #2055
Moja mama je to proštepavala na šivaću mašinu. Stavi iznutra zakrpu od nekih drugih starih, ali bojom sličnih rifli i onda na šivaću brdo cik-cakova da to drži. Vidjelo se ako znaš da su ti hlače proštepane.

Trenutno razmišljam kako podmitit mamu da mi riješi tako sve trapke mog muža jer ja nemam šivaću niti znam radit na nju.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 16:25   #2056
Postoji dućan u Rijeci na Brajdi na glavnoj cesti, zove se Linea... imaju ogroman izbor svecanih i svakodnevnih haljina za punije, hlača, majica... veliki brojevi se dosta brzo rasprodaju, ali uvijek se nešto nađe. Uglavnom su i usmjereni na veće brojeve i ozbiljniju odjeću...
m*i*a is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 13:57   #2057
Može li mi netko preporučiti dućan u Istri, Rijeci ili Zagrebu koji prodaje svečanu odjeću za punije žene, a da cijene nisu astronomske. Naime, kćerka mi se uskoro udaje
Hvala!
mlesic4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 05:30   #2058
Preporuka za Obblie.com online trgovinu!
http://www.obblie.com/

Iza weba stoji trud i strast jedne genijalne žene
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:12   #2059
Quote:
mlesic4 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučiti dućan u Istri, Rijeci ili Zagrebu koji prodaje svečanu odjeću za punije žene, a da cijene nisu astronomske. Naime, kćerka mi se uskoro udaje
Hvala!
Imam ja jednu haljinu vel.48/50, što sam imala samo na jednu svadbu. Imam ju u oglasima, ali ako te zanima javi se u inbox, pa proslijedim link .

Znam da sigurno želiš novu haljinu, no, ipak - ova je crna, klasika, možda za neku drugu priliku....

Inače, ja ti mogu preporučiti - NAMU., Ja sam uvijek tamo našla moderne, a opet klasične haljine. Ja to zovem "standard konfekcijama". Tamo je kupljena i ova haljina koju prodajem. Tamo kupujem i ostali odjeću kad tražim kvalitetu po umjerenoj cijeni (kaputi recimo), onda ne idem u C&A i slične trgovine, uvijek tamo.

Ali, dakle, možeš i u C&A naći, ako ima plus size odjel (u Rijeci ima).
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 15:32   #2060
Victora, može slikica haljine? Ili link na oglas?
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.